Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość Nataliaaaaaaaaa
Mozliwe ze to ten sam :-) Mi sie on bardzo podobal bo nie jest kanciasty, ma zapinany kosz i bardzo duzo roznych udogodnien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Hej mamuski :-) u nas pogoda cudowna ale no,troszke za piekna bo 23 st.C ,zrobilam pranie i jak stalam na tarasie wieszajac wszystko to tak mi w glowe grzalo Ze migiem wywiesilam i ucieklam do cienia,organizm chyba nieprzyzwyczajony na takie duze dawki ciepla,wczoraj bylo cieplo ale za to wietrznie i tak rzesko jakos a dzis to dla mnie juz w tak zaawansowanej ciazy to duchota:-) ktoras dziewczyna pisala o kluciu na dole Chyba MP88? Ja przezywam to samo Dokladnie jak piszesz,ciezko mi sie poruszac, do miasto pojechac ,bo takie parcie mam na pecherz i do tego brzuch sie okropnie stawia jak chodze i to nieprzyjemne klucie w kroczu...jakby ktos igielka klul tak posrodku... MJ288 wlasnie ja tez jestem ogromnie ciekawa ktorej z Nas trafi sie tak fajna data porodu jak 14.04.2014. Hmm moze i mnie tez zaszczyt kopnie:-) Kto wie? KarolinaiKarolek tak tu wlasnie tego przestrzegaja od lat i sie tak juz przyjelo i kazdaa mama uwaza to za normalne..te chusteczki suche ,ze wlasnie najlepiej jest.Racja one nie sa drogie ,euro cos kosztuje 40szt? To roznie ale tak w" dm" ja tez kupilam,ale te nawilzajace tez kupilam ...tzn najpierw mawilzajace z mysla ze tak.jest wlasciwie a jak polozna i szwagierka naskoczyly na mnie ze niee mooozna na poczatku to dokupilam te suche.. no nic zobaczymy co z tego wyjdzie...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Znow piszecie o tym nacinaniu...powiem Wam ze ja sie tez bardziej nacinania.i zszywania boje jak bolu podczas porodu...co do anty niemam zielonego pojecia na co sie zdecyduje bo tabl.hormonalne odpadaja Zle je znosze,o spirali sie duzo zlego nasluchalam i niewiem jeszcze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Powiem Wam Dziewczyny, że ja się z suchymi chusteczkami nie spotkałam, ale przy pierwszej córeczce na początku używałam wacików moczonych w przegotowanej wodzie. A chusteczki, to tak na wyjście. Teraz kupiłam jedną paczkę chusteczek sensitive, ale tak na wypadek i będę myła wodą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej bede uzywala mokrych chusteczek do przecierania tyleczka po kupce i siku chyba ze bedzie mi sie chcialo woda i wata podobno najzdrowiej. Kochane musze wam polecic chusteczki nawilazane dada z biedronki, maz kupil dla malej 2 paczki juz duzo wczesniej niestety ja je juz zuzyłam dla siebie do demakijazu sa rewelacyjne, dlugo trzymaja wilgoć po otworzeniu opakowania, a to jest wlasnie bol wielu firm, ze jak juz sie owtorzy to zaraz wysychaja....te Dada sa na prawde fajne, glupio sie tylko je wyciaga bo czasem wyjdzie wiecej jak jedna...mam tez chusteczki pampers ale tych jeszcze nie podkradlam wiec nie moge sie wypowiedziec ale mysle ze bede kupowac te dada bo na pewno tansze a rzeczywiscie fajne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia mnie wygladowo też się podoba, ale zdecydowaliśmy się głównie na niego z powodu wagi i że po złożeniu stelaża wchodzi nam do bagażnika bez odkręcania kolek i jeszcze sporo miejsca zostaje ;) Zastanawiałam się trochę nad spacerówka czy nie za mala, ale mam nadzieję że nie :) A jaki kolor wybrałaś? My wzięliśmy uniwersalny taki ciemny szary z jasnym szarym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny naprawdę macie tak często kontrolę z ZUS-U? Ja jestem od 7 tygodnia na zwolnieniu i już mi pyka 35 tydzień i ani razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Biedronka na kiedy masz termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wczesnie jestem na zwolnieniu i kontroli ani razu :) a co do kłucia w kroku u mnie było niekomfortowo ale od wczoraj jest jakis obłed chodze jak kaczka tak mnie pachwiny bola na kibelek to non stop i takie kłucie własnie... a dzis zastosowałam metode 4 S :) sprzatanie(mycie podłog) schody. seks, spacer :) wiedziałam ze to przyspiesza poród ale akurat dzis troszke do roboty to jak juz zaczełam cos robic to wkreciłam sie we wszystko i tak po kolei seksik :) spacerek schody na dół i do góry ale to dlatego z do piwnicy latałam i mycie podóg hehe :) i teraz cierpie niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie martwcie się tymi kontrolami z zusu