Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość Mirabell83
Lilik ja robie badania w szpitalnej przychodni za darmo, ale moja lekarka ktora pracuje w tym szpitalu nie moze mi wypisac skierowania w swoim prywatnym gabinecie. Dostane skierowanie z przychodni od innego lekatza. Nie wiem jak to jest u Was, ale u mnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dzisiaj mialam jeden jedyny raz takii nawet nie brazowy taki j bezowe sluz i tak troszke bo teraz mam juz normalnie przezroczysty :/ wiecie moze co to bylo? Mial ktos cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
hej dziewczyny, właśnie wróciłam od gina, tak jak myślałam nie było USG. Zbadał, stwierdził, że plamienia ustały, zmniejszył dawkę luteiny (2x2) i pozwolił wrócić do pracy. HURRA!!!!!!!!:) 9.09 mam zrobić USG, to będzie 12 tydzień ciąży, więc dopiero wtedy zobaczę malucha. myszula, jak będzie się powtarzać, to koniecznie do lekarza! Nie ma co bagatelizować sprawy i niepotrzebnie stresować - lekarz pewnie Cię uspokoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kietniowa
Witajcie. Mam na imie Ewa. Jestem w 1 ciazy. Termin na polowe kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Tak nieśmiało was czytam od kilku dni i wreszcie postanowiłam napisać. Będę kwietniową mamusią, a dziś to mój 6 t 5d . Jutro mam wizytę u lekarza i mam nadzieję że zobaczę kruszynkę i serduszko, mam takiego stresa że szok. To jest moja druga ciąża, mam już prawie 4 letnią córkę Alicje :) Poprzednią ciążę całą leżałam, była zagrożona, poza tym mam wadę macicy - macicę dwurożną i to dużo komplikuje, Z góry jest przesądzona cesarka, bo inaczej nie urodzę :( W zeszłym roku przeszłam ostrą toksoplazmozę węzłową i leżałam w szpitalu, więc przynajmniej mam pewność że nie zachoruję na to w ciąży. Przebywam już na l4, bo mam dość ciężką pracę i lekarz nie pozwolił mi chodzić. Jestem na l4 i staram się dużo odpoczywać, ale także moja córka jest zachwycona że mama w domu :) Idę jutro do innego lekarza,a nie do "SWOJEGO" :) Jest on dobry, przyjmuje na NFZ, ale wiem że uziemi mnie w domu, bo daje tylko l4 leżące i dość dużo leków, mimo że w tej ciąży czuję się o wiele lepiej ! Dbał o mnie bardzo, wizyta co tydzień ! Ale niestety mimo że przyjmuje na NFZ to nie daje skierowań na badania, bo niby nie może i to mnie wkurza. A ten do którego idę jutro, to już u niego byłam, jest równie dobry, a dodatkowo pracuje w szpitalu w moim mieście a tamten niestety nie. Idę prywatnie choć nic nie płacę, bo moja dobra firma opłaca nam karę Medica w Allianzie i wizyty u określonych lekarzy a także badania mam w pakiecie za darmo :) Cały czas się zastanawiam którego wybrać :/ Ale teraz najważniejsze żeby jutro wszystko było dobrze :) Ależżż się rozpisałam....pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
witaj przyszła mama:) Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
Natalia, witaj na forum i napisz koniecznie po jutrzejszej wizycie co i jak! :) My tu wszystkie ciekawskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kietniowa
Hej. Ja pochodze z okolic Opola. Ale od 3 lat przebywam i pracuje w Niemczech. Narazie czytam watek by was lepiej poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka88
