Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zelkaaaaa

operacja plastyczna nosa

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam pójście do doktora małka https://www.robertmalek.pl/ robi naprawdę dobre operacje, zresztą możesz sobie zobaczyć na jego stronie efekty operacji. Mówią same za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to jest tylko plastyka tkanek miękkich? Bez kości? U mnie musiałaby to być całkowita korekta, mam spory garb na nosie, krzywą przegrodę i ogólnie niesymetryczny nos. Czy takimi przypadkami też się tam zajmują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdiAdi
@gość z 00:20 Oczywiście - zapisz się na konsultację do Dr Wacławowicza to powie Ci wszystko co i jak - to świetny fachowiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladonka
Długo zwlekałam z decyzją o operacji, bałam się, nie wiem, bólu, efektu itp. W końcu poszłam na konsultacje do dr Olender i zdecydowałam się na operację. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhinonorhino
Miałam i przeszłam ją bardzo dobrze. Trochę po operacji bolało, wiadomo, tampony przeszkadzało, kilka dni gorzej się oddychało, ale ogólnie dla tego efektu warto było się przemęczyć. Operację robiłam w orthosie u dr Wacławowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka698
Ja przeszłam zabieg korekty nosa nie tak dawno i nie ma co się bać, a co do bólu to jest się znieczulanym więc nie ma strachu. Doktor Żukowska z Łodzi robi bardzo dobre zabiegi medycyny estetycznej, u niej właśnie miałam robiony nos i efekt jest piękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś operował nos u dr.Kobusa z Polanicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operacja plastyczna nosa nie należy do łatwych, dlatego trzeba wybrać profesjonalny gabinet. Ja poprawiałam swój nos w gabinecie dr Raczkowskiej i jestem bardzo zadowolona z efektów. Mój nos wygląda na zgrabny i proporcjonalny do twarzy. Polecam każdemu ich usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna reklama wszędzie gdzie możliwe- trzy wątki naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka_P
Ja zrobiłam sobie operację plastyczną nosa u doktora Pabiańczyka dlatego że przez mojego kulfona ciężko mi się oddychało. Po zabiegu nie dość, że mogę się cieszyć pięknym nosem (a więc piękniejszą twarzą) to jeszcze zdecydowanie lepiej mi się oddycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12390tt
W tym roku miałam robioną plastykę nosa. Od kliniki dostałam zalecenia w których jasno było napisane, że przez 4 tygodnie nie mogę nosić okularów. Chciałam być pewna, że nie odkształce nosa, więc założyłam je po 5 tygodniach od operacji. Po 3 godzinach je zdjęłam i zauważyłam lekki dołek na nosie. Wcześniej wyczuwałam tam jakąś nierówność, ale nie było to widoczne a tym bardziej nie było żadnych odształceń od okularów. Poszłam na wizytę kontrolną do chirurga, który stwierdził, że nie powinnam nosić okularów przez 6 tygodni. Powiedział, że może ten dołek zniknie. Zasugerował, żeby wykonać zabieg polegający na wstrzyknięciu tłuszczu. Nie wiem jak mam się do tego odnieść. Szpital wydając mi zalecenia chyba powinien na nich umieszczać poprawne informacje. Operacja była kosztowna i liczyłam, że szpital zapewni mi odpowiednią opiekę a teraz zostaje narażona na dodatkowe koszty i ból. Ile wy czekałyście z założeniem okularów? Czy ktoś miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam operowana przez dr. Jadczaka i jestem załamana, mój nos jest dawno wygojony, a wygląda koszmarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedRose79
Trzeba się swoje wycierpieć, nosić te tampony po...ale warto. Mam dziś piękny, kształtny nosek dzięki Pani dr Dorocie żukowskiej, wspaniała chirurg plastyczna. Operowała mnie w łódzkiej klinice Dermed. Dziękuję bo dzięki dr jak i personelowi kliniki mam ładny nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tampony?? Może jeszcze " ob"??Jesteś pewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika433
Ja długo nie mogłam się odważyć na korektę mojego zbyt dużego nosa ale w zeszłym roku podjęłam decyzję. No i cieszę się, teraz dużo lepiej się czuję w swoim ciele. Także warto, a sam zabieg doktor Żukowska z Łodzi mi wykonywała, kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam równo rok temu, korekta czesci chrzestnej z przeszczepem chrzastki z nosa. W 70% jestem zadowolona, nos jest mniejszy, z ladnym profilem, niestety skrzywiony jest w jedna strone, w jednej dziurce chrzaska jest bardziej widoczna. Chyba mam zrost, bo czuc pod palcem gule jak przejezdzam po nosie palcem. Czy bym powtorzyla operacje? Tak, bo rezultat jest lepszy niż gorszy. Ból to pikuś w porownaniu z tym co przezywalam psychicznie po wyjeciu setonow (wielki bol, ale sekundowy) i zdjeciu opatrunku: nierowne dziurki, nos zadarty jak u swinki, mowili na mnie “majkel” przez pierwsze 2-3 miesiace. Dlatego warto poczekac chociaz pol roku na jakis zadowalajacy efekt. Nie mialam jakis oczekiwan, mam ponad 30 lat, wiec nie jestem na tyle glupiutka zeby wierzyc, ze lekarz spelnia marzenia typu “chce miec nosek jak angelina jolie”. Na pytanie czego oczekuje powiedziala prawde, chce polepszyc wyglad nosa na ile to mozliwe, a nie jestem lekarzem i nie wiem co mozna wyczarowac z mojego nosa. Poza tym warto skupic sie na proporcjach twarzy, a nie mam jakiejs malutkiej, wiec maciupki nosek tez by mi nie pasowal. Pewnie moglabym czepiac sie i zrobic poprawke, ale a)nie mam na to kasy b) nikt nie gwarantuje 100% zadowolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edit: Z przeszczepem chrzastki z ucha*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adela

