Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zelkaaaaa

operacja plastyczna nosa

Polecane posty

Gość gość
U mnie już pół roku po operacji nosa. Bardzo się cieszę, że podjęłam decyzję o operacji. Wahałam się 2 lata a teraz wyglądam super i czuje się lepiej z takim zgrabnym nosem;) operacje robiłam w Polanicy u doktora Łątkowskiego więc najwyższa półka, ale bałam się iść do kogoś mało znanego. Udzielam się tu czasem bo widzę, że dużo osób boi się operacji tak jak ja się bałam, ale w pewnym momencie jeśli jest to dla was ważne podejmiecie tę decyzję i będzie ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxx
Hej dziewczyny jesten dobę po operacji nosa puki co efektów nie widziałam bo na nosie jest gips ale już widać ze jest dużo mniejszy i prosty po ściągnięcia gipsu ok 2 tygodnie Dam znać jak efekt na dzień dzisiejszy jestem przeszczesliwa bólu 0 jedyny dyskongort to suchość w gardle i zapisany nos tak ze jesli któraś ma wątpliwości co do bólu to z ręka na sercu nie boli !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ponad 2 lata temu zdecydowałam się na operacje nosa w klinice Sankowskiego,zbagatelizowałam negatywne opinie o tym lekarzu ,myślałam,że to konkurencja,niestety to ,co mi wykonano zasługuje na proces ale w naszym kraju trudno jest wyjaśnić ze nierówności i brak proporcji jest gorszym stanem niz niewielki garbek i prosty nos przed zabiegiem .Nie polecam Sankowskiego,szkoda że tyle negatywnych opinii(okazało sie że nie jestem jedyna ,a nawet bardzo duzo osób jest niezadowolona po jego operacjach nosa)zniknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie po Szczycie Nos do rekonstrukcji się nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety po sankowskim jest wiele osób niezadowolonych ,ja mam tak dziwnie zrobiony ,że przy oczach nos wydaje sie szerszy a zwęża się ku dołowi ,masakra.Chciałam na poprawke do szczyta ,ale zrezygnowałam ,jemu tez nie zawsze wychodzi,czy ratunek tylko zagranicą.Podobno we francji maja dobrych plastyków u nas dopiero raczkuje ta dziedzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paskudne te nosy w tej galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abertina
Od dziecka ogromny nos był moim problemem. Najgorszy był widok z profilu. Przez ten kompleks naprawdę wiele w życiu straciłam, więc w końcu też wybrałam się na operację. I żałuję, że zdecydowałam się na to tak późno. Trafiłam w ręce dr Anny Olender, naprawdę dobry chirurg. Jestem zadowolona z całej opieki, jaką mnie otoczono w klinice w Żarkach-Letnisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu nie stać Cię na lepszą reklamę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ania ma masę negatywnych opinii jesli idzie o nosy.....poczytajcie uwaznie beauty w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak ognia boję się chirurgów, dlatego zawsze próbuję mniej inwazyjnymi sposobami. :D Można spróbować zabiegu modelowania nosem kwasem hialuronowym. http://ziemiaszydlowiecka.pl/czy-zmiana-ksztaltu-nosa-bez-operacji-plastycznej-jest-mozliwa/ Niby efekty nie są tak spektakularne, ale zabieg o wiele bezpieczniejszy i mniej skomplikowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskala
ja się zdecydowałam i nigdy więcej żadnych operacji, ból, krew pot i łzy. Dochodziłam bardzo długo do siebie, brak apetytu najgorszy, a jak już coś jadłam nie czułam smaku, też tak miałyście? Ja piłam Nutramil żeby nie zwariować, nie czuć głodu i szybciej do siebie wrócić po operacji. Z nosa średnio jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskala
