Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość gość
Iga - w jednej wypowiedzi piszesz, że myślałaś, że 6kg to dużo, w drugiej piszesz, że wiesz, że mało przytyłaś - trochę to sprzeczne nie sądzisz?? A tym samolotem to też wracałaś do domu z tym małym noworodkiem, bo z tego, co wiem to nie można latać z dziećmi, które nie ukończyły tygodnia, bo ich układ oddechowy i krążenia są jeszcze za słabe. Trochę mnie rozśmieszają Twoje wypowiedzi jako lekarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Alicja moja mała w 31 tyg ważyła 1500gr. Niestety nie mam usg na każdej wizycie, bo to robi inny lekarz i kosztuje 150 zł ekstra:( Najbliższe usg mam 31.03, ale mi lekarz dzis powiedział, że w moim przypadku( chodzi o to, że jestem wysoka i szczupła, raczej drobna) mała może ważyć ok.2600 i to będzie ok, bo dziewczynki mogą być drobńiejsze. Powiedział mi jeszcze, że 2 tyg przed porodem należy odstawić wszelkie witaminy, żelazo itp, żeby mój organizm sie odtruł, bo inaczej dziecko wszystko przejmie i to za dużo do metabolizowania dla takiego małego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia powodzonka ;**** lekkiego porodu jakby sie to było to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
Mamaolcia mi nic nie mowila o odstawieniu tych wszyskich witamin moze powie na nast wizycie ja sie prywatnie na usg zapisalam bo moja mi nie robi:( ale 100zl to nie majatek a wole sie przekonac jaki duzy i czy polozenie nadal ok kurde Miska naprawde chyba rodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Motylekk ja wiem, że jest główką, a niestety już zaczynam bankrutować przez te wizyty. Dziś 150, za tydzien 150, a za 2 tyg 300 zł:( Jestem ciekawa itd, ale wiesz przy pierwszym dziecku wariowałam i chodziłam cały czas ale teraz trochę finansowo gorzej stoję:( Teraz wolałabym synkowi 3,5 letniemu coś kupić za takie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Iga pozwól, że zapytam, skoro jesteście oboje z M lekarzami to pewnie macie mnóstwo znajomych lekarzy i załatwienie cesarki na życzenie w Waszym mieście nie byłoby problemem? Trochę mnie to dziwi, bo ja załatwiłam cc chodząc na prywatne wizyty i bez znajomości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
Mamaolcia ja wiem ze jest glowka w dol ale chce wiedziec czy pepowina sie nie owinela czy cos bo nie wiem czy w szpitalu przed porodem robia , chyba nie ja chodze na nfz na te standardowe wizyty tyle ze nie ma usgl Iga a ile wazylas przed ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Mamaolcia. To srasznie drogo ci wychodzi. Moja Pani ginekolog na sam koniec umawiała się ze mną co 3 tygdnie więc nie jest tak źle i jeszcze na każdym badaniu mam USG. A dlaczego za 2 tygodnie masz zapłacić 300 zł? Co ci lekarz będzie robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Natalia 100zl wizyta prywatna, 50zl ktg, 150 zł usg. Niestety to klinika prywatna, ale wszyscy lekarze którzy ja zaliczyli pracują w tym szpitalu gdzie będę rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
WOW!!!! to na prawde masz straaaaaaaasznie drogo. Moja Pani Doktor jest zastępcą kierownika oddziału szpitala gdzie chcę rodzić i bierze "tylko" 120 zł. Na KTG wysyła mnie do siebie do szpitala zawsze ze skierowaniem, a USG mam robione na każdej wizycie. Masakra z tymi cenami u was ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Natalia a z jakiego miasta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
z Bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
ciekawe czy rano Miska juz zda relacje:) ide sie polozyc i poczytam sobie w wyrku:D trzymajcie sie mamuski🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
We Wrocławiu jakoś bardziej się cenią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iga ile wcześniej urodziłaś swojego syna? 3 tygodnie? Jak to możliwe, że dziecko ważyło 4kg, biorąc pod uwagę Twój mizerny przyrost wagi w ciąży? Chyba ktoś tu jest bajkopisarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Ale za to za poród nie płace;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
