Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

zgadzam sie ze mamy gorzej blee:)) dzieki dziewczyny za pocieszenie, ja ogolnie teraz wogole sie nie oszczedzam ale jak juz urodze to zamierzam wziasc sie za siebie mam dosc silna wole wiec jak cos postanowie i wytrwam tydzien to pozniej powinno byc ok , najgorzej wytrzymwac 1 tydz:)) wlasnie wrocilam ze spacerku kurde myslalam ze sloneczko bo ie tak wychylalo dalam pranie na balokon ubralam sie i wyszlam a na dworze cholera zimno bardzo, zmarzlam...;/ i jeszcze mnie deszczyk zlapal...no ale dobra jakiegos ruchu bynajmniej zazylam, no i najwazniejsze dorwalam herbatke z lisci malin:)) nie wiem czy cos da ale na pewno nie zaszkodzi wiec zaraz sobie ja zaparze:) mialam jeszcze zaliczyc schody ale juz nie dalam rady, trpoche sobie odpoczne i wezme sie za planowane ogarnianie lazienki, pogoda mnie nie nastraja ale moze uda mi sie to zrobic:)) na obiad poszlam na latwizne hehe i wogole nie jest detetycznie a pozniej wam narzekam hehe kuchnia serwuje dzis frytki i omlet:) heh:) takze samo zdrowie;) ale Jozka mnie pocieszyla ze u niej ladnie idzie w dol wiec ja tez sie ludze:) kurcze ja i m juz nie mozemy sie doczekac malenstwa:)) codziennie mi juz mowi i do niej zeby juz wychodzila:)) slodkie to:) smiac mi sie chce z mojej mamy bo codziennie do mnie dzwoni lub pisze sms zeby obczaic czy przypadkiem nie rodze z tym ze nie pyta bezposrednio tylko pyta o jakies glupoty zeby tylko zobaczyc czy jest odezw z mojej strony:) a wiecie ze mi brzuszek jeszcze nie opadl..ale chyba nie kazdej opada tak czytalam bynajmniej, wiecie cos o tym? BTW wiekszosc moich znajomych tez nie wie ze jestem w ciazy, tez nie dawalam fotek heh tzn bliscy znajomi wiedza wiadomo ale dalsi niekoniecznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktorowianko dokladnie jest tak jak mowisz, i powiem wam ze ja z moim m od czasu porodu kluce sie prawie codziennie ;/ o wszystko, myslalam ze jakos inaczej bedzie, ze lepiej, ale nie niby pomaga ale tak naprawde nie pomaga, dzis w nocy o w pol do pierwszej obudzilysmy sie z majką na karmienie a ten siedzi i gra na kompie a pozniej jaki on to zmeczony i nie wyspany, a zeby tak wstal raz chociaz mi podac małą albo ją przebrać, w dzien idzie do pracy i tyle go było. Niby wpatrzony w mała jak w obrazek bo to w koncu cały tata jak narazie z wygladu wiec dumny, ale tu by mnie pouczał, tu by powiedzial cos nie miłego, a szkoda gadac o tych chlopach wam powiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się też nie chce ostatnio gotować ale generalnie bardzo lubię. U mnie będzie dziś na obiad chyba jak ja to mówię prawdziwy obiad chłopów małorolnych :)ziemniaczki z koperkiem,jajeczko sadzone mizeria.jak nabiorę sił to piersi z kurczaka w tradycyjnej panierce. Wieki nie jadłam takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka jesteś bohaterem tego forum, super wielkie gratulajce --- dziewczyny z Wrocławia jakiś czas temu byłam na konferencji organizowanej przez Akademia Rodzice Malucha z cyklu mamapyta była tam ciekawe wykłady m.i fizjoterapeuta Paweł Zawitkowski, był wykład dietetyka, położnej od laktacji oraz na temt szczepionek, kurs wiązania chust i mozna było wygrać nagrody mnie sie udało i dostałam ekologiczne pieluszki szt. 3 co się okazało że jedno takie cudo kosztuję 66 zł :) ale chyba nie będę uzywać :) wczoraj dostałam informację, że 11 kwietnia w rynku w sukiennicach odbędzie się konferencja z cyklu Akademia RodziceMalucha.pl. PROGRAM: 16.00 – 16.40 Co pomaga rodzicom