Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

dziewczyny a co do tych podszywów to jak juz wszystkie urodzimy to mozna by załozyc prywatne forum na ktorym po rejerstracji bedziemy mogły pisac tylko my bez zadnych nie proszonych gosci co sobie robia jaj z ciezarnych :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olcia19911, wiesz, ze mamy juz marzec? Podobno od Bozego Narodzenia z taka szyjka chodzisz I jakos nic sie nie dzieje. Nie wiem, co to za obsesja jakas z tymi szyjkami, jak tak czytam te fora, to w zasadzie kazda ciezarna w Polsce ma za krotka szyjke, przeciez to jakas piramidalna bzdura. Szyjke macicy powinno sie sprawdzac dopiero jak juz dostaniesz skurczy, zeby sprawdzic, czy porod wlasciwie postepuje I im mniej sie tam grzebie, tym lepiej. Jedynym wskazaniem do badania szyjki w trakcie wizyt kontrolnych jest wowczas, jezeli kobieta juz wczesniej byla w ciazy I urodzila przedwczesnie (przed 36 tygodniem) lub doszlo do poronienia w II badz III trymestrze. Stres w ciazy jest gorszy od gorzaly, papierosow I, podobno, skroconych szyjek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia19911
Ja jestem z miasta Roosendaal to jest jakies 80 km od deen haag. Mam nadzieje ze to tylko moje wymysly i wszystko jest ok, ze to tak powinno byc ze czasami uciska na kanal rodny i wogole. Zapomnialam dodac ze jak sie wieczorem poloze to boli mnie krocze, czy Wy tez tak macie?? Dzisiaj ledwo wstalam z łózka tak mnie męczą boleści bioder i nog... ale wiem ze to akuray normalne. Wy ddziewczyny piszecie ze juz macie wszystko pokupowane, a ja nie mam jeszcze nic oprócz ciuszków:-) jak tylko przyjade do Polski to wpadam do sklepu z akcesoriami dla dzieci i WSZYSTKO jest moooje! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Cześć Dziewczyny! Widzę, że dziś Was nie obudziłam. Choć położyłam się spać przed 3.00 to wstałam przed 7.00 i tak Was nadrabiam. My byliśmy na zakupach w większym mieście wczoraj. Wróciliśmy o 17. Położyłam się na godzinkę. I na 19 szliśmy na urodziny kolegi. Bylam tak zmęczona, że mówiłam mojemu, że odprowadzi mnie do domku po godzinie a sam wróci na imprezkę. Ale wiecie było super, nawet tańce. A jakie żarcie... Szkoda, że nie możemy magazynować w tych naszych brzuszkach. :) A jak mnie wymacali... Wszyscy mówili, że wyglądam pięknie i seksownie. I macali. Śmiać mi się chciało - bo mój to mnie jakoś nie chce ruszyć od 1,5 miesiąca. A ponoć taka kipiąca seksem jestem. Wiecie - ja od dziś mam równy miesiąc. Ciekawe jak to będzie. Pozdrwiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ;))) Jeszcze jestem w pakiecie z myszą :) chyba sie jej nie spieszy ;/ jutro do szpitala mam isc to wam napisze co i jak, i moze sama sie dowiem na jakim etapie jestemy, wczoraj tak szalała i napierała na krocze ze znow myslalam ze to juz a tu nic ;///// takie ostre prady bolące ;/ A tak to przyjechalam do mamci na obiadek ;))) i sie relaksuje moze w domu rodzinnym myszka zechce wyjsc ;) _____________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! ale Wy wczesne skowroneczki jesteście :) ja dopiero się przebudziłam wzięłam laptopika do wyrka i sobie tak leżę i Was czytam :) Ładny dzionek się dzisiaj zapowiada,już tak pięknie świeci słoneczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Hej Dziewczyny, u nas niestety pochmurno :( az nie chce sie wstawać. Mam pytanko, czy cały czas bierzecie witaminki? Jeśli tak to jakie? Czy dodatkowo łykacie kwasy Omega DHA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) ja wstalam o 8 zjadlam śniadanie wypilam herbatę slonko swieci wiec wybiorę sie na spacer z malym na rower i pewnie plac zabaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MJ288 Ja żadnych witamin nie biorę mój lekarz powiedział żeby lepiej dużo jeść owoców bo tam są naturalne witaminki, więc