Dziewczyny, zdecydowałam się i ja na operację. Jestem umówiona na wizytę do dr Anny Olender, bo wiele osób ją polecało. nie mogę się już doczekać! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Jestem 3 tygodnie po operacji nosa metoda otwarta. Miałam prostowana przegrodę, zmniejszany i zwezany nos oraz  nozdrza. Nos nie jest opuchniety ale caly czas boli tak samo jak glowa. Chcialam zapytac czy ktos z Was mial podobne dolegliwości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O ja tez robilam poprawke kwasem i wyszlo swietnie. Ale a propos postu powyżej dlaczego brzmi jak ewidentna reklama? I jeszcze pofatygowalaś sie podac link.

Moja pani dr jest świetna, potrafi zrobic cuda - usta, volumetria, ostatnio nosek mi zrobila. Ale nie mam potrzeby pisac pochwalnych tekstow i podawac jej nazwiska. Ona i tak jest na tyle oblegana że ledwo się mozna umówić ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kesia

Czasem operacja jest jedynym wyjściem, tak było w moim przypadku. Byłam na kilku konsultacjach, ale dopiero u dr Olender czułam, że jestem we właściwym miejscu. Zdecydowałam się na operację nosa i efekt jest świetny. Mam piękny, naprawdę zgrabny nosek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie widziałam żadnych komentarzy dotyczących tych nachalnie reklamowanych lekarzy na forach o operacjach plastycznych. Czy na kogoś ten spam działa? Maniakalnie zachwycone osoby i zero opinii na profesjonalnych forach.. Nikt nie jest taki zachwycony nawet po bardzo udanej operacji. Nos jak ziemniak przez wiele miesięcy, załamanie nerwowe i wątpliwości co 5 minut co do ostatecznego efektu, to jest normalna reakcja, a nie "ekstaza" i zachwyt.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warielleka

Mój garbaty nos po zabiegu stał się smukły i lekko zakręcony na czubku czyli tak jak sobie zażyczyłam u doktora Łątkowskiego podczas konsultacji. Opuchlizna długo schodziła, ale nie miałam żadnych komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałam jak na mój gust zbyt duży nos, i 3 lata temu zdecydowałam się na operację. Zabieg przechodziłam w Orthosie w Komorowicach w województwie Śląskim, i zabieg przebiegł bezproblemowo, a personel był bardzo uprzejmy 🙂  Po procesie gojenia ja czuję się wyśmienicie a nosek w końcu jest w takim kształcie jaki sobie wymarzyłam.Jeśli ktoś by się zastanawiał to jeszcze raz polecam Orthos w Komorowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliio

ja mialam garbaty nosek,nie podoalo mi sie, chcialam zmienic!! bardzo! znajoma polecila mi pania Dorote Żukowska, super, umiejetnosci i doswiadczenie godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co sądzicie o dr Macieju Koźliku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin

Stanowczo odraczam tego lekarza, zniszczył mój nos i moją twarz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciakajacia

Poprawkę nosa robiłam u doktora Knakiewicza w Knack Clinic i nie miałam powikłań. Po samym zabiegu jak zeszło znieczulenie to bolało, a tak to wystarczyło przetrwać ten najtrudniejszy okres aż zejdzie opuchlizna. Mimo wszystko mogę powiedzieć że było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×