Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość Mama_Leti
Pierworódka, no jest nałóg z tym czytaniem, ale w miarę zdrowy! Ja na początku spałam raczej na lewym. A teraz zmieniam boki, brakuje mi trzeciego i czwartego jeszcze, bo nie mogę oddychać jakoś ostatnio. Myślałam, że mi się macica obniżyła, bo mnie kość łonowa pobolewała i lepiej się oddychało itd... Ale to chwilowe, dziś się duszę a zgaga uderzyła ze zdwojoną siłą! Zapowiada się ekscytująca noc! Dobranoc Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Mamaolcia, ja również jestem wyrodną matką, wszystko mam po starszej córce, no wyprałam, bo trzeba było, ale nawet nie wchodzę i nie oglądam rzeczy dla maluszków. Wolę kupić bluzeczkę czy buciki dla starszej, bo wiem, że bardziej tego potrzebuje, ucieszy się itd. A i tak będzie się pewnie czuła odrzucona... Ale to podobno jest normalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Mama Leti ja tez sie boje jak mały zareaguje na siostrę. On jest taki synuś tatusia, i boje sie że mńie już zupełnie zignoruje. Teraz jak jest tatuś, to ze mną nie chce sie bawić :( Dziewczynki chyba inacżej do tego podchodzą, zobaczymy, musi być dobrze. Idę spać, bo rano do przedszkola trzeba jechać:) Spokojnej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wowww ale się dzieje-Miśka powodzenia :-) Byłam dzisiaj dokupić brakujące rzeczy dla synka,kupiłam w ziko oilatum 500ml1+1gratis,wyszło ze za duze op.dałam 30zl...chyba nie tak źle.W samej aptece wydałam 190zl a tak niewiele kupiłam! I udało mi się jeszcze kupić pampersy w rosmanie za jakoś 37zl na karte rossne(2paczki),do tego kupiłam jeszcze 1 paczke rozm 1 bo miałam mało...kasa leci strumieniami,a jeszcze kilka rzeczy do kupienia!! jutro zapoluje na biustonosz i jakąś ładną koszulę nocną do karmienia.Mam 2 koszule ale takie hmmm zwykłe,mało atrakcyjne a przecież muszę jakoś w końcu po tym urodzeniu wyglądać:-)dla własnego samopoczucia i dla m! Słodkich snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju ale drogo u Was wizyta! Ja płace 80zł co druga wizyta a tak 150zł i mam ktg i mam usg robione wszystko waży mierzy i jestem zadowolona z prowadzenia ciąży wszystko wyjaśnia jak pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boicie się, że pampersy będą uczulać? Koleżanka ma rocznego synka i mówi, że najlepsze pampersy są w biedronce mam kupione pampera i biedronkowe po jednej paczce ale nie kupuje więcej bo może jakieś krostki się pojawią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronko-mam nadzieję,że nie uczulą:-) tzn ja i tak mam narazie 2 paczki rozm 1 z pampersa(te sensitive czy jakos tak,te białe) i 2 paczki rozm 2 pampersa ale juz zwykle zielone. Potem przejde na "biedronkowe":-) DADA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do cen wizyt u gin,to ja tez płacę 80zł i w tym mam usg,badanie dopochwowe miałam co 2 wizyte ale teraz juz pod koniec robi i usg i badanie. Nie miałam nigdy ktg,wydaje mi się że dotychczas nie było potrzeby. Teraz kiedy zostały 3 tyg to muszę mojego lek przycisnąć żeby mi zrobił. To źle że nie miałam ktg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza jestem :) spać nie mogę z 10 razy byłam na siku w nocy i bolą mnie nogi i ręce ( opuchlizna). Lubię dużo chodzić i nie mogę się powstrzymać a później cierpię. -------------------------- Zdecydowaliśmy z mężem że będziemy szczepić małą tylko podstawowymi refundowanymi szczepionkami i nic więcej. Znajoma też mi mówiła że jej koleżanka zaszczepiła dziecko dodatkowo i później lekarz stwierdził że ma autyzm i sugerował że to wina szczepionek. Zresztą już nie pierwszy raz się spotkałam z taką opinią. --------------------------- Chyba mnie jakaś depreszka dopada bo wczoraj musiałam sobie troszkę popłakać. Ciężko mi już zostało nie całe 3tyg. a jeszcze ta przeprowadzka :(( i znów kupa roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
hej! ja tez cos spac nie moge od 6tej mnie tak nosi i mysle o tej naszej Misi;) i sama sobie swoj porod wyobrazam:D Ale sie ktos uczepil Igi ale w sumei to niektore fakty dziwia ja tez zamierzam szczepic tylko podstawowymi szczepionkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
ja musze kupic tez jeszcze jeden stanik po ile sa w H&m te staniki? chyba szlafrok cienszy kupie szczoteczke musze kupic nowa bo stara spakuje do szpitala antyperspirant do szpitala, zwykle podpaski na zapas , platki kosm dla maluszka i pewnie cos jeszcze mi sie przypomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
