Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

MamaMuminka27------27 lat--------23.06.2013------02.04.2014----Łódź myszula12--------------27 lat-------25.06.2013 ------02.04.2014----Ruda Śl. gosia8905---------------24 lata------27.06.2013------3 lub 7.04.2014--- Domella------------------30 lat------- 27.06.2013------03.04.2014---Niemcy walabia-------------------29 lat -------23.06.2013------04.04.2014---Warszawa Agusia5_-----------------31 lat-------- 23.06.2013------04.04.2014---Gdańsk Anielicaaaaaaa---------26 lat--------27.06.2013-------04.04.2014--Podbeskidzie Omi135------------------29 lat---------27.06.2013-------04.04.2014--- Olenka123_86---------27 lat----------29.06.2013------05.04.2014---łódzkie ania_ma-----------------28 lat--------- 30.06.2013------06.04.2014---Łódź Kikula84-----------------29 lat----------01.07.2013------07.04.2014-----Gdańsk papssi85 ----------------28 lat ---------01.07.2013------07.04.2014---Łódź niulekx-------------------22 lata--------29.06.2013-------07.04.2014----Pomorskie anna_11-----------------26 lat----------05.07.2013-------07.04.2014---Anglia Olka80--------------------31 lat --------29.06.2012--------9.04.2013----podlaskie Ana Lena ----------------30 lat----------02.07.2013-------10.04.2014--Warszawa SzklanyKlosz-------------29 lat---------04.07.2013-------10.042014-----Mazury Marion_Silver-----------23 lata--------8.07.2013-------14.04.2014---Warszawa/Łuków motylekGość-------------29 lat-------- 07.07.2013------14.04.2014---Bełchatów zakrecona_filipinka------22 lata-------10.07.2013------18.04.2014---Mazowieckie twoja_s--------------------29 lat---------11.07.2013------18.04.2014--Katowice Marteczka88------------25 lat---------13.07.2013---------20.04.2014-----Mazury Neli8------------------------25lat----------14-07-2013-----------20-04.2014 BeniaSZ---------------------30 lat-----------17.07.2013-----23.04.2014 woj.śląskie wiii --------------------------- 30 lat --------17.07.2013 ---------23.07.201----Radom mamaFilipinka---------------26lat----------18.07.13----------2 4.04 .14---Mazowieckie lilik88-------------------------25 lat-------- 18.07.2013------24.04.2014-Biała Podl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Hej ja tylko na chwile Papssi wszystkiego najlepszego zdrówka dla ciebie i malenstwa.;-* Mirabel moj lubi rozny sprzet typu wiartarka itp cieszy sie z tego jak dziecko Trzymamkciuki za dziewczyny ktore maja jutro wizyte i gratulujetym ktore mialy dzis ja juz uciekam spac milych snow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Z I E W C Z Y N Y D Z I Ę K I Z A Ż Y C Z E N I A ! ! ! Wszystkie dobre wiadomości z dzisiejszego dnia były jak prezent urodzinowy! ;-) ;-) ;-) a teraz już pora na dobranoc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
hejka;) moja szefowa dziś wyskoczyla ze snilo sie jej ze jestem w ciazy;) pewnie cos wie od tej kolezanki z osrodka albo przeglada historie przegladarki i wie o czyum pisze wczoraj bylam u przyszlej tesciowej i u kuzynki mojego m, ma malutkiego mateuszka , bardzo wesole dziecko i w ogole sie mnie nie boi , wrecz lgnelo do mnie;) bardzo milutkie to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) :) Jestem taka szczesliwa. Bylam na usg, jestem w 11t5d :) a wg OM 12:) wszystko dobrze. Moj dzidzius ma juz 52mm!! :) Akcja serca 168/min, BPD 17mm, fald karkowy niepogrubiony :) Mam zdjecie mojego malego czlowieczka;) ale sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaFilipinka
