Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przedsiebiorca_jutra

ile wyciągacie na działalności

Polecane posty

Gość przedsiebiorca_jutra

witam, planuję rozpocząć działalność gospodarczą - usługi mam pytanie, ile wyciągacie na jednoosobowej działalności? da się z tego wyżyć ile czasu minęło, zanim prowadzenie firmy zaczęło sie opłacać? ja będę miała ok. 1200 zł kosztów stałych miesięcznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVision
To wszystko zależy od branży. ;) Jeśli usługi są innowacyjne i od razu znajdą się kupcy to można zacząć zarabiać natychmiastowo. Najczęściej jednak mniej więcej po roku/dwóch przy dobrym zarządzaniu można zobaczyć pozytywne efekty finansowe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedsiebiorca_jutra
tak to wiem, ale jak to jest u was w praktyce? usługi nie są innowacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś na wykładzie usłyszałam, że 75% firm upada w pierwszym roku działalności. Tak więc sam(a) sobie odpowiedz ile możesz na początku zarabiać... Trudno jest przewidzieć ile wyciągniesz, dużo zależy od branży i Twojej inwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i też o zwykłego farta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVision
Ależ usługi jak najbardziej mogą być innowacyjne. ;) Ile powstaje nowoczesnych aplikacji chociażby na Androida? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli zaczynasz i pytasz innych ile będziesz w stanie zarobić nie podając branży , miejscowości itp to już na wstępie nie wróży nic dobrego. postaraj się dołączyć do kogoś z doświadczeniem. na początku to naprawdę trudne a są to często decyzje, które determinują naszą dalszą karierę zawodową prowadzę z powodzeniem działalność od kilku lat ale wszystko zaczęło się od podpisania kontraktu z usługodawcą co w pierwszym dniu pracy praktycznie oceniło mi zyskowność w konkretnych miesiacach przez najbliższe kilka lat. ale niewiele osób ma tyle szczęścia. w tej chwili szukam pomysłu na dodatkowa działalność i naprawdę niewiele jest możliwości szukam osób z poznania lub wielkopolski z pomysłem, chęciami do dzialania. nawet bez środków na start. kogoś z umiejętnościami np. krawieckimi, handlowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×