Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

hej dziewczyny! Tu swiderkowa1984, po wczorajszym podszywaniu musiałam zmienić login i zabezpieczyć go hasłem. Powiem wam, że trochę mi się przykro zrobiło, że ktoś sobie takie jaja robił..ja niestety należę do osób, które się wszystkim bardzo przejmują i ta sytuacja niestety też mnie zestresowała..chociaż nie powinna..ktoś sobie żarty robił a ja jak zwykle się przejmuję. Aż mi się maluszek wczoraj z tych nerwów zaczął ruszać jak szalony. Ja już wstałam bo jakoś spać dziś nie mogłam..byłam wczoraj u gina. Dzidziuś się obrócił więc prawdopodobnie ominie mnie cesarka;-) Waży już ok 2150 jak na 34 tydzień myślę, że ok, najważniejsze, że wszystko jest w porządku..szyjka długa więc mogę sobie spokojnie czekać;-) Co do kocyków to śliczne te z Waszych linków. Interesujący jest ten z metkami..mój siostrzeniec miał fioła na punkcie metek i pewnie by mu sie spodobał;-) A smoczka jeszcze nie kupowałam..kupię chyba dopiero jak już się mały urodzi;-) U mnie ładnie słonko świeci więc zapowiada się fajny dzień;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Ja wczoraj poddałam się bez walki dwóm pączkom :) Co do metek na ubraniach to nie odcinam, bo sama dostałam ubranka od kogoś i widzę, że metki na nich są więc pewnie nie przeszkadzały tym dzieciom :) Wczoraj miałam wizytę u lekarza, na szczęście z szyjką wszystko ok choć miałam pewne obawy, dzidzia rośnie - 33tc/34tc ma już 2177gram :) No i kolejna wizyta za 3 tygodnie. Dużo słonka Wam dzisiaj życzę :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkk
Maamaolci jaa wzielam chybaa ten pierwszy kolor mam jeszcze jeden kocyk zz pepco taki calkiem inny, typowy grubszy kocyk, poza tym jakies tam koce tez mam jakby ccco np taki z microfibry mam z pepco , zawsze moge go uzyc dla dziecka aa moj ten kocyk to tez niedyuzy bo 100 na 100 ale chyba na razie wystaczy do okrycia moze jakies kocyki dostaniemy? moj Maly cos mneij sie rano rusza ale nie wpadam w panike, musze cos zjesc bo glodna jestem i on pewnie tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, swiderkowa nie przejmuj sie daj spokoj niektorzy ludzie nie maja co robić i fundują sobie atrakcje dnia właśnie w ten sposób ;] porazka totalna. Fajnie ze malenstwo sie obrocilo a juz sie martwilaś dobrze ze wszytsko jest w porzadku ja mam wizyte dopiero jutro pewnie dostane opierdziel za za duzy wzrost wagi-17kg(35 i pol tyg) zawsze dostaje:( . Wczoraj bylam na badaniach krwi i moczu i sa w miare ok moim okiem wiadomo sa male odchylenia ale takie co zawsze wiec chyba ok. ja tez wlasnie wstalam zjadlam sniadanko i popijam kawe, widze wlasnie ze sloneczko sie wymyka wiec tez sie pozytywnie nastarajam:) wczoraj bylam z mezem w Ikei i kupilam sobie kilka rzeczy ale to do domku, jakos mnie teraz wzielo na inwestowanie w mieszkanko, niby takie p*****lki ale zawsze ciesza, kupilam fajne porzadne przescieradlo, koszyk na owoce, pudelka, stojak na recznik papierowy. Chcialam tez kupi jakies bardzo ladne filizanki z podstawkami ale nic nie znalazłam moze poszukam dzis cos na necie. wczoraj tez odwiedzili nas tescie przywiezli nam specjalnie paczki (80 km) bardzo mile to bylo z ich strony przemiłe:) moja mała cos jeszcze spi chyba musze ja obudzić bo martwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkk
w marketach twez sa kocyki ale nie ogladalam ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finezyjka to nasze maluchy ważą podobnie, mi termin porodu z wieku dziecka wychodzi na 16.04 czyli zbliżone do Ciebie. Ja też metek nie odcinałam, z tymże ja mam wszystkie ciuchy od kogoś więc skoro nie gryzły innych pociech to mojego też nie powinny. Motylku a po ile te kocyki są w Pepco bo się dziś tam wybieram..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkk
MP moze po akwie sie obudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkk
Swiderka ja za swoj ten dla dziecka cos ponad 24zl dalam jakos tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Motylek za odp, no to taniuchno..a ja kocyka jeszcze nie mam;-) No właśnie dziewczyny zjedzcie coś to na pewno się malce ucieszą. Ja już po śniadaniu i od razu zaczął kopać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
