Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Gość ostatni gosć
coś tam zagaić możesz, pewnie. Ja dostałam w szóstej klasie, ale wiedziałam co i jak, bo mama mi coś mówiła. No ale tak konkretnie porozmawiałyśmy jak juz ten okres przyszedł. Słuchaj, ale łóżko jest tańsze niż kanapa! Znaczy moje łóżko jest tańsze niż moja kanapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
u mnie "tylko" -9:) Ale jakoś się już przyzwyczaiłam do tych mrozów. -35 to dl amnie kosmos. Ale koleżanka ze Stanów mi pisała, że u nich .. lód!! Szok. Ani kurtek zimowych tam nie ma , butów- normalnie kataklizm.Nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej :) U nas pod KRakowem dziś blisko zera...niestety i od jutra chlapa... Powiem Wam, że tęsknie za prawdziwą zimą, oczywiście nie taką na - 35 :P O co chodzi z Setunią? MARIONETKA ożyła :) SUUPER Wasz Wszystkie"widzieć" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) u mnie dziś -15, ale najgorszy jest silny, lodowaty wiatr, no i pokazało się wreszcie piękne słońce:) Ja tęskniłam za zimą w Święta, teraz juz mam jej dość:) U mnie odwilż ma być w weekend:) Moja siostra ubolewa nad tym że nie może ulepić bałwana, bo śnieg się w ogóle nie lepi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
witam, witam :) U nas ..uwaga...+7stopni!!! Czad! Ubrałam synka w kombinezon, czapke, szalik, rekawiczki. Wychodzimy a tu...upał:):) ja nie narzekam:) Jest Bosko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się podziało Marionetka i Setunia dołączyły do szanownych Narzeczonych :) Ja tam czekam na prawdziwą zimę. Wiosna ma jeszcze czas :) :* uciekam do pracy, koniec leniuchowania na dzisiaj :) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
witam! U nas wiosna!! Słońce, ciepło:) Autko odzyskałam, w końcu moge sie wyżyć na drodze :) Byliśmy w weekend na imprezie rodzinnej- duża dawka alkoholu mnie znieczulila, więc fajnie się bawiłąm :) Co u Was laski? Gdzie moja bratnia dusza podczytywaczka? Zagubiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie też wiosna, słonko pięknie świeci i wróbelki ćwierkają od rana:) Ostatni Gosć ja też miałam w domu imprezę w weekend:) Moja siostra postanowiła zorganizować małe przyjęcie aby uczcić koniec ferii, więc miałam trochę pracy aby wymyśleć jakies dobre przekąski dla nich, w sumie z nią był 5 dziewczynek. Wszystkie u nas nocowały. Myslę że impreza się udała:) No ale wróciła szara rzeczywistość- szkoła małej, znów trzeba rano wstawać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) W Krakowie dziś było w południe 10 stopni na +. Niby fajnie, ale jak pomyślę, że zima pewnie jeszcze wróci np.pod koniec lutego lub w marcu to się przestaję cieszyć.... Co tam u Was? Jak żyjecie? Jak zdrówko, realizacja noworocznych planów- u mnie nie najgorzej, tylko ze słodyczami jak zwykle przegrywam :P Poza tym zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym wszystko gra :) Ściskam ! weekendowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up, up Gdzie się podziały Wasze rozmowy? Brakuje mi ich... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LASKI ZYJECIE??? Co tam u Was? Nawet Setunia się odzywa :) Co się z Wami dzieje? Gracie w LOTKA? Ja postanowiłam zagrać, skoro taka kumulacje jest :) pzdr wiosennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
ja jestem :) Myślalam, że sobie Was poczytam, a tu cisza :( Gdzie są wszystkie? Jakby co to zaglądam, wracjacie! Juleczka, co tam u Ciebie? Jakieś zmiany? Jak tata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Co u Was? Ja byłam trochę u dziadków, a u nich nie mam możliwości skorzystania z internetu. Wiosna chyba do nas przyszła:) Choć słyszałam że podobno znów maja nastać mrozy i ma padać śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
dziewczyny, czy zamykamy temat? Bo pusto, cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem...co się dzieje? NIE ZAMYKAJMY TEMATU ! Ostatni u mnie wszystko dobrze- tzn.pracuję sobie w redakcji, choć szukam czegoś lepiej płatnego...Z Tatkiem wszystko gra, choć co chwilę narzeka to na kręgosłup, to na na coś innego... Poza tym miałam wyjątkowe walentynki :) Brakuje mi naszych dyskusji....choć rzadko tutaj jestem,ale ostatnio całkiem zamilkliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane- w przyszłym tyg.zaczynam pracę w nowej firmie :) 3majcie za mnie, bo to zupełnie inna działka, niż moje wykształcenie... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko oby ta firma okazala sie ta wlasciwa:) ja wlasnie dzis bylam zapisac nas na nauki przedmalzenskie:P raczej na wszystkie spotkania nie pojde bo maja trwac do konca kwietnia a ja w kwietniu rodze;) wczoraj zakonczylam szkole rodzenia kompletuje wyprawke i tyle u mnie;) Juleczko mejl do mnei masz w moim nicku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
witam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
setunia, a jak będziesz rodziła? Narturalnie, czy cesarka? Kurcze, wydaje się, ze wczoraj pisalas, ze jestes w ciaży a tu juz poród niedługo!! SZOK!! Myslisz o znieczulenieu? W szpitalu czy w klinice? A tak w ogóle to jak sprawa ze słynnymi kluczami? :) Dostaliscie je z powrotem? Juleczka- co to za praca? Napisz cos wiecej, pochwal sie? No i co za tajemnica z walentynakmi? Dawaj pikantne szczegóły:) Zagubiona? Podczytwaczka? U nas niefajnie, nasi najlepsi znajomi są na najlepszej drodze do rozwodu:(:( Tyle lat razem, a tu bach! Oboje zapiekli, oboej okopani w swoich narożnikach...Dobrze, ze dzieci nie maja, ale i tak beznadzieja... Ostatnio jako mediator rodzinny dorabiam :) Ale kurcze, kiepsko mi idzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Ostatni nie będę sypała tutaj nazwami firm, ale myślę, że na obecne czasy trafiłam właściwie bo i umowa o pracę jest i dobry socjal... Pożyjemy, zobaczymy- na razie wszak to okres próbny... Co do Setuni- też mam wrażenie, że dopiero + w lipcu, sierpniu chwalilas sie ze jestes w ciazy... GRATULKI :* Gdzie sa pozostale dziewczyny? pozdrawiam wiosennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni na razie nic nie wskazuje na to bym miala miec cc wczoraj nawet porodowke zwiedzalam;) a znieczulecznia zewnatrzoponowego podobno w moim szpitalu nei robia............. a o kluczach na razie zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
Juleczka, toż nie pytam o nazwe firmy kochana, jeno o branżę :) Setunia, ja pamiętam po wizycie na porodowce ...powiedziałam, ze nie rodze i zaczęłam poszukiwania kliniki :) Jak Wam się w ogóle układa w związku? Wszystko dobrze? Podczytywaczka, ja siedze, jak co piatek, przy raportach, weź no sie laska odezwij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSTATNI I gdzie wkoncu rodzilas?? no ogolnie to dobrze sie w zwiazku uklada:) dogadujemy sie sie i nie ma nieporozumien raczej mialas znieczulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
Setunia- rodziłam w klinice, oczywiście ze znieczuleniem :) Bogu dziękować za ukochane znieczulenie- hehhe. Cieszę się, zę u Was ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×