Ja tez po USG. Moja dzidzia ma 0.66m. 6w4d wg usg.ale sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, motylek- myślę, ze Twoja szefowa Cię chciała na sposób podebrać i liczyła na to, że się ujawnisz.... fiona- super że u Was wszystko ok!!!!! mamo Filipinko- ucałuj swojego ,,groszka''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Fiona to masz "najstarsza" fasolke z nas wszystkich :-) Na kiedy masz termin porodu? Ciesze sie ze u Was wszystko ok po usg. Ja ide dzis na 19:30 i tez licze na dobre wiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabell 24.03.2014 ale jak pozwolicie to chce pozostac z wami:) nigdy nie wiadomo, moze przeciez 2 tygodnie pozniej sie urodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabell83- to już zaciskam kciuki :) A ja się troszkę chciała pożalić , i usłyszeć co wy uważacie na ten temat który tu poruszę . Mam w rodzinie bliską osobę (bliską w sensie rodziny a nie relacji) która ma już swoje dziecko i trochę niepoukładane życie , ale nie do tego zmierzam . Kiedy powiedziałam jej o ciąży bardzo się cieszyła (myślałam że szczerze) ale ostatnio ciągle z jej strony dręczą mnie głupie docinki lub niesmaczne uwagi . Wiadomo że jak się spotkamy i zapyta o moje samopoczucie to nie kłamię tylko mówię jak jest na co ona że być może tak mam bo nie pracuje , ona pracowała i nie miała czasu na głupie myślenie , że co to się teraz dzieje każda się nad sobą użala a kiedyś kobiety się nad sobą nie rozczulały . Powiedziałam jej że bardzo jej zazdroszczę skoro ciąże zniosła bezproblemowo i żeby się nie wypowiadała jeśli nie wie co to są mdłości ....ale oczywiście i na to znalazła swoje wywody ......przykro mi to stwierdzić ale bije od niej na odległość ogromna zazdrość czego nie do końca rozumie . Doskonale wiedziała jak bardzo staraliśmy się o maleństwo , że moja troska wynika też z tego powodu że boję się bardzo stracić to dziecko . Skoro mam możliwość to odpoczywam i oszczędzam się , przecież na siłę nie będę skakać i forsować się żeby pokazać innym , że się nad sobą "nie rozczulam " . Może wy macie podobnie , a może moje hormony zbytn io szaleją i za bardzo się przejmuje takimi pierdołami ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
Dziewczyny - gratuluję tych wspaniałych pomiarów!:P No zobaczyć to bijące serduszko - ;))))))) cudo... mamaFilipinka -> nasze dzieciaczki to chyba w bardzo zbliżonym wieku są:) ja też byłam wczoraj na usg - 6w4d i rozmiar to 0,68 cm :P ciekawe czy przyjdą na świat tego samego dnia!;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Fiona ja mam na 28 marca i tez chce tu zostac :-) Benia nie przejmuj sie tym co mowia inni. Kazda ciaza jest inna i moze ona czula sie dobrze i miala sily na wszystko. Ja tez nie pracuje i sie ciesze bo nie bylabym w stanie. A jak masz sie denerwowac jej docinkami to ogranicz spotkania i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Hej Kobietki. Gratuluję serduszek i machania rączkami. Mam nadzieję, że za tydzien też już zobaczę jak do mnie macha he bo dziś zaczęłam 10 tydzień ;) przez ostatnie 2 dni nie miałam prawie wcale mdłości a dziś wróciły ze zdwojoną siłą... a krzyż... kurcze teraz tak boli, a co to będzie później jak brzuszek urośnie... Kobietki a wiecie czy w ciąży można stosowac materac rehabilitacyjny na kręgosłup? Bo nie zapytałam gina, a mam taki wibrujący ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia ja ma koleżankę, bardzo bliską, mieszkamy blisko, wiele razem przeszłyśmy - były i mega smutki i wielkie radości ale.... Jak dowiedziała się o moje pierwszej ciąży to prawie się popłakała (ona wtedy starła się o dziecko,może 2- 3 ms. ). Miała minę jakby mnie chciała zabić, nawet się nie uśmiechnęła....Nigdy jej tego nie zapomnę...Teraz jak się dowiedziała o drugiej ciąży to reakcja była inna, była radość i uśmiech ale...mimo tego ,że w domu jej się nie układa z mężem, ciągle chodzi wkurzona i wrzeszczy na dziecko i ma przez to problemy z ciśnieniem to wydaje mi się że (mówi że nie) już planuje drugą ciąże żeby nie wiem co, nie być gorsza, nie być w tyle..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Ech, zazdrosc nawet o ciaze...przykre to jest. Dziewczyny czy wasze ciaze bylu planowane czy to czysty przypadek? Moja to "wpadka" :-) Ale i tak sie bardzo ciesze. Zaszalelismy z moim M jeden jedyny raz do srodka( jakies 3 miesiace po odstawieniu tabletek) i od razu sie stalo hehe. Az bylam w szoku, ze tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