a stolce masz po nutrag0wnie dobre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka operowała nos w klinice Dermed w Łodzi u dr Doroty Żukowskiej, sama tez po wakacjach będę miała operacje. Już się nie moge doczekac zmiany wyglądu mojego nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze nie mówią prawdy i nigdzie nie spotkałam się z opisem że nos puchnie nawet do 2 lat, co jest nie fair gdyż ten fakt sie ukrywa. Na 9 miesiecy po CKN czubek nosa jest zdrętwiały i nadal puchnie jak mu się podoba i kiedy mu się podoba. Lekarz mówił że opuchlizna zejdzie do 3 miesiecy ale nie mowi ile potem jeszcze bedzie puchnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na początek to polecam wypróbować kwas hialuronowy do korekcji nosa, zamiast od razu iść pod nóż. W moim przypadku to wystarczyło. Byłam w gabinecie http://medestetic.pl/ i teraz mam zgrabny nosek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem po operacji nosa u dra Łątkowskiego, który zostal mi polecony jako swietny chirurg, zobaczcie na galerie nosów przed i po - http://www.chp.pl/Operacja-nosa/27 niesamowite jak pieknie mozna zrobic nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, czytam z ciekawością o waszych operacjach. Trzymam mocno za wszystkich kciuki, bo to wielki stres i wydatek a wszystko okupione jest cierpieniem. Sama już zapisałam się na konsultacje do dr. Bromy i moje pytanie, czy ktoś z Was robił sobie u niego nosek, jakieś opinie, foty ect? U Pania dr. będę już 2raz wcześniej modelował mi łydki i świetnie wyszło, ale nos to nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pliz no niech ktoś powie że Broma ładne nosy robi. Plizzzzz plizzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello, szukam kogoś z wawy kto robi ładne wąskie noski. Proszę polećcie mi kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broma, jaki Broma?? Wąski mogę ci oddać mój od pewnego warszawskiego partacza. Teraz nadaje się ro rekonstrukjci żeby go poszerzyć. Ale kto wie może tobie by się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Czy ktoś może mi polecić którąś z klinik w woj.pomorskim.Najlepiej trójmiasto. Chodzi oczywiście o operacje plastyczna nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R2307
Witam, czytam posty od kilku miesiecy.... a pocztaku oczekiwalam na operacje, teraz jestem juz po . To co przezylam to prawdziwy koszmar. wydawlo mi sie ze jestem silna psychicznie....ae tylko mi sie wydawalo -jak sie okazuje ;) Zaraz po operacji po scianieciu opatrunkow nie moglam poznac samej siebie. twarz byla tak napuchnieta ze nos wydawal mi sie strasznie maly, za maly...nieporoporcjonalny do twarzy, czulam sie jak chinka....oczywiscie panikowalam jak chole...a! po jakims czasie -ok 2 kolejnych tyg.obrzek na twarzy zmniejszyl sie, co za tym idzie ns zdawal sie rosnac. nadal byl nieproporcjonalny, a nawet krzywy. Opuchlizna najpierw byla po jednej strnie nosa , pozniej wyszla w innym miejscu co deformowalao go calkowicie... teraz jestem 2 miesiace po operacji i dopiero moge stwierdzic ze w miare komfortowo czuje sie od 2 tygodni. Pisze o ty wszystki zeby UPRZEDZIC! ze efekt operacji moze pocztkowo przerazic. kazdy idzie na zabieg i nie zdaje sobie sparwy z tego jak wplyie to na wyglad calej twarzy, wydaje nam sie ze bedziemy mieli idealny nosek. T co ja przezyam przez ostatnie 2 miesiace to koszmar, nie wychodzilam z domu.... wyprowadzilam sie do rodzicow na wies...zeby nikt mnie ne ogladal, czulam sie okropnie, mialam zalamanie...martwila sie o mnie rodzina, calymi dnaimi plakalam, zalujac podjetej decyzji, siezialam godzinami na forach , wczytywalam sie w Wasze wypowiedzi...szukalam odpowiedzi kiedy zaczne normalnie wygladac i przestane sie wstydzic wlasnej twarzy. Na ten moment jest ok, nie mowie ze idealnie, bo ideealnie nie jest.l z tygodnia na tydzien rzeczywiscie widze poprawe i czekam ...czekam na efekt koncowy i wierze ze lekarz podolal. i nosek bedzie wpozradku i przestane zalowac podjetej decyzji, bo sluchajcie...narazie na ten oment wolalalbym swoj stary , mimo ze krzywy z garbkiem nos. oze zmienie zdanie....napsze Wam zapol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operacja plastyczna nosa to nie taka latwa sprawa. Ale mysle, ze kazdy kto ma spore kompleksy z powodu swojego 'kinola' ze tak brzydko powiem, jest w stanie sie poswiecic i dac pokroic. Ja sie dalam, bo juz dluzej patrzec na swoj wielki