Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość gość
Zaba90:) Mamaolcia widze ze juz na diecie jesteś :) ja przy pierwszym dziecku które urodzilam w czerwcu za radą poloznej nie jadlam sezonowych owoców twierdzila ze nie mozna surowych jedynie takie z kompotu a u mnie nikt przetworów nie robi więc obeszlam sie smakiem ale czasy sie zmieniaja teraz będę jesc wszystko ale z umiarem Miska ja np nie mam zbytnio nic grubego a z letnich rzeczy troszkę mam ale malo ale może jeszcze cos dokupie jakies sweterki na guziki w końcu mam sporo czasu ale Tobie to za bardzo sie nie oplaca bo zanim kupisz i wypierzesz to pewnie raz bys zalozyla tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Mam nadzieje bo juz naprawde doła dostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Zaba90 no właśnie taka prawda, a na raz czy dwa to sensu nie ma lepiej poczekać i cos juz nawet do tej figury po porodzie, juz nie mówie nawet o tej wymarzonej później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) miska dużo ci juz nie zostalo wiec niedługo zaczniesz szalec z zakupami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
zanim choc troszkę się ogarnę to będzie maj akurat okazja do kupowania urodzinki moje hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaolcia
z książek polecam Zaklinaczkę dzieci Tracy Hogg.To autorka popularnego Jezyka niemowląt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Kupilam ta ksiazke Jezyk niemowlat. slyszalam duzo pozytywnych opini ale przyznam ze jeszcze nie zabralam sie za czytanie. Zostalo mi jeszcze troche prania itp. ------- Dzis walczylam jeszcze z moim pitem i okazalo sie ze musze osobiscie go zaniesc i jeszcze tusz mi sie skonczyl w drukarce i zarowka przepalila w pokoju wie masakra :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Jakos tak sie przyzwyczailam do tego forum ze nie chce mi sie przenosic do innego. ---- W czwartek ide do lekarza juz sie nie moge doczekac bo z miesiac nie bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwamama20
Aldonka ignorowanie na tym forum jest na porządku dziennym :) czasem laski maja problem to żadna nie raczy odpowiedzieć.. Wiem, bo sama miałam 3 dni temu problem , do dzis nie bylo żadnej odpowiedzi . Z reszta nie ważne ;) w którym tygodniu jestes ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja może nie tak dawno się do Was przyłączyłam ale teraz regularnie Was czytam i też włączam się do rozmowy więc mogę też się przyłączyć do tego prywatnego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo. Ja też się troszkę do tego forum przyzwyczaiłam. Ja sobie zabezpieczyłam pseudonim hasłem od razu jak się te głupie podszywki zaczęły. Chyba się przeziębiłam coś :( boli mnie gardło i plecki :( ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
A ja wlasnie nie bardzo moge zabezpieczyc nazwe uzytkownika haslem bo chyba kiedys juz mialam tu konto i pojawia sie komunikat ze pod moim adresem email jest juz zarejestrowane konto. pisalam nawet do kafeteri zeby mi przyslali dane bo zapomnialam ale zero odzewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwamama20 ja to nie wiem jak jest z tym ignorowaniem, czasami jest tak ze w ciagu kilku minut dziewczyny pisza mnóstwo postów i potem ciezko wszystko spamietac...z reszta ja np jesli nie znam rozwiazania na jakis problem to sie nie wypowiadam - mysle ze nikt tu nikogo specjalnie nie ignoruje...sama tez nie zawsze dostje odp ...eh jakos nie widze tego przeniesienia na inne forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też od razu zabezpieczyłam się hasłem. Idę dzisiaj spać mam nadzieję że mnie też zaakceptujecie :) dobranoc kochane mamuśki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka mysle ze kazda z dziewczyn, ktore sie tu udzielaja lub czytaja i nie jest ta osoba co pisze te zalosne posty podszywajace jest mile widziana na tamtym forum...z reszta ciezko bedzie sie przestawic tez ide spac..eh najpierw prysznic i nacieranie;) eh jak ja sie co wieczór zmecze tym rytualem..bleee do jutra dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Ja też lecę się kąpać i smarować:) Do jutra kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwamama20
Agu troszeczkę mam doświadczenia w życiu , bez powodu nie napisalabym , ze ktoś kogoś ignoruje , bo nie jestem jakas gowniara żeby szukać prowokacji lub zaczepki. Na pierwszy rzut oka czasem takie rzeczy się widzi po prostu.. I bardzo dobrze, ze nie wypowiadasz się jak nie znasz odpowiedzi, ale żeby nowe dziewczyny się witaly itd , a nie otrzymały odpowiedzi to tak troszkę chamstwo... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Ja też nie mam problemu z tym że ktoś się dołączy ;) Jak najbardziej zapraszam i witam nowe osóbki. A z ignorowaniem to jest tak, że czasem po prostu coś się przeoczy, nicka sie nie zapamięta i się nie odpisze, ale nie że jakoś specjalnie czy złośliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwamama20 - w piątek zaczęłam 35 tydzień a Ty? Ja już dosyć dawno pisałam trochę na tym forum ale jak przestałam to potem ciężko się już włączyć w rozmowę i tylko czytam na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwamama20
