Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Moja przyjaciolka stosowala rozne, ale wlasnie mowila mi wczoraj ze Dada nie dosc ze niska cena to dobra jakosc;) bo moim zdaniem pampersy sa troche przereklamowane, nie mowie ze zle, ale nie zawsze to co tansze musi byc gorsze, zwalszcza ze na poczatku bedziemy je zuzywac pakami ;D...ja mialam wczoraj fatalny dzien, dostalam jakiegos wzdecia, brzuch mnie bolal, maluch nie chcial sie ruszac, juz mielismy jechac do lekarza, ale staram sie nie panikowac;) tym bardziej ze dzis mamy wizyte. Ale wszystko sie dobrze wczoraj skonczylo, maly w nocy sie tak rozbrykal ze udalo sie mojemu m pierwszy raz poczuc kopniecie;) milego dnia zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olguss
Hej Dziewczyny! Właśnie natrafiłam na Wasz wątek :) Ja mam termin na 12/04/2014 - chętnie dołączę :) Generalnie czuję się dobrze, ale dopiero od wczoraj zaczęłam czuć pierwsze, nieśmiałe ruchy dziecka..a piątek udajemy się z Mężem na USG połówkowe, mam nadzieję, że wszystko będzie ok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana691
hej ja raczej rzadko udzielam sie na forum ale to czytam jakis czas i bardzo mi sie spodobalo. Termin porodu mam na 8 kwietnia. Juz w sumie od 17 tygodnia wiem ze urodze chlopca. W poniedzialek lekarz stwierdzil ze wazy juz 522 g wiec wydaje mi sie ze sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana691
Ja juz kupuje wszystko pomalu. Tzn niby pomalu ale w sumie duzo juz mam bo lozeczko mam stare tylko trzeba je odswierzyc, posciel do lozeczka zamowilam i mam niedlugo odebrac jakis kocyk pieluchy i ciuszkow tez juz troche mam ale ciuchy i wózek dostalam po siostrzencu akurat. Nie moge sie jakos powstrzymac od zakupow i ciagle mysle co jeszcze potrzebuje najchetniej bym juz wszystko kupila. Jutro jade na usg prenatalne i tam mi powiedza czy dziecko sie na pewno dzobrze rozwija to wtedy juz w ogole wpadne w szal zakupow chyba choc w grudniu mialam oszczedzic bo mam inne wydatki pilniejsze jednak. A wy duzo juz kupilyscie dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
jejku wy juz o mpampersach myslicie dla mnei to takie dziwne albo laktator masakra :) moze dlatego ze jeszcze pracuje i nie mam za duzo czaus na myslenie o takich sprawach;) muysle ze w lutym zaczne jakies konkretne zakupy w tym kierunku teraz sobie daruje swieta sie zblizaja i tym teraz zyje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
hej, coraz bardziej mnie zakłuwa brzuch po bokach na dole mam nadzieje ze to nadal te więzadła, czasem jak zaboli to sie zwijam, na szczeście taki ostry ból to rzadko..eh nie chce panikować do wizyty 6 dni więc chyba wytrzymam, co do zakupów to póki co sama jeszcze nic nie kupiłam ale otrzymałam wózek po bratanku mężczyzny (niebieski niby dla dziewczynki nie bardzo ale zawsze parę stówek do przodu) łożeczko i przewijak po siostrzeńcu, nosidełko do samochodu i fotelik na później (siostra sie szarpnela:) no i w przynajmniej 3 domach czekają na mnie ciuszki, mamy dwa pokoje tylko nie wyobrazam sobie gdzie ja te wszystki gadzety pomieszcze jak juz wszystko skompletuje:) eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;-) Ale mi nad ranem dziś krew z nosa sie lała, pamiętam że miałam też tak na początku ciąży i lekarz mi powiedział że to jeden z objawów. Ja też mam dość już sporo dla maluszka, zwłaszcza teraz po połówkowym gdy dowiedziałam się że już na 100% będzie dziewczynka to już wogóle będę kupować:) Wczoraj kupiłam pierwsze kosmetyki tak jakoś, żel do mycia ciała i włosków oraz balsam do ciała dla maluszka firmy nivea:) A tak pozatym to ostatnio wpadłam trochę w wir zakupów już swiątecznych i cały czas siedzę na allegro wypatrując jakiś ciekawych rzeczy po okazayjnych cenach:) Wczoraj też mnie naszło na pieczenie już ciasteczek na świeta wiem że któraś z Was pytała czy już można i ja też mam dokładnie takie samo pytanie? jednak chciałam kupić foremki do wykrawania i nie znalazłam, może dziś gdzieś coś zobaczę to kupię. Joanna 28, może Twoj dzidziuś akurat wczoraj zmieniał jakoś znacząco pozycję:) Ja po ostatnim badaniu połówkowym dostałam płyte z nagraniem mojego brzdąca i tak sobie cały czas puszczam i próbuje sama sie dopatrzyć płci ale co Wy ja tam nic nie widze, jednak Ci lekarze to mają wyobraźnie:) Aporpo łóżeczka to na łóżeczko dostaliśmy kase od teściów i mamy rzekomo kupić cały zestaw jakiś porządny, tesciowa znalazła na allegro, fakt ładny ale dla mnie troche drogi, no ale skoro fundują to chyba go kupimy W sb ide do mojego ginekologa na rutynowe badanie, jutro muszę pojechać zrobić badanie krwi i moczu, usg mi pewnie nie zrobi niestety bo miałam w pt u innej a to kolezanki:) no ale sprawdzi czy wszystko jest ok:) MIłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana691
