Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość zaba90
Fiona to u mnie to samo Ma któraś z was zylaki? Mi cos nogi spuchly ale jedna bardziej pod kolanem a zylaki mam i teraz boli i nie wiem czy cos mozna brac na to czy do lekarza iść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak fiona zaczniesz rodzic i nie zdążą z cc bo głowka zejdzie za nisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Nie mam zylakow. Ale tez mnie troszke martwi to lozysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia :)) cześć dziewczyny :) o co chodzi z tymi stopniami łożyska ?? Jestem prawie w 35tc, ale jeszcze o czymś takim nie słyszałam u lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
hej dziewczynki :) ja byłam na zakupkach potem u mamy mojej bo wczraj urodziny miała kwiatki bombonierke i pojechalismy jakos nie było czasu nic kupic pozatym stwierdziła zze wszystko ma wiec nie mam kupowac :) tam tez paczus tesciowa paczki przyniosła ogólnie 4 wciagnełam i na kolacje pizze zawilismy bo meza nabrała ochota to i ja zjedłam dwa kawałki hawajskiej :):) co to za akcja z tymi podszywami ja tez chyba zmienie login na hasło zeby mi sie tu nikt nie podszywał. a a propo zwierzaków my mamy swinke morska Stefcia ma na imie :) długowłosa fajna ale juz mam jej po dziurki w nosie juz mam jej chec balkon otworzyc i fruu lec :P:P najgorzej jak trocinki rozsypuje ale to był pmysł meza z tym potworem wiec niech on teraz sie nia zajmujr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc mam szpital 15 min od domu, mysle ze zdaze. Porod tak szybko nie postepuje przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Kasia są 3stopnie starzenia sie lozyska 3czyli przed samym porodem napewno w karcie ciąży masz zapisane tylko nie zwrocilas uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia06
Ja mam 1 stopnia do tej pory. Lekarz mówił ze zadko tak bywa ale to dobrze ze sie nie starzeje bo substancje dostarcza dziecku. Nie moge spac w nocy bo ciezko mi sie oddycha :( budze sie i zasnac nie moge a potem w dzień taka noe wyspana chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
ale siostra dobre faworki zrobila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny które maja zgage, nie piecze was dzis po tych pączach. Ja zjadłam tylko jednego bo po takich smażonych słodkosciach jeszcze z lukrem to zgaga murowana. Zawsze sama smazyłam albo pączki albo faworki ale w tym roku wolałam nie ryzykowac, bo wiem ze nie umiałabym sobie odmowic no i napiekłam rogalików z budyniem, oczywiscie pochłonełam chyba z 15 albo wiecej i juz zieje ogniem jak smok, ale jestem łakoma;) A do tego cały dzien stania przy garach to mi teraz kręgosłup chce pęknąć, mowie wam juz sie do niczego nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
czy wasze okrycia kapielowe dla dziecka sa w 100% bawelniane?? czy moze byc 10% poliestru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaolcia
Hej, ja dziś jestem po 6 pączkach i również zgaga pali mnie okrutnie:( Dziś totalne lenistwo, tylko 1 pranie wstawiłam i zrobiłam listę co muszę dokupić. W sumie mam już wszystko przygotowane tylko pozostaje mi czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Motylek pewnie ze może byc 10procent to nie dużo wazniejsze jest zeby było delikatne dla ciałka zeby nie draznilo skóry dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
fiona , motylekkk a do tego uznania dziecka jest potrzebny odpis aktu urodzenia ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Ja myślałam też o tym Minky, ale .... one są potwornie drogie. Link, na allegro, który przesłałaś jest do malutkiego kocyka, bo 70x100 to tylko dla takiego maluszka i w sumie szysbko będziesz musiała kupić większy dlatego ja kupiłam taki mięciutki kocyk z metkami, ale taki kocykowaty.Teściowa kupiła mi też taki wieeeelki hiszpański (moim zdaniem okropny), ale to będzie na pikniki i plażę :P Gdyby ten mój jeden nie wystarczył to ja jeszcze na wszelki wypadek jeden koc nasz wyprałam w proszku dla maluszka więc na awarię będzie jak znalazł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
jak wkleic linka? bo mi spam wyskakuje chcialam pokazac jaki ja dwustronny kocyk kupilam tanszy nieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaolcia
motylek, nie wiem jak Ci pomóc, może wpisz jak się nazywa to poszukamy na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
kocyk bawełniany - polarowy podwójny kolory hit www_zuzpol_pl to sprzedawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Mamaolcia. Ten też jest malutki, ale cenowo jest bardzo ok więc super. Ja bym jednak tobie radziła kupić w sklepie, a nie przez internet, bo ten babyono jest w 100% bawełniany i niby wszystko ok, ale czy on będzie taki milutki i mięciutki? Też lubię kupować przez internet, ale uważam, że czasami warto pomacać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaolcia
motylek, bardzo ładne te kocyki, a jaki kolor masz i jaki on jest duży? mi się najbardziej podobają te podwójne, bo te kolorki takie delikatne pastelowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
moj jest misiaczek z jednej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaolcia
Natalia, wiem, ale ja nienawidzę chodzić po sklepach, ani z dziecięcymi rzeczami, ani z ciuchami dla siebie:) Ale chyba tak zrobię,że przejadę się do Smyka, bo tam podobno wybór spory;) podpowiedzcie mi z tymi smoczkami, bo już zwariowałam:) cenowo lovi i avent najtańsze i ładne,ale sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaolcia
kurcze mam jeszcze 3 piękne paczki z lukrem, zjeść czy nie zjesć oto jest pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Ja bardzo długo zastanawiałam się nad smoczkiem, bo teraz jest duży wybór - lateksowe, sylikonowe, dynamieczne, anatomiczne... ja się zdecydowałam na smoczek sylikonowy anatomiczny (nazywany inaczej ortodontycznym). Ja nastawiam się na karmienie piersią, a on jest najbardziej podoby w swojej budowie do sutków. Musiałabyś poczytać w necie, bo praktycznie co specjalista to inna opinia dlatego uznałam, żę zrobię jak ja uważam :) Podobno najlepsze to Avent, Lovi (taki właśnie kupiłam w rozmiarze 0-3mc). Pani w sklepie mówiła, że te Tomi Tippi to jakoś nie cieszą się dużym zainteresowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaolcia
Tomme tippe kupiłam dla synka, ale nie chciał go wcale i ukochał sobie kauczukowy, żółty smoczek canpola za 5 zł;) teraz chyba któryś z tych co napisałaś kupię:) Ja również mam nadzieję, że uda mi się karmić piersią. Synek wcale nie chciał ssać piersi i przez pół roku doiłam się laktatorem, bo tak bardzo chciałam, żeby pił moje mleko. Niestety po cesarkach różnie z tym pokarmem bywa, a położne w szpitalu wciskają butlę, żeby dziecko nie płakało z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Ja właśnie ten smoczek kupiłam, że wcale nie wiem czy będzie go używał i wcale się nie będę spieszyła do dawania mu go, ale wolę jednak mieć :). Jeszcze co do tego kocyka to może jakoś niedaleko ciebie jest sklep z rzeczami dla dzieci inny niż smyk? Pytam dlatego, bo ja mój kocyk kupiłam za 43 zł na rynku i dokłądnie ten sam model znalazłam w smyku za prawie 70 zł. Aż mnie zamurowało jak zobaczyłam różnice cenową....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×