w byciu dobrymi rodzicami – Agnieszka Stein, psycholog 16.40 – 17.20 Szczepienia małych dzieci – ważna sprawa – dr Ewa Duszczyk 17.20 – 18.00 Mamo, tato, co Ty na to? O opiece, pielęgnacji i rozwoju małego dziecka – Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta 18.00 – 18.15 przerwa (pokaz wiązania chust) 18.15 – 18.55 Wychowanie w dialogu – Zofia Aleksandra Żuczkowska, trenerka Porozumienia bez Przemocy 18.55 – 19.30 Jak stymulować rozwój mowy dziecka? - Dagmara Kalczyńska, logopeda ---- więc jak macie chęć to może warto się wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole kochane zaczelo sie ktores z nas "tak popularnym odejsciem wod plodowych" bo nie kojarze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a zastanawiałyście się nad tym co będzie jak zamiast dziewczynki urodzi się chłopczyk lub na odwrót :) :) :) moja znajoma tak miała cała ciąża niby chłopczyk na 3d też niby jajka i sisiaka było widać a tu dziewczynka w dniu porodu, później się śmiała że jakby miała silniejsze znieczulenie to pewnie zarządałaby badań DNA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
A u mnie słonecznie jest. Jestem juz gotowa do wyjazdu tylko mój m jakichś części szuka na allegro. jeszcze musze zajrzeć do pracy i podrzucić koleżance książkę do ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierworodka, super położna, fajnie ze będzie tak często przychodzić i wam pomagać:) Wiktorowianka, niestety taka gorzka prawda o naszym "losie":) na szczęście są lepsze chwile, choć rzadkie, kiedy faceci nas doceniają i zdają sobie sprawę ze bez nas zginęli by marnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się jeszcze łudzę, ze te kilogramy w końcówce ciąży to woda, która powoduje te nasze okropne opuchlizny i drętwienia palców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno wody w organizmie dużo sie zbiera przed porodem:) to jest pocieszajace, bo łatwiej jej sie pozbyć niż tłuszczu:) Ostatnio tez myślałam ze byłby zonk gdyby zamiast dziewczynki urodziłby sie chłopiec a tu wszystko na różowo przygotowane, nawet wózek zamowiony różowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pokój na różowo :) a mój m mówi będziemy przemalowywać :), wózek mam fioletowy więc w ostateczności nie ma tragedii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehe my natomiast z moim m ostroznie, czyli wozek i kacik neutalnie na bezowo, natomiast ciuszki mam typowo dziewczece rozowo fioletowe pomaranczowe czerwone hehe zolte:)) takze smiesznie by bylo ale kurcze ja juz sie tak przyzwyczailam do tej mysli ze dziewczynka:D moj m ostatnio mowil ze juz nie chcialby chlopca a na poczatku tak rozpaczal heh:) oby to byla woda:D wogole mnie moja mala tak po zebrach kopie wlasciwie po jednym niedobra jest buuu. Wlasnie pije ta herbatke nie ma tragedi da sie wypic:) Madziana dzieki za informacje:)) Kurcze ja mam nadzieje ze moj m bedzie mi pomagal, wiem ze kapac on bedzie na pewno bo uczyl sie na szkole rodzenia i mowil ze bedzie to robil hehe ostatnio jak kupil nowe wdzianko dla malej pajacyka to wzial misia i probowal ubrac:)) uroczo, ale ja chyba mu kupie stopery do uszu coby sie chlopak w nocy wysypial bo mamy kawalerke wiec ciezko bedzie:) a swiadomy musi chodzic pracujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Motylkkku z usg to nawet nie patrze bo co usg to inna data,najczesniej pokazuje 20kwietnia:-/ wiec daj spokoj jakbym miala jeszcze tydz po terminie dzien w dzirn wyczekiwac jak misia?? To bym oszalala niestety wiesz.Co wiem