Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Yellow ja ogólnie uwielbiam wszelkie zamki :) Super pomysł na sesję. A kostki skręcam sobie średnio raz na rok (świetne stawy mam :D) ale chyba na zamku jeszcze mi się nie zdarzyło... mam nadzieję, że jutro nie nadrobię :D Malinka bardzo się cieszę, że już lepiej się czujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YellowTea- ja wcześniej chodziłam na inną siłownię. te płaciłam 60 zł. Ale nie ma porównania. Tam się szybko zniechęciłam, bo przychodziłam i nie wiedziałam od czego zacząć i co mam ze sobą zrobić. A tu mam konkretne treningi z trenerem który podchodzi, pokazuje jak coś wykonać. jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yellow jasne,że padła taka propozycja z mojej strony aby partner siedział z dzieckiem a ja w pracy,ale wiecie co usłyszałam?? Ja się do tego nie nadaje a Ty się przyzwyczaiłaś.... Poza tym,karmienie piersią....więc rok bity w domu ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość45 u mnie tez karnet koło 100 i to za studencki (!) normalny więcej. A my wstępnie mamy ustalone, że to P. zostaje w domu :) To on bardziej pragnie dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokaze wam moj plener na sesje,ale nie wiem czy link zadziala bo dodaje z telefonu bo moj mi laptopa zabral. m.lublin.gazeta.pl/lublin/56,106513,11703404,Propozycja_na_weekend_odkryj_zamek_w_Krupem.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka,Zagubiona w sumie to u nas jedyne takie miejsce gdzie mozna zrobic wlasnie sesje slubna. Z tego miejsca korzysta wiekszosc nowozencow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie dzwonilam tam dzis wczoraj przed 17nasta dzwonilam to nei bylo wiadomo dzis znowu sprobuje chociaz mam dosc juz tego wydzwaniania dzis kolezanka z pracy dala mi ksiazke o ciazy ktora kupila sobie jak byla pierwszy raz w ciazy i maly drobiazg na nowe meiszkanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka jezu nawet nie wiem:P moj to wymysli abysmy sesje zrobili kilka godzin przed slubem,aby dluzej posiedziec z rodzina i potem sie wymknac,ale ja nie wiem czy to dobry pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YellowTea- niektórzy robią np długo po ślubie. Jedna z moich koleżanek wychodziła za mąż w czerwcu, a dopiero teraz robią sesję plenerową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Yellow- piękne widoki, ja uwielbiam otoczenia zamków, nawet tam, gdzie byłam z moim B był cudowny zamek i młodzi robili tam sesję, cudo :) Wypożyczyłam sobie dzisiaj w bibliotece 2 książki: 1 o tematyce wojenej i żydowskiej, czyli wspomnienia niemieckiej żydówki z pobytu w obozie w Mauthausen bodajże, a druga to romans historyczny :D Będzie czytanko w weekend :) P.S. Co do balsamu to miałam kiedys taki cudny...ale nie poamiętam ani nazwy ani marki, ale kosztował coś ok. 40-50 zł boski był :) ale 120 zł bym nie dała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa i jeszcze chciałam Was zapytać- miała może któraś z Was przedłużane/zagęszczane rzęsy? Moja znajoma coś takiego robi i efektowniw to wygląda, choć jak dla mnie trochę kosztuje, ale jako że mam kilka imprez w przyszłym roku chciałabym sprobowac ile to warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lolla:P ja nie mialam ale myslalam nad tym aby zrobic to przed slubem. Bo moje rzesy sa okropne. Tz w prawym oku sa dlugie,geste,podkrecone a w lewym krotkie,rzadkie i proste jak druty:( koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko sprawdźcie opinie klientek danego salonu. Moja koleżanka po wyjściu od kosmetyczki wyglądała pięknie ale po jakimś czasie jej własne rzęsy zaczęły się łamać i wyglądało to strasznie. Po kilkukrotnym uzupełnianiu jej własne rzęsy były w opłakanym stanie i już nie wiedziała co robić - dalej uzupełniać żeby jako tako wyglądać, czy dać szansę jej rzęsom się zregenerować. A mało za to nie płaciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzeiwczyny, wydaje mi się że to kosztuje coś ok.250zł. Zajmuje się tym moja dawna znajoma z podstawowki, ona ma wlasnie takie rzesy i fajnie to wygląda...Raz widziałam taką dziewczynę, ktora miala takie rzęsy zakładane na raz, ale efekt byl delikatniejszy. Musze się zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Staram się Was czytać na bieżąco. Niestety z pisaniem już u mnie gorzej bo mam ostatnio urwanie głowy :P Ja miałam przedłużane rzęsy i do tej pory tego żałuję. Byłam u profesjonalistki, naprawdę wszystko ładnie wyglądało. Byłam na założeniu i po 4 tygodniach na uzupełnieniu. Od tamtej pory (2 lata) moje rzęsy są słabe, krótsze i cienkie :( Nie powtórzyłabym tego nigdy więcej. Na swój ślub wolę przykleić dobrej jakości rzęsy na pasku i mieć ten sam efekt bez konsekwencji zniszczonych rzęs. Ja nie polecam. U mnie kolejny weekend na wyjeździe. Tym razem do rodziców na urodzinki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×