Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Anuś mnie krocze pzrestalo bolec cos okolo 2,5 tyg po, z tym ze ja mialam pekniecie dosc spore, bez podciecia ;/ a krew dalej sie sączy ... Pepuszek odpadl dokladnie 2 tyg po urodzeniu psikalam tylko oktaniseptem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
ja mam naciecie wiec ono goi sie gorzej niz pekniecie ale z drugiej strony jest u mnie male. Gdyby to byly 2-3 tyg to nie byloby zle bo znajome narzekaly ze baardzo dlugo je bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy dziewczyny za dzielenie sie wiadomościami tymi pozytywnymi jak i negatywnymi bynajmniej będziemy świadome wielu spraw ;-) ja wlasnie wie wykopalam i wygolilam mogę iść rodzic hehe ale u mnie jeszcze troche w sb mam lekarza to sie dowiem czy cos sie zapowiada, kurcze fajnie tak trafić juz do szpitala jak duże rozwarcie zawsze w domu to inaczej i chyba spokojniej myśle ze mamy co 2 raz rodziły dłużej w domu wytrwały a my pierworodki pewnie zaraz wyruszymy do szpitala...Iwonko popros kogoś by z tobą pojechał nie jedz sama , czekamy na wieści od wiktorowianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wróciłam od lekarza. Powiedział że jak nie urodzę to mam zjawić się w 7 dobie do szpitala.Tak więc jak mi się nie uda to wtorek spędzę już w szpitalu. Masakra :/dodatkowo mi powiedział że mały podchodzi już pod 4kg eh ładnie matkę ssie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej.. mnie też czeka jakieś 4kg.. nie wiem ile w tym prawdy ale jak dziecko ma tak 4,5 to cesarka musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus, gratuluje wspaniałej dzidzi! Początki są trudne, ale z dnia na dzień kiedy uczucie sie siebie nawzajem będzie coraz lepiej! Coraz wiecej szczęśliwych momentów, coraz mniej zwątpienia:) swietnie, ze masz wsparcie bliskich! Ja tez dziś zrobiłam sobie dzień piękności, poszłam na przedłużanie rzes, żeby jakoś wyglądać, kiedy po porodzie nie będzie mi sie chciało robić makijażu:) ale trochę podraznilo oczy, mam nadzieje ze do jutra przejdzie! A z "oczyszczaniem" mleka nie mam pojęcia ile to trwa, ale tez chętnie chciałabym sie dowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nadal nic się nie dzieje :( co do jutrzejszej wizyty u lekarza to stwierdziłam że pojadę sama bo co mi ktoś pomoże np w autobusie jak będę jechała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Anuś ja rodziłam we wtorek tydzień temu. Krocze miałam bardzo nacinane. Nawet potwierdzila to wczoraj położna która ściągała mi szwy. Zaraz po porodzie krocze mnie mniej bolał niż teraz. Ale podobno zrobił mi się tam krwiaczek i mam obrzęk. Mam nadzieję, że niedługo przejdzie. Pępuszek mojej Małej jeszcze też nie odpadł. A brodawki bolą mnie jeszcze. I cycki całe. Mogłyby już przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Wiktorowianka jakbyś była we wtorek na Brochowie to się spotkamy, bo ja przed 8 rano mam być:) Dziewczyny ja sie pochorowalam, mam straszny kaszel od wczoraj, normalnie dusiłam sie w ńocy. Strasznie napina mi sie brzuch od tego kaszlu, mała szaleje masakra normalnie. Poszłam dzis do lekarza rodzinnego i oczywiście nie zapisał nic:( Chyba na własna rękę wezmę syrop na noc, bo taki kaszel może do skurczy doprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
IwonkaJ jeśli mogę zapytać na co byłaś chora i czy lekarz coś mówił o stosowaniu leków w tak zaawansowanej ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anus - gratuluje:) naciecie goi sie gorzej niz pekniecie? myslalam ze odwrotnie... padlam dzis normalnie zasnelam i gdyby nie budzik na tabletke to moglabym nie zdazyc zrobic obiadu dla m:) dolka mam dzis jakiegos nie wiem czemu pewnie hormony dzis produkuja zly nastroj:( nie wiem jak to jest z tym mlekiem kiedy sie oczyszcza ... mala tak sie rusza w brzuchu ze chyba nie wybiera sie jeszcze na ten swiat:( m sie smieje ze on sie nie urodzi dopoki nie kupimy wanieniki, ze pewnie czyscioszka i dopoki nie bedzie miala sie gdzie kapac nie wychodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolcia bolało mnie strasznie gardło przy czym od gardła uszy ,okazało się że mam silne zapalenie gardła i uszu środkowych , do tego