Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

A ja bylam u tego fryzjera i czuje jakby mi kilka kilo zeszlo z glowy:) potem pogonilam m poprzestawial meble w sypialni powynosilismy zbedne reczy do piwnicya potem ja robilam mijsce w szafie w sypialni i przekladalam ciuchy i troche rzeczy powyrzucalam i ciuszki malej poukladalam no i pranie zrobilam ale.to nasze hehe ladna pogoda a ja praktycznie w domu ale.jestem zadowolona ze tyle.zrobilam, m mnie tylko wkurzal ale to normalne zawsze sie klocimy przy porzadkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
agu kurcze ja juz mam to za sobą, ale lubie takie rzeczy hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
btw. moj tez sie zawsze wkurza:D oni chyba tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolcia tez lubie te rurki:) waniliowe:) Srdoki z w5 to ja uwielbiamszczegolnie do lazienki a i jest taka pianka do piekarnika rewelacyjna ( ktoreas pisala ze ma zamiar czyscic) sa niedrogie i bardzo.dobre Paula...mam nadzieje ze nie pomylilam nicka- wspolczuje przezyc najwazniejsze z emasz juz to za soba i juz terqz bedzie dobrze miska- no.wez.juz urodz:)bo hamujesz kolejke jak sie nie rozpakujesz to reszta tez nie hehe:) Kontroli z zus nie mialam a l4 mam od 8 tygodnia chyba ... Wozek mam uzywany jedo classic starszy model ladny ale zazdroszcze Wam tych nowoczesnych... Piore w dzidziusiu proszku tylko Z hustek mam bambino i pampers po 2 paczki reszta kosmetykow bambino .. Pieluchy babydream newborn do szpitala i wielka paka pampers 3-6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Agu widzę właśnie że chamuję wszystkie czekacie a tu nic !! Juz normalnie ehh szkoda slow, chcialam zeby moje dziecko bylo wiosenne ale jak sie dzis zacznie to juz bedzie noo ;D A jesli chodzi o wozek to mam eurocart passo, z fotelikiem z zestawu ja z kolei zazdroszcze wam fotelikow maxi cosi zaluje ze sie nie zdecydoalam. A kupujecie bazy do fotelikow? bo mi wlasnie tego brakuje ;/ tzn nie wiem czy to takie zbedne czy mega wygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie miska ten typ tak ma wiec sie juz tym nie przejmuje:) A z ciuszkow to tez mam wiecej na 62 chociaz jak dzis ukladalam to mam jedna szuflade w komodzie na 56 ( i racja rozmiar rozmoarowi nierowny) w szafie jescze czeka prasowanie ciuchow na pozniej ale to juz bez cisnienia:) musze torbe spakowac do tzw kupy i moge oczekiwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
a i jesli chodzi o pranie to piorę w plynie lovela a plukam w jelpie i slicznei pachna tak dzidziulkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MJ 288 ja tez mam tarczyce ale zdiagnozowaną jeszcze przed ciązą i nie pamietam jaki miałam wynik , wiem tylko ze jest niewielka niedoczynnosc i tez biore Euthyrox N 25 Miska pytałas czy na noc bedzie konieczny stanik po porodzie, to Ci powiem ze tak, przynajmniej przez pierwsze tygodnie i to lepiej własnie taki bez fiszbin bo po co w nocy mają Cie druty uwierać. A konieczny jest bo jak bedziesz karmic kiedy z jednej piersi karmisz to z drugiej na początku kapie a w nocy pokarmu przybiera duzo i czasami leci sam jak ucisniesz sobie na pierś wiec trzeba w coś te wkładki laktacyjne włozyc.A poza tym na poczatku piersi sa tak ciezkie i wielkie ze lepiej zeby nawet w nocy je podtrzymac zeby nam całkiem do pępka nie obwisły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór:) ja wróciłam ze spaceru po rynku.Korzystamy z mężem bo później już długo nie wyjdziemy sobie wieczorkiem. Kurde dziś we Wrocławiu studencki czwartek..eh człowiek już stary życie przez palce leci już nie będzie nigdy takiej beztroski jak kiedyś :p miśka jutro wszystkie na Ciebie liczymy:) a tak poważnie to się nie przejmuj bo się macica zestresuje i nie będzie chciała współpracować i rodzić w terminie:p Do mnie dziś 4 osoby dzwoniły z pytaniem czy to już dżizessss. Zaczyna się:) mi zostało 11 dni do terminu sesesese... mam nadzieję,że będzie przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkki
A ja tylko płynu do prania używam a do płukania nie. Miska jest postęp? Idę do wyra , do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
motylek wykapalam sie i chyba nic sie nie dzieje ;/ chyba przeszlo @#$%^&*() ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska jeszcze jedno w taki bez stanik fiszbin nie warto inwestowac zbyt duzo bo one itak niezaleznie od firmy wyglądaja identycznie, lepiej przeznaczyc te pieniądze na ten z fiszbinami. Wiecie szukałam ostatnio w sklepie z bielizna takiego normalnego usztywnianego tylko rozpinanego z przodu bo pomyslałam ze to mogło by sie sprawdzic przy karmieniu ale nic nie znalazłam były tylko takie malutkie a pamietam ze kiedys były bardzo popularne te staniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och miska znowu nic :) licze na Ciebie, ze jak urodzisz to i mnie zaraz po tobie weźmie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
