Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narzeczonymabyć świadkiem

Narzeczony został świadkiem

Polecane posty

Gość narzeczonymabyć świadkiem
W sobotę był kawalerski i panienski. Narzeczony napił się tak że nie był w stanie na drugi dzień wrócić do domu. Młoda mnie na swój wieczór nie zaprosiła. Młody zaciągnął narzeczonego żeby z nim odebrał dwa garnitury, w piątek narzeczony ma na sale przynieść świeże kwiaty ze swiadkową. Już mnie szlak trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biffy Clyro
O co? Że pić nie umie? Że wypełnia swoje obowiązki? Zazdrościsz, że ciebie nikt nie poprosił na świadkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczonymabyć świadkiem
A to jego brat łaskawie nie może przyjechać i zawieść kwiaty ? Wczoraj dopiero wrócił do domu od soboty do wczoraj siedział u brata bo nie był wstanie wrócić. I to jeszcze brat go przywiózł. Zadzwoniłam w niedzielę ok 11 odebrał jego brat zasapny ale po głosie słyszałam że nie na chlany kazałam mu dać narzeczonego do telefonu a on mi prawy nie powiedział że był na chlany tylko powiedział że śpi jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczonymabyć świadkiem
On nawet nie pamieta co sie dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie triki
A nie można odciążyć Młodego w dniu ślubu? W dniu ślubu zarówno Młody jak i Młoda powinni się odstresować, zająć przygotowaniami, nawet popozować do głupich zdjęć z przygotowań. To wspaniale, że mają Świadka, który tak im pomaga i pozwala cieszyć się Tym dniem, zamiast zajmować obowiązkami. Jak sama będziesz wychodzić za mąż zrozumiesz jakim skarbem jest taki świadek. Życzę ci, żebyś też miała takiego i oby nie miał do kompletu stopującej go narzeczonej. A z tym, że się upił to pretensje wyłącznie do narzecznego, a nie do całego świata. Facet jest dorosły, ma własny rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym cię na panieński
nie zaprosiła. MA - SA - KRA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczonymabyć świadkiem
Wróciłam właśnie z poprawin. Nie było źle na weselu. Ale do kościoła dojeżdżałam sama na sale jechałam z bratem narzeczonego, na sali rozdawał wódkę z drugim bratem i ojcem młodej i przyszłym teściem wesele duże. Zabawy z wódką itp polewał on ze świadkową. Później na sali jeszcze musiały być foty ze świadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, że źle nie było i sama widzisz, że miałaś załatwioną podwózkę. Na pewno były chwile, że poczułaś się samotnie, ale mam nadzieję, że bez narzekania to przetrzymałaś, bo wtedy być pokazała zrozumienie, empatię i klasę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczonymabyć świadkiem
Tylko to też wyglądało jak wyglądało. Wszystko na szybko. Jego brat jeszcze musiał wódkę na sale dowieść i pędził mnie i swoją dziewczynę. Prawie wybiegł z kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×