No mi kazdy mowi zebym za duzo nie kupowala bo to czy tamto w koncu okazuje sie niepotrzebne ale to moje pierwszse dziecko wiec wole byc zabezpieczona. choc z drugiej strony my bedziemy miec tylko jeden pokoj i to malutki i na spolke z dzieckiem wiec ja nie wiem gdzie ja sie tam pomiszcze narazie mieszkam u moich rodzicow tu mam duzawy pokoj i szczezrze to planuje tu zostac najdluzej jak sie da ale chlopak nalega ze max 3 tygodnie po porodzie widzi mnie u siebie. Kosmetyki kupie pozniej ale raczej z nivea. Pampersy na pewno Dada ale to tez pozniej bo nie wiadomo w sumie jaki rozmiar 1 czy 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana691
w ogole to juz bym chciala urodzic. Choc porodu sie boje. A ile przytylyscie juz? ja w 22 tyg przytylam 5-6 kg i teraz waze 58 nie wiem czy to duzo czy nie?Wiadomo ze dziecko najwazniejsze ale moje jest raczej duzawe wiec chyba ok ale jednak mysle o tym zeby jakas ta moja wage kontrolowac ale nie da sie. A boje sie ze pozniej po porodzie nie strace tych kg. Siostra przytyla 20 kg w sumie i troche jej jednak zostalo z tym ze ona jest wyzsza niz ja wiec to tez inaczej wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to też jest moje 1 sze dziecko i to może dlatego tak jest:-) my też poki co mieszkamy w kawalerce ale dość sporej bo 36m2 i bedziemy razem z dzieckiem siła rzeczy w jednym pokoju hehe;-) Później myślimy o kupnie czegoś własnego w kredycie oczywiście, ale czekamy na ten nowy program rządowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana691
My budujemy sie dlatego przez jakis czas jestesmy skazani na tesciow. Narazie bez kredytu bo tez zaczelismy na poczatku tego roku a praktycznie jest to taki czas ze nowy program nam calkowicie nie odpowiada a ze starego nawet nie zdarzymy dobrze skorzystac bo jedynie zwrot vat ale to tylko za to co kupimy w tym roku a kto od razu znajdzie tyle kasy a wiazac sie kredytem jeszcze nie chcemy. Pewnie i tak wezmiemy ale pozniej nie az taki duzy. Ale z dziecka sie bardzo cieszymy bo to byla przemyslana decyzja. Tylko zeby bylo zdrowe bo tyle teraz sie slyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
Ana ja przytylam 5kg jestem w 22 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana691
no to prawie tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że przytyłam już 7kg:( ale dowiem się ile dokładnie jak pójdę do mojej Pani dr bo u niej ważę się od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILA111
Witam JA juz tez jestem po pierwszych zakupach internetowych :) kupiłam butelke antykolkowa smoczek i drugi smoczek z termometrem mam nadzieje ze bedzie to dobra sprawa i proszek plyn do prania waciki wykałaczki a wozek i takie tam grubsze rzeczy to mam po synku. NAjwazniejsze to kupic nosidełko do samochodu. Słuchajcie laski ja bede miała syna ale mam pare rzeczy do sprzedania po siostrzenicy wystawiłam na allegro moze jestescie zainteresowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny, ja też już wpadam pomału w szał zakupów - to taka radość pokoik już mam prawie wyremontowany jeszcze takie drobnostki zostały, ale w piątek już nie wytrzymałam i kupiliśmy komodę razem z przebijakiem, który później można ściągnąć i zostaje sama komoda. Kupiłam już pościel, ręcznik plus ręcznik z kapturkiem, parę ciuszków i dostałam 2 reklamówki po siostrzeńcach od męża troszkę sprane ale zawsze coś no i mam już specjalny proszek do prania, żeby co nieco zacząć prać i wkładać do nowego mebla :) Jakie to fajne - wczoraj zaczęłam już 23 tydz. maluch już boksuje i nie daje w nocy i nad ranem o sobie zapomnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILA111
to jest nr aukcji 3764231055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana691
