Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

wg kalendarza na ciazowy pl jestem w 8 tyg miesiaczki mam regul co 28 dni pewnie wszytskiego dowiem sie dzisiaj na wizycie wiec napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
Benia, mi się poprawiło w ok.10 tygodniu. A Ty w którym jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, papsii - wszystkiego najlepszego :) spokojnej ciazy:) Benia - te mdlosci faktycznie moga minac po 10 tygodniu. Ja teraz w piatek zaczynam 11 i od kilku dni mam mniejsze mdlosci, a bywaja nawet dni, ze nie mam wcale. Za to czasem bola mnie wszystkie miesnie;) Powodzenia dla dziewczyn, ktore maja wizyty dzisiaj i w najblizszym czasie :) ja mam jutro :P juz mam stresa, w nocy pewnie spac nie bede. Dobrze ze usg na 8:40, nie musze stresowac sie caly dzien:) Mnie tez swedzi skora, najgorzej wieczorem musze sie drapac cala, ale moja wysypka z ud powoli znika, wiec ok. Piersi twarde jak skaly i ta wielkosc...wkurza mnie. Ale musze sie przyzwyczaic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Ja tez mam jutro wizyte tyljo mudze czekac do 19:30 Troche sie stresuje. Co do mdlosci, to moje mi towarzysza prawie caly dzien. Raz mocniejsze raz slabiutkie ale sa. A jestem juz w 11 tyg. Dziewczyny mam tyle sprzatania i prasowania, ze do swiat mi zejdzie. Odkladam to non stop a nikt niestety tego za mnie nie zrobi. Mam lenia ciazowego i mi sie najzwuczajniej nie chce :-) Wole polezec hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pappsi - wszystkiego najlepszego!!!! :D BeniaSz - z mdłościami to Ci nawet wróżka nie powie, mnie męczyły dzień i noc przez tydzień i nagle koniec, aż przecież pobiegłam na usg sprawdzić, czy wszystko OK... niektóre dziewczyny nie mają wcale, niektóre całą ciążę się męczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabell w sumie to ja tez juz jestem w 11 - 10t5d wiec to juz 11 chyba;) ja podjadalam migdaly i pomagaly mi na mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jeszcze mdłości nie dopadły :) czasami mnie nachodzi wstręt do jedzenia lub leciutkie zawirowania w żołądku ale nie mogę narzekać. Za 3dni ślub a ja sie wyleguje :p troche mam wyrzuty sumienia ale dziecko jest najważniejsze. Asiek- ja mam 7t3d i to się mówi że to jest 8 tydz :) chociaż lekarze na to mówią 7tydz. Daj dzisiaj znać jak usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walabia- u mnie o jutra zaczyna się 8tc wg kalendarza ciąży. AnaLena - ani mnie nie strasz , ze mogą mi towarzyszyć do końca bo chyba zwariuje :( na początku delikatnie pomagała mi mięta ale teraz nawet ona już nie działa :( spróbuje z migdałami , może akurat ;) motylek gość- trzymam mocno za dobre wyniki badań ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dawno nie pisałam, ale po prostu nie mam siły mam takie mdłości jakbym z karuzeli nie zsiadała od tygodnia. ale najważniejsze!! byłam dziś na wizycie :):) jest fasolka 1 cm i serduszko pięknie biło 146 uderzeń na minutę :) Jak powiedział doktor ciąża wzorowa na dzień dzisiejszy. Karta ciąży założona :) normalnie tak się poryczałam jak durna :):):) ale nawet mój mąż miał łzy w oczach jak doktor powiedział o proszę zobaczyć jest mały i nasze nazwisko :) następna wizyta 9.10.2013 jak tu wytrzymać tyle czasu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilik gratuluje:) lekarz mial bardzo dobry sprzet jak potrafil juz ocenic jak bije serduszko. U mnie fasolka miala 18.6mm, ale tylko widzialam jak bije, nie wiem dokladnie jak. Ale dowiem sie jutro:) oby bylo wszystko dobrze. Juz sie stresuje. A co do nastepnej Twojej wizyty... to dbaj o siebie i zajmij sie czyms zeby nie myslec, a czas zleci szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Dziewuszki