to ost.okres 7 lipca ,termin w ksiazeczce 13 kwietnia,niereg.miesiaczki.byly i ponoc po terminie przyjdzie...chorobcia noo i w co tu wierzyc:-)?? Bird ja sie ciesze bardzo ,bo noedoswiadczona jestem,pierwsza ciaza,owszem czytam tonami wrecz wszystko o bobaskach ale teoria a praktyka:-) Dziewczyny nawet mnie niestraszcie!! :-) Matko ja sobie nawet niechce wyobrazac tego,tu dziewuszka ma byc Wszystko kupione urzadzone na tip.top a tu taki maly bobus z siusiaczkiem wychodzi :-) Niemam nic przeciwko Tzn wazne.wy zdrowe ale jakie tu zdziwienie musi byc ,jaki szok dla rodzicow:-) znacie jakies takirle przypadki moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko aby uczestniczyć w tej akademi to trzeba się zarejestrować u nich na stronie, --- mnie lekarz tez nie pocieszył ostatnio w poniedziałek termin mam na 15 kwietnia, powiedział, że wszystko szczelne a na ktg też nic się nie dzieję i dał mi zwolnienie do 22 kwietnia czyli tydzień po terminie :( więc tak czekam i puchne z dnia na dzień ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoć częściej może byż wpadka jeśli chodzi o płeć dziecka , że zapowiadano chłopca, a tu podczas porodu dziewczynka bo na usg pępowina może "udawać" siusiaka :) ale u nas na forum jak narazie wszystko idzie zgodnie z zapowiedziami więc chyba nie ma co się stresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy!! Od kilku dni mi się sączy z lewego sutka taka woda :( nie wiem co to jest z prawego nawet jak ściskam nic nie leci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Madziana, też mam te myśli od jakiś dwóch tygodni, że zamiast chłopca będzie dziewczynka :-) Dziewczynka w niebieskich ciuszkach wygląda całkiem, całkiem, natomiast biedny chłopak różowych kwiatuszkach od stóp do głów, no ale co poradzić, dizdziuś ma być przede wszystkim zdrowy!!!! :) na wszelki wypadek kącik u nas na beżowo :) Właśnie mam takie pytanie, u których dziewczyn, które jeszcze w dwupaku pojawiło się mleko? :) bo u mnie nic a nic, około 7 miesiąca miałam jakieś ślady w zakamarkach a teraz zupełnie nic :( Mi lekarz też mówi, że u mnie wszystko szczelnie zamknięte, szyjka twarda jak kamień :( :( :( jak tak dalej pójdzie to bede musiała dołączyć do forum "Majowe Mamy"!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie tak też myślę ale z prawego nie leci i to mnie martwi a na prawym mam tak jakby to określić "zaschnięte mleko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mój m byłby wniebowziety gdyby jednak urodził sie drugi synek, tak to sobie wymarzyl:) a ka sie nie mogę doczekać mojej krolewny!!! Biedronka, moim zdaniem to normalne, gruczoly już sie przygotowują pełna para do laktacji:) jeżeli nic Cie nie boli to moim zdaniem jest ok, ale oczywiście jak coś Cie niepokoi to skontaktuj sie z lekarzem lub położna. U mnie tez w lewej piersi zwiększona produkcja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez z jednego leci jak przycisne:)) a z drugiego nie:) kurde dziewczyny odkad wrocilam z tego spacerku nic mi sie nie chce:D a byly wielkie plany sprzataniowe :D HELP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROZPAKOWANE MAMUSIE: 1. Józka1- 4.03.2014- Maja, 4140g, 57cm, pn, om 3.03.14 2. Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- 3. Helenka- 6.03.2014 - Cezary 4. Fiona_88 7.03.2014 - Wiktoria, 3200 g, 54 cm, cc 5. Kasia 18.03.2014-Madzia 6. Alicja84-24.03.2014-Marcel 7. Domella - 24.03.2014 - Alexander, 2670 g, 48 cm, cc 8. zorrrooo1111 - 25.03.2014 - Halinka, 3870 g, 58 cm, pn, om 02.04.2014 9. AnulkaHanulka- 28.03.14- Hania 53cm 2840g 10. Nala- 28.03.2014-Ala 52 cm 3350 g 11 Aldonka - 29.03 12.myszula12- 31.03.2014- Mateusz 13. Karolina i Karolek 31.03.2014 - Karolek 14. mska22 - 01.04.2014 - Oliwia -- Oczekujące-Dwupaki: -- Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny Mysia8484 - 03.04.2014 - chłopiec - poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny przyszla mama Laury- 12.04.2014- dziewczynka-poród naturalny motylekkkkk- 13.04.2014-chłopiec - poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Madziaaa1988- 14.04.14- chłopczyk- poród naturalny Madziana_83- 15.04.14-dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - JoannaN28 - 27.04.2014 - chłopiec - poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mi ciągle powtarza korzystaj jak jesteś jeszcze zapakowana później nie będzie taryfy ulgowej.. :P chociaż i tak nie mam co narzekać na niego ale chyba miał na myśli naszego szkraba noc nie noc wstać trzeba i robić przy niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy w domu zbierałam się z tego szpitala z prędkością światła ;) Mała śpi grzecznie je tak co dwie godziny zobaczymy co będzie w nocy ;) zdjęcie wstawię :) Doczytam Was potem bo po tylu dniach poza domem muszę się trochę ogarnąć :) Koty obwąchały Małą i póki co mało je interesuje oby tak dalej :) Miśka gratuluję jestem dumna z Ciebie że zostałaś mamą i dobrze że tą cesarkę zrobili! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet tak nie zartujcie - bedzie dziewczynka!!! odkurzylam polazlam do sklepu zjadlam obiad juz i chyba koniec sportu - jeszcze tylko dla m zrobie to spagetti zanim wroci z pracy mi nic nie leci z piersi:( alez mam zamulke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala super że już Was wypuścili:)najlepiej w domku :) Madziana_83 ja widziałam na własne oczy jajka i siuraka na 3d,4d ale poczekam do porodu :p tyle że ciuszki na chłopczyka.dobrze że wózek czerwony i fotelik czarny to jakoś byśmy przeżyli:p józka tak to jest z facetami.Zrobić potrafią ale opiekować się to już różnie. Mój też wiecznie gra.Ciekawe jak to u nas będzie. mi się generalnie dzisiaj nic nie chce wydepilowałam całe ciało siedzę z maską na włosach robię sobie dzień piękności mogę rodzić wkońcu dziś muszę mieć siłę:p zmusiłam się i poszłam na zakupy po schodach w te i z powrotem na 4 piętro i tyle mojego wyczynu na dziś:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi kotki dziś będą spały pewno z Małą :) moja kocica przyniosłam do domku fotelik do samochodu bo mówię wypiorę.. wyprałam wysuszyłam ubiorę nosidełko hm.. kotek wrócił z obchodu i patrzy zdziwiony i co zrobił? POSZEDŁ SPAĆ do nosidełka a mama oooo będzie wskakiwała do małej i z nią spała a ja spać może ale jej niech nie drapie bo ona jak z kimś usypia i taka głośna syrenę mruczącą załączy i jeszcze łapkami pedałuje i pazurkami zaczepia ale i tak jest strasznie kochanym kotem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktorowianka nie martw się ja też jestem zdziwiona, że mi poleciało coś.. chcę karmić piersią ale myśli mam, że nie będę mięć pokarmu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Dziewczyny, czy wy też macie taką luźniejszą skórę na dole brzucha? Bo ja mam wrazenie, że mi się ten brzuch pod pępkiem to trzęsie jak galareta ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi lata skóra jak dętka az plącze się po biodrach maskara jakas karmienie piersią mnie brzydzi kojarzy mi się z psami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×