posłuchałam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) MJ co do witamin to ja mam vitamin plus mama i prenatal ale nie biorę cały czas moj gin uwaza ze nie ma takiej potrzeby jak sie ma wyniki ok i nie ma się anemi on twierdzi ze przemysl farmaceutyczny jest przereklamowany i lepiej sie zdrowo odzywiac ale po porodzie będę je brala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore vita-miner prenatal chociaz teraz juz nie tak regularnie ,ale wole brac bo sie boje anemi bo wyniki mam tak na skraju normy a jak juz sie złapie anemie w ciazy to ciezko z niej wybrnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Ja nie brałam witamin. Dopiero jak mi powiedział, że już nie muszę brać kwasu foliowego to powiedział, że mogę zażywać witaminki. Kupiłam Omegamed i pobrałam kilka dni, ale odbijało mi się rybą i powodowały u mnie zgagę. Więc przestałam je łykać. Ale po ciąży postaram się je wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do witamin tez mam witaminer prenatal ale nie zawsze pamietam zeby wziasc zdarza sie ze biore co dwa dni poimo ze leza na widoku :) ' u nnie dzis pochmurno nie chce mi sie wychodzic ale moje dziecko jest takie ze nie porafi w domu usiedziec wiec bede musiałą wyjsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z Oliwka
ja tylko na początku bralam prenatal bo bardzo mi pomagał tzn nie miałam po nich nudności, a kwas foliowy biorę cały czas, mój lekarz mówi ze trzeba go brać do końca..a Wy bierzecie go jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja też biorę prenatal ale to jak sobie przypomnę . Jak wyniki są dobre to nie ma nacisku na branie witamin. U nas pochmurno. Idziemy zaraz z mężem do jego babci na obiadek :) Później przebiorę ciuszki do prania do szpitala. Dziś u mnie zaczyna się 36tc. W biedronce jest promocja 2 żele +mydło biały jeleń za 9.99 w sam raz po porodzie dla nas. Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ja dopiero sniadanko:) tez u mnie pochmurno :( ja z witamin biore pregna plus - gin kazala jeszcze zelazo ale nie daje rady mam po nim mdlosci i na zmiane zaparcia i odwrotnie:( ale wyniki mam na tzw pograniczu wiec witaminy biore - wich skladzie jest tez kwas foliowy ...ja w ogole biore duzo roznych specyfikow wiec nie zapominam o witaminach bo biore je z innymi lekami:) Gosciu - co do kroótkiej szyjki to jest to niebezpieczne i grozi wlasnie przedwczesnym porodem - jesli te kobiety, które maja wskazanie do badania szyjki bo wczesniej rodzily wczesniej mialy w pierwszej ciazy odpowiednia opieke to moze udaloby im sie donosic ciaze...po za tym gdyby nie było to niebezpieczne nasz skapy NFZ nie refundował by szwów i pessarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Hej,ja biorę Pharmaton maturuele i dodatkowo żelazo, bo mam żelazo na granicy anemia. Piękna pogoda we Wrocławiu, teściowa zabrała małego na rower, żebym odpoczęła a ja znowu usiedzieć nie mogę- odkurzyłam cały domek i zjadłam snickersa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, Przeprowadzam badanie na temat nadciśnienia występującego w ciąży i czynników ryzyka które mogą predysponować do wystąpienia nadciśnienia w ciąży i połogu. Jeżeli macie wolne około 10 minut zapraszam do wypełnienia ankiety ( w badaniu mogą wziąć udział wszystkie panie ciężarne oraz w okresie połogu niekoniecznie z nadciśnieniem) link do ankiety http://www.ankietka.pl/ankieta/135611/nadcisnienie-tetnicze-a-ciaza.html Z góry dziękuję Pozdrawiam serdecznie Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie :) My już po obiadku, teraz wróciliśmy do domku, pogoda za oknem sprzyja pozytywnej energii i myślę jak to wykorzystać ;) Za godzinkę mamy odwiedzinki. Ja też biorę pharmaton matruelle w sumie od samego początku i jestem z niego bardzo zadowolona. Wg mnie ma on bardzo fajny skład i można go brać przez cały okres łącznie z okresem karmienia :) Dodatkowo łykam też Magne B6, bo zdarzyło mi się, że w nocy atakował mnie skurcz łydek :) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pomyslmy o prywatnym forum, bo tak dalej byc nie moze, ja dlatego nie rejestruje sie tu, bo kafe byla zawsze dla mnie tak ad hoc, glebia porad, dobrych, zlych, ale mysle, ze na dobra sprawe, to dluzej ta, byc nie moze. Nie loguje sie, bo pozniej za mojego nicka powiedzmy ANia z Frankiem podszyje sie glupia pomaranczka z jadem........ juz raz mialam takie doswiadczenie, a co najsmieszniejsze, to byla jedna z nas! smutne, ale prawdziwe... i jeszcze zabralysmy ja na prywatne forum, dopiero pozniej po sledztwie, wyszlo, ze jedna z nas, to pomarancz leze obzarta rosolem i kfc, wiec malo co napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj syncio jest dzisiaj z tata u tesciow, wiec ja obijam sie pwoiem Wam, ze to ostatni dni momenty ;) tak czuje dla pierwiastek too naprawde bedzie szok, nowe zycie :) takze korzystajcie, relaksujcie sie ile sie da, bo kolki, placz, karmienie co 15 min juz tuz tuz :) ale to piekne chwile, dacie rade- damy moj Olek ma juz 4 lata i naprawde wiele rzeczy zapomnialam, choc mam doswiadcznie ale co z tego :) powiem Wam jeszcze, ze mam 33 lata i tak mysle, ze dopiero jak skoncze 36 to troche odsapne od pieluch ;) ale to mis ie nawet podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Dziewczyny, na prawde trzeba się przenieść na jakieś prywatne forum, bo szkoda tutaj nerwów. To forum miało służyć mamom kwietniowym i tak sobie myślę, że jak ktoś tutaj nie trafił do tej pory to już raczej nie trafi, a po co się denerwować i walczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) karmienie co 15min to mnie pocieszylas .Ja zastanawiam się nad sposobem karmienia mam syna niedługo będzie mial 4karmilam piersia. prawie dwa lata maly ciagle chcial jesc miałam dosc nic zrobić nie moglam nigdzie wyjsc bo nie pil z butli jak drugi bylby taki sam to wprowadze karmienie mieszane bo nie chcę aby starszak czul sie zaniedbany a może nie będzie tak zle i będzie maly aniolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Hejka wam, no moze prywatne forum to nie głupi pomysl :) Mam dziś dobry dzien choc zmeczona jestem, schabowe na obiad, o 1 juz bylismy po obiedzie, wybralismy sie z mezem znowu pochodzic po sklepach, i kupil spodnie z promocji w croppie za 41zł! A ja tylko sie zdolowalam bo kurtka wymarzona moja była, niedosc ze droga, to za mala... :( Ehhh Czego ja sie spodziewalam. Ale jest dobra wiadomosc naprawil sie nam laptop!:) I nie musimy wydawać kaski na naprawę :) A jesli chodzi o witaminy to odkad nie biorę dzidzia jakoś szybciej rośnie- a może to zbieg okoliczności tak czy siak bralam femibion 2 a teraz chyba sobie lykne od czasu do czasu bo mam wyrzuty sumienia ze tego nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
No i Zauwazylam ze odkad zaczely sie podszywy to nikt prawie nic nie pisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) miska na przyszly rok sobie kupisz tą kurtkę ja noszę zimową ale juz za ciepło mi w niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
Hej. Macie tez tak ze czasem z pochwy pachnie wam rybim zapachem. Mi tak czasem delikatnie. Kiedyś chodzilam a siłownię i tak intensywnie smierdzilao i lekarz przepisal mi mężowi tabletki. Minelo i znow mi trochę zajezdza. Czy to tak moze byc moze ktoras tez tak ma Jestem w 34 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
No ale to kurteczka wiosenna, a nie wiem jaki rozmiar, nie schudnę od razu. Wogole jak zobaczylam siebie w lustrze w sklepie... Masakra nigdy nie bylam chuda ale teraz jestem WIELKA. WIELKA DUPA brzydko mówiąc, WIELKIE NOGI wszystko WIELKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
Miska a ile wazysz jaka jestes wysoka.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×