doradzcie mi, moj M ma w piatek urodziny. Nie mam pojecia co mu kupic. Nalezy do tych osob, ktore maja wszystko. Kupowalam mu juz perfumy, kosmetyki, bielizne itp, nawet kocyk i posciel do sypialni. Nie mam pojecia co wymyslic. Na kolacje jak go zaprosze to bedzie chcial za nia zaplacic, to troche nieprezent hehe. Piszcie jak macie jakies pomysly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabell moze zarezerwuj bilety i idzcie do kina;) albo wczesniej je kup, zeby nie mogl za nie zaplacic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
No wlasnie o tym myslalam, ale nie wiem czy ja wysiedze. Chodzi mi o mdlosci i ciagle sikanie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona88 ---- co do sprzętu to ma chyba najlepszy w moim mieście nawet było słychać jak bije serduszko i w ogóle lekarz pokazał gdzie główka się formuje i łapki nawet pępowinę :) chociaż ja to mu raczej na słowo wierzyłam niż na to co sama zobaczyłam, a mój mąż stwierdził, że jakby nie to serduszko bijące to by chyba nie uwierzył, że to dzidziuś:) a w którym tyg byłaś na 1 usg? Bo ja dziś mam 6w6d a dzidziuś wzrostem odpowiada 7w1d. Ja dziś całą noc nie mogłam spać tak przeżywałam tą wizytę:) Mirabell83----ja też myślę że kino to dobry pomysł, z prezentami dla facetów to zawsze jest problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilik88- o to witaj w klubie z mdłościami , pomyśl że gdzieś jest ktoś kto właśnie przeżywa to samo ;) A co do wizyty to bardzo się cieszę ,że wszystko w porządku , oby tak dalej :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilik bylam w 6-7 tyg byl pecherzyk z cialkiem zoltym - 2.08, pozniej bylam 19.08 i byla dzidzia 18.6 mm, tak jak pisalam widzialam tylko jak bije i ogolnie cala sie ruszala. Na zdjeciu z usg mam napisane ze to byl wtedy 8t4d. Ale lekarka ma sprzet raczej slaby. No, ale jutro ide na usg na super sprzecie, zeby juz ocenic te podstawowe parametry:) oby bylo wszystko dobrze, tez bede cala noc przezywac (juz przezywam) :) a wizyte u lekarki mam 9.09:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Papssi85 - wszystkiego najlepszego :* Nie odzywałam sie bo mój Pan walczy z remontem i niewiele mam czasu na pisanie a dom wygląda jak po wybuchu ale juz niedługo i skończy no chyba ze jeszcze cos wymyśli do zrobienia ;) Moje mdłości sa tylko rano wiec da sie życ jeśli chodzi o ciuchy to musiałam wytargac spodnie z czasów prze odchudzaniem wiec chyba mój apetyt pokazuje swoje efekty. W poniedziałek nan kolejną wizyte mam nadzieje ze bedzie juz słychac serduszko :) Mama Michała tak na łubinowej są prywatne wizyty ale ewentualne pobyty na oddziale i poród maja z NFZ moja znajoma rodziła tam 2 lata temu i była bardzo zadowolona z opieki a wizyty i tak wszędzie kosztują nawet jak sie idzie z NFZ to i tak trzeba gdzieniegdzie dopłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja_s - ja juz sie zastanawialam nad porodem na lubinowej, bo czytalam ze jest z NFZ. Ale zdecyduje sie na medykow lub szpital bonifratow w bogucicach. Widzialam na zdjeciach porodowki, super odremontowane. A ja sadzilam, ze w takich szpitalach sa metalowe lozka i wsadzaja knebel do buzi zeby nie krzyczec:) hehe chyba za duzo horrorow ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabell z tym sikaniem w kinie to cos o tym wiem:) bylam na pierwszej rande ze swoim bylym i w ciagu seansu 3 razy wychodzilam (nie bylam w ciazy, ale zawsze czesto siusialam). Jaki wstyd;) ale wczesniej mu mowilam, ze czesto chodze siusiu:) aha i oczywiscie nie z tego powodu sie rozstalismy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bylam na usg i mamy bobelka :) cerducho bilo jak szalone - ok 6tydzien i 4 dni