Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

mam dzis wizyte u gina a tu wstałam rano i mi chyba czop odchodzi, tylko tak delikatnie narazie i nie wiem co tu robic, czuje sie dobrze wiec panikowac napewno nie bede, chyba jeszcze podjade na ta wizyte to bede wiedziała na gorąco co sie święci.Przy córce czop zaczoł mi odchodzic dwa dni wczesniej zobaczymy jak bedzie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
Alicja no pewnie idz na wizyte normalnie! najwyzej ci doradzi co masz dalej robic chyba u Zorro czop odszedl juz z tydzien temu posegregowalam miecho teraz moze wezme sie za mycie półek w lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Tak mi odszedł czop. Już półtora tygodnia temu. Lekarz powiedział, że czop nie jest żadnym wyznacznikiem co do terminu porodu. I mam się niczym nie przejmować. Alicja ale zobaczymy co Tobie powie. Ja też miałam dziś dużo energii. Sporo porobiłam, ale teraz mnie zmogło. Nie mam już siły. Wiecie - mieszkam przy rzece i najfajniejsze było jak przedszkolaki - całe przedszkole- przyszli topić Marzannę. Ale te dzieciaczki fajne! I Miska nam się rano nie zameldowała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Dziewczyny, dziękuję za raport w sprawie tarczycy, ciekawe czy po ciąży sprawy z cukrzycą i tarczycą normują się same bez tabletek? MP88, ja też dalej tyje, a też słyszałam, że ostatni miesiąc waga powinna iść w dół. Niebezpiecznie kurczą się dostępne ubrania ;-) Mamaolcia dziś polecała sklep intymna. Bielizna rzeczywiście piękna, modelki koszmarnie dobijające, nikt tak nie wygląda jak karmi! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dzien dobry:) u mnie dzis tez piekny dzien trzeba korzystac bo jutro ma byc juz gorzej ...zaraz idziemy z m na spacerek :) biedronka - ani porzadnie przeciagnac ani porzadnie cokolwiek :) MP - wg mnie wszytskie srodki z w5 sa bardzo dobre a miska chyab pisala o sprayu do szyb... w ogole m sie ze mnie smieje ze chrapie ostatnio jak stary chłop...a to przez to ze mam w nocy wiecznie nos zapchany wstyd troche nie?:) ale z drugiej strony on tez chrapie wiec teraz chociaz wie co czuje:) milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MJ - moja gin powiedziala ze mi zmniejszy dawke eutyroxu po ciazy i po pologu jak sie nie ustatkuje to dalej leczymy - ze teraz niby dzidzia mi tarczyce doi i stad ta niediczynnosc - oby:) z cukrzyca to nie wiem to jedyne chyba schorzenie ciazowe jakie mnie nie dopadlo:) na eutyroxie i dopegycie (lek na nadcisnienie) mozna karmic wg mojej gin moje ciuchy tez sie kurcza pewnie pralka popsuta:) kurde ledwie naciagnelam tenisowki na moje szreki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
a ja jeszcze mam sile dzialac muza na full i az chce sie tanczyc:P a nawet kawy nie pilam jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaHelena
hej, ja sie wczoraj do Was odeezwalam a w nocy wody zaczely odchodzic,poszlam tylko na siku a tu chlust.37 tydd, mam nieskonczony wiec mam czekac 4dni na wywolywanie chyba ze sie zacznie, mam dostawac antybiotyyk,nie badaja dopochwowo wszystko zeby uniknac infekcji.. takie procedury..ja jestem w Belgii, mysle, ze w Polsce to juz oksytocyne bym dostala..pierwsze dziecko wywolywali 9dni po trminie..teraz chcialam rodzic wczesniej ale nawet torby nie pakowalam..chyba samostne skucze sa mniej bolesne wiec czekam, warunki w szpitalu super.. oj nieznamy dnia ani godzny chyba ze planowana cc a tez roznie bywa,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotaHelena.... w takim razie powodzenia i trzymamy kciuki za szczesliwe rozwiazanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
melduje się - dalej nic :( potem was poczytam juz czuje sie taka zrezygnowana ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
