Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niekochana_taki_los

jestem seksoholiczką

Polecane posty

wczoraj podałem swojego maila. nikt nie będzie wiedział jakiego masz gwarantuje ci dyskrecję. kiedy uprawiałaś seks z facetem. jaki był twój najlepszy seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc inny
pirat, dlaczego mi zrobiles dziecko i teraz nie chcesz na nie placic, wystąpie do sądu o alimenty, a wszystkich na forum ostrzegam, on robi dzieciaki swoim r****niem i nie chce sie potem nimi zajmowac ani placic kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś umknął mej uwadze Twój mail w takim razie. :) Kiedy, mam wymienić wszystkie daty? :P Najlepszy seks trwał w zasadzie dwa dni, z przerwą na jedzenie, czy prysznic :) Wiele jeszcze fantazji mam do zrealizowania, więc myśle, że najlepszy z najlepszych jeszcze przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam fantazję o małym bobasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze związaniem o czym już dziś pisałam. Zabawa z mężczyzną w ginekologa, aby mnie tam porządnie "zbadał" różnymi "narzędziami", Umówienie się w barze niby obcy ludzie, on siedzi i czeka, ja wchodzę, on stawia mi drinka, po czym zaczynam się do niego dobierać, chwytam za jądra przy wszystkich, przez spodnie, mówię mu, że zapomniałam bielizny i czy wyjdziemy na spacer. Oczywiście wychodzimy razem :P To tak na szybko, najczęściej spontanicznie mam jakiś pomysł, tak na sucho ciężko zebrać myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pirat mi też dziecko zrobiles małego Kubusia 2 miesiące temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się czy ten patent z barem nie wcielić w życie przy obcej dziewczynie może jest sporo co by tak chciały. co cie podnieca? czy najważniejszy jest dotyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Cześć maleńka..;) Jak się miewa Twój seksoholizm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Przeglądałem oferty wyjazdów w góry... Dla seksoholiczki bajkomówcy taryf nie mają... ;) Pozostaje podróż stopem i namiot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Cześć filip.. ;) Jesteś niezmordowany... a ona napalona ;) Musi być z tego chleb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżepetto skąd wiesz, że bajkomówczyni? Myślisz, że nie ma takich kobiet, które mają ogromne potrzeby? Co do namiotu, to uwielbiam namiot, więc tak łatwo mnie nie przestraszysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Bajkomówcy... miałem na myśli siebie ;) Jestem nałogowym ściemniaczem ;) ... i nie zamierzam Cie przestraszać, stawiam tylko jasno fakty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Chleba, filipie...chleba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×