od owulacji- tak powiedzial gin nastepna wizyta za 4 tyg chodze cala szczesliwa i caly czas patrze na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje asiek, ale wczesnie widzialyscie fasolki:) ja w 6-7t mialam pecherzyk tylko. Szok:) czekam z niecierpliwoscia do jutrzejszego usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie gratuluje wszystkim mamusiom po usg pepssi wszystkiego najlepszego :) chcialam wam napisac ze dzisiaj bylam na usg i wyszlo ze z usg jeste, w 9t2dni a z okesu wychodzi 10t1dzien wiec w sumie nie wielka roznica ale co najwazniejsze dzidzia rosnie zdrowo ma 2,83 cm i serduszko ladnie bilo jestem taka szczesliwa ze jest ok naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug kalendarza ciazowego jestem w 8 tyg a na usg lekarz operowal tygodniami od owulacji - cztyli minus ok 2tyg na usg byl pecherzyk z taka fajna fasolka ale serducho bilo dziwne ze nie zalozyl mi karty ciazy ale powiedzial ze rozne rzeczy dzieja sie od 7 do 11tyg- nie mam pojecia co to mialo znaczyc ale wtedy zaczelam sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam nie byl przekonany do tego czy mam brac luteine dalej- pozniej stwierdzil ze lepiej zebym brala bo jak cos to bedzie na niego jestem szczesliwa ze dzidzia jest i serduszko bilo ale co do gin to mam mieszane uczucia- bylam u niego pierwszy raz ale nie wiem czy go nie zmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka88
hej dziewczynki:) Dawno nie pisałam ale nie nadarzam czytać postów:) Dzisiaj byłam na kolejnej wizycie:) i Jest pięknie bijące SERDUSZKO :D maleństwo ma 10,66mm i wszystko jest ok:)tydzień 8 według usg 7t3d. następna wizyta 4.10 ;/ strasznie dugo;( pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wieści dziewczyny! Oby tylko same takie. Wysłałam na pocztę poradnik o ciąży. Przyszedł mi z jakiejś stronki więc jakby któraś jeszcze nie miała to można zajrzeć w wolnej chwili. Mam nadzieję, że się otworzy. Benia_Sz nie jesteś sama z tymi cholernymi mdłościami. Moje dziś przechodzą same siebie:( I do tego ten ból głowy:( Dobrze, że choć ze spaniem nie mam problemów. Calutka noc i w dzień 3 x po godzinie;) Dobrych nocek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka80- ja też mam dzisiaj kryzysowy dzień pod tym względem :( nawet zbytnio nic nie jadłam , mdłości powodują że zniechęcam się do niektórych potraw na dobre , nie chcę też jeść na siłę bo za chwilę nic do ust z ochotą nie weznę :( Bóle głowy też się pojawiają ale na szczęście dość rzadko i szybko mijają , noce przesypiam w miarę , najgorsze były początki jak dowiedziałam się , że jestem w ciąży , nie spałam kilka nocy - ale wywnioskowałam, że to przez te emocje . Któraś wcześniej pisała o fajnej aplikacji na androida - próbowałam znaleźć ten post ale się nie dokopałam , może jeszcze raz podać nazwe ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dawno nie pisałam ale staram się was czytać na bieżąco. W dzień nie mam dostępu do internetu ale wieczorkiem staram się tu zaglądać. Wczoraj byłam u lekarza zaczął mi się 10 tydzień termin porodu 07.04.2014. Moja dzidzia ma już 3cm i dziś po raz pierwszy usłyszałam bicie serduszka naprawdę cudowne uczucie moje maleństwo machało rączkami i nóżkami aż nie mogłam się napatrzeć. Kolejna wizyta za 3 tygodnie, już nie mogę się doczekać... Ogarnia mnie jakaś taka niesamowita radość chyba tak trochę dotarło do mnie że będę mamą :) Mdłości mi praktycznie minęły czasem jeszcze mnie pod wieczór złapie poza tym piersi urosły i brzuszek też już się w spodniach nie dopinam więc teraz muszę uzupełnić swoją garderobę :) A odnośnie karty ciąży to dopiero na tej wizycie miałam założoną. Pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×