Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Gość gość
Zóóózia tam wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu Zuziu- nie znam Cię, ale podoba mi sie Wasze postępowanie :) Chodzi o decyzję żeby być razem :) Pierścionek a już zwłaszcza jego cena to tylko symbol:) Redaguję właśnie kilka tekstów i dlatego zajrzałam na ukochane kafe :) 😘do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza:) Zóóózia ale super to zrobiłaś ja też teraz ze swoim chyba o tym bede musiala pogadac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga :) 🌼 Setunia no najwyższy zdaje się czas :D Wiadomo dlaczego :P U nas dzisiaj deszczyk :)więc jest czym oddychać. Laski pamiętacie jak strasznie miałyśmy dbać o linie i jeść tylko co zdrowe? Mi się zbliżają kobiece dni i wczoraj zakupiłam z tej okazji nutellę. Nie ma jak takie kalorie :P Ratuję się tym, że więcej się ruszam, przynajmniej się staram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko ja tak mysle o czerwcu 2013 ale moze to za wczesnie, moze lepiej sierpien:) ja wczoraj nalesniki 4 z dzemem malinowym i serkiem waniliowym:D jeszcze lubie polac syropem klonowym ale wczoraj bylo bez:D a siostra upiekla ciasto ze sliwkami, to tez dwa kawalki zjadlam:) mazylam , zjadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
ja tylko sie witam- same spotkania mam dzisiaj, ale postaram sie zajrzeć. Setunia- 2013? Chyba sied o czerwca nie wyrobicie:):) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! :) Ale tu rozmów od wczoraj! Pomysł na lodziarnię super - uważam, że trzeba realizować swoje marzenia ;) My za kilka lat jak się dorobimy chcemy otworzyć kawiarnię :) Jeśli chodzi o dietę... ja nie dojadam a łażę po 15km dziennie. Co coś jem to "tuczące" więc już prawie nie jem nic bo mi w gardle staje. A się odchudzać nie chcę, nie muszę, nie potrzebuję! Ale powiem Wam, że ta wizyta (zresztą jak każda) jest dla mnie ogromną radością. Kocham moje miasto i kocham po nim oprowadzać i o nim opowiadać :) A jakie piękne zdjęcia mi powychodziły! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🌻 chyba juz o mnie zapomniałyście :p ( tak, to ja wata :-) ) Nie nadazam w czytaniu was, szybko temat się rozwija, a ja codziennie zaglądam na chwilkę tylko, bo mam sporo pracy ;), napiszcie w skrocie co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wata tzn Malinka [chyba się szybko nei przestawie]:) fajnie ze jestes i nei zrezygnowalas:):) nie potrzebnie na poczatku dalysmy sie im stlamsic i spanikowalysmy;) lepiej pisz co u ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystko po staremu :), na razie nic takiego się nie dzieje ;-), w pracy miałam trochę zleceń wiec i nie było czasu zajrzeć na kafe ;). A jak Ty Setunia się czujesz? Jak dzidziuś :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wato ja czuje sie raczej normalnie, tylko moze bardziej senna, szybciej spac chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka na razie chyba dobrze mialam na razie tylko jedno usg wiec nie wiem jak sie teraz ma sprawa jako takich objawów teraz nei mam:/ i troche mnei to martwi......ze wczesniej mnei mdlilo a teraz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka WOW to u optyka też ma się dużo zleceń? Nie wiedziałam :P a ja dziś sama z szefem siedzę i też mam masę dodatkowej pracy, ale co jakiś czas podpatruję na kafe :) Marionetka to się ciesz, ze się tak dobrze czujesz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu powyżej WYPAD z tego kulturalnego tematu :) Nie dorastasz tym laskom do pięt i choćbyś zaczął gryźć tynk i tak nie usuną tego wątku, więc turlaj dropsa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia nie wiem, ale matka ziemia ich musi nosić po tym świecie, żeby była równowaga. Zdecydowanie nie reagujmy na zaczepki :) Kochana czyli jak rozumiem Wy też planujecie w przyszłym roku zmienić stan cywilny? :D SUPER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam się pochwalić- ide z z psiapsiółą na jej przymiarkę sukni ślubnej :) to sobie dzisiaj pobuszujemy po salonach:) Będę miała przedsmak ... :D P.S. Pewnie zaraz jakiś gówniarz pomarańczowy zrobi to mojego postu odpowiedni komentarz na swoim poziomie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Setunia, ale pisze się przymieRZać :P] Zboczenia polonistyczne :) Nie, raczej nie- nie chcę "zapeszać" :) W końcu szukamy dla Niej sukni, ale popatrzę i może coś mi się spodoba ? :) Czyli w dniu Waszego ślubu będziecie już rodzicami :) Fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosc
A moze by tak temat przeniesc na forum sluby,wesela tam nie bylo by takiej gimbazy jak na ogolnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia :) fajna idea :) Ostatni- w sumie dobry pomysł, ale kto to zrobi? :P Myślisz, że to chodzi tylko o ten sam fakt, że tematyka ślubna jest na ogólnej? Według mnie- chodzi o wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hieny nasze ukochane się obudziły :) dla naszych wielbicieli :) Szczekajcie sobie do woli i turlajcie dropsy :P Malinka tłumy zamówień masz dzisiaj? Ja siedzę jak na szpilkach, bo co chwilę jakieś pisma mam do napisania i rozesłania. Czuję się dziś niczym sekretarka :P Nic fajnego i ciągle odbieram z uśmiechem telefony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sprzatam, ukladam rozne rzeczy, spisuje co mi jest potrzebne, wczoraj mialam mase ludzi, dzis musze pozamawiac materiały ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko wybaczam i dzieki za poprawke:) ja sie o cos takiego nie oburzam:D Malinka mwlasnei takie cos mam w zamiarze, dwie pieczenie na jednym ogniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] ostatnigosc A moze by tak temat przeniesc na forum sluby,wesela tam nie bylo by takiej gimbazy jak na ogolnej? - to dobry pomysl, jestem za;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff- kolejne super zlecenie, ale do końca coraz bliżej :P Jestem ciekawa, czy w salonie można spotkać jakieś perełki sukienkowe? Mam wrażenie, że to już koniec sezonu i będzie ciężko... :P co do przeniesienia tematu- jak wolicie, choć i tak hieny przylezą za nami. Jak to zwierzaki reagują na zapach :P, więc nas wytropią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×