Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

ale się dziś narobiłam:) umyłam okno podłogi pozmywałam gary teraz odpoczywam:) u mnie też zupka barszcz ukraiński ostatnio wyczaiłam taki koncentrat z kiszonych buraków bez konserwantów i innej chemii i polecam pyszny wychodzi:) świderku tak szczerze to ja się taką zupką też nie najem.jeszcze mam do tego 2 naleśniczki:) co do antykoncepcji to ja się będę pytać gina u mnie jest problem z fibrynogenem nie mogłam używać tabletek. Mam nadzieję że spirala będzie ok bo prezerwatywy odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uzywam chusteczek dada albo te z rosmana :) mąż pojechał na nocke pocałowal mnie w brzuszek i mowi do niej masz dzis wyjsc bo mi sie nie chce 12h w pracy siedziec :) mowie wariat jeden :)tak sie bał a teraz nie moze sie juz doczekac zeby w koncu sie urodziła :) mama leti u mnie w pierwszej ciazy wertepy sie nie sprawdziły hehe core przeniosłam o tydzien a w dzien terminu tata mnie kilka kilometrów po takich wertepach wiózł ze myslałąm ze mi zaraz wypadnie jak nie chciałą wyjsc tak nie wyszła dopiero tydzien pozniej :) a co do wysiadania z auta ja sie wytaczam hehe wiec tez troszke wiecej miejsca mi potrzeba :) nie obejdzie sie bez słow meza uwazaj na samochody obok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Paula, podziwiam kobiety, które przeszły tyle dla ciąży i dziecka... Ja nie miałam kłopotów, ale mam koleżanki po przejściach i widzę, że to całkowicie zmienia podejście do całego życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnulkaHanulka, no nie dziwię się mężowi, że mu się w pracy nie chce siedzieć..taka piękna pogoda;-) wiktorowianka no ja i mój też się zupką raczej nie najadamy ale ja to leń jestem i jak już jest zupa to nic mi się nie chce robić..wtedy wcześniej kolację jemy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
u mnie tez zawsze po zupie jest pytanie o mięsko :) ostatnio zrobiłam tartę, tak ładnie chciałam, to powiedział, że pyszna ta przystawka i co będzie na drugie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle dziś u nas też tak piękna pogoda i byłam na spacerku prawie 1,5h..z tymże większość to siedziałam na trawce a piesek biegał..potem się wybrałam do Rossmana i do Lidla bo mam w miarę blisko i mi szkoda było w domu siedzieć..w sumie nic nie kupiłam..a szłam krokiem żółwim..ludzie się juz na mnie tak patrzyli jakbym miała rodzić za chwilę;-)Wszystko przez te pachwiny bo bolą przy chodzeniu czasem niemiłosiernie. Wktorowianka podziwiam że tyle dziś zrobiłaś..ja sobie wszelkie obowiązki rozkładam "na raty". Dziś np umyłam łazienkę, na jutro odkurzanie i mycie podłóg. Za pół godzinki jadę do gina..już się doczekać nie mogę..ciekawa jestem ile mały waży i jak tam jest juz blisko czy daleko..bo ja na razie żadnych symptomów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Oj Dziewczyny, ale tu miło na tym forum:) Zapisałam dzisiaj córkę do szkoły, idzie od września:) Strasznie się cieszę, bo ja będę więcej w domu i będę jej mogła poświęcać dużo czasu na zadania, czytanie itd:) Byłam dzisiaj w Rossmanie, kupiłam kilka rzeczy dla dziecka, ale też utwardzacz do lakieru, puder i zestaw maseczek na po porodzie::) Poczułam się kobietą:) Wczoraj spotkałam koleżankę i zdziwiła się, że mam pomalowane paznokcie, bo przecież na porodówkę nie wolno;) W ogóle powinnam się już zamknąć w domu, głaskać się tylko po brzuchu i pić herbatke na laktacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mama_leti dokładnie..niektórzy to właśnie takie myślenie mają. Ja dziś jak byłam w sklepie i oglądałam ubranka w pobliskim lumpeksie to pani się spytała kiedy rodzę, ja że termin mam na za 2,5tyg to ona na mnie takie oczy..i zdziwiona, że z domu wychodzę..?..no dokładnie najlepiej się zamknąć i czekać..