Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość Mamaolcia
Hej, coś musimy zrobić z tymi podszywami,albo olać i już:) Ja dziś cały dzień w ogrodzie, bez kurtki w samej cienkiej bluzie i okularach:) Nawet chwilami czułam jak przypieka mnie słonko...cudnie:) Niestety to słonko mńie rozleniwiło i nic nie zrobiłam:( Jutro pakuję torbę i robię ostatnie prasowania. Dziewczyny czy można wyprać zabawki z pozytywką także nakręcanie? Odkopałam po synku kilka,ale zakurzonej i tak się zastanawiam czy w pralce wyprać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska kochanie zrzucisz to ja byłam zawsze szczupła teraz mam niewielki brzuszek a czuje sie jak słon jak patrze w lusterko to mine mam jakbym sie miała zaraz rozpłakac jak patrze jaka sie wielka zrobiłam :) ale mam nadzieje ze szybko wróce do formy :) cwiczenia cwiczenia jeszcze raz cwiczenia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaolcia nie wolałabys ich poprostu pozadnie wyczyscic gabeczka czy czyms takim? ja bym chyba jednak tego nie prała w pralce :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
a jak na to forum prywatne się dostać, :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
AnulkaHanulka ja tez bym nie prala w pralce, chyba jednak strach. Zrzuce tylko kiedy :) niedosc ze jestem niiziutka to juz tyle waże ehh.. Jak wejsc na to forum ?? bo chyba zapomnialam sie podpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Hmm 3 lata na zakurzonym strychu były, obawiam się,że gąbeczka to za mało:) Uciekam na Lekarzy, do jutra Brzuchatki, spokojnej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
o juz wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
czekam juz na maila :) kurde wam powiem, że ten czas tak leci, już tak blisko co to będzie :) A ja mysle egoistycznie tylko o tym kiedy bede wyglądać jak wcześniej heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mogę się przyłączyć na to Wasze prywatne forum? Rzadko się udzielam ale czytam Was na bieżąco a Wy mi chcecie uciec i co ja bez Was zrobię?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już sie tez zarejestrowałam jak coś ale boje się że się nie przyjmie;-) kochane ale jestem padnieta cały dzien poza domem , przyjechali tesciowie i lazilismy po sklepach caly dzien, bylismy tk maxie i juz mialam w koszyku cudowna torebke i do tego buty fakt ze byly troche malawe ale idealnie pasowaly do tej cudnej torebki ze stwierdzilam ze sie naciagna:) ale ostatecznie nie kupilam jej bo maz sie wkurzyl ze nie jest skorzana a sciemniali ze jest...;/ ardzo zaluje bo wkoncu mialam wene zeby sobie cos kupic a dupa nic nie kupilam...tzn finalnie kupilam sobie spodnie z tommy hilfiger, fakt ze poki co wygladam z nich jak parowka...ale mysle ze po ciazy troche schudne i beda spoko. Maz natomiast kupil sobie buty, ech dzis mialam wene na zakupy ale i tak skonczylo sie na 1 rzeczy dlatego chyba jutro wybiore sie na lumoy chce sobie kupic jakas fajna apaszke a tam akurat maja duzo:) moze dorwalabym tez jakis plaszczyk wiem ze to teraz glupta sobie cos kupowac, ale wzielabym mniejszy jakis no zobacze:) po powrocie do domu to moja mala tak sie wierzgała ze hej i dalej sie wierci, poczulam tez raz mocny i silny skurcz w macicy azsie wystraszylam ale tylko 1 na szczescie. Kurcze dzisiaj taka cudowna pogoda wiosna normalnie tak sobie juz marze o spacerku z mala mam nadzieje ze juz tak pozostanie:))) milego wieczorku kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam Juzka czy wizyta u rodzicow sprawiła ze dzidzia zechciała wyjść czy też nie, odezwij się kochana jeśli jeszcze nie rodzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Miaka nie martw sie ja w poprzedniej ciąży przytylam ponad 20kg a po wyjsciu ze szpitala juz zmiescilam sie we wszystkie moje ciuchy zalogowalam się i nic tam nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