Pseudonim-------------wiek---------------OM-------------- t p-------miejscowość MamaMuminka27----27 lat--------23.06.2013------02.04.2014---Łódź myszula12--------------27 lat-------25.06.2013 ------02.04.2014---Ruda Śl. gosia8905---------------24 lata--------27.06.2013------3 lub 7.04.2014--- Domella------------------30 lat--------- 27.06.2013-----03.04.2014---Niemcy walabia------------------29 lat --------23.06.2013----04.04.2014---Warszawa Agusia5_----------------31 lat----------23.06.2013----04.04.2014---Gdańsk Anielicaaaaaaa---------26 lat---------27.06.2013----04.04.2014--Podbeskidzie Omi135------------------29 lat----------27.06.2013-----04.04.2014--- Olenka123_86---------27 lat----------29.06.2013------05.04.2014---łódzkie ania_ma-----------------28 lat--------- 30.06.2013------06.04.2014---Łódź Kikula84----------------29 lat----------01.07.2013-----06.04.2014(?)--- papssi85 ----------------28 lat ---------01.07.2013------07.04.2014---Łódź niulekx-------------------22 lata--------29.06.2013-------07.04.2014----Pomorskie anna_11-----------------26 lat----------05.07.2013-----07.04.2014---Anglia Ana Lena ---------------30 lat----------02.07.2013-----10.04.2014--Warszawa SzklanyKlosz----------29 lat------------04.07.2013---------10.042014-----Mazury zakrecona_filipinka---22 lata-------10.07.2013------16.04.2014--Mazowieckie twoja_s--------------------29 lat---------11.07.2013------18.04.2014--Katowice motylekGość-------------29 lat-------- 07.07.2013------14.04.2014---Bełchatów Marteczka88------------25 lat---------13.07.2013--------20.04.2014-----Mazury Miluśśśś - ---------------23 lata-------15.07.2013-------22.04.2014---Lublin mamaFilipinka----------26lat----------18.07.13------24.04 .14---Mazowieckie lilik88--------------------25 lat-------- 18.07.2013------24.04.2014-Biała Podl. lala29--------------------28 lat-----------19.07.2013-----26.04.14 – Małopolska lzuza ---------------------27 lat ----------22.07.13---------28.04.14--- wiii ------------------ 30 lat ----------- 17.07.2013 ----------------23.07.2014 ---------------- Radom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Przyszła mamo:) ale fajnie że coraz nas więcej:) obyśmy wszystkie szczęśliwie dobrnęły do kwietnia. A tak z innej beczki. Czy wam też tak brzuch wywala? No ja nie wiem co jest ale mam taki jakiś napuchnięty, normalnie jakbym się przejadła, a brzuch wygląda jakbym go specjalnie wypychała, a on sam taki nawet go wciągnąć się nie da. dziwne to jakieś..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilik88 doslownie przed chwilka dzwonilam do mamy i dzielilam sie z nia dokladnie takim samym spostrzezeniem dotyczacym brzucha. Jest taki nabrzmialy, mimo ze sie nie przejadllam, no i nijak nie moge go wciagnac. Ogolnie jestem dosc szczupla, ale moj dotychczas w miare plaski brzuch zamienil sie w maly balonik. Troche szybko...:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Witam nowe dziewczyny ;-) Natalia zdaj cała jutro relację;-) powiedzcie dziewczyny jak to jest z waszymi lekarzami? bo ja byłam 3m-ce temu u fajnej lekarki i wszystko mi tłumaczyła i była naprwdę miłą ,ciągle się pytała czy mam jakies pytania podczas każdego badania wszystko dokładnie tłumaczyła i w ogóle miała fachowe podejście do pacjenta ale że nie mogłąm się teraz do niej dodzwonić to poszłam do innego a ten taki milczek nic nie mówi trzeba go strasznie ciągle ciągnąć za język i zastanawiam się jak do niego wróce i założy mi kartę ciąży i będzie dalej taki dziwny czy mogę dostać tą kartę i pójść do tamtej lekarki?bo ogólnie ten lekarz jest bardzo dokładny ale no ja mam tysiące pytań a on nie lubi dużo mówić.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny, witam świeże nowe Mamuśki ! dziś już się nie rozpisuje bo oczy mnie szczypią. Jutro podobnie jak Natalia86 idę do gina na 13.50, u mnie jutro 7tyg.5dzień więc jestem bardzo ciekawe co tam wypatrzę i wysłucham ;-) Buziaki dla Was i miłej nocki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez wywalilo brzuch tzn taka wypuklosc bardziej na dole. No i czuc ze jest twardy. Kurde taka godzina a ja musialam mala kanapke zjesc. No coz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
