Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Gość gość
SETUNIA ściemniasz dziewucho w 13 tygodniu nie mozna jeszcze określić płci dziecka!!!! Przyszła matka z ciebie a taka niedorozwinieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka85- żyję, żyję ;-). Ostatnio trochę się dzieje i rzadko zaglądam. Miałam dziś gościa ;]. Przyszła do mnie... dziewczyna mojego toksycznego ex...szok. Jak pojawicie się w poniedziałek opowiem resztę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Mam nadzieję że u Was jest tak samo piękna pogoda jak u mnie! Taką jesień to ja rozumiem!:) Mieliśmy z moim P. gdzieś sobie pojechać ale siostra mi Kacperka "sprzedała" na weekend:) Ale też jest super, wzielismy się wszyscy razem za sprzątanie m.in. za grabienie liści- to chyba sprawiło Kacperkowi największą frajdę:P a juz najbardziej to tarzanie się w tych liściach:) i sobie grilujemy:P a co tam:P właśnie robią się moje szaszłyczki:P mniam:P :D Malinka o kurcze:P ciekawość mnie zżera:P czyżby miała z nim takie same akcje jakie Ty z nim miałaś? Buziaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAGUBIONA widze że wreszcie doczekalas sie brylantu a ten twoj chloptas to chociaz go splacil? Czy biedak dalej musi raty splacac??? Oj wspolczuje mu naprawde bedzie musial tyrac na taką jak ty oj marne jego zycie z toba , oj marne . za brylanta bedziesz mu sie teraz musiala co noc oddawac hehehe. To powinnas miec wypisane na czole: <> ...i dopięłam swego!Ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmusiłam go zeby mi sie oświadczył! ..i dopięłam swego!Ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIERWSZA :) albo druga- zależy kto kryje się pod gościem przede mną :) Jak po weekendzie? U mnie w sumie w porządku, ale też nerwowo (szczegóły) na gmailu. Na razie sytuacja opanowana :) Dużo pozytywnej energii posyłam Wam na początek nowego tygodnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) Juleczka odpiszę Ci w takim razie tam ;) Widzę, że Yellow weekendy udany. Mój tak średnio - złapała nas grypa i zdychamy. A ja już na uczelni siedzę :) Ale może do jutra jakoś na nogi staniemy bo udało mi się zorganizować wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:P Zagubiona udany, ale teraz mam tego skutki, nabawiłam się kataru. Za lekko się ubrałam, w nocy pomimo ze miałam w domu cieplutko ta aż się telepałam z zimna:( Tez już jestem na uczelni, ehh do następnego weekendu tak daleko;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość SETUNIA ściemniasz dziewucho w 13 tygodniu nie mozna jeszcze określić płci dziecka!!!! Przyszła matka z ciebie a taka niedorozwinieta! a Ty chyba niedokształcona:) byłam u najlepszego lekarza w Polsce, przyjeżdzają do neigo nawet kobiety z Gdańska! płeć potrafi określić nawet w 12 tyg:) więcej nie zamierzam do Ciebie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona :) Bidulki- my się jakoś zdrowo trzymamy, ale wokół już pełno zagrypionych ludzi i zamiast się kurować łażą i zarażają innych P Ty też powinnaś się porządnie wyleczyć. Powikłania grypowe są przecież śmiertelne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, Yellow- witajcie :) Setunia- nie tłumacz się głupim ludziom :P Yellow- Ty też taka delikatna kobietka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka ale nie mogę nie wychodzić, choć tramwajem jechałam na trzy razy, żeby nie kaszleć przy ludziach :D Także staram się w miarę nie rozsiewać zarazy :) Niestety w tym tygodniu muszę się dogadać z promotorem, mamy też zebranie koła. Pocieszam się, że złego diabli nie biorą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka85 nie to ze delikatna:P ale powinnam wiedzieć ze pogoda teraz zdradliwa jest. W sobotę było u mnie cieplutko a ja wyskoczyłam w cieniutkiej bluzce i futerkowym bezrękawniku. Przy tym grabieniu lisci się trochę zgrzałam i katar gotowy:P mam nadzieję ze na katarku sie tylko skonczy. Setunia.Malinka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj szukałam jekiegoś fajnego przepisu na ciacho żeby zrobic, bo na weekend teściowie przyjezdzaja:P i natknęłam się na to :P Niezły torcik:P Link wyzej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow- mniam, pycha, choć ja staram się ograniczać pożerane słodycze z racji treningów.... Popatrzeć mogę jedynie :P Szarlotkę zaplanowałam na przyszły weekend. Chcę zrobić przyjemność Tacie Lubemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka85 :) Ja uwielbiam robic ciasta ale też jakos się nimi nie obzeram:P Większą połowę zawsze daję rodzicom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka super okazja!:) :P "Wiedza" niektórych osób u mnie w grupie powala mnie na kolana;/ Powaznie, zastanawia mnie to jak oni przebrneli przez pierwszy rok;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula gdybym miala cierpliwosc to czemu nie:D ale na serio to u mnie niektorzy ''tworza wlasna matematyke'':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille 86
no to jestem, dzieki za zapro do tematu ! moja historia po krotce: ja 26 on 38 lat w zwiazku 4 lata razem, nie meiszkamy ze soba na stale 24h/7 po cichu juz bym chciala zareczyn chociaz, nie wazne ile by trwal stan narzeczenstwa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno mają jakieś inne ukryte talenty :P Nie można ich od razy skreślać :P Jejku jaka piękna złota jesień jest dzisiaj w Małopolsce... W środę zapowiadają nawet 20 stopni. Ach- szkoda, że teraz nie mam urlopu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Dzisiaj u nas troszkę leniwie..Dziewczyny zapracowane - część na zajęciach na uczelni a reszta zajęta w pracy. tylko ja się lenię :P Nie będę pisać o wszystkich, tylko o sobie. Ja 28, On 29 :) Nieoficjalni narzeczeni- tnz.bez zaręczynowego pierścionka, ale ślubne plany mamy :) Generalnie troszkę skomplikowany układ. Dużo by pisać, ale to co nas hamuje przed ślubem to akurat czysto prozaiczny problem- finansowy. Ech za to- od czasu, gdy powstał ten wątek -od czerwca aż 3 laski stąd się zaręczyły :D Zapraszamy do dyskusji. Jak widać- zachęcam do przeczytania całego, na co dzień dyskutujemy o wszystkich, nie tylko o ślubie. Oczywiście mamy dużo "wielbicieli" , którzy często obrzucają nas swoimi dziecinnym komentarzami i podszywami, ale mamy ich w poważaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille 86
no ja mam warzenie ze moj juz nalezy do tzw jak pisza na forum "przechodzonego zwiazku" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camile- nie znam tej teorii o przechodzonym związku. Widzę, że każdy związek do odrębna historia. Przecież są pary, które zaręczają się po kilku miesiącach a inni znów po 10 latach... Zastanawiający jest natomiast wiek Twojego chłopaka- przecież on dobiega już 40. Wydaje mi się, że jest dojrzały do poważnej decyzji, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille 86
tez mialam taka nadzieje ale widocznie nie :/ moze spowodowane jest to tym ze wprowadzam sie na stale dopiero za rok po ukonczeniu studiow!? nie mam pojecia, z rozmowy wynikalo ze chce isc do przodu w zwiazku ale jeszcze nie teraz wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to po prostu- skoro sobie to wyjaśniliście; wystarczy czekać cierpliwie :) wiem, że to pewnie trudne, ale dasz radę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×