A ja zjadlam i kopac nie chce :( tylko zgage okropna dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świderkowa nie przejmuj się, chociaż ja też bym się zdenerwowała, najlepiej być zalogowanym i nikt się nie podszyje. Podejrzewam, że te wpisy gości którzy zawsze wiedzą lepiej to są pisane ciągle przez te same osoby i to jest tak, że gdy pojawiają się u nas to i zaraz u was, olać trzeba i już --- kocyki w pepco widziałam po 15 zł --- Mp, a niech ginka sobie gada, co ją to obchodzi ile tyjesz :/ --- spuchłam wczoraj tak, że aż się popłakałam :( wyglądam jak KROWA! końcówka ciąży jest najgorsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Witam ja juz od 7na nogach maly w przedszkolu .U mnie jakos chlodno na dworze ale slonko wychodzi wiec ciepło będzie .zaraz zabieram sie za obiad co do pepco to widzialam ladne czapeczki za 2.50 chciałam kupic ale dla chlopca mi sie wzory nie podobaly ale dla dziewczynek ladne co do smoczkow mam dwa. lateksowe z babydream.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Ja długo szukałam kocyka i wkońcu kupiłam na rynku u siebie w rodzinnym mieście za 35zł a za taki sam w smyku trzeba dać dwa razy więcej. Te z minky mi się też strasznie podobają ale cenowo nie fajnie wychodzi. Na razie kupiłam jeden kocyk do wózka a spać będzie w śpiworku a później kupię pościel choć słyszałam opinie że w bloku gorąco i dzieci śpią pod lekkim kocykiem. Z drugiej strony ja bez kołdry chociażby pomiędzy nogami nie usnę. MP88 nie martw się ja jestem od Ciebie tydzień do przodu i 18,5kg a po wczorajszym dniu boję się wchodzić na wagę.Mój doktorek jakoś do wagi uwagi nie przywiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkk
zjadlam paczka i zaczal sie ntroche wiercic aa teraz ma czkawke;) u mnie w bloku wcale jakos goraco nie ejst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka tutaj cisza:) ciekawe jak tam miska i Juzka...moze juz sie coś zaczęło;-) dziewczyny czy wy wszystkie macie skurcze przepowiadające bo ja nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Mp88 pisalam wczoraj post o szpitalu :P jeszcze nie po a szkoda hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj pisałaś:) ale dziś jeszcze nie więc się zmartwiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wiecie nie umiem uwierzyc ze 17 ta cesarka i mala bedzie z nami:) zapomnialam wam wczoraj napisac ze paciorkowiec mi ujemny wyszedl takze ciesze sie :) napisze cos pozniej jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co dziś gotujecie? bo ja nie mam zadnego pomysłu moze mnie czyms zainspirujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie musiałam juz dzis jechac cos załatwić długą, leśną wyboistą drogą były tam takie dziury ze tylko czułam jak mi maluszek podskakuje az mnie brzuch rozbolał po tej wyprawie, ale na szczescie juz lepiej. Chyba jak bede miała juz termin to sie tam wybiore pojeździc to odrazu urodze he he;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
MP88 ja dzisiaj robię leniwe pierogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Mp88 bo,ja dlugo spie hihi. Ja nie robie dzis obiadu maz wieczorem wraca, ale mam zgage paaaaliiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP88 u mnie dzis piątkowy klasyk rybka, a wczoraj chyba pisałas ze szukasz filizanek z podstawkiem ja ostatnio tez duzo szukałam bo chciałam zeby miały pojemnosc normalnej szklanki a nie takie pitu pitu na jeden łyk i znalazłam z porcelany lubiana, na allegro jest pełno pieknych wzorów jestem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska mnie jeszcze od wczoraj zgaga trzyma a noc była straszna, a ty co zjadłas na to sniadanko ze ci tak daje w kosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
4 kostki czekolady na dzien dobry i juz wypilam,prawie litr wody hihi masakra. A na sniadanie jeszcze nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja a mogłabyś wysłać linka do aukcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaolcia ja kocyk wybrałabym ten drugi z babyono bardzo ładne tez ma wzory zwłaszcza ten z żółta obwódka pasuje i do chłopca i dziewczynki, fajnie ze sa dwustronne w lato napewno ta bawełniana strona bardziej sie sprawdzi w upał i rozmiar tez jest idealny dla córki miałam kilka kocykow ale uzywałam tylko takiego 70/100 z mikrofibry bo inne były za duze i za ciepłe a była to zima. Taki mały jest idealny w łózeczku wózku i do nakrycia fotelika przy przenoszeniu maluszka. A co do smoczka mam nuk z silikonu, ale dzieci na firmy nie patrza, córce kupilismy taki ekstra a ona pluła nim jak szalona i zaakceptowała tylko taki tani z baby ono albo canpola juz nie pamietam, wiec to co nam sie podoba i uwazamy za dobre w smoczku nie zawsze pasuje dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 3 kocyki 2 z mikrofibry ake rzeczywiscie chyba beda za cieple no i 1 bawełniany, nie sa za duze nawet nie pamietam jakie wymiary ale te z typowych, mysle ze ten bawełniany sie w lecie najbardziej sprawdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×