Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość agu1983
hej dziewczyny:) kurcze no ja nadwage po ciazy jeszcze mam troche to moze o kant d...te tabletki??hm...poki co biore je profilaktycznie ze sie tak wyraze bo z m to raczej sie klocimy non stop niz przytulamy :( ale kto wie moze sie odmieni i bede wtedy gotowa;) do goscia w wczoraj - to ja wkladalam ten termometr i doskonale wiem ze dziecko na piersi moze sie nie zalatwiac kilkanascie dni juz mi to kazdy lekarz mowil i naczytalam sie tego wiec ameryki nie odkrylas....i owszem gdyby moje dziecko nie robilo tej kupy i sie od mniej wiecej trzeciego dnia nie prezyla i nie plakala przerazliwie non stop to bym czekala na kupke cierpliwie wierz mi jak mam wkladac ten termometr to mnie az trzesie:( ale po kupce ona sie nie meczy ....no ale ostatnio byla kupka samodzielna wiec moze jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sopelku...pokii co dziecka drugiego nie chce i nie wiem czy sye zdecyduje powody sa rozne i finansowe i mieszkaniowe i boje sie ze dwojki nie ogarne eh...moj m to by chcial od razu nastepne tylko ze to nie on calymi dniami sie dzieckiem zajmuje i w przerwach od placzu pieluch i cycka stara sie utrzymac dom we wzglednej czystosci dbac o czystosc ubran i czego brakuje w lodowce eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ;) z tymi kupkami to rzeczywiście jest :))) tak jak kiedyś mi brat powiedział "kupa jest najwazniejsza, po niej poznasz wszystko" wspolczuje agu bo na pewno to nie jest nic przyjemnego :/ ale oby Ci robila już sama bez tego termometra ja bym chyba umarla jakbym musiala Mai takie rzeczy robić, na szczęście nie stęka robi czasem bardzo rzadko po po 6 dniach ale nic jej się nie dzieje :) Sopelku ja bym chciała dwójkę :) a kiedy to nie wiem ale znacznej różnicy wieku bym nie chciała :) zawsze marzyłam o parce :) jak bylam w ciąży chciałam mieć bliźniaki mowilam ze dwojka od razu i spokoj :))) hehe a teraz to podziwiam mamy które takie dwa zycia urodziły :)) a czasem i trzy i więcej :) wyobrazacie sobie? jak tu ogarnąć wtedy ? Asmana mojej tez czasem się pocą zwłaszcza stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nala
Hej dziewczyny Mojej tez sie poca zwlaszcza stopki jak zauwazylam I u nas znowu brak kupy i znowu chce sie wyproznic a widze ze problem jest... poczekam do wieczora i najwyzej pol czopka jej dam ja juz nie wiem czemu ona tak ma raz robi bez problemu raz z placzem... Wiecie co ja nie wiem ale od dwoch dni pociera bardzo dolne dziasla raczka i bardzo sie slini ale nie wiem czy 13 tygodni to nie za wczesnie na zeby? Sopelku ja poki co nie chce drugiego dziecka. Nie wiem co bedzie kiedys jak bedzie finansowo i w ogole ale na razie jest ona jedna. Tez myslalam ze jakby blizniaki byly to raz i spokoj ale jak tu dwojke ogarnac ja nie wiem Idziemy dzisiaj do ksiedza o ten chrzest juz ostatecznie. Dziewczyny co chrzcilyscie gdzie kupowalyscie ubranka do chrztu? I jak cenowo wyszly? I sobie musze cos kupic ale az mi sie odechciewa jak pomysle jak bede wygladac ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Naczytalal sie w necie odnoscie tego pocenia i sie zdenerwowalam. X Sopelku ja juz nie planuje, bo mam trojke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala mam ten sam problem ubrania na chrzest. Chrzciny 6 lipca a ja nie mam co na siebie wloYc i ciagle 9kg nadwagi. Ubranko kupilam od kolezanki przez internet i okazalo sie za duze, rozmar 74-myslalam, ze tak urosnie. Teraz szukam mniejszego. W sklepie u nas nowe 120-130zl. Co do zebow, moja pierwsza corka w 4 miesiacu miala juz 2 zeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ubranko kupowałam na allegro, szukałam używanego a kupiłam nowe bo mi się tak spodobalo ale zaplacilam 49,99 plus wysylka pokazywałam na fajsie swego czasu :) Nie opłaca się na raz kupować nowego za ponad stówę, a naprawdę można kupic sliczne uzywki które sa ubrane na dosłownie dwie godziny :)) Powiem wam ze mnie wysmiala kolezanka jak kupowałam gryzaki ostatnio bo wspomniałam jej ze Maje chyba dziasełka swędzą, po prostu rece ma caly czas w buzi, nie chce smoczka tylko szoruje rękoma tam, gryzaka nie umie jeszcze przytrzymać na dluzej :((( i ja jej trzymam to wtedy zadowolona :) a ona ma już 3,5 miesiąca wiec raczej na pewno ją swędzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nala