My staraliśmy długo. I wtedy kiedy odpuściłam udało się, bo cykl wg monitoringu miał być bezowulacyjny ;) dlatego też zmieniłam lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) jak byłam na usg to lekarz powiedział 6tyd5dzień. Kolejną wizytę mam 3 października;( co do planowania ciąży... Chcieliśmy żeby między dziećmi było ok 3 lata różnicy. Ale w związku z informacjami które dostałam od lekarza na wiosnę przestałam o tym myśleć. A tu udało nam się:) sama nie wiem jak to nazwać. Bo niby ciąża planowana i niby wpadka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze oba planowane ;-) Chociaż z w obecnej ciąży to było tak: mąż planował a ja pow.że co ma być to będzie...no i wyszło... ;-) śniło mi się , że groszek jest dziewczynką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas długie starania , regulacje cykli itp... potem odpuszczenie starań , nasze umysły skupiły się na czym innym ( wykańczanie mieszkania , projekty , arańżacje itp...) i tym sposobem niespodziewanie wielka niespodzianka !!!! II KRESKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak samo, niby od stycznia tego roku zawsze szlismy na calokosc, ale przez moje cykle rozregulowane sie nie udawalo. Jak odpuscilam, zaczelam cwiczyc zeby bardziej schudnac...II kreski :) w dzien rocznicy naszej tzn 3 lat razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas było planowane :) ale nie spodziewaliśmy sie ze uda sie za pierwszym razem ta ciaża jest ważna szczególnie dla mnie bo mój partner ma juz dwójke. on tylko przezywa ze znów po latach musi wrócic do pieluch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona u nas identycznie, trochę się staraliśmy a potem odpuściliśmy w sensie, ze jak będzie to będzie i wtedy wyszło i tez w tym czasie pomyślałam sobie "a moze trochę się poodchudzam?" :d a tu 2 kreski, dziewczyny ja jutro idę na badania do przychodni, a w sobotę z wynikami do gina i mocno, mocno , mocno Was proszę, trzymajcie kciuki, zeby wszystko było okej, to druga wizyta, na pierwszej był tylko sam pęcherzyk widoczny, ale to był 5 tydzień dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też planowane :) po poronieniu odczekaliśmy trzy cykle tak jak nam lekarz kazał i od razu się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miron- u mnie tez ostatnio był tylko pęcherzyk więc nie jesteś sama ;) ja muszę czekać jeszcze prawie 2tyg Bardzo sie cieszę że przyniosłyście dobre wiesci z usg,oby tak dalej! U nas ciąża planowana,udało sie w drugim cyklu tak jak i przy pierwszym dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marion powodzenia jutro!!! Pozdrów fasolkę od dziewczyn z kafe ;-) ania_ma a Ty kiedy śmigasz do dr?czekamy na wieści ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Dziewczyny jaka jestem szczesliwa! Wrocilam wlasnie do domu...Moja dzidzia ma sie bardzo dobrze, ma prawie 5 cm. Widzialam wszystko: nozki, kregoslup i nawet widac bylo jak ssie palca. W szoku jestem nadal, ale bardzo szczesliwa. Na moje zapalenie dostalam nystatyne i masc. We wtorek ide na ptenatalne, trzymajcie kciuki zeby wszystko wyszlo ok. Dobrej nocki Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×