Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zelkaaaaa

operacja plastyczna nosa

Polecane posty

Gość gość
Dziewczynki po zabiegu, jestem ok 10 dni po zabiegu. Szwy zdjęte, opatrunek tez. Miałam z jednej strony usuwaną chrząstkę i wydaje mi się że ten nos nie jest symetryczny całkowicie. Czy jak jest szew gruby po jednej stronie od wewnątrz to ta strona ma prawo byc jeszcze bardziej spuchnięta? czy nie powinno byc to widoczne na zewnątrz? Dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos słyszał, żeby nos po zabiegu smarowac maścią na hemoroidy, albo na stłuczenia? No i czy dotykanie tego nosa po zdjęciu opatrunków szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tequilla07
Miesiąc temu miałam zabieg całkowitej korekcji nosa (przegroda, usunięcie garbka, skrócenie) u Doktor Pani Grażyny Nasińskiej-Jurek w Klinice Doktora Szczyta. Wybrałam Panią Doktor na podstawie solidnego researchu w sieci. Na konsultację czekałam 3 tygodnie, a na termin zabiegu miesiąc - polecam okres wakacyjny. Podczas konsultacji Pani Doktor rzeczowo przedstawiła mi każdy aspekt operacji. Musiałam zrobić wszystkie niezbędne badania. W dzień operacji ustaliłyśmy pożądany kształt nosa i miałam rozmowę z anestezjologiem. Operacja trwała 1,5h, od razu się wybudziłam i bardzo dobrze się czułam. Spędziłam noc w szpitalu, a następnego dnia rano miałam kontrolę z Panią Doktor i wyjmowane setony. Szczerze, to dużo nasłucham się o tych setonach i nie było to może przyjemne, ale trwało moment, a był to najgorszy element całego procesu. Z instrukcjami wróciłam do domu. Poza sińcami i zatykającym się cieknącym nosem, wiadomo, byłam słaba po narkozie. Oprócz złego wyglądu, czułam się na prawdę dobrze, mogłam normalnie wszystko jeść i pić, sama się kąpać itp. Po tygodniu zdjęli mi gips i szwy, i mimo obrzęku już nos wyglądał super. I 8 dnia po operacji już wyszłam dłuższy spacer. Sińce co prawda utrzymywały się przez 3 tygodnie, ale dobry makijaż pozwala funkcjonować normalnie.Po miesiącu nos już jest sztosem, wygląda lepiej niż to sobie mogłam wyobrazić, Pani Doktor przeszła samą siebie. Uważam ,że jak ktoś jest bardzo zdeterminowany na spełnianie swoich marzeń w takiej formie i ma do tego predyspozycje ( jest zdrowy itp) to przechodzi przez to bez problemu :) Jestem teraz mega szczęśliwa i nie żałuję swojej decyzji. Dodam jeszcze, że Pani Doktor jest przesympatyczną osobą, ale ma konkretne podejście do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam plastykę nosa, która wykonał http://www.drnawrocki.com.pl. Miałam poważne zniekształcenia na skutek urazu, ale po kilku zabiegach, które wykonał dr Ryszard Nawrocki czuję się fantastycznie. To świetny specjalista - gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie się nabrać na reklamę Ryszarda Nawrockiego, na innych wątkach również się reklamuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak moge sie z Toba skontaktowac? Tez mam operacje plastyczna nosa wkrotce u dr Nawrockiego. Chcialabym pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj jakiś kontakt do siebie, odezwę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotea77
Ja za 3 tygodnie mam zabieg u chirurga Gromadzińskiego, w jego klinice w Poznaniu. Trochę się stresuje, ale czytałam wiele pozytywnych opinii na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moj e-mail: prywatne11@onet.pl Czekam na kontakt "gosc" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Jestem 3 tydgonie po pełnej korekcie nosa. Miałam łamaną kość, prostowaną przegrodę i modelowane chrząski-końcówkę nosa. Opuchlizna się jeszcze utrzymuje. Końcówka nosa jest bardzo okrągła. Czy masowanie jej i ugniatanie może sprawić, że stanie się ona bardziej szpiczasta? Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie pomoże. Będzie okragła ,może tylko mniejsza jak zejdzie opuchlizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po repozycji ności nosa- łanamiu i nastawieniu kośćw tym miejscu po jakiś czasie zacznie narastać i jest możliwe by w tym miejscu zrobiła się troche "grubsza"- bardziej wystająca"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób CT 3D twarzoczaszki.Bedzie widać czy kości zostały prawidłowo ustawione.Często lekarze żle je ustawiają,jest przerwa w kościach nosa i nos jest szeroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy, któraś z Was mogła by szczerze odpowiedzieć na moje pytanie? Jak to tak naprawdę jest? czy gdy opuchlizna z nosa schodzi nos faktycznie staje wię wizuelanie dłuższy? Czy przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera8455