Jozka wlasnie tez tak zrobie ze jej przytrzyman gryzak bo wg mnie ewidentnie jej idzie o zeby a odchylilam jej warge i albo sobie wymyslam albo ma cos bialego u dolu czyli takiego jakby zabek do przebicia sie zobaczymy co bedzie Z tym ubrankiem wlasnie szukam na allegro i chyba tez odkupie od kogod zobaczs bo moja tesciowa sie uparla ze ma byc super nowka za nie wiadomo ile az ja tesciu wyzwal ze sie wtraca A swoje musze jakas sukienke sobie kupic ale we wszystkich bedzie masakra bo brzuch jeszcze ujdzie jak majtki sciagajace wloze ale nogi najgorsze masakra nie lubie sukienek ech ale co zrobic myslalam o takim kombinezonie jeszcze wiecie o co.mi chodzi ale m powiedzial ze on chce mnie w kiecce ech ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nala - tak się składa, że chcę sprzedać sukienkę którą kupiłam do chrztu swojej córeczce :) Kupowałam nową sukienkę w stacjonarnym sklepie Abrakadabra, roz. 62. mam model: http://www.abrakadabra.sklep.pl/sukienka-roksana-biala.html (niestety karta pamięci mi szwankuje i nie mogę wrzucić swoich zdjęć, ale gwarantuje że sukienka jest śliczna) Do sukienki dołączę opaskę ozdobną z kwiatkiem (do kościoła miała założona bawełnianą opaskę zakrywającą uszy). Moja Hanula w dniu chrztu miała pod tą sukienką białe body z krótkim rękawkiem i wyglądało to super. Dokupiłam też białe bolerko w H&M, ale że było gorąco to je zwróciłam. Jak uda mi się ogarnąć kartę pamięci to wrzucę swoje zdjęcia z chrztu. P.S Co do ceny jestem w stanie się dogadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ewel123
Nala - tak się składa, że chcę sprzedać sukienkę którą kupiłam do chrztu swojej córeczce usmiech.gif Kupowałam nową sukienkę w stacjonarnym sklepie Abrakadabra, roz. 62. mam model: http://www.abrakadabra.sklep.pl/sukienka-roks ana-biala.html (niestety karta pamięci mi szwankuje i nie mogę wrzucić swoich zdjęć, ale gwarantuje że sukienka jest śliczna) Do sukienki dołączę opaskę ozdobną z kwiatkiem (do kościoła miała założona bawełnianą opaskę zakrywającą uszy). Moja Hanula w dniu chrztu miała pod tą sukienką białe body z krótkim rękawkiem i wyglądało to super. Dokupiłam też białe bolerko w H&M, ale że było gorąco to je zwróciłam. Jak uda mi się ogarnąć kartę pamięci to wrzucę swoje zdjęcia z chrztu. P.S Co do ceny jestem w stanie się dogadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopelek 25
Nala zęby możesz sprawdzić łyżeczką:)taką metalową zwykłą,czuć pod łyżeczką jeśli coś się wyżyna.Ja mam ubranko na chłopca 62 rozmiar niby ale spokojnie na 68 cm jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka do chrztu
witam czytam Was w wolnych chwilach tez sprzedam sukieneczkę http://allegro.pl/sukienka-na-chrzest-0-3-miesiace-bolerko-buciki-i4326357922.html moja miała ją jak miała 2 miesiące- sukieneczka spokojnie na 2-3 miesięczne dziecko jakby coś mogę podać dokładne wymiary sukieneczka jest śliczna - na żywo jeszcze ładniejsza... naprawde nie ma sensu kupować nowej - moja miała ją na sobie dosłownie 5 godzin a 4 z tych godzin leżała w wózku polecam!! mam tez biały sweterek nowy z h&m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka do chrztu
pod sukieneczką miała białe body żeby tak milutko jej było i jak sie założy to bolerko to body jest niewidoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu pierwszemu synkowi zeby zaczely wychodzic okolo 4miesiaca bylam dzis u pediatry i starszy niby zdrowy chociaż troszkę kaszle ale to nic takiego lekarka przyjela tez malego chociaż nie byl zapisany i ma zapalenie oskrzeli chciala dac skierowanie do szpitala bo troszkę sie przestraszyla ze on taki malutki ale zdecydowalysmy ze sprobujemy wyleczyć go w domu dostal antybiotyk i w poniedziałek kontrola oby mu sie polepszylo nie chcę żeby poszedl do szpitala .ogólnie to ma katar i kaszel nie jest marudny je troszkę mniej więcej spi ale kontakt z nim jest dobry nawet humor go nie opuszcza .muszę obserwowac i jakby cos sie dzialo przez weekend to na pogotowie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba1990
O tym zapaleniu oskrzeli to ja pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny asmana mojemu też się pocą dłonie i stopy nie zawsze ale jednak dość często.teraz jak pójdziemy do pediatry na szczepienie to się zapytam. sopelku ja nie planuje drugiego ale kto wie może mi się odwidzi za jakieś 5 lat, ale wtedy na pewno załatwię cesarkę. mam pytanie jak dostałyście okres to ile on trwał bo mi już 14 dni:/ to chyba nie jest normalne:/ a nie mam jak się umówić do lekarza wszystko pozajmowane:/ może wy coś wiecie bo zaczęłam się już poważnie niepokoić.dodam że biorę sylvie20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopelek 25
