Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Gość gość
Setunia to jest odemnie,tylko zapomnialam sie zalogowac:D gratuluje maluszka!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona mialam kiedys podobna akcje:P jak bylam na kilka dni u mojego w domu to raz po kapieli zapomnialam o moich majtkach,ktore zostawilam kolo wanny,pozniej patrze a one sobie elegancko wisza uprane. Mama mojego mi uprala. Alez wstyd.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow bardzo piękna historia:) setunia - olej klientkę a na pewno się nie denerwuj :P Szkoda zachodu na jakieś wredne babska ! Ostatni U mnie dziś laba troszkę, bo szefu wyjechał na szkolenie :) Czy któraś z Was czytała ostatnio jakaś dobra książkę? Preferuję beletrystykę- potrzebuje znów rzucić coś do kącika z recenzjami :) Błagam tylko nie Grey :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow ale WSTYD :P Ja bym się zapadła pod ziemię, moje przyszła Teściowa też jest taka ! Kiedyś musiałam z Nią walczyć, żeby wyprać i powiesić sobie sama wypraną bieliznę, bo chciała oczywiście zrobić to przy okazji :) Ech te mamy nadgorliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej to sie ciesze z tego ze moja przyszla tesciowa sama zaczela tema tego jak mam do niej mowic. Powiedziala ze bedzie jej bardzo milo jezeli bede mowic jej 'mamo',ale zrozumie jezeli nie bede tak mowic bo ona do swojej tez tak nie mowila bo matke ma sie tylko jedna. Zaproponowala 'po prostu mow mi Zosiu,a mezowi Tadek':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mecze trzecia czesc greya:P samotnosc w sieci super:) wtedy byla naprawde fascynujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
zagubiona- kwestia czasu:) Albo podejścia- ja nie traktuje tesciowej jak "obcego" tylko jak "swojego". Moja mama wiesza mi pranie i mi to nie przeszkadza- i takie samo załozenie poczyniłam w stosunku do tesciowej. Ha, ale opowiem Wam fajną historię :) Kiedys bylismy u moich rodziców i moja mama robiła pranie. Pranie sie skończyło, mama bawiła się z synkiem, ja gotowałam zupę, wiec mama krzyczy do meża "P. powieś proszę pranie". Mąż zdziwiony, no ale wyjał to pranie z pralki, zaczyna wieszać. Przylatuje do mnie i mówi scenicznym szeptem " Ty, Twoja mama chyba nie wie co prała, bo tam są jej majtki":) Dodam, ze moja mama do szczupłych nie należy :) Mama usłyszała ten szept i krzyczy " P. , no co Ty, majtek nigdy nie widziałeś?" :) Tak więc, droga Zagubiona, myslę, że Twoja teściowa nie chce źle, potraktuj ją jak domownika i będziesz sie mniej złościć :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha to niezle:P tesciowa to rodzina i kobieta taka jak my wiec nie powinnysmy sie jej wstydzic:P co innego tesc,gdybym go zobaczyla jak rozwiesza moje majtki to bym sie spalila ze wstydu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
yellowtea- ano dokładnie. Chociaż ja jednak stawiam pewne granice. O ile, jak wpada do nas i sprząta, mi to wisi, o tyle jak chce mi pokazywac jak karmic piersia, juz nie :) Jak urodziłam synka to jeszcze w szpitalu kazała sobie pokazać piersi (moje!!!!) bo ona mi pokaże. Dziewczyny, padłam i kwiczałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnigosc padlam i ja!:D o jeju:D ale wole nadopiekuncza tesciowa niz jakas zolze ktora mnie nie lubi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- świetne te historie:) Zwałszcza z majtaskami Twojej mamy- Ostatni :) YEllow też uważam, że w sumie już lepsza teściowa jak Druga Mama, niż zołza :) Samotność w sieci odpada- zbyt stara lektura :P Setunia - podziwiam za Grey'a. Może sama przeczytam choć 1 część, skoro tak Cię wciągnęła? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Naskrobałyście tyle, że nie wiem do czego się odnieść :P Zacznę od kamerzysty ;) Moja siostra miała takie samo zdanie co Wy... Cały czas powtarzała, że bez sensu wydawać pieniądze, że będzie się krępować, że źle wychodzi na filmach, itp. Stwierdziłam, że nie będę jej namawiać, bo tej ślub i niech go robi tak jak sobie to wymarzyła. Na dwa tygodnie przed dzwoni, że jednak się zastanowiła i wezmą kamerzystę od przygotowań do 20. Teraz mi dziękuje, że ją skłoniłam do przemyślenia bo film przypomina jej to wydarzenie - są uwiecznione emocje, chwile których przez stres nie pamiętała ;) Stwierdziła też, że częściej wraca do filmu niż do zdjęć a podczas uroczystości nie zwracała uwagę na Pana latającego z kamerą :P Teraz o teściowej słów kilka. Mnie się przytrafiła nadgorliwa mama. Na samym początku wpadała w odwiedziny i widziałam jak tylko strzelała po kątach. Tutaj zajrzała do kosza na bieliznę, tutaj do lodówki, itp. miejsca - wszystko oczywiście przypadkiem ;) Tak mnie stresowały takie odwiedziny (niezapowiedziane), że na każdy dzwonek do drzwi reagowałam paniką ;) Poprosiłam, żeby mój partner z nią porozmawiał delikatnie, że fajnie by było jakby chociaż zadzwoniła, że się zjawi... Teraz mam trochę większy luz bo mieszkamy zdecydowanie dalej i każdy przyjazd jest wcześniej ustalany :D Zmieniło się też jej podejście i już mi nic nie przestawia, ewentualnie komentuje :O Najbardziej mnie jednak irytuje w niej taka życiowa panika... Wydarzy się mała pierdoła a afera jakby to był koniec świata. Z tych chyba niestety nie wygram ;) Poza tym mamy super kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marionetka :) to w sumie Teściowa- Ideał :) Ano naskrobałyśmy - wiesz chyba każda z nas żyje już weekendem :) i dlatego jesteśmy bardziej aktywne na forum niż w pracy :) a tak z innej beczki czy któraś z Was uprawia nordic walking? Zbliżają się urodziny mamy i chciałabym Jej zrobić fitness niespodziankę :) Może polecicie dobrą markę tego sprzętu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marionetka ja wiem napewno ze mi sie z kamerzysta nie odmieni,a znajac moich kochanych wujkow to pewnie i tak to nagraja na swoj sprzet:P :D Dobry pomysl z tym sprzetem,sama bym sobie taki sprawila:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś chciałam kupić sobie kijki, ale podobno to nie takie proste jak nam się wydaje. Niestety nie znam się i nie jestem w stanie Ci nic polecić. Póki co cisnę dietę i jest spoko - ubywa :D Może ją kup teściowej ;) Żart :P Mogłaby to naprawdę źle odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianna oczywiscie ze tak! Wszystkie jestesmy juz na to przygotowane,nawet mamy wlasne przemyslone strategie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam sąsiadkę która wiesza pranie tuż przy ogrodzeniu mieszka w domu z mężem,córką,synem i synową jak powiesi pranie to masakra dokładnie mogę poznać czyje niewymowne wiszą na sznurze,poznaję to po rozmiarze:p mam dokładny przegląd staników,majtek itp a najbardziej fascynujące jest jak jest dzień prania skarpetek:D niewyobrażalna wręcz ilość z jednej str mnie to śmieszy a z drugiej wqrwia no nie życzę sobie oglądać cudzych gaci:D dodam ,że ona ma inne,bardziej dogodne miejsca do ustawienia tej swojej suszarki,takiego obrotowego drąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna81
Ciekawe dlaczego kobiety nie obierają sobie ambitniejszego toru życiowego, ciągle tylko te śluby, teściowe, wymuszane pierścionki, a za 5 lat mężuś w p*zdu pójdzie do kochanki, która będzie wolna duchem, szczęśliwa i wyzwolona, a nie spocona od wycierania kurzy i przewijania nowego synka, którego z resztą będziecie opisywać dzień po dniu na kafe od momentu poczęcia "fasolki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybierz sobie inny top i go czytaj jak ten ci przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna81
chciałabym, ale co poradzę, że 80% wątków to właśnie same bebikodziurki, śluby i płacze odnośnie braku oświadczyn; ciekawe topy umierają w godzinę. dlatego pytam się, co jest tak pociągającego w kwestiach matrymonialno - rodzinnych, że każdy się tak nad nimi rozwleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×