ostatnio lekarz mi powiedzial ze dziecko juz sie prawidlowo ulozylo do porodu czyli glowka w dol a jestem w sumie dopiero na poczatku 23 tygodnia. On tak to powiedzial jak by to polozenie juz sie mialo nie zmienic. czy myslicie ze jezeli juz jest prawidlowo ulozone to juz sie nie odwroci glowka do gory np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia, moje dziecko jest zaś dziwnie ułożone więc ja mam nadzieje ze jeszcze się obróci, zresztą mi się wydaje ze takie maluszki cały czas zmieniają pozycję;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
hej dziewczyny;-) Ja na razie nie robię większych zakupów dla maluszka. Póki co wyremontowaliśmy pokój dla niego! Dostałam po siostrze 5 reklamówek ubranek, więc na razie je muszę wszystkie wyprać, posegregować rozmiarami i poprasować, już sama ta czynność sprawi mi wiele frajdy;-) Ja też już powoli czuję atmosferę świąt i nie mogę się już doczekać ubierania choinki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w poniedziałek, byłam na połówkowym usg i lekarz powiedział, że będzie dziewczynka :), a ja czuję że będzie chłopak :):) -- znacie przypadki, że na takim etapie 22 tc lekarz pomylił płeć ? ja na tym usg to nic nie widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi już na połówkowym powiedziała na 100% wcześniej na anatomicznym mi powiedziała ze w 85%. Napisała mi to nawet na badaniu że żeńskie narządy płciowe prawidłowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa przypadki ze wyjdzie na 100% dziewczynka a przy porodzie sie okazuje ze chlopak;) my w 12 tyg juz widzielismy jajeczka, czekam na polowkowe zeby na 100% miec pewnosc czy to chlopczyk(bo nigdy nic nie wiadomo)... kurde wiekszosc z was juz prawie wszystko ma, ja nie mam nic, moaj tesciowa cos tam kupila, po kryjomu :), schowala i teraz znalesc nie moze hehe. Lece dziewczynki bo wieczorem wizyta, milego wieczoru zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
hej laseczki. wy juz kosmetyki kupujecie? :) alez wy szybkie ja tak szalałam przy Amelce. teraz łozeczko mam po małej kojec i takie tam jest ... tylko tych pierwszych ciuszków nie mam bo kolezance pooddawałam jak im sie rodziła no i jestem na sam poczatek bez ciuszków ale spoko nadrobie z zakupami. :):) u mnie tez podobno dziewczynka a ja ma przeczucie ze tam jest jednak chłopak usg połówkowe juz miałam wiec narazie usg nie bedzie :( a tak sie do mnie usmiechaja z póleczek te chłopiece ciuszki w traktorki i inne brum brumki. :) moja córcia starsza mnie dzis zaskoczyła cały czas jej tłumaczymy ze tam w brzuszku jest dzidzia dotad patrzała sceptycznie na mój powiekszajacy sie brzuszek ale dzis podniosła mi bluzke pocałowała pogłaskała i powiedziała melki dzidzia :) az mi łzy w oczach staneły... ja przytyłam mała w ciazy jak do tej pory bo raptem nie całe 3 kg ale tez schudłam prawie dwa na poczatku gdyz ja sie dowiedziałam dopiero w 10 tyg ze jestem w ciazy. miesiaczka sie spózniała ale to myslałam ze zmiana klimatu bo za granica bylismy i dlatego okazała sie ze jednak ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
dziewczyny czy tylko ja jestem taka płaczliwa w ciazy czy wy moze tez? byle co mnie doprowadza do rozpaczy ze łzy jak grochy mi leca w pierwszej ciazy tak nie miałam zupełnie inaczej sie czułam niz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikicore- po mioim krwiaku nie ma już śladu a to drugie to jednak nie krwiak tylko niegroźna woda. Trzymam kciuki aby i u Ciebie już sie poddały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli cieszę się, że u Ciebie wszystko w porządku. Mówiłam, że musi być dobrze :) Ja też jeszcze nic nie mam z wyprawki dla małej. Na razie zrobiłam kilka list i szczerze się troszkę przeraziłam, że aż tyle tego jest ;) Zastanawiam się też nad imieniem, ale nie możemy się zdecydować. A może Wy doradzicie? Zastanawiamy się nad Martynką, Kingą i Mają. No chyba, że jeszcze jakieś nam się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
aldonka co do imienia w tym przypadku decyduje mój maz ja decydowałam przy pierwszym wiec mówi ze teraz jego kolej :) ale bedzie własnie albo Martynka albo Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny boli mnie gardło, czy myślicie że mogę possać strepsils?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×