Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość modlicha83
Czytalam ze za duza ilosc herbaty zielonej oslabia wchlanianie wkasu foliowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lzuza
jutro pierwsza wizyta u lekarza :) ale mam dziś stresa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papsii o Dudarewiczu i Wilińskim tez słyszałam pochlebne opinie. Moja p. dr poleciła mi też dr Kozarzewskiego jeśli chodzi o usg w 12 tygodniu. Także najprawdopodobniej wybiorę się właśnie do któregoś z nich, Właśnie naszła mnie dzika ochota na tartą marchewkę z jabłkiem. Zamierzam ją zrealizować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matydla grudzień
no bo tu nas każdy może poczytac, ale po to sa chyba niki, zeby sie ukryć, skad ma wiedzieć ze to ty albo można założyć forum gdzie indziej. dobra ja się zegnam, lece na zakupy, moze tu zajrzę jeszcze w weekend. powodzenia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matydla grudzień
modlicha, wszystko z umiarem, nie popadajmy w skrajności, bo tak to nie będziemy nic jeść i pic. ja piję herbatę, na pewno w ciazy zdrowsza jest niz kawa. kwas foliowy biore jak i kwasy omega w kapsulkach i naturalnie ryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matydla grudzień
jak to placic za badanie przezierności karkowej, to jest badanie standardowe! moze chodzi o ten test z krwi paps czy dziecko nie ma ryzyka wady genetycznej, przeziornosc bada sie w 12 tygodniu okolo, u nas bylo 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Matylda, poprostu bylam niezorientowana:) dziewczyny znow mnie dopadly okropne mdlosci i glowa mnie rozbolala;( codziennie to samo. Musze zrobic sobie miete. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
na rowerze tez nie jezdze na aerobick chodzilam przed wakacjami teraz oczywiscie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matydla grudzień
pomylilo mi sie, bylo 1,3 nn;) teraz spadam juz wam nie truję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Matydla grudzień no bo tu nas każdy może poczytac, ale po to sa chyba niki, zeby sie ukryć, skad ma wiedzieć ze to ty albo można założyć forum gdzie indziej. - czesto korzysta z tego samego kompa, ona tez zna to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaAga00
zajrzałam na chwili i szybko napiszę : Motylku-- mój ginekolog mówi, że jak są plamienia to poza tym by go powiadomić- wtedy zwykle zwiększa ilość du...nu czy luteiny i na wizytę, ale zawsze zaleca odpoczynek, nie dźwiganie, i mówi, ze przy bólach jak na okres natychmiast nospe albo 2-zwykłe- w sumie zwykłych dziennie można 6 sztuk tak tez mi mówiło 2 innych ginów. Mówi, że takie bóle są niebezpieczne. Matyldo- ginekologiem położnikiem nie jesteś, masz drugą zdrową ciąże,super gratulacje!, ale nie pisz że plamienia to norma, owszem duża część kobiet ma jednak bez luteiny i odpoczynku nie wiadomo jakby się pokończyła większość. Ja też miałam plamienia w pierwszej ciąży się udało i mam synka, 2 następne niestety, teraz boje się czy będzie wszystko ok. usg mam dopiero 31.08. Motylku nie nos niczego co wazy więcej niż 2-5 kg, po co stres i problemy. A w pracy wiedzą? dziewczyny odezwę się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matydla grudzień
wow, no ale zawsze sobie polukaj historie czy ktoś nie śledzi tego co czytasz, mnie na szczescie nie ma kto sledzic :) ale chyba nei zna twojego nika, a czemu nie mowisz siotrze, u mnei moj brat pierwszy wiedzial, ale my mamy doskonałe relacje a z moich zakupow kurka nici, auto mi nie chce ruszyc, czekam na męża to mnie pdrzuci do centrum...pech to pech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Matylda zieki za porady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matydla grudzień
jaga no to przykre, fakt, ale brunatne plamienia miałam sama i przy du nawet, najlepiej zatem odwiedzić gina, jesli ten motylka na urlopie to szukać gdzieś dalej. no ale brunatne plamki, a czerwone plamienie to tez jest roznica. nie mozna bagatelizowac, ale w druga strone tez nie mozna isc, bo to poteguje stres, a od stresu tez sie plami, nie jestem położnikiem, dlatego jak mowie warto udac sie do specjalisty, ale opanowanym tez warto byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matydla grudzień
motylek zabron korzystac rodzinie z twego laptopa :) i po sprawie, to twoja prywatnosc w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Matylda juz niedlugo sie wyprowadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matydla grudzień
Jaga zgadzam się z Tobą z tą nospą, to bezpieczny lek, ja tez czasem biorę jak mi brzuch się za mocno stawia. hamuje skurcze, takze rozwaz motylek i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matydla grudzień
oooo, a to fajnie, a gdzie? daleko od domu? fajna perspektywa, wolnosc tomku w swoim domku, wiem jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Matylda do tego miasta co jest w tabelce:) bo teraz mieszkam na wsi:) tyle ze do pracy bede miala o 20km dalej ale dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
a nospe sobie dzis jedna zazylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matydla grudzień
dla dzieci dobra jest wieś w sumie, ja mieszkam pod miastem, ale na wsi, to jest optymalne wyjście dla nas, bo wszędzie blisko, nie narzekam. Czyli z domu do bloków? do pracy trochę daleko, ale i tak szykujesz się na poród, teraz są długie urlopy, więc ruszać od siebie nie będziesz się musiała przez długo czas, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka88
Witam przyszłe Mamusie:) Chętnie do was dołączę,jeśli można:) Ciążą pierwsza,wyczekiwana,5 tydzień:) termin na 20.04.2014 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez biore nospe forte jak cos mnie bardziej boli, po co sie meczyc. Ja naszczescie plamien nie mialam i oby tak zostalo. Ide robic jakis obiad a sily nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
MatYlda teZ mam nadZieje ye w przyszlosci zamieszkam ostatecZnie w domku:) ja bym zjadla plackow ziemniaczanych:) z twarozkiem najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matydla grudzień
ja tam placków nie znosze.....z niczym ;) ale w ciąży ma się rożne zachcianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie przepadalam za plackami, ale niedawno zrobilam takie z potartych na tarce o grubych oczkach i z chilli i innymi przyprawami i nawet polubilam:) ale teraz mi sie nie chce stac i trzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lzuza
witaj marteczka !! byłaś już u gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Hej dziewczyny. Ale mam dzisiaj lenia. Nawet nie gotowal. Mdli mnie non stop nie wiem ilez mozna :-\ Powiedzcie mi czy robiluscie juz badania z krwi? Chodzi mi o toksoplazmoze, cytomegalie i te inne podstawowe. Ja koncze 9 tydzien i dopiero we wtorwk sie umoqilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a mnie dziś naszło na gotowaną kapustkę z pomidorami, ale sądzę, że jak zacznę gotować to mi się odechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×