No a ja przy wzroscie 160cm waze już 80 kg a przed ciąża wazylam 65kg i bylo duzo i chcialam chociaz te 5 schudnąć, a teraz to juz wogole brak slow ehh :) ja sie boje kupować, bo mam takie marzenie, że po ciąży to schudne do tych 60/59kg ;) ja jeszcze maila nie dostalam.. Tez mam dni na kupowanie tak mi sie torebka w housie podobala ale 119 zł i troszke szkoda mi bylo, moze mąż o mnie w dniu kobiet będzie pamiętał hihi. wogole jestem tak duza ze nie mam w co sie ubrać... też bym na lumpy poszła bo nowe teraz to juz szkoda kupować jak tu może z 2 tyg zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zalogowalam sie bez maila chyba trzeba zaczekac az sie wszystkie zaloguja zeby pisac:) aldonka jesli chcesz sie zalogowac to chyba nic nie stoi na przeszkodzie:) przynajmniej wg mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Miska na jakiego maila czekasz ja mam 176cm miesiac temu wazylam 73kg. teraz na wizycie nie bylam wazona bo pielęgniarki nie było a pewnie jakieś kg doszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
zaba90 to ladnie a ja szersza jak wyzsza ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska to ja jetsem chyba podobnych gabarytow z tym ze jestem wyzsza przed ciaza 172 z waga 72 ale to byl moj szczyt bo zazwyczaj wazylam 68 a marzylam o 65 przy 68 czuje sie fajnie..teraz waze 88kg...jeste tragedia mam tak grube nogi ze masakra w dodatku cale w cellulicie...;/ mam nadzieje ze schudne to po ciazy i dojde do wymarzonej wagi przynajmniej taki mam plan...cos na tym nowym forum nic nie ma pisze tam ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska - ja jestem w 34 tyg a juz prawie 20 na plusie a przed nie bylam szczuplutka - nie moge na siebie patrzec wygladam jak hogata dziwie sie ze moj m jeszcze ma ochote mnie calowac bo ja bym sie brzydzila taka góra tłuszczu:( i te przeklete obrzeki jeszcze mam eh...pocieszam sie ze jak urodze to schudne - mialam w pracy taka znajoma zawsze byla grubasna tak dosc nawet a po macierzynskim jak wrocila to sie taka lasia z niej zrobila ze hej - wszyscy sie smiali ze ciaza to najlepsza dieta odchudzajaca jak sie okazuje;) j an arazie nic nie kupuje do ubrania - codziennie rano mam przeprawe z szafa wlasna w co sie ubrac i powiem Wam szczerze ze tra wiosna to w cale mi nie w smak - nie mam ciuchów - jak bylo zimno to te kozaki i plaszcz jakos mnie okryly a teraz? eh...byle do kwietnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
narozrabialam bo hasła nie pamietam, jakas jestem nieobecna zalozylam drugie konto i jestem monika222 jakby coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Ja przy 170 cm ważę teraz 66kg.Przed ciążą 55kg. Za to w pierwszej ciąży przytyłam 18 kg,ale zrzuciłam w 3 tyg. Zaczniecie karmić piersią to kilogramy lecą w dół. My mamy super czas, bo to wiosna, zaraz świeże warzywka i owoce to będziemy sięzdrowo odżywiać:) Mówiąc to kończę tabliczkę czekolady z orzechami- No ale przecież muszę mieć co zrzucać hi hi:) Coś nie mogę się zalogować, ciągle pojawia się, że źle podaję kod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Nom to jest straszne budzisz sie slonce swieci, chce Ci sie na spacerek, ciuchy zrzucic zimowe, wystroic się - i tu niespodzianka, nie ma w co nie ma jak, wszystko za male, a jak wejdziesz to jak szafa trzydrzwiowa... normalnie dzisiaj 4 razy sie przebieralam zanim wyszłam z domu - niech to juz się skończy tak bym chciala się znowu kobieco poczuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Mamaolcia właśnie tylko czy będziemy się zdrowo odzywiać, zawsze miałam z tym problem, a teraz ciągle coś podjadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z Oliwką
ja przed ciąża wazylam `az` 54 kg przy wzroście 175cm.. teraz w 34 tyg. juz 69 kg i przeraża mnie to bo nigdy nie byłam taaaka duża, mam tylko nadzieje ze po wszystkim wrocimy do swoich rozmiarów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Miska, jak dziecko ma kołki, wzdęcia, bóle brzuszka to eliminujesz większość rzeczy. Jeszcze to, że musisz jeść zdrowo, bo chcesz,żeby mleko było dobrej hakości i nie szkodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z Oliwką
a tak z innej beczki.. znacie jakieś dobre książki lub poradniki o noworodkach ? czasu teraz sporo wolnego można by cos poczytać w temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×