Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzis jako gosc

mezczyzni nie maja pojecia o seksie

Polecane posty

Gość jzb
dlatego powinnismy sie trzymac razem proponuje za godzine, gdziekolwiek zerzniemy sie w trojke, gdzie popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twierdzisz,ze tylko my tacy ujowi? No coz widac swoj do swego ciagnie a poza tym dzieki Nam ci piekni wiedza,ze tacy sa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze za dwie jzb co? daleko mam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właściwie też, a wiecie jak to kobieta, nie wiem co mam na siebie włożyć, więc to może trochę potrwać...no max 1,15h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i poszli sami... trzymajcie sie i dobranoc moze do kiedys jeszcze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
to za dwie tu jest holiday inn sprawdze czy są wolne pokoje chyba ze na łące nad wislą pod tym krzakiem co sie juz raz r****lismy z ranyą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes! ale Ty nie masz na siebie nic wkladac:-P na pewno nic gustownego,szybko sie zerwie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
sami nie pojdą ranya sie boi ze mna sama lazic mowi ze mi nie wierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pod tym krzakiem ilu Was bylo?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam, chyba mnie akurat wtedy nie było ale to zupełnie nieistotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra bo tak juz nie mam sily dobranoc Wam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
ja ranja i friz ranyi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz teraz nie, nastepnym razem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
jaka grzeczna :) nie bylo mnie :) to bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge, te dwa razy powinny wystarczyc:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
ranya jest sliczna ja bym napisal na twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest,pisala,ze przecietna:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swojego? a mowilas,ze nie bylo Cie w tych krzakach:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
byla byla tylko jest grzeczna i niezrecznie jej sie przyznac ona taka jest na początku ale potem to juz calkiem normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
oczywiscie ze jej tam nie bylo co ty sobie myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespietejnocy
Temat sie rozpoczal ciekawie poczytalem pare stron ale pozniej zaczely sie docinki,p.....nie i Chopinie a na koncu zrobiliscie jakas czaterie.Wsumie nic konkretnego sie nie dowiedzialem,choc mialem taka nadzieje.Zenada.Zamknijcie juz temat szkoda czasu dla innych zeby to czytali.Autorka tematu zadowolona?W temacie stwiedzilas cos na podstawie swoich doswiadczen i co dalej?Czy chcialas sie tylko wyzalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne jesteście, same nie wiecie czego chcecie a wszystko na co was stać to że kobieta zmienną jest... ale do narzekania pierwsze, później przepraszam ja tak nie myślę, różne rzeczy się mówi ale to nie jest przecież prawda :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannah montana
nie zgadzam się, uważam, że odpowiadałam merytorycznie i na temat, dopóki nie zjawił się "gość", nazywający kobiety facetki i nie zaczął hejtować, zresztą temat zawsze można reaktywować:) Chociaż z drugiej strony nad czym tu dyskutować jeśli Panowie nie potrafią znieść krytyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary gość
Panowie są otwarci na krytykę...ale konstruktywną. Niestety w postach wpisywanych masa jest narzekań i marudzenia. I niestety generalizowania - w końcu nie można wrzucać wszystkich facetów do jednego wora. Faceci często są tacy - bo takie są wasze oczekiwania. Albo macie panie pretensje, że on się nie domyśla itp - jakbyście nie wiedziały że facet to bardzo prosta maszyna - często trzeba głośno mówić i podpowiadać - a nie liczyć, że on się domyśli. Lepiej wyjaśnić, niż marudzić i nie mieć przyjemności ze wspólnych igraszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannah montana
teraz Ty stary generalizujesz:) nie wszystkie kobiety potrafią jedynie marudzić, ale ok, przyjmijmy, że pisanie "wy", "my" jest tylko pewnym uproszczeniem...myślę, że jednak macie problemy z odbiorem tego co do was mówimy, niby słuchacie ale nie do końca to do was dociera. I zapamiętajcie, że ciało kobiety, mimo wszystko jest wrażliwsze niż wasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary gość
hannah montana - w pewnych sprawach zgadzam się z Tobą. Czasem słuchamy was jak "zgaszonego radia" i możemy być będąc mocno podnieceni mało delikatni. Ale to efekt codzienności i "babskiego ględzenia", które sprawia że facet zakłada "filtry" na uszy i słucha jedynie selektywnie. I niestety czasem ważne sprawy umykają. Co do delikatności - to kwestia znajomości kobiecego ciała - nie wszyscy mają pojęcie jak być czułym i delikatnym - to kwestia chęci uczenia się i poznawania tego ciała etapami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×