Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość miska22
Anus fajnie masz ze juz w domu aczkolwiek duzy dzieciaczek dziwi mnie ze nie pozwolili urodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
miska22 na kiedy Ty masz termin? Ja mam dopiero na 8 kwietnia i juz czekam w napieciu na takie mega skurcze i porod wiec domyslam sie ze Ty to juz na głowe tam dostajesz ale niestety nic nie poradzimy na to wiec musimy czekac. Pamietaj ze z kazda chwila jestes coraz blizej tej pieknej chwili gdy dzidzia bedzie przy Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
Miska ale w końcu przecież urodzisz:-) może akurat jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Od wtorku rano bylam do czwartku rano. W czwartek rano skonczyla mi sie ostatnia kroplowka zrobili KTG i nie wyszly juz zadne skurcze. Na obchodzie ordynator stwierdzil ze wychodze to bylam w takim szoku ze masakra ale czym predzej sie pakowalam i szybko uciekalam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Anus na jutro!!:P Juz wychodze z siebie normalnie, nie wiem czy to nie pokoj, stres czy nerwy, nie mam czegos takiego ze nie moge sie doczekać dzieciaczka tylko poirytowanie ze to sie nie dzieje, nie wiem czemu ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Anus za kazdym razem tak samo reagowalam na slowa "dzisiaj pani wychodzi" hahah biegiem do domu :) Wiem motylku ze w koncu, tylko w pon musze jechac juz do szpitala a nie chce tam czekac, nie chce miec wywolywanego też ;) Wiec chcialabym juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Rozbawiłam się agu1983 tą Twoja opowieścią o sprzątaniu m, oby rzeczywiście się nie zniechęcił..ale przynajmniej trochę to poprawiło mi humor. Dziś mam taki przybity dzień..otóż byłam wczoraj u gina..i niestety nie mam dobrych wieści..lekarz powiedział, że mój mały ma bardzo mały żołądek jak na ten tydzień ciąży..co zazwyczaj oznacza atrezje przełyku, którą się leczy operacyjnie w pierwszych dniach życia.. Chociaż tak naprawdę sam nie wiedział czym to obkurczenie żołądka jest spowodowane..bo na wcześniejszych badaniach było wszystko dobrze (przynajmniej tych połówkowych jak porównywał zdjęcia) i mówił, że wody płodowe u mnie też są ok, i jelita małego również. Zazwyczaj jest tak, że ta atrezja objawia się wielowodziem czego u mnie nie stwierdził. Trochę czytałam i może też byc tak, że po prostu mały był już po oprożnieniu żołądka, albo po prostu mało się nałykał wód. Za tą wersją obstawia mój m i tak mnie właśnie pociesza..że nie dałam wczoraj synkowi nic słodkiego i nie napił się wody..no fakt jest taki, że wczoraj rzeczywiście mało co jadłam bo nie miałam apetytu i słodkiego też nic nie przekąszałam.. W każdym razie na wtorek umówiłam się do innego specjalisty żeby potwierdził lub mam nadzieję wykluczył ten mały żołądek.. Czuję, że będę miała weekend z głowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Tak myslalam własnie Miska22 ze masz na dzis albo na jutro termin. Ale nie martw sie zacznie sie na pewno. Jak nie dzis to jutro - Twoje dni są juz policzone ;P Kiedy do lekarza idziesz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Swiderek rozumiem co czujesz, bylismy na wizycie we wtorek i moja gin zauwazyla cos na gornej wardze u dzieciaczka ale sama nie byla pewna, powtarzala tylko ze ma sie zdrowe urodzic i zebym zadzwonila jak urodzę, wiesz jak się martwie ze cos jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anus23 dobrze, że Cie już wypisali, my mamy taki sam termin..mój mały waży ok2750 więc trochę mniejszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Anus juz nie ide, mam sie zglosic na IP w pon. ze terin minal i tak czekac ;/ bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Miska22 wykorzystaj ten czas na odpoczynek zeby miec sile na porod i sie nie martw wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miska22 mogę sobie tylko wyobrazić..eh całą ciąże było dobrze a teraz pod koniec takie wieści.. A co do Twojego porodu to może okażesz sie ta jedną z 5% kobiet które rodzą w terminie..? fajnie byłoby w sobotę urodzić..ja bym przynajmniej tak chciała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
