Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

vicicore acha rozumiem, przykro mi ale chyba już jest lepiej co? motylku rzeczywiście super hehe może ktoś nam sprezentuje coś takiego na święta:) dziewczyny mam pytanie, czy Wy używacie jakiś specyfików do smarowania ciała, zeby zapobiec rozstępom? ja smaruje sie zwyklą oliwką bambino bo gdzieś wyczytałam no ale niestety nie jestem systematyczna a jak to z Wami jest? Moje drogie myślałyście może już o kupnie kosmetyków dla maluszka? jaka marka jest najlepsza?? ale mam dziś lenia, miałam w planie iść do sklepu po kurczaka żeby zrobić makaron ale tak mi się nie chce wychodzić, że zrobie chyba naleśniki bo akurat wszystko mam. Wogole to macie jakies plany na sylwestra?? ja bym tak bardzo chciała jeszcze gdzieś pójść zanim się brzdząc urodzi na jakiś bal, napaliłam się na 1 miejsce juz namówiłam ludzi, zadzowniłam i okazało się że nie ma już miejsc buu:( acha i jeszcze jedno dostałyście już potwierdzenie z tej strony po prostu położna bo ja 2 dni temu odpisałam na tego maila z potwierdzeniem tak i do dziś cisza, zero szczegółów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam mustele ale nie nawidze sie smarowac i czesto zapominac, na szczescie nie widze jeszcze rozstepow :) ja dostalam juz emaila i plan spotkania na 7 grudnia w Wawie, ktora jeszcxe idxie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikcore
Lepiej ale do końca będę spokojna po usg jak usłyszę ze jest wszystko ok. Aż się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
hej, pogoda dziś u mnie taka że d*pska urywa - miałam iśc na spacer skończyło na biedronce 500 m od domu i tam spacerowałam;) kupiłam sobie kule do kąpieli bo były tanie...eh chyba kiedyś w końcu będę mogła wziąć długą gorącą kąpiel a póki co sobie je wącham :) co do rozstępów ja mam taki problem że rozstępy mam juz od jakiegos czasu ze względu na dość istotne wahania wagi nowych nie zauważyłam, smaruje się jak mi się przypomni lub może jak mi się chce balsamem ujędrniająco nawilżającym lub jakim mam pod ręką akurat. kosmetyki dla dziec***odobno nalezy probowac bo na kazde dziecko inna firma moze dzialac uczulajaco tak slyszalam a jak to jest to nie wiem...sylwester...eh moze tym razem w domku? a moze sie odchamic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikicore
I znów powód do zmartwienia leci ze mnie bardzo żadki upław szczególnie przed siusianiem może to jednak zapalenie pęcherza?maz ma mi Dzisiaj te papierki w aptece kupić zebym mogła sprawdzić czy to nie wody przypadkiem. Chyba będę zmuszona jutro na hama wepchnąć się do mojej pani doktor. Chyba się nie obrazi a przy okazji badanie moczu zrobie. Znów dzidzia się chyba odzywała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikicore
I znowu to samo niecałość sie wkleiła.grrrryyyy no te delikatne ruchy w brzuszku podniosły mnie na duchu mimo to ze do końca nie jestem pewna czy się nie mylę. Miałyście takie upławy bądź wiecie czym się objawia nie trzymanie moczu.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku tak czytam I jednak Twoj synio to "kawal chlopa"ja jestem 21tydzien 4 dzien I ma 17 cm I 360g wazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motylek rośnie jak na drożdżach Twój brzdąc. Ja miałam USG w 19 tydzień + 3 dni i dziewczynka ważyła 274 g, zaś chłopiec 296 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
hej dziewczyny! oj widzę, że się dużo wczoraj działo na forum a mnie nie było..awaria internetu + awaria prądu, wczoraj jak w ciemnicy siedziałam;-( Przynajmniej pies zaliczał dłuższe spacery;-) No Motylek widzę,że Twój maluszek duży, ale to dobrze, ja byłam w 20tyg i ważył ok 310gram, a pomiary miał na 19 tydz, troche mnie to zmartwiło, ale lekarz mówił, że jest dobrze i postanowiłam się tak wszystkim nie martwić bo to przecież źle n wpływa na dzidziusia ps. koszulki super, na pewno jakąś zamówię! JoannaN28 ja też nie zawsze czułam ruchy, ale od jakiś paru dni mały regularnie ok 21 ma chyba treningi;-) Co do smarowania brzucha to ja smaruję zwykłym olejkiem do masażu (bo akurat taki miałam), staram się codziennie, tzn zatrudniam męża do smarowania. Vikicore i dusia89102 życzę powodzenia żeby wszystko było dobrze, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
no to dobrze, trochę mnie uspokoiłaś, bo myślałam że taki mały jest..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
świderkowa nie swirujmy:) jak lekarz mowi ze jest ok to ejst ok:) a te tabelki to tez takie wziete niewiadomo skad i od kiedy istnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
Jaka pożyteczna stronka, że też wcześnie na nią nie trafiłam. Dzięki motylek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
