Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Gość gość
Ja pierdziele co za durny topik:/ jak mozna na forum publicznym zdawac relacje ze swojego zycia???? I pozniej miec pretensje ze ktos 'sledzi wasze wpisy'. Ile wy macie lat? Po 15? Glupota. I to duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość45 "Swoją drogą,jak możne regularnie podczytywać czyjeś wpisy i tylko głupio komentować?? " Jak mozna? Nie wiesz??? To forum publiczne,tu każdy może wszystko. I dziwię się że dorosłe kobiety "wywalają" na światło dzienne swoje prywatne sprawy ze swojego zycia. Przeciez wasze posty ktos w perfidny sposób może wykorzystać. A to już chyba nie było by takie zabawne,czyz nie??? gość "baby po trzydziestce, a mentalnie nadal gimbaza" zgadzam się w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
witam wszystkich. Ja dzisiaj w robocie- reszta pewnie sie byczy :) Ciekawe jak ktoś moze wykorzystać zwykłe posty o tym, co u nas.... Dziwne, ze ludziom przeszkadzaja zwykłę "babskie" rozmowy. Wata- Ty dzisiaj w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Ciekawe jak ktoś moze wykorzystać zwykłe posty o tym, co u nas.... Dziwne, ze ludziom przeszkadzaja zwykłę "babskie" rozmowy." Widocznie może,skoro nagle zaczęłyście komuś przeszkadzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaa ciekawe jak może wykorzystać skoro każdy jest tu anonimowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) Widze, że dosyć ostro tutaj było, sporo mnie ominęło. Szkoda, bardzo żałuję, że nasz topik tak pod**adł :( Bardzo łatwo przychodzi ludziom ocenianie (i oczernianie) innych, ja tutaj miło spędziłam czas :) ;;;;;; Rezygnuję z udzielania się w tym temacie, kafe, poczytam oczywiście, ale tutaj już nie będę pisać, kiepska atmosfera. Pozdrawiam wszystkich... :) Żyjcie i dajcie żyć innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikuliku
17.08.13 gość Wynocha bo smierdzi na calym kafe od was! bleee xxxxxxxxxxxxxxxxxx śmierdzi ci, bo twój oddech odbija się od monitora i wraca do ciebie, nareszcie dzięki przesiadywaniu przed kompem ktoś coś zyskał- wreszcie jeden gimbus dowiedział się, że mu capi z gęby :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Witam jak po weekendzie? Zajrzy tutaj jeszcze któraś? Się porobiło- nie wiedziałam, że mierzymy naszym tematem do miana celebrytów na fejsie :P Dobrze wiedzieć Setunia, Ostatni, Gościu45, Marionetka, Lolla, Wato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia 🌼 dla Ciebie. Cieszę się :) Jak się czujesz? Mam nadzieję, że po wizycie u lekarza już wszystko się unormowało :) Jestem ciekawa, czy dziewczynki tutaj zawitają :) Jak po długim weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko mi po prostu tu wygopdniej pisac i mam sentyment do kafe:) nie umiem na innym forum piosac a "tam" jest wyjatkowo dziwacznie ja nie mialam w sumie dlugiego weekendu bo w piatek bylam w pracy a Ty gdzies wyjechalas? Ja czuje sie nadzwyczaj dobrze, mam nadzieje ze wszystko wyjdzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze Ostani gosciu moze zajrzy tu ale reszta dziewczyn to chyba nie a na pewno wata nie a lolla pewnie juz wyjechala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja byłam z Lubym w górkach i hasaliśmy też w podkrakowskich dolinkach- Jura Krakowsko-Częstochowska :) żal było wracać do pracy.. :P Cieszę się, że już się lepiej czujesz :D Niech się Maleństwo zdrowo rozwija :* Kafe ma coś w sobie, pomimo tej ilości jadu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko to swietnei;) ja moze z moim jesienia tez na jakas mala wycieczke sie wybiore;;)_ tzn musze go na to namowic ale pewnie nie bedzie trzeba dlugo go namawiac w Ogrodziencu byliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko byłam;) mam ogólnie do czestochowy ok 60 km a to juz od niej nei tak daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci dobrze- mieć tak blisko takie znane miejsce jak Jasna Góra :) Niedawno doszła piesza pielgrzymka z Krakowa do Częstochowy- byłam kilka razy, więc dla mnie bliskie klimaty :) Martwię się, bo nikt się nie udziela w naszym temacie oprócz nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo moje k***wki sie pojawiły;) jak miło;) co tam d*pczochy słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia czy u Ciebie też tak dzisiaj praży słonko??? ja padam powoli i odliczam minuty do końca pracy.. jeszcze jakaś ankieta do wypełnienia- uwielbiam urzedy statystyczne normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystaw p**de na słonce może się opali ha ha ha pewnie wali grzybem fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko u mnei rano padalo a teraz juz nie pada ale i tak slonka brak ale i tak cieplo jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jej jak fasola? zyje ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D fajnie- jednak ten temat obawiam się umrze śmiercią naturalną, jak nas żadna z teamu nie wesprze :P Nasza Lolla pewnie wyleguje się na plaży...mmmmmmm :D zazdroszczę... echhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUPII- dobrnęłam do końca dniówki, do juterka Setunia :) Ciekawa jestem, czy któraś jeszcze dołączy ze starej ekipy? uff, jak gorąco- postaram się nie roztopić w drodze na piechotkę do domku :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do czwartku jestem trochę "niedostępna" ;)) A potem się jeszcze zastanowię. W sumie w domu jak siedzimy to jest fajnie, ale jak gdzieś wyjdziemy to mam chęć czasem przywalić głową w mur bo już nie wytrzymuję. A, że codziennie jakieś 8h zwiedzamy to mam myśli samobójcze łamane na mordercze przez sporą część dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podniecaj się tak juleczko sreczko bo zaraz się zlejesz z tej podniety idiotko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
ja jestem, opiekunka znowu nawaliła i wczoraj siedziałąm z synkiem. Dobrze, ze było ładnie- bo dzisiaj leje. Widzę, ze jest Juleczka, Zagubiona, Setunia. Lolla strzeliła focha :) ale jak ją znam wroci z wakacji i zawita :) A gosć 45??Marionetka?Wata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×