chyba mi sie pralka psuje:/ tak mnei juz nogi bola chyba dzis wszystkie korzystaja z pierwszego dnia wiosny i zrobily sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Motylekk mi sie wszystko psuje mam jakiegoś pecha ostatnio. Kurcze mam taki humor "idz i nie wracaj" czuje ze nie moge swojego miejsca znalezc, niby dobrze sie czuje ale juz mnie irytuje to ze jutro termin a tu nic, nie chce lezec w szpitalu kilka dni i czekac na wywolanie ;/ Juz was pewnie tez wkurzam tym gadaniem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska22... twoje zachowanie jest jak najbardziej naturalne kazda dziewczyna na Twoim miejscu by tak samo schizowala wiec nie masz sie o co obwiniac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkki
Miska od tego ten temat jest żeby móc ponarzekać. No i pralka nie wiruje. Na siadam wykręcić pościel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Motylekk tez ostatnio mi tak pralka nawalala :) ale dalam na jeszcze jedno wirowanie i ruszylo ;p Swiruję no co poradzić ;p niby ostatnie chwile we dwoje ale jakos nie daje juz rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Mamy, to bardzo dobrze, że pamiętacie, by stosować środki przeznaczone dla dzieci :) Ich używanie jest bardzo ważne, nie tylko dlatego, że zapobiegają objawom alergii. Przez pierwsze trzy lata skóra maluszka nie jest jeszcze w pełni ukształtowana i ma inną budowę od naszej. Jej komórki są ułożone rzadko - jak w ażurowej tkaninie. Warto wiedzieć, że nie tworzą one jeszcze właściwej bariery ochronnej i są przepuszczalne dla zanieczyszczeń, temperatury i wszelkich substancji, z którymi skóra ma kontakt. Nie widzimy tego, lecz naczynia krwionośne u dzieci leżą bliżej naskórka i są szersze niż u dorosłego, przez co też mają większą podatność, by wchłaniać wszelkie przedostające się przez skórę substancje. Te zawarte w zwykłych środkach (dla dorosłych) nie działają korzystnie na dalszy rozwój malucha. IwonkaJ, jeśli używasz produktu z linii Sensitive, warto, byś sprawdziła, czy w jego składzie nie znajdują się substancje takie jak fosforany, rozjaśniacze optyczne, sztuczne barwniki oraz enzymy. Wiążą się one z włóknami i nawet po podwójnym płukaniu pozostają w tkaninie, powodując, że uprzednie zastosowanie proszku dla dzieci staje się niestety bezużyteczne. Warto pamiętać, że wybierając produkty, na których nie jest wyraźnie napisane, że są dedykowane dla dzieci, nie można mieć pewności co do bezpieczeństwa ich działania. Często zdarza się, że producenci zwykłych płynów jako obietnicę delikatności przedstawiają na etykiecie wizerunek dziecka, jednak skład ich produktów nie jest odpowiedni dla wrażliwej skóry malucha. Motylekkkkki, mleczka do prania ubranek dla dzieci nawet bez płynu zmiękczającego powinny nadawać tkaninom większą miękkość :) Warto je stosować do czasu wprowadzenia płynu do płukania, gdyż są one delikatniejsze i gwarantują, że pranie zostanie dobrze wypłukane. Gdybyście miały dodatkowe pytania lub wątpliwości, chętnie pomogę :) Zachęcam także do odwiedzenia strony internetowej programu „3 lata pod ochroną”. Znajdziecie tam ciekawe informacje na temat odpowiedniej ochrony i właściwej pielęgnacji skóry maluszka. Pozdrawiam, Doradca Lovela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkki
Daradca lovela właśnie dlatego nie kupiłam płynu do plukania:-) Misia robiłam tak ale to nie pomagalo:-( chyba muszezzabrać się za obiad. Ja ja sadzonek kalafior ziemniaki i maslanka tak jak któraś wczoraj wspominała o takim menu:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane;)) ja wlasnie wrocilam do domu ale mialam fajny dzien z mezem:)) rano troszke ogarnelam zaznaczam troszke moze jutro podgonie:))a pozniej wystroilam sie i maz mnie zabral na lody na rynek, polazilismy troche po rynku jeszcze w sloneczku a pozniej pojechalismy sobie na obiad ja jadlam takiego amerykanskiego burgera i frytki hehe a maz pizze oczywiscie:)) pysznie i niezdrowo:) pozniej jeszcze chcielismy znalesc ten masazer do plecow o ktorym wam mowilam ale w jysku nie bylo i w rossamnie tez nie..wiec moze jeszcze uda mi sie przez neta zamowic... bo zalezy mi:) kupialm sobie tylko nowy balsam z babydream dla mamy ujedranijacy wydaje mi sie ze ktoras z was pisała o takim? i co fajny jest?? nic nie bylo w promocji dlatego wzielam ten babydream za 13 zl najwyzej pozniej zmienie na cos innego:)) hehe;)) Pogoda we Wroclawiu sie poigorszyla tzn