papssi mamy w ten sam dzień termin i różnica w tygodniach to tylko 2dni więc mała;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy wy czujecie takie jakby ćmienie jajników? czy to normalne?czy to może macica się rozciąga? mamusie co mają jutro wizytę-życzę powodzonka i zdjacie relacje miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten sobotni poranek :) Ja mam bardzo fajnego lekarza wszystko zam powiedział co moge a czego nie mam jego komórke. Ale to wizyty prywatne i renomowana klinika prywatna wiec nie ma sie co dziwić ale ważne ze poród i hospitalizacje w ciązy mają z NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka88
Witam w sobotni poranek :) ja nie stety w pracy :( i muszę powiedzieć że od rana boli mnie podbrzusze, jest to delikatny ból i cholernie się boję. Każdego dnia jestem pełna obaw. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka88 wez sobie nospe. Ja czasem tez mam lekkie klucia, ale to szybko przechodzi. Obawy mam caly czas z wyjatkiem momentow, kiedy jestem u lekarza i ten zapewnia mnie, ze wszystko w porzadku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka88
Tyle się naczytalam tego wszystkiego i odetchne z ulgą dopiero jak urodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja od rana mdłości...może to z nerwów przed wizytą... Boshe jak mi niedobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam pytanie...dzis dowiedzialam sie ze jestem w upragnionej ciazy:) i tu pytanie do Was...kiedy bylyscie u lekarza? co Wam mowil tak wczesnie? i co powinnam wiedziec? bede wdzieczna za kazda odpowiedz:) życze kazdej z Was szczesliwej ciązy i zdrowego maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Jestem tu nowa ale już od dawna zaglądam na wasze forum. Przed wczoraj dowiedziałam sie ze jestem w drugiej ciąży. 5 tydzień, termin mam na 29,04,2014. Mam nadzieje ze będziemy razem przechodziły ten piękny okres i dzieliły się swoimi wrażeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka27a
Witam serdecznie przyszłe Mamy! :) Ja również mam termin na kwiecień - nie wiem jeszcze dokładnie na kiedy, bo nie wybrałam lekarza prowadzącego. Obecnie jestem w 7 tygodniu ciąży, w środę w trakcie badania USG okazało się, że jest to ciąża bliźniacza dwujajowa :) Jestem pełna obaw o zdrowie maleństw, ponieważ w lutym 2012 roku moja pierwsza ciąża obumarła i skończyło się łyżeczkowaniem macicy. Staram się jednak myśleć pozytywnie. 03/09 mam dopiero wizytę u lekarza, który będzie prowadził moją ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo to gratuluje ciąży bliźniaczej;) Ja też jestem troszkę wystraszona bo dowiedziałam się ze ciąża jest nisko zagnieżdżona i muszę uważać. Miał tak ktoś z Was?? Wiecie coś a ten temat czy to groźne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka27a
oczekuje - gratulacje, który tydzień? :) Ja byłam u lekarza w 5 tygodniu, ale w zasadzie wiele się nie dowiedziałam. Miałam badanie krwi w celu potwierdzenia ciąży i otrzymałam informacje żeby zażywać kwas foliowy, dużo odpoczywać, etc... W 6 tygodniu bolał mnie brzuch - nie wiedziałam czy to normalny objaw czy niepokojący, więc ponownie się wybrałam się do lekarza i wówczas już na usg było widać dwa pęcherzyki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piąty tydzień... widać było już ładnie na usg pęcherzyk;) Następna wizytę mam za trzy tygodnie...mam nadzieje ze już usłyszę bicie serduszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka27a
No to super, a jak z objawami u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×