bolały mnie wszystkie kości,miałam kaszel i katar:( lekarz powiedział że bez antybiotyku mi nie przejdzie także biorę cały czas antybiotyk,spray do nosa i paracetamol,proponuje na kaszel żebyś sobie zrobiła syrop z cebuli powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa...mamolcia na kaszel ponoc pomaga herbatka z sokiem malinowym - naturalnym, herbata z miodem tradycyjnie i te paskudne syropki sa jeszcze z cebuli ...mama mnie tym kiedys meczyla:( a tak to nie wiem co by tu mozna jeszcze w ciazy - pewnie sa jakies ziolowe syropki szkoda ze lekarz nic nie zalecil:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak zapomniałam jeszcze o soku z malin ale to musi być w zasadzie taki własnej roboty ja co prawda nie wlewałam do herbaty tylko lałam na dno szklanki i zalewałam gotowaną wodą i piłam taki wrzątek noi ten syrop z cebuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Herbatę z sokiem malinowym piję od rana, teraz mleko z miodem i masłem. Myśle o tym stropie z cebuli, ale to trauma z dzieciństwa:( Najgorsze jest to ,że jak kaszlę to zdarza mi się popuszczać siusiu:( tragedia:(( Wiktorowianka ja mam być o 7.45 we wtorek na Brochowie, mam już skierowanie na cc. A Ty ze skierowaniem idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam skierowania.Brak przeciwskazań:/ ja mam się skierować na wywoływanie:/ nie wiem czy to od razu mnie położą i zaczną wywoływać czy co...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Spokojnie, jest jeszcze szansa, że coś się ruszy, a jak nie to rano we wtorek sie spotkamy:) A Ty masz lekarza, który tam pracuje? Ja na szczęście tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, pisałam trochę na tym forum na początku, ale z powodu fatalnego samopoczucia w I trymestrze, pracy i opieki nad zbuntowanym dwulatkiem nie miałam szans być na bieżąco :) Teraz podczytuję Was, kiedy znajdę wolną chwilę, i coraz bardziej czuję emocje ;-) Czekam niecierpliwie na moją córeczkę, termin mam na 9 kwietnia. Na razie jednak totalnie nic się nie dzieje... Pierwszy poród miałam wywoływany, teraz bardzo chciałabym urodzić sama... Gratuluję wszystkim świeżo upieczonym mamom, a tym nierozpakowanym życzę dużo cierpliwości, dobrego porodu i zdrowych dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba każdy ma traumę z dzieciństwa a same będziemy męczyć nasze pociechy takimi syropkami z cebuli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Pierwsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Rodzice? Ja wczoraj w domu byłam domu dopiero po 21wszej wiec dzień mi z leciał chociaż wczoraj nie czułam się najlepiej. Dziś na 10 nasta jadę na ktg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim w kolejnym dniu ciazy/macierzyństwa (w zależności od etapu rozpakowania):) IwonkaJ niezła infekcja Ci sie przypałętała, dobrze ze już jest lepiej, w końcu możesz zebrać siły do porodu! Biedronka, nie martw sie na zapas, obserwuj sytuacje. Miłego dnia życzę wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole dziewczyny z Wrocławia maci miec dzis 21 stopni i sloneczko!! a u mnie 10 stopni i chmurki ...czy to jest sprawiedliwe?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! U mnie dzis sliczna pogoda i bardzo fajnie bo zaplanowalam sobie duzo zajęć na dzis wiec energia ze słońca się przyda. Biedronka mnie też wczoraj bolał brzuch jak na okres,tak ze 2h nawet i do tego krzyż,ale to po przytulankach z m chyba..wzięłam potem prysznic,położyłam się i powoli przeszło..a już myślałam..eh! Wiktorowianka i Biedronka to spore te Wasze dzidzie..mój pewnie jak tam dalej będzie siedział to też dobije do 4. Póki co dziewczyny miłego poranka życzę..a ja się zbieram za porządki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Dzień dobry dziewczyny, mi właśnie dzisiaj wymija termin porodu, a tu cisza.... Już jestem zmęczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w słonecznym Wrocławiu :) mnie dzisiaj też cała noc bolał brzuch jak na okres ale teraz już cisza :( idę dzisiaj do jyska kupić ręczniki bo są w promocji , kurczę kupilabym sobie jakieś buty tylko , że moje stopy hobbita w nic się nie mieszczą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×