Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

No rzeczywiście słodkie ;) Mi Luby raczej nie kupuje kosmetyków, czasem się zdarzy ale raczej dlatego, że coś mi się wcześniej spodobało ;) Ale tu o tyle fajnie, że koleżanka jest kosmetyczką więc podobierała mi super zestawy do mojej cery - rzeczy, których raczej nie używam na co dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ;-). Zaraz zostawię wiadomość na gmailu. Może któraś z Was mi coś podpowie...Mam tyle wątpliwości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
jestem. malinka, odpisalam na g. Wiem juz czemu nie zakumalam zmiany Twojego nicka!! Bo na gmailu jestes Wata! Bede pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
malinka- oj normalnie, najlepiej najprościej :) Siadasz z nią na kawie i mówisz "wiesz co, myslę, że nie bardzo się widzisz w roli mojej swiadkowej"- tutaj przytaczasz przykłady jej hasełek o sukience, pomocy itp. A moze dziewczyna sie wybroni i zmądrzeje? Jedno wiem, im wcześniej porozmawiasz tym lepiej- i dla Ciebie i dla niej. Filiżanka- witaj, napisz coś o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wato a czemu ja w ogole wybralas? glupio tak teraz rezygnowac ale skoro tak jest ja tam tez napisalam na g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia- dlatego, że znamy się od wielu wielu lat i uważałam ją w porządku i ogarniętą osobę. Jednak bardzo się zmieniła w przeciągu roku na gorsze, pod wpływem swojej nowej koleżanki. Nie potrafię do niej dotrzeć. Stała się taka... wrzeszcząca i "pewna siebie"- ale to raczej maska przed masą jej kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze, że nie wiem jak to ugryźć. Nic już nie sprawia mi przyjemności, nie mam ochoty niczym się teraz zajmować w tej sprawie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola odpisałam ;) Kurczę jakiego ja mam śmiechowego sąsiada jednego (wiem, że "śmiechowego" jest formą niepoprawną ale akurat mi pasuje do tego człowieka :P). Zawsze jak nas zaczepi to mi humor poprawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
lolla- zaraz zajrze na gmaila, ale mam prosbe!! Ogladalas TopChefa? Kto odpadl????? Nagrywarka mi sie sciela i wyłączyła przed końcem! PLis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynik amnio prawidlowyjestem przeszczesliwa! ale jak odbiore wynik to zaczne sie naprawde cieszyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
setunia- super!!! No to pora chyba zaczac sie cieszyc "stanem błogosłwionym" :) Lolla- odpisalam, ale nie wiem gdzie :) Hehehe, Ty cos mieszasz na tym gmailu kochana! Ściskam Cie mocno. Twardym trza być miśku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni- oglądałam! fajny był, odpadła Sylwia Sztandera (była w dogrywce z argentyczykiem i Bartoszem Kuźniarem...) a wczesniej Piotr Ślusarz wygrał tygodnoowy staż w najlepszej restauracji świata - Hiszpańskiej "El Celler de Can Roca", popłakał sie...walczył z Martinem, ale jednak Piotr wygrał, przyrządził najlepsze danie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na gmailu nic nie mam od Ciebie moja droga...wiem, że mieszam, ale z drugiej strony jak słuchasz czegoś takiego to przykro się robi. :o Kutwa, na Jaworzynie Krynickiej śnieg :( witajcie czapki, rękawiczki, kalesony heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia to wspaniale! Wszystkie tu cieszymy się razem z Tobą! Dzisiaj z moim P. wypijemy Twoje zdrowie! i napewno na jednym toaście się nie skończy!:) :D O jej alez u mnie leje:( Dzisiaj wpadł do mnie mój tatko i mnie trochę ochrzanił za to że już całkiem od mojej "przeprowadzki" zapomniałam o mojej mamuśce! Fakt od chwili odkąd zamieszkalismy z moim P. razem "za ścianą" to mam dla niej mniej czasu, ale napewno o niej nie zapomniałam! Chociaż juz nie pamiętam kiedy tak po prostu siadłysmy sobie i pogadały, o niczym. Oj dawno... aż mi teraz głupio:( ale w weekend to nadrobie bo razem z moją kuzynką i moją mamuską wybieramy się na zakupy:) może w końcu połazimy po salonach za sukienką. Czas najwyższy. Dzisiaj zauwazyłam że wylał mi się błyszczyk w torebce, kurcze czym to odeprać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia cudownie! Bardzo się cieszę! :) Yellow ja myślę, że płyn do mycia naczyń