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Witam was ;) Ale dziś slicznie na dworze, cieplutko chyba ze 20 stopni, pojechalismy na KTG polazilismy troszkę bo taka sliczna pogoda :) KTG wyszło dobrze brak skurczy ;/ Pani polozna byla BARDZO BARDZO mila, zaniosla wynik nawet do lekarza zeby spojrzal i przyniosla skierowanie na jeszcze jedno w sobote :) Powiedziala tez ze z wywolywaniem porodu to jest tak ze lekarz prowadzacy daje skierowanie na wywolanie np 5-7 dni po terminie, a moj lekarz kazal przyjsc 2 dni po terminie i lezec i czekac na zbawienie ;/ Prywatnie za co ja place ehh!!! __________ A teraz tak mam lenia z okazji sloneczka nie ma obiady i podjadam co jest jak nigdy hehe, nawet was przeczytalam pobieznie bo jakos sie zmotywować nie mogę :) Tak więc jesli chodzi o L4 też mam od początku ciązy tzn od 2 czy 3 miesiąca i ani razu nie miałam kontroli a to juz 40 tydzien sie konczy... Mam jeszcze jedno zwolnienie od wczoraj do pon i koniec tak więc można :) Ale też bałam się, przyznaje że był to powod dla którego wzięłam dziekanke ;/ czego teraz zaluje........ ___________ Jeśli chodzi o chusteczki to faktycznie muszę też popatrzec na te biedronkowe narazie mam johnsons i pampersa i tez kupiłam jakos po 4 zł za op wyszło bo kupowałam na promocjach. ______________ Byłam dziś w lidlu chcialam kupic troszkę chemi z w5 do przetestowania bo promocje byly, ale tych babek wszedzie dopchać się nie mogłam.... ________________ Jutro chyba okna pomyje bo nie wiem czy przed wielkanocą dam radę :) Muszę się nacieszyć ostatnimi dniami w domu, naprawdę chcialabym urodzić do tego poniedzialku żeby tam nie leżeć tak bezczynnie i nie czekać, już sobie wyobrażam jakie to będzie dołujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
ale mam dzis jakies rewolucje zoladkowe, jakis skret jelit i w ogole poza tym to od wczoraj jedna lydka mnie boli , tak jakby w zylach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
w rossmanie jest w promocji przytulanka babydream ma tez takie jakby metki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dwupaczki :) poczytam Was później, bo tyle znowu tego, że nie nadążam hehe W sumie dopiero odpaliłam kompa, bo ciągle coś od rana 6.30 na nogach. Na 10.00 byliśmy w Klinice to wróciliśmy stamtąd o 13.30 (dobrze, że miałam kanapkę w torebce, bo bym z głodu umarła), a więc mały waży 3050 gr. wszystko jest jak najbardziej w porządku - milion pytań musieliśmy wypełnić ze 3 ankiety 2x pobierali mi krew - przy drugim się popłakałam, bo taki pielęgniarz mi pobierał (uczył się dopiero)i jak się wbił to masakra jakaś. Później pytali się nas o łożysko, czy chce je oddać na cele charytatywne (dla osób chorych na białaczkę), więc się zgodziłam, później byliśmy u anestezjologa żeby zadecydować jakie znieczulenie, czy pełne czy od pasa w dół i tak zeszło troszkę. A na koniec się wkurzyłam, bo czekaliśmy godzinę na decyzję lekarki czy mamy być w ndz. wiecz. w szpitalu, czy w pondz. z rana więc w pondz. o 6.30 mam już tam być będzie KTG i po tym cesarka M może być przy mnie i tak koło 9 ma być już po wszystkim. 