Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Juleczka już się poprawiam od dziś obserwacje:D i nie możesz rezygnować z pierścionka wypasionego,facet powienien zarobić i na pierścionek i na obrączki,niech sie stara,co sobie wyobraża??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie Gościu masz rację... Nie odpouszczę... Zjadłam właśnie kanapeczkę z szyneczusią, papryczusią i pomidoraskiem- to ostatnie słowo jest podobno hitem na naszym funpagu :) Ech- ciężkie jest życie idolek FB, nieprawdaż? Ech tak myślę nad planem na nasze spotkanie i nie wiem, czy znajdziemy czas na jakiś plażing nad Wisełką po zakupkach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka jesteś zbyt wyrozumiała... :O Chyba przez zbliżającą się owu nie myślisz racjonalnie :( Gość45 dobrze Ci radzi - zasługujesz na wszystko, co najlepsze! Nie bądź minimalistą. Szanuj się i mierz wysoko :) kissek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka a nie ma w Krakowie bardziej prestiżowych miejsc na plażing smażing? Może by tak wynająć jakiś basen? Mmmm... drineczki, drinusie, drineczusie z palemką, palemeczką pelemunią... Mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmm oczywiście, że nie miałam na myśli plażżingu na jakiejs badziewnej łajbie. Wynajmiemy balon np. co Wy na to? lofciam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka mnie odpowiada każda opcja byle znajomych na fejsie ścisnęło z zazdrości a mojego jelonka jak zobaczy rachunek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że każda para leci "swoim" balonem... :) Na takie przyjemności nie można żałować :) Ma się tylko jedno życie - trzeba korzystać ile się tylko da :P A wybrałyście już wczasy? My we wrześniu chyba polecimy tutaj 😍 http://0.tqn.com/d/create/1/0/w/k/8/-/Le-Meridien-Bora-Bora---Aerial.jpg Bez szału może, ale ważne, że jest tam ładna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka skarbie przecież to nie MY będziemy płacić a nasze misiaczki! Szalejmy zatem, szalejmy! I co ja czytam? Ty chciałaś odpuścić pierścionek? NO WEŹ! Cena pierścionka pokazuje jak bardzo mu na Tobie zależy, czy będzie w stanie Cię utrzymać... :D A jak się dziecko pojawi (albo chociaż fasolka już) i będziesz musiała przerwać pracę? Niech kurde pokaże czy jest wart tego by z nim wiązać przyszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurde- dziewczątka kochane jesteście 😘 😘 Otworzyłyście mi oczy na wszystko :) Cena pierścionka pokazuje przecież wartość chłopa. O ja prostaczka, że tego nie czaję..:/ Zagubiona no szału nie ma, te domki mają lekko staroświeckie dachy, ale dasz radę. Najwyżej na zdjeciach do fejsa użyjesz fotoszopa :) Czyli rozumiem, że mam rezerwować te loty balonem dla każdej pary? Myślicie, że nasze Misiaczki nie przepłacą tego wypadu debetem na koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinno się wiązać z chłopakiem, który ma limit w koncie... :O Aż mnie ciarki przeszły jak zobaczyłam to oczami wyobraźni. To byłoby S T R A S Z N E !!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka my chcemy balon! :D Marionetka to by było straszne, masz rację. Brrrr! Mój teraz pracuje dzień i prawie całą noc - z przerwami o 9.30 na wiercenie brzucha o brylanty i potem 2h na sen na materacu. Czasem go zaprowadzę pod prysznic i zimną wodą go polewam z okrzykami: ożeń się ze mną! Cel uświęca środki. Tyle pracuje żeby go było stać na pierścionek, idealne wesele w stylu zastaw się a pokaż się, no i na inne moje POTRZEBY jak loty balonem czy też wczasy gdzie tylko sobie wymarzę. Niech mi pokazuje, że mnie kocha. A co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) Kurcze...nadrobię te stronki jak znajdę chwilkę czasu, ale doczytalam tylko tyle że założyłyście kółko różańcowe hmm... Strasznie dużo się tutaj dzieje U mnie ok, urlop podpisany, tak że w piątek zabieram się do pakowania :) jupiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się chyba cofnąć o kilka stron...gdzie ta tableka owulacyjna? i kto nas ma zapładniać? chodzi o naszych facetów czy sa jeszcze jacyś inni pretendenci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak pomijając temat pierścionków i wesel, przeczytałam właśnie na wp o sensacyjnych doniesieniach ws.śmierci Leppera. Zastanawiam się, czy faktycznie mógł targnąć się na swoje życie, to wszystko jakies dziwne. Od zawsze uważałam, że są sprawy o których zwykły człowiek nie wie, które są ukrywane np.w Pentagonie ale i w Watykanie...i tylko czasem zżera mnie ciekawość jak jest naprawdę, jak ta cała władza działa i czego nam nie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za trudne temaciki lolla zaczynasz poruszać,koleżaneczki nie zrozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolla to Lepper nie żyje??????? No co Ty gadasz? Ja myślałam, że on jest po prostu na urlopie... Straszne :( Lolla wejdź na naszą grupę dla vipów na gmailu. Wszystkiego się dowiesz. Wszystkie przecież staramy się fasolkę w tym cyklu :) Dołączysz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski jakie pyszne frutt di mare jadłam z szefem na luncha- mówię wam. Łeb urywa :) Polecam zwłaszcza ośmiorniczki w sosie chrzanowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powinny się takie rozmnażać:o powielanie głupoty i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty tam wiesz o wielkim świecie gościu- pewnie tyrasz za minimalna krajową. Ja pracuję przynajmniej w korpo- to coś :) Reszta prowadzi własne biznesiki, więc się uczcie od nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do redakcji proponuję przenieść temat do konkretnego działu:ciąża,macierzyństwo,związki etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym korpo to chyba troche przesadziłas tam jednak wymagaja choć min inteligencji no i nie czasu na pierdoły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w biznesik to mozna jeszcze uwierzyc w BIZNES już nie:D naprawdę jesteście takie infantylne czy tylko się zgrywacie? 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że gość nie śledzi nas na bieżąco :) A szkoda! Nasz temat tak poruszył kaffe, że zrobiłyśmy się sławne :P Niestety nie możemy Cię wtajemniczyć co i jak bo trolle usunęły nasz poprzedni wątek :) Może to i lepiej? Wtedy wiało nudą, poruszałyśmy tematy "zwykłe"... Nie to, co teraz. W końcu możemy pokazać jakie jesteśmy naprawdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my infantylne? :D Dziewczyny trzymajcie mnie- Oni nas poniżają :) 😘 dla wszystkich Marionetka zapisałam nas i Misiaczków na lot nad Krakowem. Ponieważ moje korpo nie pracuje 16, to co do szczegółów zgadujemy się na moim mailu:) juleczka.ziolo@gmail.com Jedziecie gdzieś jutro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marionetka o nie- mam już chyba śluz płodny a mojego Miśka nie ma do soboty na chacie ! co jest kurna? Bidok tyra na budowie, żeby spłacić raty w aparcie :/ Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marionentka- dokładnie. Wreszcie jesteśmy sobą :D Ulżyło mi normalnie i nie mogę się doczekać dalszego ciągu wuzetkowych komiksów na fejsie :P Och-ośmierniczkami mi się właśnie odbiło.. Nie ma jak sos chrzanowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poproś szefa o zapołodnienie po owocach morza powinien być w formie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata25
Juleczka- co Ty opowiadasz :p, tak nisko nie mierzymy. Jak pierscionek to przynajmniej od Cartiera :p, od 14 tys. w górę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×