Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Dziewczyny, czas na różaniec w intencji naszych przyszłych, niezdecydowanych partnerów. Dziś prosimy o - mądrość dla nich, - gruby portfel (nie możemy przyjąć byle czego za 700 zł), - chęć szybkiego ślubu. Zapraszamy wszystkie zbłąkane Panny, które tak jak i my, żyją tylko tematem zaręczyn, ślubu i zasadzenia fasolki. Łączmy się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co Wy na propozycję spotykania się w najbliższą sobotę w południe na rynku w Krakowie :) Fajni byłoby się wreszcie spotkać i wspólnie zawalczyć o nasza przyszłość z naszymi Misiaczkami. Możemy też pooglądać razem cudeńka u jubilerów krakowskich, no i suknie ślubne. Rzucam pomysła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marionetka LUBIĘ TO:) Nasz zegar biologiczny tyka, więc nie ma czasu do stracenia.. tak sobie myślę, że może ja pożyczę od rodziny kasę i dołożę się do zaręczynowego???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka świetny pomysł! Mnie się podoba a mój zrobi co mu każę :D Jak znasz Karków to zaplanuj nam dzień tak, żeby wchodzić tylko do tych najdroższych jubilerów - ja nie chce mieć byle czego na palcu! Jaki byłby wstyd przed Wami i koleżankami w realu... Nawet nie chce sobie tego wyobrażać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka ja mam lepszy pomysł! My się tu zrzucimy na ten pierścionek! A spotkanie - super pomysł! W drodze do Krakowa wjadę na Jasną Górę i tam się pomodlę, może się chłopcy nasi opamiętają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TANI PIERŚCIONEK?! weźcie mnie nawet nie straszcie, zaraz wpadnę w histerię :( Po nocach mi się ten koszmar będzie śnił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka, żebyś wiedziała, że nie ma! Przypominam Ci, że nie uzupełniłaś tabelki dzisiaj na gmailu z temperaturą pochwy - przecież wiesz jakie to ważne... Każda, która chce swojego złapać na dziecko powinna to robić codziennie! Proszę, abyś była systematyczna. Uważam, że jego rodzice powinni mu dołożyć pieniądze, a jak oni nie mają to dalsza rodzina. Ty nie możesz zbyt długo czekać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona wyślę Ci zdjęcie mojego misia pysia, żebyś się i w jego intencji rzewnie mogła modlić, oki doki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok! Wydrukuję i tam zostawię gdzieś za ołtarzem! A teraz uciekam - idę powiercić mojemu Pyśkowi dziurę w brzuchu o brylanty! Jak co dzień o tej porze. Czasem ucieka ale wtedy go BACH! paralizatorem i dalej wiercę. Codziennie równe 60min. Niech wie, że mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Mój właśnie spłacił pierwszą ratę w Aparcie :) znajomy jubiler mi zgłosił :) Ma się te znajomości :) Dziewczyny jakby Wam nie pasowała sobota to może być też w niedzielę:) ciekawe co inne dziewczyny na ten nowy termin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie kupiłam materac. Pomyślałam sobie, że skoro się nie chce oświadczyć to niech śpi na ziemi a nie ze mną w łóżku. Jednak po tylu latach nie mam serca wyrzucić go na panele :D Veet - witaj! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weet Zagubiona ja też właśnie o tym myślę... Marionetka temperaturę i śluz już zanotowałam w naszym wspólnym kalendarzyku :) Może w tym cyklu się uda? :D Kto ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:* Jestem w zwiazku juz ponad 3 lata, ale jeszcze ani razu nie uslyszalam ze tak powiem 'konkretow' jezeli chodzi o nasza przyszlosc. Nie to ze chce juz za tydzien brac slub,ale jako kobieta chcialabym wiedziec co ten moj ma w glowie. Mam wrazenie ze on nawet unika tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio nawet mu wygarnelam ze chyba wzoruje sie na swoich wspanialych kolegach,ktorzy nawet dziewczyn nie maja. To strzelil focha i zarzucil mi ze to ja nie mialam checi na takie rozmowy no kuzwa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veet - zabrzmi to banalnie ale po prostu z nim porozmawiaj na spokojnie. Na neutralnym gruncie, bez naskakiwania ;) Nawet możesz go poprosić żeby się zastanowił jak widzi Waszą przyszłość i po prostu w ciągu kilku dni sam zaczął rozmowę kiedy będzie gotów (kluczowe jest te kilka dni/tydzień żeby to nie było na wieczne-zapomnienie). Masz prawo do tej rozmowy - bo to Ciebie dotyczy. Ale nie atakuj go tym tematem - zwykła rozmowa, bez przesadnych emocji zwłaszcza negatywnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie co?? Ja nie dostałam mega drogiego pierscionka widać gówna warta jestem:( czas anulować zaręczyny i czekać na lepszy okaz:D A w intencji mojego drozszego pierscionka się pomodlicie??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość45 i Ty to przyjęłaś?! :D W ogóle się nie szanujesz! Będziemy się modlić. W sobotę zrobimy sobie kółko różańcowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy nawet cos wspomne o tym od razu zmienia temat. Czego Ci mezczyzni sie boja? Ze od razu zaraz slub? No kurcze. Kocham Go nad zycie i denerwuje mnie to ze sam nie zacznie tego tematu. Korona z glowy by mu nie spadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
cześć laski. Sie porobiło;) Proponuję ignorować- w końcu się znudzi. Veet- a Ty nie wygarniaj tylko porozmawiaj z facetem. Tobie też korona z głowy nie spadnie jak zaczniesz temat. Ile macie lat?Zagubiona- z tesciową do Ikei..Eeee...Ja uwielbiam Ikee, wiele mebli i pierdółek mam stamtad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veet weź przykład z Zagubionej. Kilka nocy na dmuchanym materacu i zacznie Cię błagać o rękę! To jest klucz do sukcesu! Gość45 ja w intencji Twojego pierścionka postanowiłam zarzucić swoją dietę! Nie będę już jadła łososia, ani innych tegoo typu badziewia :O Od dzisiaj królują chipsy, paluszki, frytki, burgery i cała gama słodyczy :) Mam nadzieję, że wkrótce otrzymasz swój wymarzony pierścionek - drogi! Juleczka dzięki za uzupełnienie tabelki :) Obyśmy wszystkie zaszły w tym cyklu!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym ze ja juz zaczynalam temat i nic. Nawet jego mama ostatnio sie mnie zapytala co my dalej planujemy a ja 'yyy nie wiem':( ja mam 23 a on 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veet polecamy: rozmowa -> szantaż, rozmowa -> szantaż. Jak po miesiącu się nie zdecyduje to złap go na dziecko :) To prawie zawsze działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wlasnie wasz watek mnie zainspirowal ze powinnam cos zrobic w tym kierunku:* gdybym ja tylko miala miejsce na materac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bosze chroń mnie przed takimi mariOnetkami:D taka jedna potrafi zepsuć opinie wszystkim kobietom:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×