powinien się przydać ;) Ale pewnie długo będziesz to namaczać i spierać bo błyszczyki mają taką konsystencję, że ciężko to się pierze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow- może jakimś płynem do mycia naczyń zaprać, najpierw zalać i może puści, bo to przecież tłuste. --- setunia- ja również gratuluję dobrych wyników, teraz tylko cieszyć się z rozwoju maleństwa. Jak objawy? znać już coś, brzuszek, piersi? na kiedy masz termin bo już zapomniałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na razie namoczyłam to w wodzie z mydłem ale jakos nadal nic nie schodzi. Sprubiję tym płynem do mycia naczyń. No kurcze moja najlepsza torebka. Lolla nie przejmuj się tak tym co mowią Twoi bliscy. Jestes juz dorosła, sama decydujesz o swoim życiu. Nikt inny! Pamietaj! No i pamietaj że gdy Ci zle możesz się nam wygadać, od tego jestesmy😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszza;D] Yellow duzego amsz kaca?:) Lolla brzuszek juz nawet znac ale w pracy laskom dzis powiem dop, kupie ciasto i im powiem, chcialam miec 100% pewnosci! piersi sa super!!!!!:D w zyciu takich duzych nie mialam:P mojemu m bardzo sie podobaja:"D bola tak troche jak sie wstaje rano:D no i brzuch mnie troche pobolewa jak nie odpoczywam dlatego msuze powiadomi dzis szefowa zeby szukala juz kogos na zastepstwo! no i juz czuje ruchy malego:) fajne uczucie;) w neidziele stuknie 19 t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
lolla- ale ja pisałam o namieszaniu na gmailu- bo właśnie nie wiedziałam, gdzie odpowiedź wysłałałam. Słuchaj mała (jak mawia mój mąż)- to Twoje zycie, Twoje decyzje. Można wysłuchać jakiejś konstruktywnej krytyki- ale ja takiej nie widzę. Więc moja rada- im mniej mówisz rodzince tym lepiej, po co maja miec okazje do utyskiwan? No, twarda bądź. Tą wygraną stażu w Spain widziałam, nagrywanie mi sie wyłączyło na ostatniej reklamie!!! Myślałam, ze Kuźniar juz odpadnie, widać ze sie wypalił. Aaa, poczatku tez nie widziałam, czyżby Dariusz znowu czegoś nie podał?? :) Jakie kalesony???????????????????/ Yellow- wejdź sobie na strone Perfekcyjnej Pani domu :):) Ona napewno ma tam gotową miksture do sprania błyszczyku:) Miałam dziwną sytuacje dzisiaj w przedszkolu...Babka w dość zaawansowanej ciaży odprowadzała dziecko. I dostałam opiernicz! Nie zauważyłam jej, posadziłam synka na krzesełku i zdejmowaliśmy buty- a ta na mnie z morda, ze jedyne krzesełko zajełam!! Noz matko kochana, mam mieć oczy, za przeproszeniem, w d***e, zeby ja zobaczyć?? Nie moze jak do człowieka sie odezwać, ze prosi o zwolnienie miejsca?? Ja rozumiem hormony itp. ale czy to uprawnia ją do chamstwa?? Usta otwarłam ze zdziwnienia, bo mnie zatkało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle Ostatni. Jak mogłaś, no jak mogłaś ja się pytam? :D W ogóle wczoraj rozmawiałam z bardzo bliską koleżanką o ślubie... i ona wyobraźcie sobie mi wypaliła tekstem, że na małe przyjęcie to ona nie przyjdzie, bo się nie wybawi o.O' Tzn podejrzewam, że tylko tak powiedziała ale dziwne to było. Jeszcze mnie przekonywała, żebym robiła wielkie weselicho i z hukiem... Dobrze, że mnie do kościelnego nie przekonywała bo bym się mogła nie ugryźć w język i powiedzieć, że ja taką hipokrytką jak ona nie jestem (do kościoła chodzi jak ją rodzice zmuszą od święta a kościelny oczywiście będzie brać). Ale wkurzyła mnie :P Poza tym wiemy już, że u nas nie ma problemu z załatwieniem ślubu w plenerze ;) Więc jak pogoda dopisze to ślub odbędzie się w pięknym ogrodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatkowa podczytywaczka
Hej dziewczynki! Jak sie macie? Rany, co za tydzien, do tego jeszcze ta pogoda. Masakra. Do tego migrena mnie rozwalila od wczoraj, nic mi nie pomaga, normalnie chodze po scianach ze zmeczenia po nieprzespanej nocy. Niech mnie ktos przytuli. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Setunia oj żebys wiedziała!:P Wypilismy z moim prawie dwa wina(zmusiłam go, bo on nie bardzo lubi wino ale co tam!):P no i odczuwamy dziś tego skutki ale co tam warto było! Twoj bobasek będzie zdrowiutki, i to jak!:D Ostatni dzieki za rade:) Jej juz piątek, jak ja uwielbiam ten dzień tygodnia! Jakie macie plany na weekend?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×