Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

dzieki jejku ale mi sie spac chce masakra, jeszcze leze w lozku i nic mi sie nie chce jakas tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Mp88 ka tez leze hihi robie sobie plan wydatkow na marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wow az taka poukładana jesteś?:) ja zawsze wydaje wiecej niż mam hehe masakra jakaś!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
No a ja nie moge sobie na to,pozwolic heh brakowalo nam z miesiqca nq miesiqc a tu kredyt remont teraz dzidzia i trzeba sie troche ogarnac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas maz nie mial pracy przez ok rok,bo wyprowadzilismy sie do innego miata bo ja tam dostalam lepsza prace o wiele lepsza i on zrezygnowal ze swojej zeby szukac tutaj, ale niestety trwalo to bardzo dlugo juz tak bardzo sie martwiłam strasznie zwłaszcza ze zaszłam w ciaze, ale na szczescie udalo sie mu znalesc wiec teraz mozme sobie na troche wiecej pozwolic i nawet odlozyc, ale nie mamy jeszcze kredytu choc planujemy. poki co wynajmujemy ale to tez duzy koszt...zawsze na poczatku mc planuje odlozyc daje na oko a pod koniec mc podbieram z niego hehe:) i tyle z mojego oszczedzania heh zawsze bylam rozrzutna nie lubie tego w sobie bleee, ciekawe ile dzieci beda nas kosztowac moze to glupie pytanie ale na prawde ciekawa jestem ile wiecej w mc bedziemy wydawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Tez sie nad tym zastanawiam hihi bo bedziemy przechodzic w sklepie cos sie spodoba i kasska bedzie szla :) my narqzie oboje mamy prace ale martwie sie jak to ze mna po macierzynskim bedzie bo nie chce wracac do tamtej,pracy... Ja tez zawsze zaloze ze iles odloze a potem,nici z tego,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka11
Hej dziewczyny, jestem jestem :D jeszcze nic ;/ robilismy przemeblowanie z mezem od rana :))) i w koncu skrecilismy lozeczko ;D (czas najwyzszy nie;P) Jakaś paranoja z tym podzszywaniem się, po co ? rzeczywiscie chyba z nudów, Świderkowa nie przejmuj się bo nie ma czym :) szkoda nerwów i czasu na nerwy :) ______ A co do zgagi to nie mogłam spac w nocy przez nią :( tak mi dała popalić ;///// Ah te pączusieeee ;))) ______ Oj ja chyba tez musze zmienic linka, pisze mi że "wybrany przez ciebie pseudonim jest zabezpieczony hasłem" o co chodzi? czyzby podemnie tez ktos probowal sie podszyć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu1983
dzien dobry, ktos mi bezczelnie zahaslowal nikc!!! wlasnie wypoczywam po sprzatniu lazienki i kieblka - jak zwykle sie nawkurzałam bo brzuch mi we wszystkim przeszkadza i z siedem razy juz powyzywałam mojego m (biedny w pracy siedzi niczego nie swiadomu :)) ze ni potrafi sprzatac ze mi w ogole nie pomaga normalnie prawie go zostawilam w myslach hehe;) smiac mi sie chce bo on pomaga jak umie - ze nie umie tak sprzatac jak ja chce to juz inna sprawa... miska - ja co miesiac sobie obiecuje ze bede planowac wydatki - i tyle z tego, mam tylko tabelke w komputerze z tym co musze zaplacic i musi na to wystarczyc a reszta na zycie ...i tak zyjemy z dnia na dzien pod koniec miesiaca zawsze placz i zgrzytanie zebow ;) moze jak bedzie dzidzia to sie ogarniemy a i o to zeby bylo zaplacone musze dbac ja - m w ogole sie nie przejmije tylko pyta ile mi przelac na rachunki:/ juz chyba bede leniuchowac dzis bo pogoda brzydka...hm..na obiad nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zahaslowalam tego nicka i mam nadzieje juz bedzie ok...ktos sie bezczelnie bawi naszym kosztem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kocyki mam 2 jedne od kolezanki taki normalny maly kock z materiału typowego jak koc hehe nie wiem z jakiego - drugi kupilam a allegro taki z misiem poliester czy cos...mam jeszcze z lidla to okrycie do fotelika - takie polarkowe i siostra jeszcze ma dac jakis wic to chyba wystarczy juz nie wiem co mam czego nie mam co musze kupic...jakos nei moge przysiasc i ogarnac tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