wiktorowianko taki ciezki poród miałaś?ciekawe ile sie płaci za załatwienie cesarki.Ja jeszcze okresu nie dostałam wiec nie doradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderek84
Wiktorowianka ja tez jeszcze okresu nie dostalam ale moj gin mnie uprzedzil ze ten pierwszy okres to moze trwac jeden dzien lub kilkanascie wiec sie nie martw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sopelku bardzo ciężki nie chcę przeżywać tego ponownie. świderku dzięki za odp czekam zatem do pn:/ co z tego wyniknie jeszcze się pochwalę że mój Wiktor śpi już po 5h a dziś nawet pospał 6 :) polecam książkę tracy hogg zakllinaczka dzieci o aktualnych i późnieijszych problemach:P aaaa i też się ślini strasznie i mi wpycha piąchy do ust jakby chciał je połknąć ale to ponoć normalna niemowlęca eksploracja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czekalam na wpisy o azali. Lutowki nie biora wiec nie mam z kim o tym pogadac. Ja zaczelam po nich tyc chociaz ograniczam to co jem, nawet mam podejrzenia ciazy bo mialam @ po 1 opakowaniu i teraz cisza Helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od azalii nie mialam @ i tylam i nawet test ciazowy robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nala
Dziekuje dziewczyny za te sukienki ale dzisiaj moja mama dorwala znajoma co szyje suknie slubne i inne i uszyje nam do chrztu za 50 zl plus kapelusik i opaske :-) jak bede miala zdjecie to wrzuce ale bedzie z koronki z dlugim rekawkiem :-) najwyzej wezme na sale przebranie jakies dla niej na zmiane z krotkim jakby bylo cieplo :-) Jeszcze musze kupic buty jej i rajtuzki biale :-) Bylismy u ksiedza i wszystko zalatwilismy 13 lipca chrzciny :-) Zaba biedaku to przekichane z zapaleniem mam nadzieje ze minie i obejdzie sie bez szpitala trzymam kciuki! Wiktorowianko nie mialam jeszcze okresu czekam caly czas i doczekac sie nie moge tylko jajniki mnie pobolewaja No i wychodzi jej ten zab z tego co dojrzalam ale sprawdze ta lyzeczka jeszcze poki co molestuje i wyzywa sie na smoczku bo gryzaka nie trzyma jeszcze mam paracetamol w razie czego dam jej ten dla dzieci przeciwbolowy i musze cos kupic na dziaselka co.polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józka1
Dziewczyny Mai wykluł się pierwszy ząbek na dole :)))) postanowiłam zajrzeć patrze a tam takie białe malutkie "coś" dotknelam palcem i ostry twardy malusi ząbek ... bardzo szybko ale ponoc mi tez się tak wykluly szybko a powiadają ze to sprawa genów kiedy :) Dlatego tak caly czas pcha raczki do buzi, biedna musze jej kupic jakiś zel bo gryzaków nie umie trzymać jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Hej mnie w nocy tak mocno bolał jajnika k ze myślałam że będzie budzić m by pojechał mi po no spe ale po dwóch tab przeciwbólowych przeszło i usnelam. dziś kupiłam sobie sukienkę na ślubów chrzest w orsayu rozmiar 34 ale to taka rozmiarów ka. Spodenki króciutkie tez ten sam rozmiar to tak źle nie jest ale trochę boczki mam. Byłam dziś zaś na wsi ale pogoda do bani. Czy wasze dzieci też lubią ssać kciuka? Bo mój bardzo lubi tak zasypiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Jozka no to gratuluję pierwszego zabka:) Ja okresu jeszcze nie miałam ale za 13 dni pewnie będzie. Dziecko jeszcze jedno planujemy wiec za 2 lata najpóźniej będziemy się starać. Miałam cc wiec trochę trzeba odczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nala
Jozka to gratuluje! Mojej tez wychodzi ;-) Motylku tez sie musze udac kupic kiecke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek to ty laska jesteś, rozmiar 34 :D ha to ja miałam w podstawówce chyba ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala to Ala jeszcze mlodsza od mojej Majki :))) dziś były u nas w odwiedzinach dwie koleżanki z dzieciakami rocznym chłopczykiem i dwuletnią dziewczynką, moja myszka tak się pięknie smiala do dzieciakow ze az się zachodzila ;)))opowiadały wlasnie ze ich dzieciom wykluły się jednej w 7 drugiej w 9 miesiącu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Jozka myślę że to taka rozmiarów ka po prostu. Ja się k l ale. Spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×