Miska pewnie dlatego tak masz bo już parę razy był fałszywy alarm. świerka mam nadzieje ze to jednak nie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Chcialabym ale nie umiem juz odpoczywać to zajmuje 100% moich mysli no ale co zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Ja jakos sie nie zastanawialam jaki dzien bym chciala hehe ;) Ale mogloby sie urodzic w terminie, wogole znalazlam usg z 13tyg i tam jest termin 26.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Mi lekarz w pon powiedzial ze 3 kg wazy na pewno ale moze wiecej. Z tym ze on jest bardzo dokladny i dobrze wywaz wiec pewnie nie wiele wiecej --------------- w domu nie kaza mi nic robic zebym nie urodzila ale ja stwierdzilam ze jeszcze w week sie pooszczedzam bo kompletnie na nic nie mam sily a od poniedzialku zaczynam porzadki i moze urodze dzieki temu ;) -------------- Czy wy tez tak macie,ze nic sie wam nie chce? Ja ostatnio moglabym lezec i lezec.... Spie do 10 ale moglabym i dluzej nawet i po obiadku odpoczynek i tak caly dzien jem i odpoczywac a kilogramy leca. Brak mi tego syndromu wicia gniazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus zazdroszczę. Ja już tu siedzę od środy rana i nie chcą mnie wypuścić. Ogólnie jest już wszystko ok. Ciśnienie miałam tylko przy przyjęciu 140/90 a na drugi dzień rano już 110/70 i to samo spadlo bez leków bo tabletkę dopiero dostałam na drugi dzień po obiedzie nic nie wiem po co. Zatrucia ciążowego nie ma, ciśnienie ok a ja tu muszę się kisić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Anus juz tez tak mam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
A ja jak leżę to mam tak dziwnie zdetormowany brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
O wiem mialam zapytac kupujecie jakies takie kółka do siadania po porodzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Swiderek !! Nic sie niemartw!! U mnie malenka tez ma maly brzuszek ,na kazdej wizycie u lekarza mi gin to powtarza ze o 2 tyg.za maly,ze bardzo delikatny,ze za wolno sie rozwija,ale nic niemowila ze to moze byc jakies.niedorozwiniecie bo te usg niepokazuje nigdy tak.dokladnoe. Idealnie wymiarow zoladka,nozki itp,bo malenstwa czasem leza tak ze ciezko.zmierzyc albo miara jest.niedokladna,dzidzia sama nie wystawia sie.do mierzenia by lezala tak.by super zmierzyc Malo tego tak jak mowisz,mogla nalykac sie za malo wod plodowych Albo byla po oproznieniu :-) takze glowa.do gory :-) ile ja sie przez to na martwilam i dolowalam U nas tez cala.rodzinka super.gruba.nigdy niebyla to skad dzidzia ma byc.z.ogromnymi organami tak te mi polozna tlumaczy wiesz.Malo tego malenkaa 2500g a tu 38tydz.przestalam.soe.stresowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska wlaśnie też się zastanawiałam nad tym kółkiem i sama nie wiem. A Ty kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Ja nie kupilam i pewnie juz nie kupie tego kólka. Postaram sie jakos wytrzymac. Akurat moje kolezanki zadna nie miala i mowily ze ogolnie moze i by sie przydalo ale staraly sie nie siadac po prostu przez te kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
aldonka nie wiem wlasnie widzialam w netto cos takiego za 16 zł, fajne takie, ale jak ktos przyjdzie to tak glupio mi bedzie ze cos takiego na wierzchu hehe sama nie wiem wlasnie, mialam nie kupować, a teraz mysle ze moze to jednak wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
MP88 sliczny kącik :) mam taki sam przewijak hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy kimś rzeczywiście tak dziwnie, a to pewnie już w szpitalu by się przydało :D znajomej po tym cięciu straszny krwiak wyszedł i bardzo długo się męczyła zanim przestało boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×