No ja też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi mnie to Igo, że lekarze cc na życzenie, bez wskazania robią 3 tyg przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Normalnie wizyty były co miesiąc, ta końcówka taka kosztowna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Mamaolcia, ja też chodzę do lekarki, która pracuje w szpitalu gdzie rodzę, ale płacę na szczęście mniej... No i w tej ciąży nie mam kłopotów, więc odpadają mi dodatkowe badania i dodatkowe wizyty:) I tak się strasznie wkurzam, że wolałabym kupić starszej rolki, albo coś extra. Najważniejsze, że mamy poczucie bezpieczeństwa i jesteśmy zaopiekowane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Zorro dziekuje za wpisanie mnie do listy:-) kurcze.ciekawe jak z ta miska.sytuacja sie dalej rozwinie:-) tak sie nakrecilam dziewczyny ,ze powiem wam .Ja to chyba juz tez bym chciala urodzic:-) Mamaolcia bez obaw moja malenka tez bedzie szczupla..pani gin.mowila ze.nawet.b.szczupla ona teraz ma.niecale 2500g ja sama przy porodzie mialam 2700g.mama mi mowila a zdrowa bylam:-) taka.uroda nasza wiec ja sie niemartwie Lzej bedzie urodzic nizeli przy 4 kg dzidzi Nooo bynajmniej mam taka nadzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iga, w Twoim środowisku lekarskim nie promuje się karmienia piersią? Nie próbowałaś szukać pomocy w poradni laktacyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) zmobilizowalam sie do wyprasowania reszty ciuchow nie bylo lekko ale podolalam:) pozniej odwiedzily mnie kolezanki i zrobily salatke hehe z wlasnymi produktami przyszly alez to mila byla niespodzianka:) i poplotkowalam z nimi i jakos humorek mi poprawily:) z gorszych rzeczy to m wrocil z pracy mocno zaziebiony wiec teraz zdycha i wiadomo nie jest tak zle ale ta meska grypa....:) mam nadzieje ze mi nie sprzeda wirusa zadnego... miska zesz kurde czyzbys sie doczekala? trzymam kciuki mocno:) ja place za wizyte w gdansku prywatna 120 zl i na kazdej mam usg, za usg te dokladniejsze z opisem wydrukiem milionem fotek itd place 150 zl razem z wizyta - teraz mam wizyty co 3 tyg...wiadomo badania krwi prywatnie tez kosztuja ale nie jest to majatek...i tak wychodzi taniej niz we Wroclawiu:) jutro wizyta mam nadzieje ze sie m wykuruje troszke co by mnie zawiesc albo chociaz przywiesc do domu bo am padac i wichura znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Co do spania ja tez spie raz na lewym boku raz na prawym raz plasko ,nie idzie w.jednej pozycji dlugo pospac:-) takze sie wierce i wierce,do tego dochodzi toaletka min.4,5 razy w nocy ...ale juz blizej konca Prawie dalysmy Rade:-) kurcze powinnam juz dawno spac by sie wyspac ,jutro musze wczesnie wstac a tu ooo czytam Was jak zakleta jakas..jak najlepsza ksiazke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Mama Leti widzę, ze sie rozumiemy:) Jejku moja mała tak strasznie kopie, zjadłam loda i teraz sie cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoć wskazaniem była owinięta wokół szyi Ksawerego pempowina Jak Iga z mamą przechodziły na lotnisku przez bramki to pracownik lotniska to zobaczył na ekranie i wypisał Idze skierowanie do Medicovera z prośbą o natychmiastowe CC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spie na kazdym boku z tym ze decyzje o zmianie pozycji podejmuj***ardzo dlugo bo teraz to jest proces i jak lapie wygode to trzymam sie tego jak najdluzej:) moja mala tez sie cieszy po slodyczach :) aaa i dostalam te paczki od kurierow jupi moge zaczac pakowac torbe i radosnie oczekiwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaolcia
Ja też lewy boczek do spania:) Ja juz popakowałam wszystko do toreb, poprałam i w sumie nie mam co szykować wiecej... Jakoś przy pierwszym dziecku układanie mnie bardziej cieszyło, teraz tej ciąży tak nie przeżywam mocno. Dziewczynki które spodziewają się kolejnego potomka, czy macie podobnie? Czy tylko ja jestem wyrodna matką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Ja dzis popelnilam duzy blad:-) mianowicie.byl to dzien prawie samych slodkosci,jogurty,pomarancze,zelki i lody i chyba malenka tak rozbudzilam ze wgl chyba dzis niespala w brzuszku taaka aktywna:-) przed chwila miala czkawke ale to fajne uczucie jak rytmicznie brzuch skacze he:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×