Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

witajcie nie rodzą się teraz większe dzieci! statystycznie mniej ważą, kiedyś kilogramowe dziecko nie przeżywało, a teraz tak i wlicza się do średniej --- Wrocławianki, wybieram się jutro na lumpy:) któraś chętna? posapiemy razem przy wieszakach :D --- dołączam się do kilogramów skupionych w udach.. mi wyszły rozstępy na pośladkach, bo ich nie smarowałam :( używam oliwki babydream na rozstępy. Dwa razy dziennie -- Juźka u mnie też cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Witam zaprowadzilam syna do przedszkola wypiję herbatę. i uszykuję się do lekarza .zauwazylam ze nawet mogę szybko chodzic zwłaszcza rano później gorzej ale cwicze codziennie chodzenie po schodach na drugie pietro i w przedszkolu na pierwsze MJ ja nie bylam ani razu na ktg ale moj maluch aktywny czasami nawet za bardzo i jak chodze to czasem tak sie wypnie po prawej stronie ze az boli Ostatnio nawet zgagi nie mam. i na szczęście wizyty nocne w toalecie mnie ominęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ranne ptaszki :-) jak ja lubie spać...już niedługo mi się to skończy! Pisałyście kiedyś o nieuchronnie zbliżających się zmianach po urodzeniu-co to będzie? Jak to będzie? Czy podołamy? więc mi się dopiero włącza ten "mały strach". MJ28 -u mnie w brzuchu moj mały w zeszłym tyg tak sobie siedział cicho ze 3 dni, zaczęło mnie to niepokoić ale postanowiłam poczekać jeszcze jeden dzień,zeby nie panikować od razu-bo zaznaczam ze innych dolegliwości nie miałam przy tym bardzo ograniczonym ruchu, a wuydaje mi się że hdyby coś się działo nie tak to organizm by chyba jeszcze zarwagował. i się nie myliłam,na 4 dzień wszystko wróciło do normy, z tym że lekarz mi powiedział że jeśli by się to powtórzyło to lepiej iść jednak na ktg dla własnego dświętego spokoju,bo my nie powinnyśmy się stresować,a szvczególnie dopuszczać czarnych myśli do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja wlasnie wstałam:) wogole zle spie chodzic nie moge strasznie bola mnie pachwiny i plecy, ale wizyty w toalecie tez ustaly i zgaga tez;) hehe wiec podobnie Jesli chodzi o KTG to ja tez ani rau nie mialam jeszcze. Kurcze normalnie u mnie tez te wszystkie kilogramy poszły w uda jestem taka gruba i mam ogromny cellulit:D czuje sie nie atrakcyjna uroslo mi dupsko i nogi a juz i tak zawsze mialam wieksze:( no nic w planie mam cwiczyc po porodzie. Powiem wam ze ja jak przez cala ciaze nie narzekalam to teraz co chwile cos, no bo rzeczywiscie czuje sie jakby o 30 lat starsza najgorsze to te pachwiny przez nie chodze jak kaczka. Juzka nie jestes sama w problemach rodzinnych mnie wczoraj zdenerwowala moja matka sluchajcie tez dowalila, moi rodzice jada na wesele tydzien przed moim porodem do Niemiec, i mama do mnie zadzownila czy ja zostane psa, przywioza mi psa 80 km i zebym ja z nim siedziala no chyba jakis zarcik sobie kobieta robi ja tydz do porodu moge urodzic wczesniej i bede siedziala z burkiem i wychodzila jak juz teraz mi ciezko chodzic odmowilam jej i sie obrazila pfff ale mam to w d***e sama powinnna przemyslec ze jak wogole o takie cos moze mnie prosic...jestem zbulwesrowana i nawet m nic nie mowilam bo dopiero by sie zdenerwowal...a dopiero co cieszylam sie ze u mnie nie ma problemow...wrrrr Ja dzis spodziewam sie gosciu, ma przyjsc do mnie kuzyn z zona i 5 mc dzieckiem:) myslalam ze moze cos upieke ale chyba mi sie nie chce i pojde na latwizne i cos kupie. Wogole to strasznie mi sie brudzi w tej kawalerce codziennie trzeba ogarniac bleeee juz mam dość! malo miejsca to wystarczy ze 1 rzecz nie na swoim miejscu i juz jest syf, co to dopiero bedzie przy dziecku:) wiktorowianka hmm to dziwne ciekawe czemu mi nic nie mowil, ja tez zaplace w dniu porodu bo daj spokoj jesli rzeczywiscie okaze sie ze bedzie zajeta...ale to przelewm trzeba im wplacic myslalam ze jets jakas kasa w szpitalu. helenka a gdzie idziesz na te lumpy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorro11