no masz rację, dobre myśli przede wszystkim! Biore się za sprzątanie, potem jak zwykle spacer z psem, a potem zakupy. Wieczorem przyjeżdza siostra z mężem i chrześnicą na weekend więc się nudzić nie będę. Przygotuję jakieś wróżby andrzejkowe dla małej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicicore-kochana nie martw się tymi upławami ja w ciąży mam straszne, bez wkładki nawet nigdzie się nie ruszam, i czasami też mam takie rzadkie "wodne" ze tak nazwe a czasami gęste wydaje mi się że to normalne. ja jestem ciekawa jakie wymiary mój dzidek będzie dziś mial, mam badanie dopiero na 19.40 buuu a chciałabym już;-) Wasze brzdące ładnie rosną super;)) mam nadzieje że mój też:). Wczoraj byłam u koleżanki i ta stwierdziła że urósł mi już brzuchol a nie widziałyśmy się mc:) Dopiero co wstałam i zjadłam śniadnako, zaraz muszę coś poogarniać i do sklepu się ruszyć żeby jakiś obiadek zrobić, później chciałam jechać do szkoły rodzenia takiej weekendowej co Wam mówiłam, bo jednak oprócz tej co chodzę chciałabym jeszcze z tej weekendowej skorzystać:) a muszę tam jechać wypełnić deklarację bo jets ona darmowa pod warunkiem wybrania polożnej środowiskowej. Nie wiecie może czy w ramach NFZ można skorzystać z 2 szkół rodzenia? czy nie obciążą mnie później kosztami?? Buziakiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
MP nie moge sie doczekac wiesc**** Twoim usg:) ja jeszcz enei chodze do szkoly rodzenia mysle ze to za wczas jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla dziecka bede uzywac kosmetykow nivea lub hipp A co myslicie o imionach dla chlopca Pawel,Kubus lub Wiktor,Karol ktore ladniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
MP nie wiem jak to jest z tymi szkołami rodzenia na NFZ..ale też nie mogę się doczekać jak tam Twoje usg. Co do imion, wszystkie ładne, ja osobiście też się zastanawiałam nad imieniem Karol, ale już mamy w rodzinie i nie chcę powtarzać..imię to ważna sprawa i musi od razu "trafic" do rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaa2684
ja mam termin na 1.04.2014 ;) bardzo dużo mam daje swoim dzieciom Kubuś na imię, bardzo ładne, ale ja dla swojego wybrałam Oluś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
szkołe rodzenia na nfz to raczej jedna można wybrać i tak są przecież miejsca ograniczone (jak to na nfz...) tak czytalam bo tez powoli sie przymierzam, lepiej wiedziej co i jak wczesniej a nie miec jakies niespodzianki na porodowce albo zrobic z siebie matolka:) ...jak ja wam zazdroszcze tych polowkowych ja dopiero 10 grudnia nie doczekam sie, w ogole najchetniej to robilabym usg codziennie hehe...co do imion mnie najbardziej podoba sie kuba (moj chrzesniak z reszta) ale z tego pakietu dla chlopca wybralabym chyba Pawel a najbardziej to chlopca chcialabym nazwac kacper lub adrian...ale poki co jest wersja ze osoba z mojego brzucha to kobietka wiec dalej nie wiem ...i znowu sie dzis nasprzatalam musze znalezc inne hobby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale się wkurzyłam, zamówilam sobie na allegro spodnie rozmiar 42 ciążowe i normalnie nie weszłam w nie, tragedia, na ogól noszę 40 a tu 42 na mnie za małe, zatrzymały mi się na biodrach, fakt że nie miały lycry ale mimo wszytsko, no i dupa, kasa wydana a spodni nie ma...a Wy nosicie już jakieś ciązowe ciuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MP88 to może będzie możliwość wymiany? Ja nie kupuję ubrań ciążowych, bo dostałam sporo + 3 super t-shirty z nadrukami ciążowymi na urodziny :) Przepraszam skłamałam - kupiłam sobie płaszcz w kształcie litery A na ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie po dłuższej nieobecności :) Widzę że piszecie o kosmetykach dla dzieci...już kiedyś dawałam ten link, ale może teraz też się przyda. Są to testy kosmetyków, wg ktorych najlepiej wypada HIPP i Babydream z rossmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
hej, MP pewnie mozesz zwrócic te spodnie albo wymienic na wieksze. ja zrobilam podobny blad bo zakupilam juz na poczatku ciazy spodnie i nie przewidzialam ze mi sie pupa przeciez zwiekszy i sa juz za male własnie w biodrach eh..tylko ze ja kupilam w lumpie za 10 zł wiec mala strata oddam jakiej szczuplejszej kumpelce jak zaciazy;)...ogolnie wszystkie ciuchy ciazowe kupilam w lumpie. za spodnie z hm lub ca (w ogole nie zniszczone) zaplacilam w granicach 12 zł. w sumie mam 3 pary spodni a na góre to tuniki sobie kupuje takie zeby mozna pozniej bylo tez nosic, no i legginsy wg mnie najwygodniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, sorki ze sie nie odzywalam ale nie miałam dostępu do kompa;) jestem po badaniu anatomicznym:) wszytsko ok, no i co najważniejsze pani potwierdziła mi płeć na 100% ze to dziewczynka:D ech to chyba wpadam w wir zakupów. Moj szkrabek wazy juz 405 gram:) a termin mam na 07.04;-) wiec chyba ładnie sobie rośnie:D bicie serduszka to 150 uderzeń:D jej ale słodko było go wczoraj oglądać, nawet mamy filmik:D mała w pewnym momencie zaczęła sobie wkładać paluszki do ust heheh tak cudownie to wyglądało:) ech jak ja już ją kocham:D moje maleństwo:) najbardziej się cieszę ze zostały wykluczone wady anatomiczne zawsze to mniej stresu;-) co u Was jakie plany na andrzejkowy wieczór:) buziak:D btw moje spodnie tez kupiłam uzywane ale jakos 40 zl mi szkoda.... na coś co nie pasuje buuu:D hehe bede musiała poszukać czegoś innego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×