oni biorą wyrywkowo więc jedna może przez całą ciąże nie mieć wcale a druga może mieć dwa razy jak ja miałam ale w sumie to nic takiego.A jeśli któraś miała taką kontrolę a nie zastali jej w domu to wtedy zostawiają karteczkę że w tym i w tym dniu o danej godzinie była kontrola zus i nie zastali danej osoby i proszę o wyjaśnienie, jak macie na L4 chodzące to wystarczy na piśmie napisać że byłaś w pobliskim sklepie spożywczym a jeżeli macie leżące to już raczej powinniście być w domu żęby Was zastali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Hej, też nie miałam jeszcze kontroli, ale sie zastanawiam, czy nie ma to czegoś wspólnego, z tym ze moje miejsce zamieszkania jest inne niż zameldowania, moze mnie nie znaleźli :) W Biedrze jest promocja na chusteczki DADY :-) dwie paczki za 9 PLN chyba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mj288 wtedy tak jak pisałam wyżej zostawili by Ci kartkę w miejscu zameldowania ,a skąd wiesz że jest taka promocja w Biedronce? a ile normalnie jedna paczka kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) MJ 2paczki za 9 zl ? To szczerze taka sobie promocja skoro jedna paczka niecale 5zl kosztuje ale zawsze te pare groszy mniej ale sa tez w biedronce chusteczki 3-pak za 10zl bez promocji ja kupiłam ale nie wiem czy dobre bo nie probowalam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MJ piszac o chusteczkach z biedronki wlasnie te mialam na mysli, sa rewelacyjne i bez parabenow bezzapachowe polecam:)) fajnie ze powiedzialas o promocji w takim razie musze sie wybrac dokupic...dziewczyny kurde chcialam naszykowac malej jakies ciuskzi na wyjscie i ja mam wiekszosc na 62 cm...;/ i teraz tak patrze ze ja nie wiem w co ja ja ubiore...wiem ze byl juz ten temat ale jak ubierzecie mala jak taka pogoda bedzie jak dzis? bodziaki, polspiochy i pajaca?? ech moja chyba bedzie miala za duzego pajaca, bo niby na 56 ale jakis duzy sie wydaje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka Hanulka to widze ze ostro dzialasz;p moze dzis urodzisz;p ja za tydz zaczynam sie seksik intensywnie;p ciekawe czy to cos daje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Zaraz na pierwszej stronie biedronki jest ogłoszenie Mega Rabaty i na drugiej stronie jest info ze dwupak kosztuje 8,99 PLN, ale mówicie, że to słaba promocja? Są jeszcze pomarańcze za 1,99 PLN. :) :) :) Troche jakbym pracowała w Biedronce :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
MP, ja mam w szufladzie 56 i 62 razem co firma to innej wielkości ciuszki, niektóre 56 identyczne jak 62. Zabieram jeden komplet większy, jeden mniejszy i zobaczymy. Mój pulpecik ma już 2600g a to 35 tydzień :-) zupełnie jak mamusia, rośnie w oczach! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1617
MP88 Oj Kochana co My przeszlismy po USG polowkowym na ktorym bylismy dzien przed Wigilia... Na szczescie pozniej okazalo sie ze jest dobrze ze Wada skorygowala sie sama, to jest tak rzadkie ze wielu lekarzy o tym nie slyszalo. Moja Gin. Jest najlesza! Wszystko za Nas zalatwia, kieruje Nas do najlepszych specjalistow, i co najlepsze, wszystko zalatwia na NFZ Teraz jestem juz duzo spokojniejsza, rokowania sa dobre, lekarze mowia ze jest wszystko wporzadku. Tak pragne tego maluszka, jesrem mloda ale juz tyle przeszlam, staralismy sie o malego 3lata a i tak kazdy mowil tylko o In vitro. W Pazdzierniku mielismy podejsc do precedury a tu w sierpniu taka niespodzianka. :-) Z kazdej niedogodnsci ciazowej, bolu plecow, zmeczenie m i tym wszystkim jestem zachwycona, nie przeszkadza Mi to zniose wszystko. Porodu owszem bardzo sie boje, ale gdyby Mi ktos powiedzial ze bedzie wszystko dobrze z dzieckiem, ze przez porod sn nie bedzie zadnych komplikacji typu niedotlenienie i takie tam, zrobie i zniose wszystko co trzeba :-) Oj ale sie wyzalilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Ktoś pisał, że jeżdżenie samochodem po wertepach też jest dobre na wywołanie porodu:) OFFroad dla Miśki:) A z tym seksem to ważne, żeby ze spermą później poleżeć (tak jak przy zapłodnieniu), bo nasienie rozmiękcza szyjkę;) No nic, mi nic nie pomogło i urodziłam 5 dni po terminie... A teraz mam termin na 14 i w ogóle nie skojarzyłam, że to szczęśliwa jakaś data:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1617