A ja kilogramy też mam na udach, ale też dużo przy kolanach. Masakra. W lustrze to śmiesznie wygląda - bo wylewają mi się kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mp88 raczej na rynek, zobaczę na ile jeszcze mi sił starczy, muszę mojemu kupić jakieś koszulki, a w stylowni zawsze jakieś się znajdą no i szukam dla małego w dalszym ciągu ubranek w większych rozmiarach Twoja mama jakaś nie poważna, a jakbyś właśnie wtedy urodziła to co? ciasna kawalerka, pies i dziecko no jeszcze może niech kwiaty wszystkie do podlewania Ci przywiezie -- mnie mój wczoraj w*****ł ! nie będzie raczej go przy porodzie, szkoda że teraz mi to mówi gdzie ja całe 9 msc nastawiałam się na jego obecność. Praca jest dla niego ważniejsza. Ciekawe czym z tego zadupia dojadę do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
kurcze dziewczyny ale od rana juz sie rozpisalyscie a ja dopiero wstalam z lozka! normalnie czuje wiosne! 🌻 Karolina i Karolek ale my nie robimy typowego wesela z orkiestra itd, ja nawet nie bede miala typowej slubnej sukni nie bedzie zadnych oczepin, bardziej wlasnie sie skupiam na chrzcie a slub przy okazji:) ja nigdy nie marzylam o takim weselu ide sie wykapac na poczatek dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
MP to rzeczywiscie porazka, pies w kawalerce i male dzieciątko ... jak nie ktorzy nie myślą to szok :/ Moja tesciowa wlasnie pojechala na miasto i bardzo dobrze, moze do notariusza zeby akt notarialny odwolać hahaha... stwierdzilam ze dopoki mi list nie przyjdzie nie ruszam sie stad bo tu jestem zameldowana i mam ją gdzieś. Pouprzykrzam jej zycie umiejetnie !!!!!!! _________ Pogoda piekna dziś :))) Wczoraj u rodzicow nazbierałam sobie bazi do flakonu i tak wiosennie sie zrobiło :) Chcę chyba juz urodzić !!!!!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
Juzka no i super podejscie:) tak trzymaj:) Helenka a czemu go nie bedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzka masz racje wiosennie, z checia bym wyszla z domu ale no nie dam rady. Siedze zaszyta juz. Ciekawe czy juz ta wiosna z nami zostanie czy spadnie snieg w maju...oby nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Zadnego sniegu !! ;D absolutnie, a podejscie mi sie zmieniło bo musze myslec o dzidzi, zeby sie nie denerwować, mam męża i razem nie zginiemy, powiedzialam mu wczoraj ze najwazniejsze zebysmy byli razem a gdzie to nie wazne, nawet pod mostem ;) chce niech cofa darowiznę wcale bym sie nie zdziwiła bo to hiena jest, ale damy sobie radę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
Karolina i Karolek ja biore luteine od poczatku ciazy praktycznie a od 3 tygodni juz biore coraz mniejsze dawki, by nie bylo szoku jakbym od razu przestala brac i biore teraz jedna co druga noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Hej wam! Mp88 faktycznie mama nie powazna, helenka faktycznie kiepsko, nie moze czy nie chce? Z tymi kilogramami tez tak mam ze duzo skumulowalo sie na udach w kolanach i biodrach 37tydz i 14 kg... I teraz dziewczyny : rqno mialam cisnienie 142/92 pojechalam z tym,moczem i tsh o 15beda wyniki ale martwie sie,znowu. W dodatku strasznie mnie glowa boli dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Juzka jakby cofnela darowizne to juz by bylo podle z jej strony, zwlaszcza teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dwupaki:) Mamoolcia tak naprawdę wszystko okaże się w praniu czy zamkną brochów czy nie.Miałam dziś iść oglądać Borowską ale ma przyjść przewijak dziś i mam zamiar uszyć prześcieradełka dla małego:) Juzka1 współczuje kobieta powinna Cię wspierać teraz a nie denerwować ja bym się bała z kobietą w ciąży kłócić żeby mi wcześniej nie urodziła!!! helenka co do lumpów ostatnio stwierdziłam że nie kupuję już ale w sumie na większe rozmiary do 86 mam mało.Na rynek raczej nie dotrę może na Hubską jutro zajrzę:)a z mężem to może on czuje że nie da rady ale nie chce Ci tego powiedzieć i zganai na pracę. Dziewczyny ja kupiłam kombinezon dla małego z bałwankiem jeszcze (ale dość cienki nie zimowy) a coś czuję że w kwietniu będzie +20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek w firmie padło jedno osp i ma od cholery roboty, od rana do nocy, niby szef wie, że jestem w terminie i niby ma mojego puścić, ale wiadomo jak to jest, pewnie akurat wtedy będzie miał nawał roboty. Jak tak go potrzebują to niech wolnego mu po porodzie nie dają, ale na poród muszą! nie przeżyje tego bez niego --- tak dziś spuchłam, że boję się spróbować wcisnąć buty w kozaki, a to największe buty jakie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Helenka ja tez nie mam pewnosci ze moj bedzie, a tez czuje,jak ty ze nie przezyje tego bez niego. A co do kozakow to mi od tygodnia tez juz ciezko je wcisnac i biore inne buty po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
dzien dobry, tez wstalam pol godziny temu i jem sniadanko:) spalam tak dlugo bo rano m mnie zdraznil jak wychodzil do pracy (5 rano!!!) klucze gdzies walnal i ja oczywiscie ze swoim 7 zmyslem mialam wiedziec gdzie je polozyl...eh...znalazlam oczywiscie :)...w kazdym razie zasnelam dopiero kolo 8 z pomoca telezakupow:) ja luteine biore na niewydolnosc ciesniowo szyjkowa ...najlepiej sie zapytac doktora zadzwonic czy smsem.. MP88 ta...psa Ci jeszcze do szczescia brakuje jak to czasem nawet wlasne matki nie stac na odrobine emaptii... moja mama jest akurat pod wzgledem ogarnieta...ma inne wady ale ze tak powiem "wychowałam" ja i ona z moim tata wiedza ze ja to sobie nie dam nic narzucić i nie ma probowac...nawet nic mi nie gadaja ze zyje w nieformalnym zwiazku - chociaz sa praktykujacymi katolikami - wiem ze im to nie lezy ale nic nie mowia a mojego m to chyba lubia bardziej ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MJ28 ja na rozstępy w pierwszej i teraz w drugiej ciązy używam mustele, sa o niej rózne opinie, ja jestem bardzo zadowolona lekko mi zmiejszyła nawet rozstepy które miałam na udach przed ciazą a nowe nie powstały moze to poprostu moja skóra daje rade ale ja sie z tym balsamem narazie nie rozstane, jeden fakt ze droga jak cholera jest ale raz nie zawsze;) MP80 dobrze zrobiłas, ze tego psa nie wziełas w zyciu bym teraz nie chciała z nie swoim psiunem biegac na spacery, mam kota w domu który własciwie nie wymaga zadnej opieki a i tak mnie do szału doprowadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czy ktoras z was tez ma nisko polozone lozysko? Wczoraj mnie gin nastraszyl zebym sie nie przemeczala, ale ile mozna lezec, siedziec i tak w kolko...jak tak duzo rzeczy do roboty(prasowanie sprzatanie)... jak na zlosc jeszcze sie grzybica przypaletala eh;/. Nie pisalam ostatnio bo jakos nie mialam weny, ale czytam was jak tylko moge;) wspolczuje tesciowej, bo tyle zdazylam doczytac;p ja mieszkam z tesciowa, bedzie to jej pierwszy wnuk, wiec odkad sie dowiedziala to nic nie pozwala mi kupic (z ciuszkow oczywiscie), siedzi na tablicy.pl i co chwila mi pokazuje jakies badziewia, zwariowac mozna. Wczoraj wpadla z wozkiem,ktos oddawal za 3 paczki pieluch, ostatnio dostalismy wozek a ona stwierdzila ze dwa nam sie przydadza..nie uwazacie ze poroniony pomysl, nie mamy gdzie jednego trzymac a ona drugi znalazla, po za tym okropny byl...mam nadzieje ze sie na mnie nie obrazila bo jeszcze jej dzis nie widzialam, sie okaze czy sie odzywa jak ja spotkam w kuchni:). Tez czasami tak macie ze nie wiecie co ze soba zrobic? ja juz miesiac na zwolnieniu, chcialabym sie wybrac gdzies na caly dzien, ale po dluzszym chodzeniu, lapia jakies skurcze i strasznie pachwina boli...dobrze ze juz blizej niz dalej:) Trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula i Natalia o bydgoskich szpitalach niewiele wiem, blizszy jest mi ten torunski chociaz tez nie wybrałam go na poród bo duzo kolezanek tam rodziło i wiecej opini na nie słyszałam niz na tak przede wszystkim chodzi o to ze jest czesto przeładowany i brak miejsc to wtedy wiadomo i opieka nie jest taka bo położne sie nie rozdwoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza na forum nastąpiła chyba jest przerwa na spacerek we wiosennym słonku albo na robienie obiadu, ja tez naprodukuje leniwych pierogow bo córka uwielbia a pozniej moze jeszcze jakas pomidorówe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