No właśnie teżtak mysle tylko sie boje czy te z all nie beda takie calkiem beznadziejne :) A ja generalnie lubie miec fajnie podtrzymane i wolalabym ten alles taki z fiszbinami z grubszymi miseczkami jeszcze jeden jakis seksi a nie takie badziewia za 60 zł hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co się stało z Anielicą?? pisała tu kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Z tymi stanikami to cieżko, w internecie moźna znaleźć fajne, nawet mogłabym zainwestować więcej każdy, tylko jak trafić z rozmiarem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
ja zmierzylam obwod w biuscie i pod mam nadzieje ze beda dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Miska to jak je dostaniesz to dasz znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Mamaolcia hehe no ktos musial sprobowac;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie stanik jak buty najlepiej przymierzyc, bo niby wyglada ładnie rozmiar jak trzeba a cos uwiera albo nie lezy mi w sklepie ciezko sie zdecydowac a co dopiero przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Dziewczyny weszłam ba stronę intymna.pl i tam sa super staniki do karmienia. Zobaczcie sobie, bo śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Cześć Dziewczyny! I mamy kalendarzową wiosnę! Która nie urodziła do dziś to urodzi na wiosnę. Ja kupiłam dwa staniki te bawełniane z allegro z fiszbinami. Nie bardzo jestem zadowolona, bo nie lubię takich miękkich. Pisałam Was, że mam wtedy jednego cycka w lewo, a drugiego w prawo. Ale na noc się przydadzą. Ale mogłam kupić jeden lepszy bo już dużo bym nie musiała dopłacać. Miska a może dziś? A może urodziłaś już w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
hej znowu tak sobie spalam ale czuje sie lepiej od 6tej prawie nie spie wykapalam sie, wydepilowalam :D i jade teraz do miesnnego i ogolnie jakies zakupy zrobic spoz bo moj wroci i znowu bedzie komentowal ze pusta lodowka jak u studentki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wiosennie i słonecznie :) ja wam powiem dziewczyny ze myslałąm ze w nocy bede dzwonic po meza od 20 miałam delikatne skurcze o 21 nabrały na sile i były co 12min potem co 10 bolesne wiec wziełam no spe o 21,30 ale dopiero o 12 w w nocy zaczeły ustepowac na sile i o 1 w nocy w koncu zasnełam. tak wiec noc masakra u mnie :( ale to przez to przesilenie wiosenne i chec urodzenia pewnie dopatruje sie oznak porodu ja majaca 2 tyg i dwa dni czekam a co ma nasza miska powiedziec siedzisz biedna jak na szpilkach :) dzis mnie juz tak pachwiny ni bola wiec sie przejde na spacerek z cora słonce za oknem piekna wiosna wiec trzeba isc sie ruszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie :) Ale się rozpisałyście, że hoho :) Ja wczoraj odebrałam wyniki z badania krwi i moczu, wszystko w normie, nawet hemoglobina 13,7 :D Potem byłam u lekarza, pobrał mi wymaz na GBS, na jakąś taką specjalną płytkę i po 10min, już był wynik.. (-) Kosztowało to tylko 20zł. Malutka na przełomie 36/37 tc waży 2925g :) ciekawe jak to będzie w rzeczywistości, bo pomiary USG często lubią się mylić tak (+)(-)500g Powiedzcie mi, czy lekarze Wam coś mówią odnośnie stopnia dojrzałości łożyska?? Bo mi powiedział, że jest na przełomie II/III stopnia, ciekawa jestem jak tam u Was to wygląda :) Kolejna wizyta dopiero za 3 tygodnie (czyli na początku 40tc) aż sama jestem w szoku, że za tyle czasu dopiero :) Zobaczymy co z tego wyniknie :) Dziś znowu piękna pogoda, ale muszę trochę ogarnąć mieszkanko. Miłego dzionka dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Dzień dobry, wyspałam się pierwszy raz od tygodnia, byłam tylko 3 razy w toalecie w nocy! Mam energię do sprzątania :) Nie mogę odszukać tego wątku, polecałyście tą piankę do czyszczenia piekarnika z W5 i coś jeszcze warto kupić? Miska, pamiętam pisalas, że cos tak ładnie pachnie z tej chemii, co to było? :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
wrocilam byla duzo kolejka w miesnym i jeden pan mnei chcial przed siebie wpuscic ale stwierdzilam ze poczekam;) jakos mi tak glupio;) a calkiem ok sie czuje dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki;-) pogoda rewela;-) wicie co jestem przerażona 38 tydz sie zaczął a ja nadal tyje czy wy tez? Jem normalnie wcale nie wiecej a waga w górę leci;( podobno pod koniec ciazy sie chudnie ale u mnie cos sie nie sprawdza , wogole to nie mam nospy nawet w domu i gdyby pojawiły sie skurcze nie mam co wsiąść ... Kochana współczuje tych nocnych skurcze ja pewnie myslalabym ze to juz porodowe hehe boje sie ze u mnie jak wogole jakieś sie pojawia to ja juz bede jechać do szpitala hehe ;-) moj m ma dzis i weekend wolny wiec moze cos porobimy razem ;-) miłego dnia kochane brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×