Aha co do kontroli z ZUS to moze faktycznie najczescej kontroluja osoby ktore maja wlasna dzialalnosc, ja wlasnie mam wlasna dzialalnosc, z tym ze tylko Ja pracowalm, nie mialam zatrudnionych pracownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Co do jeżdżenia autem, też szukacie długo miejsca by móc drzwi otworzyć na max? :-) u mnie inaczej się nie da wytoczyć z auta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) MJ jak chcesz złotówkę zaoszczedzic to możesz kupic dobre są te chusteczki ja zawsze bralam lawendowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny! Jejku czytam i czytam..ależ tempo;-) Najpierw może się dołączę do tematów, które już były... Przede wszystkim gratulację dla nowej mamy! Mmartag bardzo szybki poród..też bym chciała szybko urodzić..(zresztą, która by nie chciała;-)) Życzę zdrowia dla dzidzi i żebyś równie szybko do siebie doszła!...i tak przy okazji dla gościa to ja również kojarzę ten nick... Miska22..co za historia z tą szybą..dobrze, że nie poleciało na Ciebie..no pech rzeczywiście.. Co do nacinania krocza..to ja no..hmm w razie konieczności oczywiście się zgodzę, choć wolałabym uniknąć..też słyszałam, że to smarowanie pomaga, ale ja osobiście nie smaruję..Słyszałam też, że rodzenie w pozycjach wertykalnych czasem pomaga uniknąć tego nacinania..ile w tym prawdy? Co do antykoncepcji to ja tabletek nie będę stosować bo też za bardzo nie mogę (migreny miałam straszne) także zastanowię się nad czymś innym..ale jeszcze nie wiem co.. Jeśli chodzi o kontrolę z ZUS to nie miałam.. Jeśli chodzi o wózek ja mam z Adboru Arte Alu 3x3, a pranie to prałam w dzidziusiu i płukałam w bobini i w jelpie. Już wszystko mam poprane...tylko prasowanie wciąż czeka.. Pościeli jeszcze nie prasowałam bo to ma m zrobić jak będę w szpitalu (ogólnie ma ogarnąć wtedy łóżeczko)..i ochraniacza jeszcze nie mam, zamówię na początku kwietnia dopiero..bo to się aż tak nie spieszy..i chyba też będę tylko wietrzyć.. MP88 co do ubrania maluszka to ja już sama nie wiem..jeśli będzie tak jak dziś to chyba normalnie ubiorę jakiś pajacyk, czapeczkę, skarpetki, przykryję kocykiem..i założę jeszcze pokrowce na fotelik..mam takie ocieplane..ale nie wiem czy dobrze myślę..mam jeszcze ewentualnie kombinezonik ocieplany taki z misia... W sumie to mam nadzieję, że mi położne coś podpowiedzą w co mam ubrać. Swojemu m już wytłumaczyłam co gdzie leży i co jak się nazywa więc mam nadzieję, że sobie poradzi przy wyborze..;-) Mam nadzieję, że w miarę poodpisywałam na tematy, ale właśnie tak to czasem (w większości) jest, że jak jest tyle stron do nadrobienia to ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Zaba90, aż tak oszczędna nie jestem! Wiecej wydam na benzyne albo bilet by dojechać do biedry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin na 20.04 ale to moje zwolnienie to raczej na warunki szkodliwe w pracy.. wiec może temu mnie nie sprawdzają:) w biedronce są dobre te wilgotne chusteczki ja je zawsze w samochodzie mam i torbie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula1617 to bardzo fajnie, że trafiłaś na dobrą gin! Ja też wybrałam swojego ze względu na opinie właśnie że dobry specjalista i póki co jestem zadowolona..nie jest może gadułą ale zawsze taki skupiony na badaniu.. MJ288 z tymi drzwiami w aucie to u mnie normalka, brzuch mam jak WIELKI arbuz więc inaczej się nie da;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo mam nie zaparkuję auta jak jest auto obok bo nie wysiądę... ale teraz jeżdżę taty autem bo z mojego to nie jest zbyt fajnie a taty jest wyższe i jest REWELACJA! Bez ściskania brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP88 i w ogóle reszta dziewczyn..dzięki za opinie o chusteczkach Dada..skoro takie fajne to na pewno będę używać bo póki co to mam tylko ten 6pak pampersa co kupiłam w promocji..aha i MP88 odnośnie zupy na obiad..mój m to nawet nie narzeka, ale za to moja mama jak jej mówię,że mam zupę na obiad to mówi, że głodzę swojego męża ..bo on to się zupką nie naje..i tak za każdym razem..eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas z obiadkiem jest tak: dzisiaj pomidorowa odp: a gdzie prawdziwy obiad? Zupa to jak herbata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) MJ ja mam obok siebie dwie biedronki ale narazie mam 3paczki chusteczek to narazie nie kupuje :) Biedronka u mnie tez 35tydzień a termin na 23-27.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×