Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Gość olgierd spod drzwi
i na co Ci taka sukienka? Ile razy w niej wystąpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YellowTea - sukienka niestandardowa, ale bardzo ciekawa, podoba i się :-) To będzie ślub kościelny czy w urzędzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgierd spod drzwi
kościelny chyba nie, bo ksiądz nie wpuści do kościoła w takim negliżu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na zdj to nie jestem ja:P ja ta sukienke znalazlam na necie i bede miala ja szyta przez moja krawcowa:D chce identyczna:D bierzemy slub koscielny. Tylko dla najblizszej rodziny. Dla znajomych robimy oddzielna impreze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olgierd Ty do mojego ''neglizu'' sie nie wtracaj! Poza tym spojrz na niektore panny mlode ktore prawie ze z cyckami na wierzchu ida pod oltarz. To dopiero jest negliz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgierd spod drzwi
a to teraz ślub kościelny to impreza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgierd spod drzwi
nie. lubię zieloną herbatę. A Ty masz dziwne określenia na uroczystość ślubowania przed Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgierd spod drzwi
więc do kościoła idzie tylko najbliższa rodzina a potem impreza dla wszystkich? przepraszam ze taki wścibski jestem ale to ważne, bo świadczy o celowości ślubu sakramentalnego. Ja bym zrobił inaczej - ślub publiczny w kościele dla wszystkich a impreza dla wybranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Na nasz slub bedzie zaproszona tylko najblizsza rodzina i swiadkowie. Potem bedzie przyjecie. A w ramach poprawin robimy ''impreze'' dla naszych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi właśnie o to aby na imprezie niekoniecznie byli wybrańcy:D mają być wszyscy,czy ich lubisz czy nie,zeby gadali ,zazdrościli itp:p zobacz co herbata ma w stopce,ona to robi aby jakieś tam kolezanki zazdrosciły:p taka logika:D a szprae to mozna miec taniej i bez slubu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgierd spod drzwi
a może jej idzie o to aby w kościele nie trzeba było tyle światła i aby nikt poza wybranymi nie widzieli jak fatalnie wygląda w tej sukience. A na imprezie będzie już w normalnym nie ślubnym stroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgierd spod drzwi
kiedyś mówili na takie ślubowanie : cichy ślub. Aby nikt nie wiedział, ze zagubieni się pobrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow nie wchodź w dyskusje z pomarańczakami :) To są tzw.hieny. Nie warto :) suknia przepiękna :D a ile krawcowa weźmie za jej uszycie- pytam z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nieodpowiednio ubrani:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olgierd haha alez mnie rozbawiles!:D zarowno ja jak i moj partner mamy duze rodziny. Liczac wszystkich to ok 65 osob + dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1500zl za uszycie i material. Moja krawcowa to dobra kolezanka mojej przyszlej tesciowej wiec troche po znajomosci:D bo jak sie pytalam w salonach to 1600 za samo uszycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgierd spod drzwi
Juleczka85 czy mogę napisać, ze jesteś mądrzejsza niż moja córka? 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgierd spod drzwi
YellowTea teraz znajomość ma swoja cenę = 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow powiem Ci, że to jak dla mnie dosyć drogo ( w końcu to krótka suknia) Znam krawcową, która w tej cenie szyje długie a krótkie od 600 W każdym razie co miasto to inny obyczaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olgierd nie badz taki do przodu:P co ty wogole robisz na tym temacie? Jak nie masz nic madrego do powiedzenia to wyjdz!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow a ja dostałam ni to komplement ni to naganę :) Zresztą co robiłby około 60-letni facet na kafe? :P No proszę :P A macie już wybrany model obrączek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juleczka o kurcze:) ale juz nie bede szukac innej,podobno ta jest najlepsza. Widzialam pare sukienek ktore szyla i jestem pelna podziwu i talentu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juleczka no wlasnie sie zastanawiamy, mi sie podoba biale zloto ale za to mojemu sie nie podoba:P mamy jeszcze czas wiec bedziemy negocjowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×