Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

dziendobry kochane :) ja juz od 7 na nogach tez cos mnie nosi do połnocy co chwile na kibelek latałam zasnac nie mogłam tak sie miska zestresowałam a co dopiero jak ja bede rodzic hehe. sniadanko zjadłam herbatke wypiłam i czytam kafe jak wiekszosc z was sie uzalezniłam :) dziewczyny co do IGi mogła przytyc 6 kg bo jak któras napisała mogła na poczatku schudnac tak jak ja ja zaszłąm wazac 47 w ciagu 3 tyg schudłam przeszło 3 i teraz jesli miałabym liczyc od swojej wagi przytyłam 6 kg bo waze 53. napisze do nas to wszystko napewno nam rozjasni :) ja dzis ze starsza córa do poradni wad postawy na 14 pozniej do moich rodziców wiec troche latania dzis mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Cześć Dziewczyny, ja też dzisiaj się obudziłam o 6 i sprawdzałam czy Miśka już urodziła:) Wczoraj miałam doła, ale dzisiaj staram się do siebie uśmiechać od rana:) Moja mama ma do mnie wpaść dzisiaj sobie jakieś dokumenty podrukować, ciekawe czy dostanę jakieś superrady;) Wszystko Wam opowiem! Postanowiłam wziąć się porządnie za odżywianie, bo ostatnio się zaniedbuję... Codziennie obiad z dwóch dań zjadać i dużo warzyw. Dzisiaj planuję krupnik, pierogi z mięsem i koktajl z zielonej pietruszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam ani tego watku, ani Igi, weszlam przez pomylke, ale gosciu opowiada takie brednie, ze musialam sie odezwac. Moja kuzynka urodzila dziecko przez cc w styczniu, w dniu porodu wazyla dokladnie o 20 dkg mniej, niz podczas pierwszej wizyty u ginekologa. Dziecko rowniez mialo 63 cm, ale wazylo mniej, bo 2,900. CC bylo w poniedzialek, a we czwartek poszla do domu. Znajoma, urodzila w grudniu 2012, przytyla zaledwie 2 kg. Bardzo duzo zalezy od wagi wyjsciowej, jesli mialo sie nawet lekka nadwage to w ciazy czesto niewiele sie przybiera, a niektore kobiety wrecz chudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge jeszcze dodac, ze moja mama miala wage wyjciowa 45 kg, a idac do porodu wazyla 52 kg. Smiala sie, ze ciazowe bluzki i kiecki nosila na wyrost, bo chciala, zeby ktos w koncu zauwazyl, ze jest w ciazy. Na porodowce sie wystraszyla, bo jakas babka przed nia urodzila dziecko prawie 4.5 kg, ale zaraz zaczela sie pocieszac, ze ma tak maly brzuch, ze na pewno urodzi male dziecko. Polozna zaczela sie smiac, ze tamta kobieta wygladala mniej wiecej tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Mama Leti to niezła wyżerka Ci się szykuje:) Ja mam jadłowstręt, nic mi nie smakuje, tylko owoce. Mięsa wcale nie jem, na sam widok mnie odrzuca:( Lekarz kazał przed porodem lekko sie odżywiać, żeby nie było zaparć ani nic podobnego. Ja zaczynam od kawki, bo ciśnienie 88/55 :( Co do wypisów po cc to ja po 3 dniach na własne życzenie sie wypisałam, a samochód prowadziłam po 5 dniach, więc chyba się da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
drogie te staniki;) nie wiem czy w ogole bedzie mi taki potrzebny moja siostra przytyla 7kg, bo musiala byc na diecie ze wzgledu na cukrzyce ciazowa ale ona przed porodem przy wzroscie nieco nizszym ode mnie wazyla 63kg czyli kilo mniej niz ja teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z Oliwka
dzień dobry :) ale się tu dzieje ostatnio.. miska czekamy na relację jak tylko będziesz mogła :) ostatnio pisalyscie o tych termin ach z USG i miesiączki, u mnie tez jest dziwnie bo ost miesiączką miałam 10.07 czyli z miesiączki mam na 16.04 z USG wyszło za pierwszym razem 24.04 a to spora różnica i co teraz?;) w poniedziałek idę na wizytę to się okaże, apropo wizyt ja tez chodze prywatnie i płacę 80 zł i na każdej mam USG za które nie place dodatkowo, a ktg jeszcze nie miałam, mam jeszcze pytanie do dziewczyn które chodzą prywatnie o badanie na tego paciorkowca, czy dodatkowo za to placilyscie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Ja za paciorkowca 65 zł zapłaciłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
ja paciorkowca na nfz na szczescie ale pamietam jak robilam wczesniej te pierwsze badania np hiv itd to raz zaplacilam ok 240zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z Oliwka
