Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Barbara212121

Jak pozyskać fundusze unijne na wlasny biznes

Polecane posty

Gość Barbara212121

Witam, chciałabym pozyskac fundusze na własny biznes, a konkretnie chciałabym zacząć handlować odzieżą na targowiskach i bazarach, nie wiem jednak jak zabrac się za biznes plan, czy jest ktos kto moze składał dokumenty o dotacje?? Może nawet w tej samej branży? Może mi ktos podpowiedzieć jakie kryteria trzeba spełnic by otrzymac dotację?? Każda informacja moze byc pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcino22
Załóż sprawe o alimenty jakiemuś chłopowi i już masz hajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara212121
idź sie wyżyj gdzies indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety na handel euro komuna nie przewiduje żadnych dotacji. Biznes plan na handel bazarowy ???. Hahaha Już ci go robię. Rejestrujesz działalność, płacisz haracz do ZUS /nikt nie pyta skąd weźmiesz/ jedziesz do Wólki Kosowskiej, kupujesz chińszczyznę i następnego dnia pobudka o 4-5 rano i heeja na targowisko. Tak wygląda "biznes plan" biznesmena typu Marian Paździoch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci realnie napisze - jak chcesz dotacje to staraj się z UP - dajaą 21 tys ale przynajmniej dają - ja dostałam - unia niby daje więcej ale dużo ciężej jest ją zdobyć - musisz być w określonej grupie której oni poszukują - przejść etapy, szkolenia, biznesplany itd. a potem i tak dają tylko połowie chętnych.. a handel też nie jest niczym innowacyjnym, ekologicznym ani rozwojowym itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara212121
mhm... marian pazdzioch, boze, to chyba pisze osoba ktora ubiera sie w tshirta za 1000zl... dlaczego ludzie sa tacy złośliwi... moze tylko na tej kafeterii takie mendy siedzą zeby innym dokuczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basiu, w mojej wypowiedzi nie było cienia nawet złośliwości. Źle to odbierasz :(. Miało zabrzmieć to humorystycznie !. Więcej luzu dziewczyno :). Bardzo lubię postać Mariana i wcale nie kpię z ludzi pracujących na bazarze bo sam kilka lat tam spędziłem i stąd znajomość tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tepa dzido ile razy zakladasz ten temat: TO TWOJE WCZORAJSZE DZIELO: xxxx 02.08.13 [zgłoś do usunięcia] miiikajjja Witam, chciałabym pozyskac fundusze na własny biznes, a konkretnie chciałabym zacząć handlować odzieżą na targowiskach i bazarach, nie wiem jednak jak zabrac się za biznes plan, czy jest ktos kto moze składał dokumenty o dotacje?? Może nawet w tej samej branży? Może mi ktos podpowiedzieć jakie kryteria trzeba spełnic by otrzymac dotację?? Każda informacja moze byc pomocna. 02.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość oj biznesu to ty na ciuchach nie zrobisz, poczytaj dzisiejsze wiadomosci ile firm zamyka działalnosc a Ty chcesz firme otwierac?? daj spokój zanim ta firma wciagnie cie w długi 02.08.13 [zgłoś do usunięcia] miiikajjja nie wiem, ja widze ze inni sobie radzą, jak będe miała dobry towar w dobrej cenie to myslę ze utrzymam... moje pytanie dotyczy funduszy unijnych. 02.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość Takie informacje znajdziesz na stornach urzędu pracy. 02.08.13 [zgłoś do usunięcia] miiikajjja ja chce z unii a nie z urzędu... 02.08.13 [zgłoś do usunięcia] miiikajjja i chce porozmawiac z osobami które składały takie papiery już, 02.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość no własnie w urzedzie załatwia sie takie sprawy 02.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość najpierw poloz koperte....na stole,potem beda z toba negocjowac. minimum 50 tys 02.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość miiikajjja - urzędy pracy zajmują się przyznawaniem dotacji m.in. unijnych na takie malutki biznesiki. To chyba logiczne, że po dotacje nie zwracasz się do Komisjii Europejskiej, tylko do polskiego urzędu? Dałam Ci wskazówkę, jeśli jesteś choć trochę przedsiębiorcza (a chyba powinnaś, skoro chcesz prowadzić własną firmę), to dalej powinnaś sobie poradzić. Jeśli nie możesz znaleźć info na stronach urzędu pracy, to po prostu chwyć za telefon i zadzwoń. Widzę jednak, że liczyć na to, że ktoś Ci podsunie gotowe rozwiązania. To tak nie działa. Zajmuję się zawodowo pozyskiwaniem funduszy unijnych, w tym przygotowaniem biznes planów i nie mam zamiaru uprawiać tej działalności charytatywnie na forum Wykaż się chociaż minimalną inicjatywą. 02.08.13 [zgłoś do usunięcia] miiikajjja jak sie znajdzie ktos kto powaznie podejdzie do tego pytania i zechce mi pdpowiedziec to bedzie mi milo. 02.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość Dałam Ci powyżej dwie poważne odpowiedzi. 02.08.13 [zgłoś do usunięcia] miiikajjja Dziękuję. 02.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość Powodzenia Odpowiedz na ten temat »

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aysssaa22221
Unia Europejska bardzo chętnie wspiera biznesy które swoim działaniem i planem mogą nazywać się innowacyjnymi. Można dostać na prawdę spore dofinansowanie tylko oczywiście trzeba co nie co wiedzieć na ten temat. Wszelkie potrzebne informacje i odpowiedzi na każdy temat znajdziecie na stronie http://dotacjenainnowacje.taxand.pl/doradztwo-fundusze-unijne/ Mam nadzieję że komuś uda się z tego skorzystać i dajcie znać co i jak. Na pewno inni też chętnie z tego skorzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka78
Pozyskiwanie takich funduszy nie jest łatwe, warto czasem dać sobie pomóż np. innej firmie tak jak tutaj: https://www.seka.pl/ . Oferta taka jest raczej zawsze korzystna. Napisanie i uzupełnienie papierków to już wyższa szkoła jazdy, a co dopiero reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktors
Składaliśmy w firmie wniosek o dotacje jednak branża zupełnie inna niż Twoja. Jednak UE finansuje różne obszary działalności. Tu masz przewodnik po dotacjach https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/media/5594/Przewodnik_AKK_14_20.pdf .Liczy się dobrze złożony wniosek. W firmie staraliśmy się o dotacje europejskie. Wśród dokumentów potrzebnych do złożenia naszego wniosku była analiza popytu. Zleciliśmy jej sporządzenie agencji https://quantify.pl/oferta/analizy-rynkowe/analiza-popytu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×