2x się tylko zapytali, czy na pewno cesarka i nic więcej. A naoglądałam się dziś maluszków jeden taki czarniutki chłopczyk chyba 1 dniowy z kręconymi loczkami śliczniutki i zaraz obok właśnie jedna urodziła to ją wieźli z maluszkiem na salę poporodową. Ale stracha to już mam jak to będzie. Aaa i dostałam 2 czopki na wypróżnienie w ndz. wieczorem i jakieś tabletki na żołądek na osłonę. I tak to było w tej klinice dzisiaj. Później przyjechaliśmy do domu to 2 pralki puściłam i M umył okno w sypialni i wyprał firanę, a ja gotowałam zupę, więc dzień pełen wrażeń i już troszkę jestem zmęczona - jeszcze chciałabym ciut poprasować jak mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze apropo tej kontroli zus to ja nie mam własnej działalności po prostu pracuje u prywaciarza a od 4 miesiąca ciąży jestem na L-4 mając już dwie kontrole za sobą, jedną w domu i jedną u nich i myślę że już w tych ostatnich tyg nie będę miała.Co do obiadu to u nas jak jest zupka a często jest,przynajmniej raz w tyg to się najadamy konkretnie ale dwoma talerzami, staram się robić w każdym tyg inną zupę żeby się nie znudziła a tak w ogóle miałam dzisiaj robić ziemniaki,jajka sadzone i buraczki a poszliśmy z m na łatwiznę i zamówiliśmy pizze, mój m się śmiał czy nie szkoda 40zł a ja odp mu tak że zapewne za parę dni nie będę mogła jeść takich rzeczy więc sobie dzisiaj pozwólmy i właśnie czekamy za dostawą a jajeczka będą jutro akurat przy piątku pasuje, na sobotę krupniczek i może na drugie zrobię kopytka i kapustkę z pieczarkami a na niedzielę gołabeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale mi zrobiłaś smaka na naleśniki zjadłabym ale nie mam skladnikow buu:(( ale moze sobie zrobie makaron z serem i cukrem to takie troche podobne :)) a wieki nie jadłam:) ale moja mala czka sobie hehe:D widze ze kazda z nas dzis powera do roboty dostała:D hehe:)) wlasnie dzownil m i moiwe mu ze wogole nie ammy ciuszkow na 56 a on mowi co sie przjemujesz jak sie dowiem jaki ma rozmiar to najwyzej kupie szybko i przywioze heh taa tylko ciekawe kto to wypierze co za koles:)) jak zwykle z niczym nie ma problemu:) Paula ciesze sie bardzo ze wszytsko sie dobrze skonczylo domyslam sie jakiego stresa mieliscie i to akurat w swieta:( wspolczuje ale wazne ze sie Toba zajeli, ja tam uwazam ze dobrze jak wczesniej cos diagnozuja bo wtedy duzo wieksza szansa na ingerencje itp Miska jestes jeszcze w domu czy juz moze na porodówce?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do chemii z Lidla to ja uwielbiam płyn do mycia szyb z w5 jest duży i nie drogi bardzo ładnie pachnie, ja czyszczę nim w zasadzie nie tylko okna ale cały dom,szafki kuchenne,blaty itd jest super, jutro też muszę się wybrać do Lidla bo z tego w5 jest odkamieniacz do czajników i preparat do czyszczenia pralek w promocji do końca tyg. Też muszę kupić te chusteczki nawilżane Dada jak tak je chwalicie w sumie są nie drogie , ja mam kupione 2 op bambino i 2 op johsons, kupie ze 2 jeszcze Dada i 2 pamers i będę próbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Widze ze dużo z was chodzi do Rossmana przy kasie mają takie karty rabatowe na parę miesiecy są to kupony ze znizkąod 20-30 do 40 procent na kosmetyki do makijażu i perfumy warunek jest taki ze trzeba w każdym miesiacu cos kupic zeby w w ostatnim miesiacu chyba w sierpniu. dostac 40procent rabatu .Nie trzeba nigdzie sie rejestrowac tylko z kuponami przychodzic ta promocja jest od tego miesiaca.Może akurat skorzystacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok miska odezwalas sie nie