Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościówkaOLA

Czy każde dziecko powinno mieć swój pokój

Polecane posty

Gość abcdefgrosemksmsmsmms
Ja jestem pokoleniem "internetu i gier" ,pokój miałam swój i NIE jestem gorszym człowiekiem!!! Spędzałam wieczory z rodzicami (oczywiście nie wszystkie),rozmawiałam z nimi i moim rodzeństwem,razem się bawiliśmy itd. Nie sądzę,że gdybyśmy kisili się w jednym pokoju to bylibyśmy lepszą rodzinką...niektórzy mają jakieś chore myślenie :/ Jak masz warunki to wyrastasz na snoba...jak nie masz warunków to jesteś su[er człowiekiem :/ No sorry,ale z d**y wzięte te argumenty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak myślę, że każdemu potrzebna jest intymność...było nas trzy więc każda miała swój pokój...mama zawsze dbałą o czystość jak ze szkoły wracałam to już wszystko było na miejscu łóżeczko pościelone, pachnąco ... ech....dzieciństwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale wolałabym mieć jakieś rodzeństwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] gość 11:35 - to już jest zupełnie inna kwestia. Raczej wina durnych rodziców, nie internetu. X Oczywiście, ze rodziców! Właśnie takich co mówią " wolę jedynaka niż żeby dzieci pokój dzieliły, bo najważniejsza jest intymność, a rodzeństwo, rodzina to sprawa drugorzędna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta z 11.47 - to już nawet pościelić sobie łóżka nie umiałaś? byłyście bez serca skoro nawet taką pierdołę musiała za was robić matka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale my chodziłyśmy do szkoły tata zawsze pracował a mama zajmowała się domem ale w weekendy to my już to robiłyśmy..i wcale nie wyrosłyśmy na jakieś brudaski...nasze mieszkania teraz tak wyglądają tak jak mam nas nauczyła czyli w czystości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam swój pokój ,ale niestety jestem jedynaczką ,jednak wolałabym dzielić pokój z siostrą lub bratem ,to teraz nawet nie ma z kim pogadać ,i szczerze zazdroszczę moim koleżankom co mają rodzeństwo idą do nich ,razem jeżdżą gdzieś a ja sama jak paluch ,kuzynów nie mam ,mąż to mąż w pracy mam jedną koleżankę ale to nie to samo . Moje dzieci mają oddzielne pokoje ale i tak młodszy siedzi cały czas u starszego a wieczorem mówi że chce z nim spać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kogos stać, to niech każde ma osobny. Jak kogoś nie stać, niech tylko z tego względu nie rezygnuje z posiadania więcej dzieci niż pokoi dla nich. Rodzeństwo to jest siła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noeniewiem
Ja mam małe mieszkanie ,2 pokoje i moje dziecko będzie jedynakiem . Wole mieć jedynaka niż kisić się w 4 osoby w małym mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Rodzeństwo to jest siła." hahahahahahha ta jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, a ja odwrotnie - wolałabym się kisić w 4 w małym mieszkaniu, a potem całe życie mieć siostrę lub brata. Co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEEMOCJE
Lepiej jak każde ma swój pokój. Mój brat spotyka się z dziewczyna . Najwcześniej ona przyjeżdża do nas. Brat ma swój pokój i tam spędzają większość dnia ....wiadomo jak to zakochani:) Ona dzieli pokój z starszym o 3 lata bratem i zawsze mówi ze zazdrości nam ze każdy u nas w domu ma swój pokój.Jak jej brat przyprowadza kolegów to ona nie ma się gdzie podziać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do czasu az pojda do szkoly - moga mieszkac razem nawet brat z siostra podstawowka - razem tylko 1 plec gimnazjum - oddzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małe dzieci- nawet lepiej jak razem mieszkają, ale w pewnym wieku, to zaczyna przeszkadzać. myślę, że tak od ok 11 roku życia każdy powinien mieć swój pokój. jako dziecko mieszkałam z bratem i było w miarę fajnie. jako nastolatka wylądowałam z młodszą 7 lat siostrą i strasznie mi to przeszkadzało. zresztą same pomyślcie- nastolatka i dzieciak, to beznadziejne połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nam pokój z siostrą i właśnie u mojej drugiej siostry jest telewizor i tam oglądam filmy i troche mnie wkurza to bo chce mieć swój pokój i wszystko własne co w nim byłoby. Zazdroszczę jedynakom bo mają swoje wszystko nie muszą dzielić się rzeczami czy łóżkiem, a jak ktoś ma dużo rodzeństwa to ma troche głupio, bo taki tłok w domu i wgl, zamieszanie.. A jedynak ma spokojne życie tylko z rodzicami ale oddzielne pokoje przynajmniej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy 4 synów i duży dom. Wykończyliśmy poddasze, zeby każdemu zrobić oddzielny pokój. Oni postanowili, że chcą spać w jednym.(Maja 10, 7, 4, 2 lata). Wstawiliśmy im lóżka do jednego pokoju i tak im póki co pasuje. Poza lozkami w tym ich sypialnianym pokoju stoi tylko regal na książki, które wieczorem czytają, oglądają lub maltretują. Jak stwierdza, że chcą oddzielnie będą mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie koniecznie patologia. ja też miałam z siostrą i nie było źle. czasem doskwieral nam brak prywatności ale nie było najgorzej i dorastałyśmy blisko zżyte. wiadomo że też się czasem kłóciłyśmy ale to chyba nieuniknione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że tak, to już za komuny tak było a teraz, to wstyd, napieprzyć na kupę tych bachorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×