hej mamuski :) ja juz po 6 na nogach mloda mnie obudziła bajki jej właczyłam i jeszcze polezałam w łozku ale dalej spac mi sie chce byłam z mezem w smyku bo buty dla małej znow mi sie udało fsjne sportowe kupic za 35 zł zamiast 90zł a cenie ze smyka bo sa wytrzymałe szczegolnie dla takich dzieci jak juz chodza i broja :):) mnie juz tez mecza te przepowidajace skurcze coraz czesciej :( w nocy mnie brzuch bolał ale to nie zgaga tylko poprostu chyba za bardzo sie najadłam mam ochote na lody ale nie chce mi se do sklepu isc leze i odpoczywam mezus cwiczy a mała mu na plecach siedzi i robi za obciazenie przy pompkach :) co do smoczków ja mam jeden z nuka narazie mam w planach kupic jeszcze jeden ale z tego co pamietam w tych pudełkach co dostaje sie w szpitalu po porodzie niebieskie i fioletowe pudełko tam sa te gazetki próbki i tam miałam tez smoczki i to z Aventu wiec moze i teraz beda i te uzywałam ale na szczescie moja nie chciała długo smoczka brac poł roku i koniec :) kocyki mam 3 jeden juz jest wyprany jeszcze dwa w tym jeden taki grubszy duzy a dwa mniejsze. a ja dzis na obiad nalasniki z dzemkiem jakos taka smake mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo11
Cześć Dziewczyny! Dziś Was nie powitałam jako pierwsza. Kąpałam się i do lekarza. Jeszcze dziś nie miałam ktg. Na następnej wizycie za 2 tyg. będę mieć. Ogólnie wszystko dodrze, wagi dziecka nie znam, wiem tylko, że rośnie. Przytyłam przez te 3 tyg. 1,5 kg (czyli książkowo) i teraz w 35/36 tyg mam 13 kg do przodu. Pytałam się go o te skurcze co mnie złapały jak się kładłam kilka dni temu. Bo kiedyś mówił, że jak mnie złapią skurcze to od razu do szpitala. Powiedział, że teraz można już zaryzykować i wziąć nospe i patrzeć co się dzieje. Na zgagę mleko i reni. A na bezsenność powiedział, że -trzeba się pokochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo11
Tylko mój zapomniał, że takie coś istnieje. I już 1,5 miesiąca się nie kochaliśmy i w ogóle nie ma tematu. Ja dziś mam obiadek z wczoraj jeszcze - potrawkę z kurczaka z ryżem. Nie wiem czy kiedyś jedliście to danie na kaszubach. Ryż z białym sosem słodko kwaśnym. Uwielbiam to! A i jeszcze lekarzowi pokazałam gdzie Mała lubi się wypychać i zapytałam co to jest (na usg) a on powiedział, że to pupcia. Bo moja Mała rzadko kopie - ona się wypycha. Musiałam podzielić post na dwa i dać inny pseudonim bo brało to za spam i też jest ktoś zarejestrowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Ja dziś mam zeberka i mizerię na obiad :) Jednak mi nie przeszlo kurczę bola mnie plecy a może bardziej kosc ogonowa po jednej stronie i jeszcze dzidzia mnie cisnie po prawej stronie chodzę jak kaleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;-)no widzę, że nie tylko mnie ktoś nicka skradł..niezły mi żartowniś żeby sobie z ciężarnych jaja robić..eh Nie odzywałam się bo u fryzjera byłam..niedawno wróciłam..kolorek sobie troche zmieniłam..na ciemniejszy lekko. Z kolorku jestem zadowolona, ale jak zwykle z fryzury nie..nałożą zawsze tych pianek i lakierów a ja mam kręcone włosy i muszę sobie zrobić po swojemu..zaraz muszę umyć włosy. Co do oszczędzania to ja też żyję z dnia na dzień praktycznie, choć jak na nasze marne zarobki to i tak myślę, że daję radę i zawsze coś przyoszczędzę..a tu kredyt itp. Zresztą jakoś jestem dobrej myśli, mąż będzie premie dostawał od marca więc akurat na narodziny maluszka;-) Kurczę ja jeszcze kocyka nie mam bo po tym fryzjerze szybko do domciu..mam tylko taki letni od siostry..taki ażurkowy na upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorro to mój też się wypycha dupcią..czasem jakąś nóżkę też wystawi ale tak to praktycznie sie przesuwa po tym brzuchu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wydatków to my mamy kwotę w której staramy