Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Juleczka to Ty się może jeszcze zastanów czy Ty ze swoim chcesz być... Może gość dobrze radzi, żeby się za szefa brać. Miłość przyjdzie wraz z pieniędzmi 😍 Już się nie mogę doczekać na ten lot balonem 👄 Będzie co wstawić na fejsa :D Jutro jedziemy oglądać apartamenty bo szukamy coś nowego. Poprzedni dom już mi się znudził :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie kiedyś się nad zmianą partnera zastanwiałam... Ten troszkę marnie zarabia jako architekt na budowie... Może faktycznie szefu? ale On jest po 50-tce :/ No babki, hej.... Bez wiagry się chyba nie obejdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre, o tym nie pomyślałam no... Będę rozmyślać o tym w weekend :) tymczasem lofciam wszystkie i biegusiem rwę na metro :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laski was wkręcają a wy naiwniaki łykacie wszystko jak dziecko ciepłe lody. żal.pl pozdrawiam autorki topiki- fajna zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postrrrronna
Hmm, Wy myślicie że staniecie się popularne nabijając się same z siebie?Podniecacie się tym że ktoś tam na facebooku czy gdzies tam indziej o Was napisał. Żenada. Już pomijając sam fakt tego czy zmusiłyście tych Waszych facetów do ślubu czy nie,bo to już wogóle trzeba pozostawić bez komentarza. Jesteście dorosłymi (chyba?) kobietami a robicie wszystko żeby się znizyć do poziomu tych "gości" którzy tak po Was jezdzą. To jest zabawne,naprawdę. Same z siebie za przeproszeniem robicie idiotki i nic dziwnego że doprowadzacie do flustracji wiele osób,które się na Was wyładowują. Rozumiem że robicie sobie jaja (głupi tylko by się nie domyślił) ale tym samym naprawdę zniżacie się do niskiego poziomu. Nie widzicie tego? I to mówię ja,czyli osoba postronna. Poczytajcie trochę siebie. To był fajny watek dopóki nie zaczełyście robić "cyrków", z samych siebie... Gadacie o sprawach dość osobistych, po co? Na forum publicznym o Waszym osobistym życiu??? Ciekawe jak by zareagowali Wasi partnerzy na to co by tu przeczytali. Badzcie znów "sobą" i nie udawajcie idiotek bo to tylko wyjdzie Wam na Wasza niekorzyść. Postrrrronna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki postronna za radę Miło, że poświeciłaś nam swój czas 👄 Na pewno jesteś osobą postronną a czy obiektywną? hmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram kolezanke wyzej. Nie wiem czemu ale obnizylyscie poziom tego topiku a fajnie bylo go poczytac. Teraz to jak bym czytala jakies wypociny gimnazjalistek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postrrrronna
Same przyznacie racje że trochę przeginacie. No ale to Wasza sprawa,to Was będą traktować jak jakies głupie nastolatki, a Wy bedzieci się nadal jarały tym że ktoś o Was pisze. A jeżeli zależy Wam na "rozgłosie" to są na to inne metody niz znizanie sie do poziomu wspomnianych nastolatek. Az trudno uwierzyc że dorosłe kobiety stać na taka "pokazówę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam, że za jakiś czas wrócimy do "normy" ;) Teraz tylko trochę się wyładowujemy - nie podniecamy się, że jesteśmy sławne. Po prostu skoro koleżankom nie podobają się kulturalne rozmowy to może jak zobaczą, że zniżyłyśmy się do poziomu zwykłego kafe dadzą nam spokój i pójdą gdzieś indziej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata25
dołączam do Marionetki ;-). Dokładnie... A poza tym co znaczy "flustracja" ;D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie :D Teraz wyszło, że my chcemy być sławne :D TAK, po prostu MARZYMY O SŁAWIE. Niechże napiszą o nas na pudelku albo może K.W. nas zaprosi na swoją kanapę. Ludzie co Wam to przeszkadza, że sobie piszemy pierdoły? Naprawdę to czy ktoś z internetu, na podstawie bzdurnych tekstów, weźmie mnie za idiotkę lata mi i powiewa. Wątek był fajny, dopóki ktoś nie zaczął truć nam tyłków. Ciekawe czy w tej atmosferze dalej chciałoby Wam się normalnie rozmawiać? My mamy miejsce do pogadania, tu możemy porobić cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postrrrronna
Nie wiem czemu Wasz temat komuś przeszkadzał,widocznie musiałyście ostro komuś podpaść. A za co to nie wiem i Wy tez napewno nie wiecie. Juz niedługo szkoła więc dzieci powinny dac Wam spokój. Chociaz nie wiem czy to jakis dzieciak, bardziej pasuje mi jakaś "flustratka" która się na Was wyładowywała bo Wam... zazdrościła? Faceta,zaręczyn,ślubu? Bardzo możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata25
Nikogo tu nie obrażamy ;-), przecież każdemu wolno żyć tak jak chce. Nam nic do tego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przestańcie ukrywać,że nie zależy Wam na sławie:D Swoją drogą,jak możne regularnie podczytywać czyjeś wpisy i tylko głupio komentować?? Strasznie to puste.Teraz nagkle komuś zabraknie codziennej lektury:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata25
hehe, niedługo będziemy celebrytkami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam już ćwiczę pozy na ściankę :D No i miś musi więcej pracować, muszę mieć dizajnerskie sukienki i buty :D Bo nie chcę być biedną celebrytką ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata25
Zagubiona- wiesz, ciuszki kosztują :P, taki wypad do Mediolanu i zakupki, to liczę ok 200 tys:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata25
Zmykam dziewuszki do domu. Zajrzę tu w piątek ;-). Miłego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zamiast ignorowac tozaczelyscie sie wkrecac w jakies glupie pisanie az sama nie wiem juz co jest prawda a co nie i kto jest kim:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Setunia :), dołączyłam do was wczoraj dopiero, ale dzisiaj niestety też straciłam wątek :O mam nadzieję, że jest szansa na powrót poprzedniego wątku, bo naprawdę był fajny, a jakieś gimnazjalistki nie powinny nam dyktować, co mamy pisać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Natalia :) dziewczyny zel zrobily ze daly sie im wytracic z wlasnego rytmu moze jakos do piatku to sie unormuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
setunia, ja właśnie napisałam "u nas" co uważam, zajrzyj. Lece do synka! Do piatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni ale ja nadal nie wiem gdzie to jest niech mi to ktos na mejlu wyjasni, naprowadzi trzymaj sie:) milego odpoczywania:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A napiszę w eter! :) Udało mi się wygrać książkę w konkursie na krótkie opowiadanie. Strasznie mnie to cieszy bo dopiero ostatnio wróciłam do pisania. Wcześniej - do końca liceum i lekcji polskiego - pisałam bardzo dużo, potem na polibudzie jakoś nie było czasu i motywacji ;) Wreszcie skończyliśmy sprzątać ;) Jeszcze tylko zrobię sałatkę i mogę się byczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby po trzydziestce, a mentalnie nadal gimbaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata25
czesc wszystkim 🖐️ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×