Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zelkaaaaa

operacja plastyczna nosa

Polecane posty

Gość Nos

Po co te reklamy i kolejne oszustwo? Nosa nie powinno się operować wcale. Chirurgia plastyczna to zło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik

Miałem operowany nos u dr Boligłowy i myślę, że każdy kto ma problem czy to z wyglądem czy funkcjonalnością nosa powinien się do niego zgłosić. Bardzo fachowy i ma świetne podejście do pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operacje nosa

I po co te reklamy? Nosa najlepiej nie robić, bo można sobie wyrządzić ogromną krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritka

Krzywdą jest czasem brak operacji, mój nos sporo przeszedł - wypadek samochodowy, z tego powodu operacja była koniecznością. Dr Olender zrobiła kawał dobrej roboty, po prostu ogromnie poprawiła komfort mojego życia, zdecydowanie lepiej nie tylko wyglądam, ale też oddycham. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella89

 Moja siostra miała taka operację u drDoroty Żukowskiej w Łodzi w klinice Dermed i efekty są super. Wiadomo, że jeszcze wszystko się musi do końca zagoić, ale już widać poprawę. Polecam każdemu, kto się zastanawia. Według mnie warto walczyć o swoje, jeśli ma to poprawić nasz wygląd i samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana

co za bzdury że nosa sie nie powinn operować? a niby dlaczego i kto to pisze? Sa osoby które muszą zoperować nos bo są np po wypadku albo takie które psychicznie cierpią bo nie znoszą widoku swojej twarzy?  Operacja nosa tylko pomaga w takich wypadkach!  Zresztą operacja operacji nie równa, często wystarczy delikatniejsza operacja, bez ruszania części kostnej na samej chrząstce, u mnie przynajmniej taka się sprawdzila. Sam lekarz mi doradził a myślałam o całkowitej korekcie - nie była potrzebna. Grunt przy operacji wybrać dobrego sprawdzonego chirurga z dobrymi opiniami pacjentek. wiadomo, że kazda operacja niesie ze sobą jakieś ryzyko, ale wybór dobrego lekarza to ryzyko na pewno zmniejsza. Ja wybrałam Osucha, on mi doradził i przekonywał do lżejszej operacji tylko czubka nosa - efekt operacji całkowicie mnie zadowolil. Miał racje. Trzeba ufać lekarzowi - oczywiscie jesli wiemy, że jest w tym dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelina80

Kobieto przecież pisze tu wyraźnie że operować (poprawić dla estetyki) należy jedynie czubek i przegrodę nosa a nie cały nos bo jak linia nosa jest krzywa jak paragraf np.po złamaniu to nic z tego nie wyjdzie dobrego do tego częste krwotoki i inne powikłania.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscd

Czasami faktycznie nie trzeba robić operacji nosa i dobry chirurg wam to powie, ale w moim przypadku, ehh, operacja była konieczna. Nie będę się teraz zagłębiać w to, jak wyglądałam i co było nie tak, ale powiem tylko, że dzięki operacji wyglądam normalnie, w końcu znalazłam pracę w zawodzie, ogólnie zmieniło się to jak żyję na lepsze. Bardzo dziękuję dr Łątkowskiemu, który wykonywał moją operację, miałam pobudki zdrowotne, ale też estetyczne, a dzięki niemu dalej wyglądam jak ja, a nie ktoś inny, tylko o wiele ładniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorita

Dziewczyny, a czy po takiej operacji długo miałyście jakąś lekką dietę? podobno najlepszą opcją są wysokobiałkowe i bezresztkowe drinki. Kupiłam sobie wszystkie cztery smaki Fresubin Energy w aptece DOZ, fajny skład, dobre makro. Polecane są na okres okołooperacyjny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglin

Dokładnie tak. Przecież to nie jest tak, że na operację plastyczną nosa ludzie decydują się tylko ze względów estetycznych. Często jest tak, że jest to sprawa drugorzędna. Ja jestem po operacji, dlatego, że mój nos przeszedł sporo w wypadku samochodowym. Dr Olender przeprowadziła ten zabieg i efekt jest świetny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Operacje nosa zawsze mnie przerażały, a jak zobaczyłam jak to wygląda - padłam.... Niestety moja przegroda nosowa oraz mało atrakcyjny kartofel sprawiły, że ostatecznie poszłam na konsultację do dr Pabiańczyka, który przedstawił mi sprawę tak, że diabeł nie okazał się taki straszny... Obecnie po wszystkim jestem z siebie dumna i cieszę się że zdecydowałam się na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Mój nos po złamaniu nie zrósł się zbyt dobrze, dlatego musiał być ponownie korygowany. Na szczęście trafiłam na dr Rafała Pabiańczyka który świetnie poradził sobie z moim problemem. Efekty lepsze niż te przed wypadkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi czy za operacje nosa każda z Was płaciła z góry ? Zastanawiam się jak to jest z tymi ratami u lekarzy czy jest to np wykonalne. Marze o operacji nosa ze względów estetycznych ale niestety te ceny 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wychodzę do was z oferta operacji nosów jeśli wciąż zastanawiacie się do kogo pójść żeby nie schrzanił. Ja zdecydowałam się na turcje przez premium studio. Miałam cudowna opieke zostałam odebrana i zawieziona z powrotem na lotnisko, niczym się nie przejmowałam, opieka 24/7, wszystko było dopięte na ostatni guzik! Wrazenia mega, nos jeszcze lepszy! Jedyny minus to ból głowy około tygodnia. 

Jesteś zainteresowana Daje namiary na beauty clinic w Łodzi.

Kontakt:
▪️Telefon: + 48 796 500 999
▪️E-mail: recepcja.premiumstudio@gmail.com 
▪️IG: premiumstudio.com.pl
      premiumstudio.sugery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka operacja naprawdę może pomóc odbudować pewność siebie i wiem o czym mówię, bo sama jestem po operacji plastycznej nosa. Wiele osób polecało mi klinikę w Żarkach Letnisko, którą prowadzi dr Anna Olender i właśnie ona zajęła się moim nosem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak szukacie dobrej kliniki polecam łódzki Dermed i dr Dorotę Żukowska, godna polecenia. Właśnie u nich robiłam nos. Polecam, świetna chirurg  plastyczna

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że dr Anna Olender jest naprawdę godna polecenia. Ja jestem bardzo zadowolona, że to właśnie do tej kliniki trafiłam, bo efekt jest fenomenalny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie operowała wspomniana wyżej dr Dorota Żukowska ale ja byłam w Białymstoku w klinice Humana Medica Omeda . Tutaj operowałam nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dr. Natalia Kamieńska z Katowic jest godna polecenia, jestem po zabiegu korekty nosa i dzięki niej czuję się lepiej sama ze sobą. Sam zabieg oceniam pozytywnie i bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×