Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

no moze nie byc widac za wiele a kiedy mialas ostatni okres?? ja mialam pierwsze usg w 5 tyg czyli tak mneij wiecej jak teraz ty jestes byl pecherzyk i cialoko zolte neistety moj wynik zobacze dopiero we czwartek!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow, wiem, że to może być dla Ciebie szok....Co do testów to dziwne, ani tak ani tak Zobaczysz jutro 😘 I nie płacz.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yellow, skoro bierzesz tabletki to jak to jest mozliwe, ze zapomnialas o okresie i to az 10 dni? Przeciez przy braniu tabsow nie ma sie okresu tylko krwawienie z odstawienia. Do tego zazwyczaj odstawia sie je wtedy na 7 dni tylko, wiec juz od 3 dni powinnas brac nowe opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak bralam tabletki to na czas okresu/krwawienia mialam biale tabletki tzw placebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modle sie by to nie byla ciaza pozamaciczna,moja siostra ja miala na poczatku staran o malca. Jezu ja oszaleje do jutra. Okres mialam normalnie jezeli chodzi o poprzednie miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki placebo mozna brac, ale nie trzeba, Co nie zmienia faktu, ze Yellow powinna byc juz co najmniej przy trzeciej tabletce aktywnej z nowego opakowania, wiec nie rozumiem stwierdzenia, ze zapomniala o okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie nei trzeba brac, ja tam bralam Yellow moze ty cos poknocilas z tymi tabletkami ale skoro tak dluo je bierzesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow- pomodlę się też dziś za Ciebie i nie panikuj. Wszyscy są z Tobą. Proszę nie zakładaj najgorszego 😘 A najlepiej porozmawiaj jeszcze z kims zaufanym- może właśnie z siostrą, przyjaciółką no i Lubym. MOCNY PRZYTULAS 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
yellow- ale co Ty piszesz? Zapomniałaś jakiejs tabletki, żeby podejrzewać ciazę? Ktos tu słusznie zauważył, ze 7dni jest przerwy miedzy opakowaniami, więc skad te 10dni? Testy nie wyszły Ci jednoznacznie, więc nie becz, bo ja w ciazę nie wierze i juz :) Setunia- a czemu dopiero w czwartek????????????????Oszalejemy tu czekając, czy wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni jutro przywioza im wynik z weryfikacji tam do tej diagnostyki a oni tu do mojego osrodka dostarcza dopiero pewnie we czwartek przez telefon i tak mi nie poda wyniku tylko moglaby powiedziec ze jest juz a tego nie wiedzialam musze czekac cierpliwie do czwartku az mnie lekko rozbolal brzuch ale to takie chyba normalne ciagniecia sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, a nie ma może innego laboratorium ktore zrobiloby te badania? bo ci sobie w kulki lecą :o powaznie Ja się nie znam na anty więc głosu nie zabieram, mi też ostatnie miesiące pierdzieliło się z okresem, przesunął się o kilka dni, no ale pozniej normalnie przychodził, teraz bolą mnie piersi już i taka rozbita jestem, więc zapewne się zbliża. Nie płacz Yellow...przecież w ciążę nie zachodzi się ot tak, to nie jest proste...wcale nie jest takie proste, pstryk i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo pewnie zadnych tabletek anty nie bierze jak raz skłamiecie to nie wiecie jak gęstą sieć pleciecie;-) im gęstsza tym trudniej się w niej połapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Setunia za komplement :) Oczy anioła to faktycznie mój atut. A jeszcze jak kiedyś sobie na jakąś wyjątkową okazję zrobię look 2XL :) i rzęsy do brwi to będzie :) A może sztuczne rzęsy? :P Kto wiem, kto wie :) Yellow nie panikuj, mnie się też wydaje, że to nie ciąża :) Spójrz za to jak wielkie masz oparcie w NArzeczonym i w nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś też usłyszałam, że mam ładne oczy :D ale to było dawno hihi U mnie kochane świeci cudnie słoneczko :) Ale mam kurcze do pracy takie papierki napisać, na szczeście nie elaborat hehe W domu oczywiscie niczego nie podgonię, zostaje mi jutro w pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia np w dniu ślubu, żeby radośnie zatrzepotac całemu światu :P Lolla :) do roboty :) A ja za 20 minutek wychodzę z biura i spacerkiem do domku :) Słonko boskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nie lubię tych pism do pracy tworzyć....szok. Rzęsy- zdecydowałam już, jak coś to tylko sztuczne kępki lub coś w tym rodzaju, nie pisze się na przedłużanie, bo ponoć więcej szkody niż pożytku i dodatkowo trzeba miesięcznie do tego dopłacać, mnie na to nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolla no właśnie kępki:) Pomogłabym Ci napisać pisemko, ale już lecę wcześniej 😘 Yellow głowa do góry :) wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też niedługo się zbieram :) dam sobie radę, może jakieś natchnienie złapię wieczorem...mam jeszcze wino z urlopu :D Buzka Juleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem juz na nowym opakowaniu,ale przeoczylam to ze nie dostalam okresu,czyli tego cholernego krwawienia. Po prostu o tym nie pamietalam,wiem ze to dziwne i az glupie. Czuje ze jest cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow,a może zrobiłabyś jeszcze jeden test....choć w zasadzie już masz umowioną wizytę u lekarza No nie wiem, sądze, że nie jesteś w ciąży, ale jeśli by tak się stało, to stwierdzam, że jednak nie istnieje 100% zabezpieczenie przed ciążą ( za wyjątkiem szklanki wody zamiast ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak krwawienia z odstawienia sie zdarza przy niektorych tabletkach i jest rzecza normalna. Mnie sie juz kilka razy przytrafil i w ciazy nie bylam. Jesli bralas tabletki regularnie, zadnej nie pominelas, nie mialas biegunki i nie wymiotowalas, to na 99,9% w ciazy nie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
yellow- wariatko:) Bierzesz już następną paczke i ciazę podejrzewasz?? Nie wiesz, że hormony w tabsach wpływaja na wynik testu? Idź jutro do lekarza i daj znac, zes nie w ciaży :) Lece, buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bralam je regularnie. Nic mi nie dolega. Pierwszy raz mi sie to zdarzylo. Nie moge sobie wybaczyc ze nie pamietalam o tym ze nie dostalam! Jestem jakas idiotka,naprawde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×