się zmieścić jeśli chodzi o jedzenie staramy się nie folgować ponad nią ale jak wychodzi to wiecie.wczoraj pojechaliśmy tylko po pączka a rachunek wyszedł 7 dych:/ Dziś byłam w szoku aż dwójka osób chciała mnie przepuścić w kasie, nie wiem czy to taki dzień czy dlatego że pojechałam bez makijażu do sklepu hahahaha:D a na obiadek dziś robię schab ze śliwkami i jabłkami bo sam się robi :p no i schab był w promocji:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalogowałam nicka . Ja dzis muszę wyprać dywan i tapczan . Właśnie wstawiłam flaczki na obiad . Też myłam kibel czy wasi mężowie tez zawsze obszczają klapę maskara..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nigdy nie slyszalam zeby pies mial na imie Wiktoria, ale spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwamama20
Hej dziewczyny ! W nocy miałam jakieś dziwne bole, żadnego krwawienia itd, po prostu same bóle, porodowych skurczy to nie przypominało ( juz raz rodzilam ), ale jak chodzę lub leze to lapie mnie tak niespodziewanie, brzuszek lekko się spina.. Co to może być ? Dodam, ze jutro zaczyna się 31 tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwamama20
Ból odczuwam raczej w pochwie i promieniuje w gore .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia :)) a gdzie w karcie mogę sprawdzić ten stopień łożyska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja Anula z Martynka :):) skad ja to znam ze ta kasa leci ze ani sie obejrzysz a tu pustki na koncie. wczoraj pojechałam do cerfurra ( niewiem czy dobrze napisałąm:P) a tam te promocje ze druga za grosz wiec przy kasie stanełam to wszystko po dwie sztuki płyny do płukania E 2x2l za 14zł kawki troszke słodyczy chipsy bo moj maz to chipsozerca soki cola sporo miałam ale 110zl tez poszło wiadomo nie wszystko tam to az tak promocja bo nie raz to naciaganie jest a nie promocja ale jednak czasem warto. pojdziesz do sklepu i juz 100 a co w tych torbach mało to mało. na dzidzie sporo kasy idzie nie powiem ze nie ale to sie z tak przyjemnoscia kupuje :):) wktorowianka ale ty cos w tym makijazu musi byc bo ja wczoraj byłam w biedronce po bombonierke i tez tak tylko weszłam szybko i odrazu do kasy a tez jakos zjawiskowo nie wygladałam to mi kobiecina przepusciła w kasie bo idziała ze jakas taka zmarniała z tym brzuchem stoje hehe zeby miała duze zakupy ale tez stała z dwoma rzeczami :) fiona ja mam bratanice Wiktorie wiec bym nie pomyslaa zeby dac psu tak na imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba9000
Kasia tam gdzie wpisuje wyniki z Usg. przynajmniej u mnie tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba9000
To ja zaba90 widze ze i mi ktos moj nick zabezpieczyl haslem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka to Ci się udało z tym carrfurem. Ja kiedyś pojechałam specjalnie bo widziałam w gazetce fajne promocje właśnie "drugi za grosz" akurat na rzeczy co mi były potrzebne ale niestety były pustki na półkach akurat tych towarów...ludzie chyba musieli od rana czatować.. Byłam dziś próbkę na badanie GBS wynik będzie za tydzień..no zobaczymy. Poza tym tak mnie dziś boli pachwina że chodzę jak kaleka..i ogólnie jakaś głodna dziś jestem. Kupiłam na obiad pierogi bo już nie zdążę obiadu zrobić, ale musiałam sobie kupić drożdżówkę bo do 16 bym chyba nie wytrzymała.. A właśnie gdzie można na karcie sprawdzić ten stopień łożyska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to wg nie wpisuje wyniku z usg do kart ciazy tylko mam to wszystko w kopercie z innymi wynikami :/ a tej kaligrafi lekarki od usg nie potrafie rozczytac wiec dziwie sie ze on cos tam rozczytuje :)) wiec tez nie wiem jaki mam stopien łozyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia :) w poniedziałek mam wizytę, muszę zapytać mojej lekarki :) we wtorek zacznę 35 tc, który stopień łożyska powinnam mieć na tym etapie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×