Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zelkaaaaa

operacja plastyczna nosa

Polecane posty

Gość gość
czy mogłabyś pochwalić się nowym noskiem, oczywiście dla porównania ze zdjęciem przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dskjdfreretrtretretre
Chwalę się nim na zamkniętym forum, tutaj nie będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecizbulerbyn
no niestety boli, ale wszystko jest do zniesienia. Poza tym jak już przestanie boleć i zejdzie opuchlizna, widzisz, swój nowy nos zapominasz o całym tym cierpieniu. Ja byłam u dra Osucha i zrobił mi super nosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to niestety tak super nie wyglądało. Po korekcie nosa wyszły nierówności oraz mega problemy z oddychaniem-cały czas zatkany nos,bóle gardła ...moja operacja nosa to niewypał....także przemyśl 2 strony medalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
YES YES YES Osuch nareszcie a gdzie Wiatroszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nos jak kartofel nie wyglada ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety mój nos też odbiegał od ideału, ale już jest wszystko dobrze, zrobiłam sobie nowy u dra Osucha, jak będziecie mieć jakieś pytania związane z oprecją możecie podać maila to będę pisać jak dokładnie wszystko przebiegało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Osucha - weż facet wykup albo zleć profesjonalną reklamę, bo to co wstawiasz to żałosne. A może jesteś z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagsi
Hej, chcę sobie zrobić operację nosa i potrzebuje waszej pomocy :) czy byłby ktoś w stanie wysłać mi zdj 3 miesiące po operacji ? bardzo mi zalezy bo chcę ustalić termin i najbardziej pasował by mi kwiecień przyszlego roku ale 3 miesiace potam mam własne wesele i boje się jak będe wyglądać do tego czasu. Czy opuchlizna zejdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że planujesz operację z tak dużym wyprzedzeniem. To rzeczywiście powinna być bardzo przemyślana decyzja, więc warto podjąć ją świadomie. Powinnaś postawić również na sprawdzoną klinikę i najlepszego chirurga plastyka, który zajmie się Tobą jak należy. Wiem, że świetnym specjalistą "od nosów" jest np. dr Olender z kliniki www.chplast.pl . Zabieg robiła tam moja przyjaciółka, która wykonała wcześniej bardzo szczegółowy research na temat tego, do którego lekarza najlepiej się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dżiwne zawsze to znajoma lub przyjaciółka mamy, a może faktycznie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie polecam operacji nosa. Zbyt duze ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakis po huiu ten blog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Prosimy o kontakt wszystkich zainteresowanych info@bazamodelek.com W mailu prosimy o podanie nr.tel. Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.11.06 Pod TWoim wpisem był podobny napisany, że tak samo żukowską reklamują naganiaczki. Piszą że moja koleżanka miała u niej albo znajoma znajomej itd.... co za żałosna nagonka. Chce tylko napisać co zauważyłem- otóż Żukowska usunęła ten wpis. Robi to nagnimmie usuwając niewygodne informacje z sieci żeby zakłamywać internet, bo z tego ma ogromne pieniądze. Ale skoro tak, to ludzi trzeba uświadamiac jak robi pani zukowska. Po cichu jak tchórz wysyła pisma do stron internetowych żeby usuwali wpisy oszpeconych przez nią ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementyna1200
Nie znam tej Żukowskiej, ale faktycznie gdzieś na forach przewija się jej nazwisko. Operacja nosa jest jedną z trudniejszych... ja się długo zastnanawiałam nad nią, a jak poczytałam fora i sytuację dziewczyn po operacjach, nawet tych dobrze przprpwadzonych to stwierdziłam, że za baardzo sie bojje. No ale kompleksy wzieły gore... Mam konsultacje ustawioen póki co, z dr Szczytem i dr Łątkowskim. Dopiero wtedy zdecyduję, czy operacji sie poddam, czy tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elenka13