ja na poczatku tez cos kolo 200 zl, a podobno te drogie badania się powtarza na koncu, na toxo i cos tam jeszcze ale nie wiem dokładnie czy to prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
w dtvn gdazety ktore przydaja sie na wyjscie z domu z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
ja nie mialam powtorki z tox chyba juz nie pamietam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Te kocyki fajne z metkami,szkoda, że nie wiadomo jakaś to producent. Jest taka strona fabrykawafelków.pl tam sa super gadżety i zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
Mamaolcia to mzoe podoszywac metki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Hej DZiewczyny, za mną niestety koszmarna noc :( mam wrażenie, że już lepiej nie będzie. Mamaolcia, też mam wstręt do mięsa. Ryby mi cały czas smierdzą, mimo że, uwielbiam ryby "poza ciążą" Stanik z H&M z takimi bocznymi fiszbinami do usztywnienia - 59 PLN. Pozostałe firmy były dla mnie za drogie, Mama Alles nie było nic poniżej 120 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
no jest tam nosidelko biodrowe np:) drogo tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
ja jak faktycznie bede mogla karmic*****ersi mi sie mlekiem napelnia to zainwestuje w stanik z h&m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
super ta krowka ale drogawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Dzięki Mamaolcia. Zobacze. Motylekkkk, nie chwaląc się :-P, biust mi mocno urósł i tak musiałam kupić większy stanik, to wzięłam od razu do karmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
ale strasznie mi sie podoba i moze faktycznie warto zainwestowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Dobijająca to modelka w biustonoszu! :( nie ma figury jakby dopiero co urodziła i karmiła piersią :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
Mj mi tez troche ursł ale mysle ze jak sie laktacja rozkreci to beda wieksze:D licze na to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Słyszałam, że ten kocyk - krówka to super sprawa. Jednej nocy musicie z m spać z tym kocykiem- przytulanką, by przeszedł Waszym zapachem.. i potem dajesz maluchowi i trochę go oszukujesz bo on czuje się bezpiecznie - bo niby jesteście blisko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Ja niestety mam mikro piersi, nawet teraz mam takie B, kupiłam sobie takie zwykłe bawełniane staniki odpinane po 9,90, a jak mi się jakiś rozmiar ustabilizuje i pokarm to zainwestuję w coś trochę sztywniejszego. Normalnie bez push-upa się nie ruszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Ja mam duży biust w stosunku do ciała i podczas pierwszej ciąży nie zainwestowałem w dobre staniki tylko takie bawełniane, bardzo żałuję bo biust opada nie oszukujmy sie:( Czy krówka droga to nie wiem, jak pójdziesz to zwykłego sklepu to 50 zł trzeba dać za fajną przyrulankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście już :) Ja tak rano wstałam ale później jeszcze się kimnęłam godzinkę ale i tak mega zmęczona jestem i coś w udzie lewym mnie boli chodzić nie mogę :( --------- Ja za paciorkowca 45zł płaciłam wynik odbiorę w poniedziałek przy wizycie u gin. --------- No ciekawe właśnie jak tam miśka. Może się odezwie niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Ja dziś przysypiałm, nawet kawa mi nie pomogła:( Zaraz koleżanka wpada na kawkę z synkiem 6 miesięcy, ale jakoś ńie mam chęci na odwiedziny:( Macie pomysł na jakąś dobrą sałatkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Ja za paciorkowca zapłaciłam 50 zł. Za tydzień idę na ostatnią morfologię, zadzwonię chyba do szpitala i zapytam jakie dokładnie potrzeba badania i co trzeba powtarzać, żeby mieć jasność i nie przepłacać! Bo trochę mnie to już męczy, a człowiek potrzebuje sobie kupić nowe obuwie i dla córki obuwie;) Muszę jakieś cichobiegi modne i wygodne sobie sprawić. Jeszcze przed porodem koniecznie, bo nie chcę ze szpitala w adidasach wychodzić, a w obcasach też mi się nie uśmiecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×