Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość Marteczka88
Gratuluję następnym mamusiom :) ja byłam w 5 tygodniu na usg i był pęcherzyk. Teraz czekam na następne badania i tak jak ty cicho mam nadzieję na serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawów nie wiadomo jakich to nie mam...od trzech dni tylko mnie muli i piersi takie nabrzmiałe ale prawie nie bolą;) I w nocy spać nie mogę, nie wiem czemu:P A jak z Waszymi objawami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby serduszko biło...w pierwszej ciąży nie obawiałam się tak jak teraz...chyba za dużo się naczytałam o wczesnych poronieniach albo że pęcherzyk nieraz jest pusty i mam schizę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) witam nowe przyszłe kwietniówki dziewczyny ratunku!!! nie mam na nic siły. Nie tak dawno to mnie po domu nosiło roboty sobie wynajdowałam. A teraz.... mogłabym spać, śpać albo leżeć przed tv i oglądać jak leci, nawet takie dziunie o których była wczoraj mowa ja tez jeszcze przed badaniem, idę 03.09... Bardzo się boję co do brzucha, to mojego nie wywaliło troszkę!!! Śmieję się z mężem że chyba będą bliźniaki;) ja szczuplutka nie byłam, ale i tak teraz wyglądam jak w połowie pierwszej ciąży. MASAKRA Wiii---> a ty jesteś z samego Radomia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka ale numer gratuluje:) moj maz chcialby blizniaki hehe:) ja nie wiem w ktorym jestem tygodniu ale moze 5 dopiero bo dzis zdrobilam test a okres tez mial teraz jakos byc ale nie wiem dokladnie kiedy bo roznie bywalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe mamusie:):) ZakręconaFilipinka------>ja też mam pierwszą wizytę 3.09 i też się strasznie boję:/ i ten czas tak wolno leci... a w którym będziesz tyg tego 3.09 bo ja w 7. Mam nadzieję, że już zobaczę serduszko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to robiłam cały ranek tort i tak się nalizałam tych słodkości, że mdli mnie na samą myśl, że miałabym go jeść....bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Filipinka ja mam takaniemoc od poczatku ciazy. Nie mam sily na nic. Nawet naczyn nie chce mi sie zmywac. Leze calymi dniami i ledwo moge sie z lozka zwlec. Jak juz wstane to mnie mdli i chodze zgieta w pol. Niestety w pierwszej ciazy mialam tak samo. Wymiotowalam calutkie 9 miesiecy, nawet na porodowce. No ale zniose wszystko zeby tylko malenstwo roslo i rozwijalo sie zdrowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka88
To prawda czas leci bardzo powoli :( a jak tu wytrzymać do 4.09? Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka27a
Dziewczyny ja też mam wizytę dopiero 03/09... przecież to jest wieczność! :( nie wiem skąd brać cierpliwość i być spokojną, bo przecież każda z nas chciałaby już zobaczyć bijące serduszko albo serduszka :) Przyznam, że też czuję się wyczerpana i niewiele robię, ale widocznie organizm sam się domaga odpoczynku. Teraz naszymi ciałami zawładnęły maleństwa i trzeba się wczytać w ich potrzeby i w pełni je zaspokajać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, ja mam termin na 14 kwietnia, kolejna wizyta 7 września, na ostatnim usg widać było już pęcherzyk, byłam tydzień temu, teraz będe liczyć, ze będzie widać coś więcej:))) Tymczasem mam problem i może ktoś ma tak jak ja, mianowicie cierpię na cholerne zaparcia, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka88
Współczucia .... Ja mam tylko obolałe piersi i delikatny ból podbrzusza. Który strasznie mnie martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaFilipinka
Ja w poprzedniej ciązy nawet raz nie wymiotowałam, okolicach 4 miesiaca troche mnie mdliło jak jechałam autem , teraz jak narazie nic, ale to dopiero 6 tydzień, wszystko przedemną, do wczoraj jadłam jak oszalała, a dzisiaj na siłe w siebie wpycham jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jestem po wizycie!!! moje dziecko ma 14 mm i ślicznie pulsowało mu serduszko ;-) są już zalążki nóżek i rączek a według. usg jest to 7 tydzień i 4 dzień (czyli prawie idealnie bo z om wychodzi 7tyg. i 5 dni). Jestem b. szczęśliwa! Witam wszystkie nowe mamy ;-) Szczególnie mamę pierwszych bliźniaków na naszym forum;-)!!! Dziś z Wami nie postukam bo szykuję się na 30tkę koleżanki ale życzę wszystkim miłego wieczoru i przesyłam buziaki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia5_y
Super papssi85 ,bardzo sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaFilipinka
papssi85- gratuluje super , duże już te Twoje maleństwo :-) u mnie dopiero 5 tydz. 2 dzień jakos, w poniedziałek ide do gina, może uprosze o USG, chociaż pewnie bede musiała iść prywatnie i zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaFilipinka nie rozumiem czemu Ty musisz prosic o usg to tylko jedna prezerwatywa i troche zelu.Nie rozumiem tego,trzy miesiace temu mialam ciaze obumarlam nie moglam poronic i usg mialam co tydzien teraz tez za kadym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaFilipinka
ide na fundusz na wizyte, w gabinecie nie ma aparatu USG, lekarz wypisuje skierowanie i trzeba w rejestracji sie zapisac na usg w kolejkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a na prawdę nic nie poradzicie na te zaparcia? Idę kupić śliwki suszone zaraz i kefir, bo żadnych środków łykać nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marion_Silver nie mam zielonego pojęcia co Ci doradzić....pozostaje apteka i porada farmaceuty albo może na necie coś wyczytasz...Ja nie miałam w 1 c i teraz nie mam tego problemu dzięki Bogu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny :) ja też ostatnio się nie odzywałam bo miałam dużo na głowie w pndz. jedziemy na 2 tyg. na urlop a tu trzeba jeszcze wszystko przygotować przed wyjazdem. Ja też mam taki brzuch jakby wzdęty i twardy i już nie we wszystkie spodnie mogę się dopiąć niestety :( a to dopiero przecież połowa 8 tyg. masakra. przyszla mama kietniowa - gdzie mieszkasz w Niemczech w jakim landzie ? Ja w NRW w Wuppertalu daj znać jestem ciekawa, przynajmniej będzie nas dwie z DE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka88
Papssi gratuluję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Marion a probowalas jesc aktivie? Moja mama cierpi na zaparcia i jak jej nie pomago nic i przez pare dni sie nie zalatwia To zjada regularnie jogurciki albo wypija( sa tez pitne) Jej to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamusie papsii super gratulacje!!cieszę się bardzo że u ciebie wszystko w porządeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
Cześć, co tu tak cicho? Ja dziś słabo się czuję, większość dnia leżę, w dodatku boli mnie brzuch jak na okres. Wczoraj pytałam o to lekarza, ale on powiedział, że jeśli nie krwawię, to nie mam co się przejmować takimi bólami. Ale mi się dziś wlecze ten dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie! Na początek jeszcze raz witam nowe koleżanki i gratuluję ciąży :) Papssi gratulacje wielkie, cieszę się że wszystko dobrze :) Ja od dziś zaczynam ostro LEŻEĆ! Byłam u lekarza, założył mi kartę ciąży według ostatniej miesiączki to 6t6d, według USG to 6t5d więc dobrze, ale nie spytałam z tych nerwów jakie duże jest maleństwo. To przez to jak lekarz dał mi posłuchać serduszka :) biło 130/min ! :) Termin mam na 14 kwiecień. Jedno ale jest takie, że muszę leżeć, gdyż mam małego krwiaka, nie ma plamień ani bóli, ale dotałam d*phaston 3*1 żeby się wchłonął i mam dużo odpoczywać. Oczywiście L4 leżące. W pierwszej ciąży też w okolicy 7/8 tyg,miałam krwiaka, niestety wykryty po tym jak pękł i krew się ze mnie lała, ale na szczęście dziecku to nie zaszkodziło. A mówiłam że jutro pojadę na koncert Bajm :( mąż mi nawet krzesełko takie na ryby spakował żebym mogła cały czas siedzieć, a tu d**a:( Ale czuje się świetnie, oby tak już zostało :) Uciekam teraz na kolacje, bo mąż woła. Dziś moje ulubione gołąbki :) Buziaki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Witam wszystkie nowe mamusie;-) Papssi gratulację;-) Marion_Silver ja mam też ten problem ale na mnie działają owoce;-)albo activia;-) Kurcze wy tu piszecie ile wsze maleństwa mają wielkości a ja nie wiem ile ma na zdjęciu usg pisze CRL 0.67cm czyli to jest to? bo nie wiem czy to dużo czy mało bo lekarz nic nie powiedział poza "ciąża rozwija się prawidłowo" i "jest serduszko" wg usg to był 6tydz i 4dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka88
Dziewczyny cieszę się że wasze maluszki rozwijają się świetnie.;) Natalia86 dbaj o siebie ;) a i zapominałabym dodać,gratuluję serduszek ;) ja niestety muszę jeszcze na nie poczekać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulekx crl to jest dlugosc ciemieniomwo siedZeniowa czyli nic innego jak wlasnie qiwielkosc maluszka. Twoj ma 67 mm :) taki mały groszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba 6.7 mm,troche wiecej niz pol cm:-) 67 mm to bylby gigantyczny ten groszek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×