Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Hej możliwe że do Was dołącze ale pewne bedzie dopiero za 2tyg bo byłam wczoraj u gina i powiedział że bardzo malutki pęcherzyk i albo do zapłodnienia doszło dużo później albo ciąża przestała sie rozwijać. Tej drugiej opcji wogóle nie biore pod uwagę :p. Zgadzam sie że maleństwo napweno nie ma teraz 76mm, mój synek miał tyle w 14tyg ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jakiej wielkości były wasze pęcherzyki w 5tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chicho- mam znajomą której zarodek był nisko zagnieżdżony no i niestety ponad połowę ciąży przeleżała w szpitalu i był ciągły strach czy ciąża sie utrzyma. Wszystko zrobiło sie dlatego że sie przedźwigała i zaczęła krwawić ale nie pamiętam czy to dopiero wtedy sie obniżyło czy juz tak było od początku. Ale na szczescie urodziła zdrowego synka, przez cc ponieważ prawie cały czas leżała i ciało opadło z sił, nie dałaby rady naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka88
Pęcherzyk na usg GS 7,76mm a CRL 1,83mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki u mnie w 5 tyg pęcherzyk miał 10 mm a dziś juz od 6 nie spię, nie wiem co się dzieje, ale znów mam kłopoty ze snem, a do tego straszne mdłości. Dobrze że mój M jest to zrobi mi rano herbatkę z imbirem i trochę ożyję dzięki temu... miłego dzionka zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kietniowa
Witajcie. Dziewczyny. Fajnie ze tu jestescie. Nie odzywalam sie nic bo leze plackiem chora. Wlasnie zaczol mi sie urlop dwu tygodniowy, mialam z mezem zaplanowany wyjazd a ja jestem chora. Wczoraj w nocy bylam na pogotowiu, bol nie do zniesienia. Domella- mieszkam w Munchen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kietniowa
Teraz cos o sobie: ewa, 25 lat, 1, 5 roku mezatka, pierwsze dziecko. 7tydzien, 4dzien, pierwsza wizyta u gina dopiero 12 wrzesnia. Pozno ale co mam zrobic. Mam tylko leciutkie mdlosci z rana, szybko sie mecze. A wy jak sie czujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neli u mnie w 5t5d pęcherzyk miał 1,27 cm ale więcej nic nie było widać, mam nadzieję, ze 7 września na wizycie, z moich obliczeń wynika, ze będę wtedy w 8t5d zobaczę bijące serduszko:)))) Co do moich zaparć, to powiem, jakby komuś się to przytrafiło, pomogły wczoraj suszone śliwki zapijane kefirem :D nie chciałam iść do apteki, bo sądzę, że w tak wczesnym tygodniu farmaceutyki to już chyba ostateczność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pęcherzyk ma tylko 3mm,nie wiem co mam o tym myśleć :( nam nadzieję że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neli8 ale pecherzyk 3mm czy crl 3 mm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny;-) Ja od rana mam takie mdłości że już nie wiem co robić... Nawet nie mam siły nic pisać..może jutro w pracy się rozkręcę.. przyszla mamo kwietniowa ,mnie wczoraj na usg wyszło że jest 7tyg. i 4 dni ciąży a maluszek ma 14 mm;-) także idealnie jak u Ciebie ;-) jaką podajesz datę OM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła mamo kwietniowa - no to kawałek mamy do siebie z jakieś 600 km :) U mnie też 7 tydz.i 4 dzień ciąży na dzień dzisiejszy i 12 września już 3 wizytę z USG i wynikiem z badania na toksoplazmozę płace 20 eu plus koszty laboratoryjne. Jutro wyjeżdżam z samego rana na ok.2 tyg. więc poczytam was dopiero po powrocie już sobie wyobrażam jaką będę miała lekturę i zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, ja czuję się świetnie i już się nie mogę doczekać aż pójdę na następną wizytę i usłyszę bicie serduszka. Przez weekend bardzo się wyluzowałam, także do pracy też się wróci jutro w lepszym humorze. Domella - udanego wyjazdu ! A mi nie podała pani ginekolog ile mm ma pęcherzyk, a ja byłam tak wszystkim zszokowana, że nawet nie pomyślałam żeby zapytać. Na następną wizytę robię listę pytań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,ja rowniez do Was dolaczam z obliczen i internetowych wychodzi mi termin na 27 kwietnia. Mam juz synka z listopada 2012 ma juz 9 msc. Lekarza mam dopiero 7 wrzesnia.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
Ostatnia miesiaczke mialam 11 lipiec, cykl 26-27 dni. Dzis ide do lekarza. Jak bedzie wszystko dobrze wyjezdzam na 11 dni do Chorwacji. URLOP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
Hej. Pogubilam sie. Jestem w 7 tygodniu. Od czwartku 8 tydzien bede liczyc. Co to jest beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Będę Was troszkę podczytywać. Ja wróciłam ze szpitala. Jestem po zabiegu. No, ale wszystkiego mieć nie można. Któraś pytanła czy znieczulenie bolało. Bolało przez chwilę, ale później już lajcikowo leżałam sobie i rozmawiałam z położnymi o glupotach także lepiej przecięrpieć te parę minut i później się nie męczy cały poród. Gratuluje wszystkim nowym mamą i życzę zdrówka. Przyszła mama kwietniowa gratuluje. Kochana a można wiedzieć gdzie jedziecie. Ja kocham Chorwację i jeździmy co roku. Wypoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala29
witajcie...nie pisałam..bo zaniemogłam...wymiotowałam, mdłości, a teraz zaparcia...na szczeście dziś już ok i stawiłam się w miejscu pracy...Miluśśś..też nie mamy ślubu i nie planujemy brać w najbliższym czasie..po prostu chcieliśmy zostać rodzicami..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) \i po weekendzie moj pecherzyk w 5tym tyg byl podluzny i mial 19 mm podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj jak sie polozylam spac to z trzy razy bylam siku chyba przemarzly mi nogi i dlatego potem spalam juz w skarpetkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majka012345 caly czas myslalam,ja Ty sie trzymasz w tym szpitalu. Fajnie,ze sie odezwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×