jest nadal bardzo cieplo ale nie ma sloneczka i mam wrazenie ze bedzie padac,.. motylku wspolczuje z ta pralka ale moze dobrze sie sklada ze Twoj m wraca moze cos tam pogrzebie i naprawi:))) Miska nie meczysz nas ciesze sie ze piszesz, my pewnie tez 2 dni przed terminem bedziemy juz wariować:)) 3mamy za Ciebie kciuki:)) Ide zaraz wyprasowac posciel bo mi wyschla i moze wieczorkiem namowie meza wkoncu na przyszykowanie kacika (ubranie lozeczka) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota Helena kurcze to fajnie, ale ja myslalam ze jak juz wody odejda to rzeczywiscie sie rodzi a nie wstrzymuje porod tak mi sie wydaje ze u nas w Pl tak jest jak mysliscie dziewczyny, bo ja nie wiem to tylko moje przeczucie albo wkrecenie sobie hehe:)) dla mnie odejscie wod jest jednoznaczne z porodem ale moze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Hej dziewczyny wiosenna pora :-) no wlasnie,ja Was dzis caly dzien podczytuje,ale Was wymiotlo w ta ladna pogode i sie zanudzam :-) MP88 wlasnie ja tez tak uwazam ze jak wody odejda to juz pewnosc ze akcja porodowa musi sie odbyc...w sumie dla mnie to nawet logiczne .Ja mieszkam w De,jak juz pisalam.Tutaj tez mowia ,ostrzegaja,przypominaja,ze jak wody odejda to porod musi.sie odbyc nie mozna zwlekac,kazda chwila jest wazna dla dzidziusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
MP twój mąż chyba poczuł wiosne:-) fajnie ze takie wyjście sobie zrobiliście bo już niedługo nie będziecie sami. U mnie jakoś się ciut ochłodzenie , słońce za chmurami a prawko na balkonie. Nic mojemu o pralce na razie nie mowioam:D obiadek mi sięppić ci dobrze ze zglodnialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie Was wymiotlo kazda na spacerach albo zapracowana na zewnatrz:) ja tez bylam na spacerku z m ponad godzinke se lailizmy po okolicy - on sie oczywiscie tak zmeczyl heheh i tak sie dziwie ze wytrzymal tyle - taki z niego leniuszek:) w pracy duzo sie rusza wiec powienien miec kondycje nie:) posprzatalam lazienke m posprzatal kibelek ktory mamy oddzielnie bo sie uparl - i masakra urwal wieszak na recznik i cos zrobil ze spluczka i nabil sobie guza - no mimo tych strat myslalam ze umre ze smiechu :) nie jest stworzony do sprzatania heheh mam nadzieje ze sie nie zniechecil:) zaraz idziemy do znajomych dwa bloki dalej wiec wyprawa roku to nie bedzie:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
Masakra ale się najadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
a mnie znowu cos zabolalo i juz siedze i wypatruje szalu dostane ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
Aga grunt ze pomagal:-) Eh ci faceci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Agu chociaz sie posmialas i mniej pracy mialas :) Ja tez mam ostatnio same straty wiem co czujesz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Hej dziewczyny, Wypuścili mnie wczoraj ze szpitala ale bylam taka padnieta jakbym tam ciężko pracowała a nie leżala z tą kroplówka. ------------ Ogólnie dali mi dwie kroplówki i jak tylko sie skonczyly to puscili do domu az bylam w szoku. Nawet nie czekali zeby sprawdzic czy te kroplowki cosw ogole daly. Skurczy juz nie mam tylko takie przepowiadajace czasem - wygladaja one u mnie tak ze brzuch mi twardnieje i czuje taki boł w dole jakby na mieiaczke ale nieszczególnie silny. ------------- Teraz jestem w trakcie 38 tyg i maly w poniedzialek mial 3 kg wiec niezle raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
Miska więcej cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Ehh Motylekk chcialabym juz nie wiem co mam ze sobą zrobić, czuje takie wielkie zrezygnowanie tylko hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
A własnie ze mna lezala w szpitalu dziewczyna w 37 tyg której wody saczyly od kilku dni i kazali jej lezec w szpitalu i czekac i mowili ze jeszcze kilka dni ma polezec i fajnie by bylo jakby sama zaczela rodzic a jesli ie nie uda to jej pomoga ale dopiero w przyszlym tyg takze oni kontroluja czy tam wszystko jest ok ale wola zeby naturalnie sie zaczelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×