Chyba spicie;-) wiec tez może się z drzemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Hej mamusie,dzien dobry wlasciwie:-) ja tez cala noc spac niemoglam...naliczylam 7 wizyt w toalecie,a budzilam sie co godzinme,teraz taka polamana jestem :-) ale mamy pogode! Mowie Wam,niebo bez ani jednej chmurki,sloneczko swieci,ptaszki spiewaja.. MamaLeti tak ja mysle ze to juz nalog hehe:-) jak mowilam czytam was od jamis 3 mies.jak jestem sama w domu to dowoli czytam czytam,a jak M wraca wieczorami to.tylko slysze no wylacz juz wylacz hehe a ja zawsze,no za chwilke...jeej ale jestem ciekawa jak z miska!! Tez wczoraj przed spaniem myslalam a moze juz sje zaczelo na dobre ? Hehe:-) Motylekk ja przyznaje Ci racje,ktos tu na Igr wsiadl,okey duzo faktow jakby nierealnych w zyciu ale noo moze Iga rozjasni nam sytuacje i zapanuje lad i porzadek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iga31lat - serio bajkopisarka! Od kiedy po cc tak szybko do domu wypuszczają? dziecko 63cm i 4kg, i przytyla tylko 6kg. Samo dziecko wody plodowe lozysko i macica rozpulchniona to jakies 7-8kg ! Po cesarce po 2 dniach robi zakupy jak 15h się leży w łózku a potem kilka dni w szpitalu ale napewno nie 2 dni ! wczesniej ani razu nikt taki na forum nie pisal COS TU NIE GRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Aaa ja mam te kosmetyki mini mini Zajmuje naprawde malo miejsca,a poznien mozna takie zawsze w podroz zabrac i nke dzwigac:-) ja z tych mini mini kupilam tydz.temu antyperspirant,delikatny zel pod prysznic,mala paste do zebow,husteczki nawilzajace,maly szamponik i to chyba tyle szkoda ze nie robia.mini szczeoteczem do.zebow hihi ...zycze Wam milego dzionka dziewczyny !! Co dostanika.to.chyba ok 60zl?? Motylku ..My dzis dzien musimy jakos wykorzystac bede wieczorkiem i poczytam sobie Was ! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem po cc wypuszczają po 3 dniach.. a nie bierzecie pod uwagę, że ona najpierw schudła i może o tym nie wiedziała? Ja od samego początku tyłam a sąsiadka schudła 7kg!! I mówili jej proszę się nie martwić! Ja bym panikowała bo to sporo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Hej Ja przy pierwszym dziecku przetestowałam wszystkie możliwe pieluszki i najlepsze moim zdaniem są pampersy. Te Dada może na początek są ok, jak dziecko mało sika, ale moim zdaniem i tak nie opłaca sie ich kupować, bo na pampersy często są promocje. Ja dziś spałam cudownie, ani razu na siku nawet nie wstałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak zawsze na dzień dobry czkawka.. na dobranoc i dzień dobry czkawka dziwne! Nie wiecie czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Dziewczyny z tymi stanika i do karmienia to jest jakaś lipa, producenci wcale nie biorą pod uwagę, że szczupła kobieta może mieć duże piersi pełne mleka:( Zobaczcie sobie z firmy Alles Mama bo tam sa rozmiary typu 70 F, czyli wąskie w obwodzie i trzymającej,ważne,żeby ten stanik dobrze się dopasowali szczególnie przy dużych piersiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Cześć Dziewczyny! Ja kolejną noc słabo spałam. Czy ja się wyśpię do czasu porodu? U nas brzydko, troszkę kropi i pochmurnie. Nic sie nie będzie chciało. Ciekawe jak Miśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Pewnie, że moźna spróbować, ale wiesz te artykuły sa sponsorowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Biedronka możesz coś zjeść przed badaniem krwi, tylko kilka badań np,potas sie robi na czczo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Dzień dobry ja znów obudzilam się chwilę przed 7 zjadlam sniadanie i piję kawę zbozowa bo normalna jakos mi nie smakuje Piszecie o waszych starszych dzieciach ja zaczynam sie bardziej bac jak to będzie z dwójką zwłaszcza ze moj syn ostatnio coraz czesciej ma napady złości wszystko ok a idziemy do sklepu i nie kupię mu tego co chcę przeważnie chodzi o jakas zabawke to krzyczy strasznie i placze całą drogę do domu a ludzie tak dziwnie patrzą . Mam nadzieję ze to przejsciowe bo za duzy stres dla mnie Miska jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Biedronka tylko nie zasłabnij:) Mój synek jakoś specjalnie ńie interesuje sie siostrą, czasem jak sama mu rękę przyłoże to pogłaszcze brzuch,ale tak to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Ja też właśnie wybieram się na badania krwi, tak jak biedronka :) Co szpital to pewnie inne zwyczaje. Tam gdzie ja będę rodzić po porodzie SN wypuszczają w 3 dobie, a po CC dopiero w 5 dobie. Odezwę się później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Mamolcia ja bym nie ryzykowała z jedzeniem przed badaniami. Przecież to wyjdzie np. cholesterol. Moja córka się już nie może doczekać. Jak rano idzie do szkoły to się pyta czy ja już jej ją dziś zrobię? A brzucholek całuje u samego dołu, bo przecież Mała ma tam główkę. A to mnie wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Zorro mi tak lekarz powiedział z tymi badaniami. Wiadomo, że nikt nie mówi o śniadaniu mc donaldzie, ale kanapeczke można:) Fajnie, że Twoja córcia sie interesuje, zobaczymy co będzie jak sie urodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×