zauwazylam, szkoda ze jeszcze nie ma skurczy ale w sumie moze w nocy juz beda:)) prawda:D wogole Domella to wspaniale ze mozna oddac lozysko na cele charytatywne tez bym oddala jesli u nas bylaby taka mozliwosc, a watpie bo nic takiego nie slyszalam...zazdroszcze ze w pon bedziesz miec juz dzidzie ja i dziewczyny musimy jeszcze poczekac:)) swiderek Ty to urodzisz latwo mowie Ci masz duzo ruchu w ciazy, zazdroszcze Ci tego choc w sumie sama moglabym ruszyc d**e, podobno jak ma sie duzo ruchu to porod latwiejszy stad tez moj wniosek hehe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju jak tak Was czytam to macie zapasów pełno pamperów chusteczek a ja taka jakaś ograniczona.. 2 paczki chusteczek i 2 paczki pampersów.. :| eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Wiem, że był już temat tarczycy, ale dajcie znać proszę jakie był poziom Waszych wyników, że lekarz wprowadził dodatkowe leki i w jakich dawkach? Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mp88 nie kupuj na 56 bo takie ciuszki może z tydzień ponosi.. a 62 zawiniesz rękawek najwyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
biedronkaM, ja też mam niewiele, u mnie w rodzinie kilku alergików, stąd chcę przetestować po 2 paczki z każdego gatunku, by sprawdzić na które być może uczulony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP88 oj chciałabym łatwo urodzić ale mój ruch jest już MOCNO ograniczony..dużo ruchu to ma bodajże Madziana_83 bo chodzi na basen i aerobik..a ja to tylko z psem na spacery..a w tym 9 miesiącu to już całkiem poruszam się jak babcia. Dzięki zaba90 za info o tych rabatach bo ja słyszałam tylko o rabacie na perfumy na 40% ale tylko po rejestracji.. Dobra, zwijam się bo na 18.30 do gina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Dziewczyny a te zwykle staniki do karmienia zamawiacie z fiszbinami czy bez? I skąd zamawialyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
to tylko ja sie dzis lenie bo tak srednio sie czuje:P wlasnie widzialam reklame pieluszek happy z wycieciem na pepuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Jesli chodzi o chemie z lidla to kupilam ostatnio wlasnie ten plyn do mycia szyb bo mam dwa szklane stoly, i tez jestem b.zadowlona ale musze przyznac bo wczesniej uzywalam tylko clina ze wydaje sie mniej wydajny... Kurcze dziewczyny ale mnie brzuch boli dolem jak na okres co chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
MOtylku ja też mam lenia ;D jeszcze nic nie zrobiłam ale noszę się z zamiarem umycia kuchenki bo kupilam nowy srodek i chce sprawdzic czy sladow nie zostawi haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
Miska ja w ogole musze piekarnik w srodku umyc bo cos smierdzi tam lodowke tez musze umc moze jutro sie lepiej poczuje, bo dzis musialo mi cos zaszkodzic musze sie wybrac po pieczywo bo nie wiem co na kolacje zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Motylekk a mi sie wogole jesc chce a robic sie nie chce. Dzis doslownie nic nie zrobiłam, tylko powycieralam kubki jak m umyl ;D a teraz mnie brzuch pobolewa i mysle jak zwykle, jak co wieczor, moze to juz ?!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
a jesli chodzi o to co musze to mam jeszcze jakies zalegle pranie... i porzADEk w lazience i ta szyba ;/ Ehhhh i musze do niedzieli bo w pon szpital.. i nie wiadomo kiedy wyjdę jakos zaczyna mnie to przerazac, a tak gdybym dzis urodzial w niedziele bym byla w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×