Aldonka ja wczoraj 31 :-) oko jak ja bym chciała być tak bliziutko rozwiązania jak Ty . . Z tygodnia na tydzień jest coraz ciężej ... W poprzedniej ciąży nie czułam się tak jak teraz . Chciałabym żeby maluch był juz z nami :) a co będzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynka :) mam nadzieję że tak zostanie i nie będzie zaskoczenia przy porodzie ;) a u Ciebie? no z jednej strony fajnie że coraz bliżej, bo też już zmęczona jestem tą moja niemocą już się nawet porządnie ogolić nie umiem, ale z drugiej strony się lekko stresuję bo to mój pierwszy poród. Jeszcze na ostatniej wizycie się okazało że się obróciła główką do góry i jak się nie odwróci spowrotem to cesarka. Sama nie wiem co gorsze ;) we wtorek wizyta to zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
aldonka88 ja juz 38 tydzien i znow zaczynam sie bac porodu... ale z drugiej strony juz ciezko jest wiec dobrze ze tak malo zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska u mnie zależy od dnia i nastroju ;) raz podchodzę zupełnie pozytywnie a raz nie umiem myśleć o porodzie i nie trzęść tyłkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwamama20
Aldonka mi na szczęście poród nie straszny, zawsze tłumaczyłam to sobie tak : nie ja pierwsza, nie ostatnia :) trzeba myśleć pozytywnie. Poboli, poboli, ale jak juz ujrzymy te maleństwa nasze to od razu się tego nie pamięta :) co do cesarki to się nie wypowiadam, bo rodzilam silami natury :) co myślisz o obecnośc***artnera przy porodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwamama20
Aldonka u nas synek będzie :) córka juz jest także parkę juz mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkikwietniówkićwierćmózgów
Dziewczyny same sobie winne jesteście, że sobie z Was jaja robią. Zamiast podejść do tego z dystansem to jeszcze się nakręcacie. Te ciąże chyba Wam osłabiły działanie mózgów, bo czasem piszecie takie kocopały, że tylko sobie z tego jaja robić. Miska z całym szacunkiem, nie wiem czy Ty masz 22 lata, ale piszesz jak stara baba, czytasz jakieś książki, masz jakieś zainteresowania poza ciążą? Śmiać się chce jak MP88 opisuje z takimi detalami zakupy w tk max i zakup spodni ,, tommy hilfiger", szkoda, że nie załączyłaś jeszcze skanu paragonu ze sklepu. To jest na prawdę takie ważne wydarzenie w Twoim życiu, że musisz je z taką precyzją opisywać? Najlepszą wiedzą wykazały się szanowne przyszłe mamusie jak jedna zapytała Was czy znacie jakieś dobre książki i poradniki o dzieciach - tylko mamaolcia podała propozycję, rozumiem, że reszta się takimi rzeczami nie interesuje.Wolicie opisywać szorowanie kibla, czy Was wzdęło albo ile zapłaciłyście w carrefourze za zakupy. Tak to cenne dowiedzieć się co macie codziennie na obiad i za ile miska22 Twój mąż kupił spodnie w croppie - cale 41PLN - ta informacja zmieniła nasze życie :D Jedna z Was - kasia06 chciała wyjść trochę poza kanon Waszych rozmów, wyraziła niepokój sytuacją na Ukrainie, ale temat chyba był zbyt trudny, łatwiej pisać o trzepaniu dywanów. Ah.. i jeszcze perypetie Józki z teściową, którymi tak się podniecacie i radzicie by urządziła sobie kuchnię w pokoju. A ja mam propozycję żeby zamieszkali w cygańśkim wozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane :) oczywiscie co do tego prywatnego forum zalozyłam je bo o tym pisałysmy mozna pisac tam mozna tutaj oczywiascie przepraszam te mamusie ktorych nie wymieniłam ale nie sposób wszystkie zapamietac :) ja sie tez hasłem tutaj zabezpieczyłam bo nie chciałam ja pasc ofiara tych podszywów choc mysle ze my wiemy juz która to pisze naprawde a które to podszywy :) u mnie narazie pochmurno ale mam nadzieje ze bedzie ładnie wczoraj kupiłam 2 kolorowe tetrówki i kocyk w pepco zółty :) pomimo ze mam ale jakos ten ie tak do mnie usmiechał :):) leze jeszcze w łozeczku z laptopkiem i bajki ze starsza ogladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
cześć kochane z samego rana właśnie wstałam, bo coś mnie przeczyściło, może pizza z weeekendu? mam wyrzuty sumienia, że szkodzę dziecku dziś mam zamiar umyć całą klatkę schodową w naszym 5 piętrowym bloku chce żeby było ładnie jak wrócę z dzidzią ze szpitala dziewczynki to chyba ten syndrom wicia gniazda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Tą książkę Pierwszy rok życia też mam, tylko tam jest bardziej o rozwoju fizycznym. Ta Zaklinaczka Dzieci, uczy jak ogarnąć życie z niemowlakiem,tak żeby nie zwariować,a rosumieć jego potrzeby i ogólnie, żeby było łatwiej:) No i zapomniałam się przywitać Dzień Dobry Brzuchatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×