witam mamusie;-) Ja już zrobiłam wszystko co miałam zrobić, czyli poodkurzałam, pościerałam kurze, byłam na zakupach i na spacerze. Na dziś jeszcze tylko małe prasowanie mnie czeka..no i dokończyć rozliczać pita muszę.. Jakoś kiepsko dziś spałam..w ogóle to mi wczoraj klatkę malowali i tak na wieczór jechało farbą jak nie wiem..okno co trochę otwierałam ale zimno było..w nocy też cały czas czułam tą farbę, w końcu dałam okno na uchył, przykryłam się po szyję ale przynajmniej jakoś usnęłam.. MP88 no mama chyba do końca nie przemyślała tej sytuacji z psem..ja mam psa, ale to wiadomo, przyzwyczaiłam się już i to jest zupełnie inna sytuacja. Chociaż czasami zastanawiam się jak to będzie, bo mój kundelek to taki dzidziuś..lubi się poprzytulać więc pewnie będzie zazdrosny... Dziewczyny z cellilitem..miejmy nadzieje, że się tylko tam kumuluje tłuszczyk na mleczko i w trakcie karmienia wszystko nam ładnie zejdzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaa1988
Hej dziewczyny mam do Was pytanie... ginekolog kazał mi zrobić cytologie...poszłam do luxmedu i doktorka od razu na mój widok powiedziała, że to będzie niedokładne badanie bo nie widać szyjki i nie może mi głęboko pobrać. Czy to normalne na tym etapie ciąży ? nie wiem czy nie powtórzyć badania gdzie indziej ? jak myślicie ? byłam wtedy w 32 tyg. teraz już 34. A co do kilogramów to ja juz przybrałam 26 kg to dopiero można się zdolowac :( najwiecej mi poszło w uda, cycki i tyłek ratuje mnie tylko to że jestem dosyć wysoka 175 cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Zrobie obiad i,jade po te wyniki. Ale mam stresa,w dodatku,jakas wysypkena brzuchu dostalam. A ja poprasowalam dzidziulkowe i,poskladalamnasze pranie, nastepne wstawione juz. Uszykowalam jeszcze jedna polke dla dzidzi i zaraz torbe spakuje i wypelnie plan porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
miska22 nie martw się, będzie dobrze. Napisz potem co i jak..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ28
Dziewczyny, pisałam rano o braku aktywności, jednak się zdecydowałam by pójść do szpitala, bo po tych codziennych wygibasach, nagle jakby inne dziecko. Nie należe do tych panikujących z byle czego, ale naprawde dał mi ten brak aktywnośći do myślenia. Pojechałam do najbliższego szpitala i wiecie co? Potraktowali mnie jak wariatkę :-( Czekałam stojąc 4 godziny. Nikt mi krzesła na izbie nie ustąpił, myślałam, że zemdleje. Okazało się, że wszystko jest ok, ot taki senny dzień. Ale gdyby naprawdę coś się działo, to boje się myśleć co by było po 4 godzinach oczekiwania. Tak trąbili, że tyle się zmieni po tym tragicznym zdarzeniu z bliźniętami, chyba jednak nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rozstepow to mam tylko jeden nowy, i to jeszcze w jakim miejscu! Mialam kiedys kolczyk w pepku, wyjelam go jakies 4 lata temu, dziurka niestety nie zarosla i od tego przeklutego pepka robi mi sie taki czerwony nieladny rozstep. ojak tylko dowiedzialam sie o ciazy smaruje sie 2x dziennie brzuch,.biodra, boczki az po plecy ;-) na poczatku uzywalam musteli ale ona jest droga i popytlam w aptekach czy warto ja kupowac i kilka osob mowilo mi ze nie warto inwestowac w drogie kremy tylko w systematycznosc! Masaze i czeste nawilzanie powinno zastapic krem za 100zl. Od jakiegos czasu uzywam codziennie gabki antycelulitowe Syrena (w Rosmanie za 4 zl), na wieczor po kapieli oliwka babydream albo hipp a rano jakies maslo albo balsam (koncze wszystkie zapasy) zeby oliwka nie brudzic ciuchow. Polaczenie tej gabki i oliwki wg mnie sprawdza sie idealnie, zastepuje drogie peelingi i kremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
MJ28 no żartujesz chyba,że Cie tak potraktowali..? Oburzające..jesteś mamą i się martwisz to normalne, zresztą 4 godziny czekania?..no szok!No masz rację, nic się nie zmieniło po tych tragicznych wydarzeniach..ale najważniejsze, że dzidzia zdrowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×