nochal nie moglam. Odbieral mi sporo urody, zreszta juz jako małolata bylam z niego niezadowolona i skrycie marzylam o operacji :) no i stalo sie- pol roku temu zrobilam zabieg w szpitalu Medicover. Efekt- rewelacyjny. Wiadomo, ze nos dochodzi do siebie bardzo powoli po operacji, ale z dnia na dzien wygladam coraz lepiej :) I jak sobie pomysle, jak cudownie bede wygladac na koniec... ahh, w koncu bede miala sliczny maly nosek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tych okolicach jest spora konkurencja, medycyna estetyczna bardzo się tu rozwinęła, a co za tym idzie ceny są dość niskie, bez ubytku na jakości wykonywanych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orientuje się ktoś może czy przy operacji jakąś przeszkodą jest to, że wcześniej nosiło się kolczyki? Bo wiadomo, skóra w takich miejscach jest już inna. Nie stać mnie na razie na tak duży wydatek, za to póki co kolczyki optycznie poprawiłyby wygląd nosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzajcie specjalizacje,czy aby lekarz na pewno jest chirurgiem plasycznym.I nieprawda,ze lepszy laryngolog bo umie prostować przegrody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na pewno nie można wybierać pierwszego lepszego lekarza, tylko kogoś kto posiada stosowne uprawnienia i doświadczenie. Sama poddałam się operacji nosa w tej klinice w Warszawie http://www.drchecinski.pl i jestem bardzo zadowolona z efektu. Lekarze z tej kliniki podchodzą bardzo indywidualnie do pacjenta i wciąż się doszkalają na różnego rodzaju sympozjach. Wszystko przebiegało bezpiecznie, także jeśli szukacie dobrego specjalisty w stolicy, to warto wybrać się na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak trafisz w dobre ręce to na pewno efekt będzie zadowalający. ja miałam taki zabieg- miałam złamany nos i krzywą przegrodę. Wybrałam klinikę http://lagunaestetica.pl/ w Gdyni i pozbyłam się kompleksów raz na zawsze. Pierwsze dni były mało przyjemne, ale po tygodniu z dnia na dzien coraz lepiej. Ogólnie jest to do wytrzymania, w końcu mamy dostęp do środków przeciwbólowych, jest XXI wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja operowalam u bromy 8 lat temu.nos mialam tragiczny, po operacji nie jest idealny ale ja jestem zadowolona bo nie oczekiwalam cudow. W sumie to jestem zadowolona ze jego wybralam bo moglo byc gorzej. Ogolnie to on ladnenosy robi. Widzialam na zywo jedna dziewczyne z nosem od niego i byl super. Na pewno nie robi swinskich malutkich tylko takienormalne pasujace do twarzy. Po prostu eliminuje wady tego nosa ale nie zmienia go na inny nos. To ten sam nos tylko bez garba/krotszy/nie opadniety itd.to bylo 8 lat temu wiec teraz na pewno sie jeszcze lepiej wprawil. A sam matakiladny nosek ze az facetowi nie pasuje taki maly ladny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialem korekcje nosa przeprowadzana w 2012 krakowie w szpitalu sw rafala przez pania chirurg rowniez z Krakowa, nie bede podawal nazwiska chirurg, nie chce jej reklamowac czy cos. Generalnie jestem srednio zadowolony, nos byl bardzo krzywy i garbaty, o ile teraz garba nie ma to nos nadal jest krzywy, chirurg jakos nie wyprostowala porzadnie przegrody (nie wiem czemu byc moze sie nie dalo) tylko nos został lekko pogrubiony, jest troche szerszy tak ze teraz ta wada mimo ze jest to nie tak sie rzuca w oczy jak uprzednio. No coz nie dogadalem sie z pania chirurg w zakresie pożądanych rezultatow i tak to wyszlo, moglem wybrac wtedy lepszego chirurga. Generalnie z tego co sie zorientowalrm to cudow nie ma, z krzywego nosa zrobia mniej krzywy, garb moga jako tako sciac, z duzego nosa zrobia troche mniej duzy. Aha i uwazajcie na antybiotyki fluorochinolony bo powoduja trwale kalectwo (fqwallofpain.com, fluoroquinolonestories.com, ciproispoison.com, fqwallofpain.com) lekarze nie sa tego swiadomi i faszeruja ludzi tym swinstwem podczas operacji a mozna zastosowac bezpieczniejsze antybiotyki. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×