Operację nosa miałam robioną pół roku temu. Przeprowadzała Dr n. med. Dorota Żukowska, bardzo sympatyczna kobieta. Z korekty jestem bardzo zadowolona, teraz nos wygląda tak jak zawsze chciałam. Mogę polecić tego chirurga! Co do opuchlizny to trochę twa zanim zejdzie, trzeba być cierpliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg i rekonwalescencja nie należały do przyjemnych, ale przynajmniej pozbyłam się brzydkiego garba ze swojego nosa. Klinika doktora Łątkowskiego w Polanicy jest nowoczesna, a ja pozbyłam się kompleksów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dokładnie 17 dni po operacji nosa z przeszczepem chrząstki z ucha. Nos jest jak u zombie albo świnki, zadarty, dziurki kazda inna, przegroda miedzy nimi jakby "wyrwana" w jednym miejscu (był tam duży strup". Liczę, że coś się jeszcze zmieni... Plisss pocieszcie mnie :( Czy jest możliwe, że opadnie??? Wygląda jakby przyklejony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 10 lat temu złamany nos na treningu i od tego czasu jest krzywy co widać nawet z kilku metrów i do tego duży. Zdecydowałam sie na zabieg bo ten nochal strasznie mnie szpeci. Ile kosztuje operacja? Czy 5000 zł wystarczy? Można z takiego nosa zrobić prosty,mniejszy i lekko zadarty czy to niemożliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12-15 tys Ceny zawieraja 23% vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślałam o operacji długi czas, bo nie lubię swojego nosa od kiedy pamiętam, na yt dziewczyna dodała film o komplikacjach jakie ją spotkały po korekcji nosa, warto zobaczyć, mi się odechciało operacji od razu. https://www.youtube.com/watch?v=NqbOdpRrb_U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam parę miesięcy temu u http://drosuch.pl/ nosek w końcu bez garba, którego nabawiłam się jeszcze w młodości po złamaniu nosa miałam takie zgrubienie, strasznie tego nosa nie lubiłam chociaż pewnie wszyscy się przyzwyczaili, ale ja przez lata marzylam żeby mieć w koncu prosty nos. Gojenie się przebiegło bez problemów, trochę się bałam samej operacji ale było ok, a teraz czuję się dużo lepiej z nowym wyglądem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Czy jest tu ktoś kto miał robioną operację plastyczną nosa przez któregoś z chirurgów z kliniki dr. Sankowskiego (dr. Greese, dr. Ulatowski, dr. Witkowski) lub przez panią dr. Tuszyńską z kliniki Krajmed.? Albo słyszał jakieś opinie o tych chirurgach.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po pełnej korekcie noska u dr Marka Szczyta i nie mogę być bardziej szczęśliwa mimo ze jeszcze mam gips nos wygloda super jest opuchnięty tak jak i buzia klinika drszczyta na najwyzyszym poziomie jaki można mieć , opieka cała noc przyjemna atmosfera , przy usypianiu mnie doktor głaskał mnie a anastolog trzymał za rękę jak podał mi maskę czułam się bezpiecznie jak nigdy zasnęłam z uśmiechem i z uśmiechem się obudziłam ❤️ Jestem w 7niebie uwielbiam ta klinikę i napewno niedługo tam wrócę na kolejne zabiegi ! Miko ze asz z Uk ale oni są najlepsi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecja889
Tutaj http://szpitalse.pl/ w tym szpitalu wykonywane są tego typu operacje. Nieraz są koniecznością, a niekiedy w ten sposób z powodzeniem można poprawić swój wygląd. Jest to poważna ingerencja w nasz organizm, dlatego też powinien wykonywać ją specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula89
Może to głupota, a może nie ale też zastanawiam się nad operacją plastyczną. Bardzo mi się nie podoba mój nos, ponieważ ma garba. Znalazłam ciekawą ofertę na jednej stronie http://www.chirurgiaestetyczna.pl/korekta-nosa.php . Wydaje mi się, że klinika jest naprawdę profesjonalna i rzetelna. Z tego co przeglądnęłam ofertę to dużym plusem jest również niska cena jak na tak fachowy zabieg. Myślę, że zaryzykuję i spróbuję tej metody poprawy wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam operacje w sławnej klinice z telewizji . Miałam garbaty nos , ale doktor dodał że jeszcze trzeba go zwęzić mimo że i tak był cholernie wąski . ale co zarobić 10 tyś garb plus zwężenie wziął 14 tyś, doszły do tego płatne wizyty, badania prywatne więc wyszedł 15 tyś. 2 tygodnie po operacji mam dalej garbaty nos. nie taki jak przed operacją bo jest mniejszy garb. Ale dalej jest. jestem załamana, bo to nie tylko moje fanaberie i czepliwość, ale skoro wszyscy znajomi nadal mówią że jest garb ale mniejszy to znaczy że tak jest. Ja nadal nie mogę patrzeć w lustro . Najgorzej że się załamałam psychicznie i popadłam w depresję bo płacze przez cały czas jak tylko zobaczę siebie w lustrze. Najgorzej boli to że wyszedł mi 15 tyś i brałam na niego kredyt by moje największe marzenie o prostym nosie się w końcu się spełniło. Nie wiem jak komu ale dla mnie to jest dużo bo bogata nie jestem, już nie wspominam o ryzyku i fatalnym samopoczuciu po operacji. .Zastanawiam się czy taka sławna klinika przyzna się do błędu i poprawi mi nos, czy może zwali na mnie pacjenta że coś zrobiłam nie tak ??/ jeszcze do nich jadę na wizytę . Trzymajcie za mnie kciuki. Znając doktora jak zwykle powie że garb na nosie to jeszcze opuchlizna i każą czeka 6 miesięcy, żeby ktoś zapomniał o sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio szukałam dobrego specjalistę. Trafiłam z polecenia do kliniki chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej - Chęciński w Warszawie. Wszystko skończyło się pomyślnie. :) Wcześniej bardzo się bałam, ogólnie boje się wszelakich zabiegów wiec tym bardziej szokiem dla mnie było to, że się na to jednak zdecydowałam. Jednak niczego nie żałuje bo efekt jest mega i ładnie wszystko się zagoiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimi00711
Gościu z listopada :) Nie wiem czy jeszcze to czytasz, ale jeśli chodzi o nosy to kliniki dr Sankowskiego ze swojego doświadczenia nie polecam. Mnie operował Greese-Łyko (swoja droga bardzo sympatyczny) i jeszcze jeden, taki gburowaty ale nazwiska nie pamiętam. To było już kilka lat temu. Nos się skrzywił w prawą stronę i wygląda koszmarnie :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×