Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Yellow no pewnie ze sie ciesze:) tyle ze bede miala dalej do pracy Zagubiona prawda ze masakryczny przypadek? az sie boje co moze byc dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu wiecie ze ja zapomnialam o okresie!!? Powinnam byla go dostac 1! Matko jak ja moglam to przeoczyc???:( i jeszcze ten sen o ciazy. Kurcze dzis 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona, Setunia spoko aż tak się nie przejmuję tym, co mama gada. Za to Ty Setunia masz przerąbane ze swoją Teścióweczką Choć i ja wiem, że na dłuższą metę z mamą Lubego byłoby ciężki... Jest zbyt miła, uczynna no i ciągle chce poprawiać to i tamto. I ma bzika na punkcie swojego kocura- co mnie osobiście drażni.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow może to sen proroczy? choć nie wiem, czy byś się ucieszyła z bobaska akurat w tym momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu az mi glupio ze moglam o tym zapomniec! Ja stosuje tabletki,juz jakies 3 lata. Az mi goraco sie zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,mam juz regularne. Dziecko teraz? Jej nie wierze. Wezme auto brata i pojade chyba po test. Nic na razie nie bede mowila mojemu. Az mi sie niedobrze zrobilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba mało prawdopodobne, żeby była ciąż, prawda? choć ja się na antykoncepcji totalnie nie znam, ale dziewczyny Ci doradzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie panikuj- przecież dziecko w Waszym przypadku to żaden dramat. Przypominam, że za niedługo będziecie małżeństwem, prawda? SPOKOJNIE :) Pewnie to i tak nie ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow zrob test i bedzie wiadomo:) i nei panikuj:) bedziesz najwyzej mlodsza mama ode mnei:) to nawet jest plus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,napewno nie pominelam zadnej tabletki,pilnuje tego. Moze to przez stres? Tyle tego zalatwiania przed slubem,zaraz studia. Ja wiem ze za chwile bedziemy malzenstwem,ale na bobasa to ja nie jestem gotowa,wogole:( zbieram sie,potem dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Yellow! Jedź po test to się wszystkiego dowiesz i nie panikuj ;) Przy tabletkach to raczej mało prawdopodobne. Juleczka ale niezależnie od stanu cywilnego dziecko wywraca wszystko do góry nogami... Gdyby moja teściowa była bliżej to ja bym już wyjechała na drugi koniec świata. Niby spoko z niej kobieta ale jednak za bardzo się wtrąca, ma za dużo dobrych rad (wszystko dla naszego dobra)... No i dla mnie jest bardzo miła ale swojemu własnemu synowi potrafi ostro dowalić. I za co? Za wypowiadanie własnego zdania a nie robienie jak mamusia każe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow to na bank nie ciaza skoro bierzesz regularnie tabletki czekamyu niecierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja niby tez byla mila przez telefon ale widzisz co zrobila? obgadala mnei ze swoja siostra......... od tej ciotki dowiedzilismy sie ze ta jej druga synowa pisze tej matce co ja pisze na fejsie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
witam się. Dziewczyny, a co Wy sie tak tymi tesciowymi przejmujecie? Jak mąż normalny to zawsze można sie dogadać :) Aczkolwiek, setunia, w życiu nie zostawiłabym swojej kluczy. My zawsze zostawiamy kumplowi tłumaczac "mamusi", ze ma do nas blizej niż ona :) I nie rozumiem, co jest złego w otawrtym oknie?? Ja zawsze zostawiam jak nas nie ma, przynajmniej sie porządnie wywietrzy! Yellow- nie panikuj, przy tabletkach ciąża praktycznie niemożliwa. Juleczka- grzywka fiu, fiu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni ona ma na razie klucze boo jeszcze tam w sumei nei meiszkalismy a mojego m nie ma czesto bo za granica i w sumei to neiw eim po co jej te klucze skoro nawet nei ma co podlewwac! majm nadzieje ze sie to teraz skonczy i nikt prócz nas nie bedzie mial kluczy ani jego matka ani brat ani nikt inny bylo kluczy 6 ciekawe czy wszystkei odzyskamy moj ma sklonnosc do gubienia kluczy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia oj nie każda jest dobra na odległość ;) Moja babcia mamie życie zatruwała z odległości 700km :D Także z moją aż tak źle nie jest... jeszcze. Ale walić to, dopóki P. jest po mojej stronie i nie daje nam wejść na głowę to źle nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni- Grzyweczka jest zalotna a raczej była bo ja podcięłam wczoraj i nie jest już taka zalotna :P Musi troszkę podrosnąć :) Teściowe FAJNE są, ale nie aż tak, żeby z nimi mieszkać non stop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj niby tez po mojej stronie ale jak mu o tych kluczach powiedzialam to jakos jakby sie obawial tego jak ona zareaguje...... zaniepokoilo mnie to ale w koncu powiedzial ze tak zrobimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój się wkurza, gdy mam Go ciągle poprawia a najgorzej jak szuka we mnie sprzymierzeńca, żeby o coś ochrzanić K. Wkurzające akcje- ja bym tego na dłuższą metę nie zniosła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
setunia, no właśnie nie rozumiem po co jej te klucze?? Myslałam, że w razie czego i do użycia na wypadek jakiejś awarii- a widać, ze tesciowa sobie poszła pooglądać- troche niekulturalne moim zdaniem. Nasze klucze ma tylko nasz przyjaciel- ale nie wpadłby na to, ze sobie przychodzić i oglądać. Dziwna ta sprawa dla mnie.... A ona juz wie o dziecku? Czy u Was też tak zimno????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni no niby w jakiejs awari ale jaka moze byc awaria? wychodzi na to ze otwarte okno! musze ejszcze 2 godziny czekac! taka jestem w****iona! ludzie w pracy mnie draznia a tu trzeba byc milym a mi sie az rece trzesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich gorąco w zimny, deszczowy wrześniowy dzień :p Może u Was jest trochę lepiej ;-) Jej, ale się zadziało ;], dopiero teraz usiadłam i nadrabiam. Do tej pory miałam szefa na głowie ;]. Na szczęście już sobie pojechał :p. Yellow- koniecznie daj znac co i jak:-) Setunia- Ale Ty masz przerąbane z teciówką. Powiedz niech oddaje klucze natychmiast i bez zbędnych dyskusji ;p,w końcu to wasze mieszkanie i chyba nie musicie się tłumaczyć. Juleczka- cudnie wyglądasz ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko u mnei cieplo i sloneczko musi oddac klucze inaczej sie nei przeprowadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×