Hej, Mam pytania do wszystkich którzy przeszli operacje plastyczne nosa. Jak długo utrzymały sie u was problemy z oddychaniem? Ja jestem 3 dni po operacji, siniaki i opuchlizna nie sa duże ale przeraża mnie troche ze nie mogę oddychać i to ze nos jest bardzo zadarty. Bede wdzięczna za pomoc i odpowiedzi na moje pytania. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam u sankowskiego i to był błąd mojego życia,jeżeli też miałaś u niego to raczej nie opadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tufka
ja u siennickiego - z Wawy jest jak coś. generalnie kompetentny facet i zna się na rzeczy a na dodatek posiada certyfikat lekarzy medycyny estetycznej ... a to chyba niewielu lekarzy ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medda
Tak, też mogę potwierdzić ze Siennicki jest sprawdzony! ten certyfikat papierowo potwierdza a sama jestem żywym dowodem że jest to doskonały lekarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robilam w grudniu u dr Polaka w Ostrawie.nos po operacji nie boli,zasinienie schodzi stosunkowo szybko.po okolo 3 tygodniach mozna bez problemu isc do pracy.ja mialam robiony full Service czyli lamanie,prostowanie i sciecie garbka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybieram sie na operacje noska total czyli zwężenie ścięcie wyprostowanie przegrody ...moje pytanie brzmi kto w polanicy na dzień dzisiejszy robi najlepiej...pozdrawiam noski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z negatywną opinią o sankowskim,też to przechodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od mojej operacji minelo dopiero 10 dni. Na chwilę obecną nos jest tragiczny, uspokaja mnie to ze zapewne jest bardzo opuchnięty. Opatrunek gipsowy był luźny, dzisiaj go ściągnęłam. Resztę zostawiam, wybieram sie do kliniki w środę lub czwartek. Czy któraś z kafeterianek po korekcie nosa również wcześniej ściągnęła opatrunek gipsowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli gips był za luzny to powinnas jak najszybciej isc do swojego lekarza. Pamiętaj, ze teraz możesz bardzo łatwo go uszkodzić. Ja operację miałam ponad rok temu w szpitalu orlowskiego na nfz . Ale niedługo po zdjęciu gipsu podcinałam gałęzie w ogrodzie i pechowo jedna z nich uderzyła mnie w nos. Niestety powstało wgłębienie i mam nos do poprawki. A był taki sliczny :( niestety poprawkę muszę już zrobić prywatnie na wlasny koszt. Wiec bądź ostrozna i idz szybko do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W środę miałam ściągany opatrunek. Ten gipsowy ściągnęłam w poniedziałek, co według lekarza mogłam zrobić. Po ściągnieciu tych wszystkich plasterków nos był bardzo opuchnięty, nie mogłam w sumie nic powiedzieć na temat ewentualnego efektu. Po powrocie do domu wyglądałam nieco lepiej. Jednak problemem jest to, że mój nos praktycznie w ogóle się nie zmienił. Końcówka nosa, część chrzęstna została zmniejszona, co jest widoczne. Garb jaki miałam - taki jest. Lekarz mówił, że udało się go spiłować w taki sposób, że nos jest lekko wklęsły. Proszę o informację czy ktoś miał piłowany garb? Mój chirurg przed samą operacją stwierdził, że obędzie się bez ostetomii i wystarczające będzie spiłowanie. Skutku brak. Zaczynam wątpić w to, iż garb się "wchłonie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się nawet lekko powiększyć Tak się nie robi. Operowa ł cię prawdopodobnie ktoś mało doświadczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskula
Też chętnie podzielę się swoim doświadczeniem. Teraz mogę powiedzieć tyle, że najważniejszy według mnie jest wybór odpowiedniego lekarza, bo jest to osoba, której musimy ufać. Ja wybrałam doktor Olender z kliniki w Żarkach koło Katowic. Wszystko poszlo po mojej myśli. Bardzo dobrze zostalam do tego przygotowana przez panią doktor zarówno jeśli chodzi o nastawienie psychiczne, jak i o wszelkie badania. Uczucie po zabiegu nieco bolesne, ale to akurat było do przewidzenia, o czym oczywiście zostałam uprzedzona, ale sam efekt naprawdę bardzo mnie zadowolił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eskula można u ciebie zamówić wypracowanie z języka polskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×